Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

alice1970 μου σου στελνω πολυ πολ υπολυ θετικη ενεργεια

κ ευχομαι ολα να σου πανε καλα

κοιτα να το γλεντησετε σημερα χεχεχε

δωστου να καταλαβει μην το λυπηθεις :P:D

αχαχχαχαχα :D:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

MPOUGATSOULA MOU ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!

ΟΧΙ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ..................ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ????? ΧΙΧΙΧΙΙΧΙΧΙΧ!!!!!!!!!!

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!!!!!!! Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΓΙΑ BEAUTE KAI METAAAAA ...........ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alice1979 έγραψε:

κοριτσια καλημεραααααααα!!!!!!!

επιτελους ενα πρωι και γω μαζι σας!!!!!!

λοιπον σημερα.... ωορυξιαααα!!!!!!!!!!!!! αχ, στειλτε μου θετικη ενεργεια να ειναι η τυχερη μου !!!!!!!!!!

alice1979 σου εύχομαι αυτή η ωορηξία σου να είναι τυχερή και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα εύχαριστα νεα. Σου στέλνω την πιο θετική μου ενέργεια για τα πιο καλά αποτελέσματα! Καλα ακόμα στο mammyland είσαι? Είπαμε .... βουρ στο ψήτο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ...ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΙΣΤΑ!!!!!!! ΧΧΑΧΧΑΧΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΦΕΥΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!

ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ....

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ - ΓΙΑΤΙ ΧΑΛΑΕΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ...ΤΙ ΗΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΩΟΡΥΞΙΑΣ ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κάθε ΜΕΡΑ αλλά φροντίζω (χωρίς να του πω τιποτα γιατι θα αγχωθει) να είναι περιπου 24. Να προλάβει να δυναμώσει.χαχα

Και επίσης εκείνες τις μερες μαγειρεύω ΔΥΝΑΜΩΤΙΚΑ φαγητά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alice1979 έγραψε:

MPOUGATSOULA MOU ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!

ΟΧΙ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ..................ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ????? ΧΙΧΙΧΙΙΧΙΧΙΧ!!!!!!!!!!

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!!!!!!! Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΓΙΑ BEAUTE KAI METAAAAA ...........ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗ!!!!!!!!!!

αχαχχαχαχαχ:laugh: :laugh: :laugh:

σου ευχομαι τα καλυτεραααααααααααααααααααααααααααααααα

κεφαλι να μην σηκωσετε απο το κρεββατι

(το πανω εννοω μην παρεξηγηθω κιολας :P :P )

αχαχχαχαχαχα:woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh:

οσο γιαυτο που ρωτας αν δ κανω λαθος θελει μερα παρα μερα για να προλαβαινει το σπερμα να δυναμωνει αν παλι κανω λαθος

ας με διορθωσει καποια που γνωριζει καλυτερα

περιμενω σε 15-20 μερες να μας πεις τα καλυτερα νεα την ζωη σου

γιουχουουουουουοου:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

βαλτε τα δυνατα σας να βγει ενα μπεμπε ναααααααααααααααααα

μετα συγχωρισεως αχαχαχχαχαχαχα:laugh: :laugh: :laugh:

κ τρεχα γρηγορα στον ανδρουλι σου

ξερεις εσυ κουζινα τουαλετα σαλονι μπαλκονι δωματιο πατωματα

μερος να μην αφησετε σε ηρεμια

αχαχαχαχαχαχχα:P :P :P :laugh: :laugh: :woohoo:

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ!!!!!!!!!!!ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ ΑΣΤΕΙΡΕΥΤΗ ΠΗΓΗ!!!!!!!!!!! ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΣΟΥ!!!!!! ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΔΝΕ ΕΙΧΑΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑΣΤΟ ΠΩ!!!!!!!! ΛΙΩΝΩ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!!!!!!!

ΑΧ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΟΛΗΣΩ......

ΜΜΜΜΜ..ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΥΣΤΑΡΙΟ ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ...ΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΤΡΕΧΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ο γιατρος μου κάφε φορά μου λέει "κάνε κάθε μέρα μπορείς"?Στην αρχή, όταν άρχισα τις προσπάθειες κάναμε στις γόνιμες μόνο. Καθόμουν και μετρούσα. μετα απο κάτι μηνες κατάλαβα οτί δεν το απολάμβανα και η ψυχολογία τις μέρες εκείνες έκανε κακό και όχι καλό.Αποφάσισα να το κάνουμε κάθα μέρα και να μην μετράω.Το καθε μέρα και το παραμέρα νομίζω ότι είναι αυτό που δίνει έλπίδες να μείνεις έγκυός.Διάβασα ότι κάθε φορά που κάνεις σεχ,έχεις 20% πιθανότητες μόνο.Μετά απο ένα χρόνο συχνής επαφής 60% να μείνεις και τον δεύτερο χρόνο συχνής επαφής 85%.Η φίλη μου έκανε παρα μέρα και έμεινε έγκυος.Είχε βιοχ.. και το απέβαλε. Οταν ξαναπροσπάθησε έκανε κάθε μέρα και τώρα περιμένει να γεννήσει!!!Γι' αυτο κάθε μέρα:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑ ΒΡΕ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ ΕΣΥ ΜΕ ΞΕΠΕΣΑΣΕς

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΑΚΟΥ ΠΛΥΣΤΑΡΙΟ

ΕΓΩ ΖΗΛΕΥΩ ΓΙΑΤΙ Δ ΕΧΩ ΠΛΥΣΤΑΡΙΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ :(

ΑΝ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΑ

ΤΡΕΧΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΛΕ Κ ΧΑΖΟΛΑΓΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

