Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

K.T.K. 22/8

rose25 26/8

silika 26/8

gioulaki 27/8

Linaki_1980 28-30/9

Marina.K 30/8

@ngel 31/8

marmav 31/8

Νατάσα27 2/9

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

bobiraki 5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

Irene1 9-10/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΣΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕΕΕ?:P ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ:) ΔΕΝ ΜΕ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΒΡΕ ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. :laugh: :laugh: :laugh: ΛΕΣ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕ?ΔΕΝ ΤΟ ΦΩΝΑΞΑ ΟΜΩΣ :lol: ΑΣ ΜΗΝ ΤΡΕΦΩ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΒΡΕ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ.ΑΠΛΑ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. :laugh: :laugh: :laugh: ΛΕΣ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕ?ΔΕΝ ΤΟ ΦΩΝΑΞΑ ΟΜΩΣ :lol: ΑΣ ΜΗΝ ΤΡΕΦΩ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΒΡΕ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ.ΑΠΛΑ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ:) Α ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑΣ ΠΟΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΧΑΜΗΛΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. 22/8

rose25 26/8

silika 26/8

gioulaki 27/8

Linaki_1980 28-30/8

Marina.K 30/8

@ngel 31/8

marmav 31/8

Νατάσα27 2/9

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

bobiraki 5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

Irene1 9-10/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

Εγω περιμένω αύριο ε δηλαδη σήμερα και μακάρι να μην μου έρθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και να'σουν η μονη που κουραστηκε!!!!κι εμενα με εχει κουρασει αυτη η κατασταση αλλα μπορουμε να κανουμε κατι γι αυτο?μαλλον οχι!!απλα να μην το σκεφτομαστε αλλα γινεται?δεν γινεται!!!!!!!!!!

καλη σου νυχτα κι ονειρα γλυκα λιτσακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΟ ΚΑΚΟ.ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ:)

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΑΑΑ...ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ?ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ:blush: ΦΙΛΑΚΙΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Συμπτώματα δεν έχω..

apis ξέρω οτι προσπαθείς να με κάνεις να νιώσω καλύτερα, αλλά αυτα τα άσπρα πιο πολυ για συμπτώματα ουρολοίμοξης μου κάνουν:(

Epeιδη η ουρολοιμωξη ειναι "η ειδικοτητα" μου;) νομιζω οτι συνοδευεται απο τσουξιμο δυσκολια στην ουρηση και αισθηση καψιματος κατα την ουρηση..τα λευκα αοσμα υγρα ειναι κατι φυσιολογικο και μπορει να αποτελουν και συμπτωμα εγκυμοσυνης..(ετσι εχω ακουσει..)

Παντως αν εχεις την παραμικρη υποψια πηγαινε για μια καλλιεργεια

Ελπιζω να εχεις καλα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kάνω πως δε σ'ακούω Λίτσα μου!!!

Δεν την αλλάζω ακόμη την ημερομηνία ό,τι και να λες! :P

Να σας πω κάτι βρε κορίτσια.

Εγώ αδιαθέτησα στις 30 ημέρες ακριβώς και για την ακρίβεια 7/8. Νόμιζα λοιπόν, με κάτι υγρά αυξημένα, ότι οι γόνιμες ημέρες μου ήταν 21-22/8. Εδώ και δύο μέρες πρήστηκε το στήθος μου (κανονικά, όχι πάρα πολύ) και σήμερα έννιωθα τσιμπήματα χαμηλά και γενικά ενόχληση.

Αν ήταν συμπτώματα ωορρηξίας, τότε εγώ περιμένω να αδιαθετήσω γύρω στις 12/9 και μετά :S σωστά???

Τα έχω μπλέξει!! Τι λέτε κι εσείς?

Και κάτι ακόμη. Εγώ την εκμεταλλεύτκα την ημέρα αλλά