ΟΥΣΤ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΕΔΩ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ :P:D :D

KALH EPITYXEIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια παλια οι γιαγιαδες μας που εκαναν το ενα παιδι μετα το αλλο ηξεραν τι θα πει γονιμες μερες?αυτα δυστυχως μονο αγχος μας προκαλουν!!!ξεχαστε τις γονιμες κι απολαυστε τον ερωτα σας!!!και το λεω εγω αυτο που εμεινα εγκυος ενω περιμενα περιοδο.ουτε γονιμες μετρουσα ουτε τιποτα!!!ολες τις μερες του μηνα μπορεις να μεινεις εγκυος!!!υπαρχουν τοσα αλλα πραγματα για να αγχωθουμε οχι και στον ερωτα γαμωτο!!!! (τα λεω για να τα ακουσω κι εγω ακομα καλυτερα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

αληθεια στο πλυσταριο καλα ειναι?αν ειναι να φτιαξω κι εγω ενα!!!!

χαχχαχα!!!!!!!!!! τ ε λ ε ι α ειναι!!!!!!!!!!!!!!!! επιβαλλεται να φτιαξεις!!!!!!! χαχαχαχαχ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το βαλω στη λιστα με τις προτεραιοτητες μου

..................................................

..................................................

No 5041 - να φτιαξω ενα πλησταριο σαν της alice

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxxaa!!!!!!!!!πωπω μεγαλη που ειναι η λιστα σου!!!!!!!!!

χαχχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!

οταν κοντεβεις στο νουμερο πεςμου να σου δωσω προδιαγραφες...δεν ειναι δα και υπερπαραγωγη!!!!!!! χαχαχχαα!!!!!!!

αχ..αποψε να δω σε ποιο δωματιο θα καταληξω οπως ειπε και η μπουγατσουλα!!!!! χαχχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωπου και να καταληξετε ευχομαι να τρυπωσει το σπορακι στην κοιλιτσα σου και σε λιγες μερες να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!πανω απ'ολα ομως κοιτα να το ευχαριστηθεις γιατι αλλιως δεν ερχεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

ωπου και να καταληξετε ευχομαι να τρυπωσει το σπορακι στην κοιλιτσα σου και σε λιγες μερες να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!πανω απ'ολα ομως κοιτα να το ευχαριστηθεις γιατι αλλιως δεν ερχεται!!!

εχεις απολυτο δικιο!!!!! αργησα να το καταλαβω...αλλα ποτε δεν ειναι αργα! εδω και λιγο καιρο το εχω αφησει πισω μου αυτο το βασανο.προσπαθω τουλαχιστο να αστειευομαι με αυτην την προσπαθεια και να μη το βαζω κατω..ουτε και να με περνει απο κατω!!! θελω πανω απο ολα να ειμαι καλα με τον αντρα μου και θα ερθει και το μωρο μας ..ειμαι σιγουρη οτι ειναι ηδη στο δρομο!!! ( αυτος ο βρωμοπελαργος πρεπει να το κανει βολτες!!!!!!μμμ...ασ κοπιασει και τα λεμε!!!!!!!!!!!!! )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη δεν ξερουμε το ονομα του (πελαργου) για να δουμε ποτε γιορταζει,τα χριστουγεννα παρτου δωρο ενα GPS για να μην ξαναχασει το δρομο!!!για το δευτερο παιδι βεβαια γιατι το πρωτο θα'ναι ηδη στη κοιλιτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

επειδη δεν ξερουμε το ονομα του (πελαργου) για να δουμε ποτε γιορταζει,τα χριστουγεννα παρτου δωρο ενα GPS για να μην ξαναχασει το δρομο!!!για το δευτερο παιδι βεβαια γιατι το πρωτο θα'ναι ηδη στη κοιλιτσα σου!!!

να σου πω..ειπαμε εχω ξεκινησει να μαλωνω τον εαυτο μου να μην αγχωνεται αλλα παραλιγο να δακρυσω απο τη συγκινηση με το σχολιο σου στο τελος!!!!! σε ευχαριστω τοοοοσο πολυ!!!!!!!

και για να επιστρεψω στις κλασσικες μου σαχλαμαρες....απο το στομα σου και στου βρωμοπελαργου το αυτι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!χρειαζομαι την βοηθεια σας.εδω κ 2 βδομαδες ποναει παρα πολυ το στηθος μου κ εχει βαρυνει κ εχω πονους περιοδου χαμηλα!!!προσπαθω να μεινω εγκυος υστερα απο μια αποβολη τα χριστουγεννα κ ακομα τιποτα!!!στο 1 μου την επιασα αμεσωσ κ τωρα γιατι ετσι?????περιμενω 1 του μηνα αλλα ποτε δεν ερχονται στην ωρα τους συνηθως κανω κυκλο καθε 40 μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέεεεεεεεερα κορίτσια!!

Τίποτα ακόμα!!!

KALLI5 έκανες εξετάσεις να δεις για πολυκυστικές ή απλά για καμιά κύστη?

Μπορεί γι'αυτο να αργεί. Τωρα για τους π΄νους δεν ξέρω μακάρι να εχεις μπεμπέ και να πάνε ολα καλά! Εμεις εδώ είμαστε

K.T.K. να μου πείτε και εμένα όταν είναι να το πάρετε το gps να προσφέρω τον οβολό μου να με προσέξει κ εμένα. Γιατί εδω που μένω μέχρι κ ο ταχυδρόμος μπερδεύεται (συνέχεια ληγμένους λογαριασμούς φέρνει):silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...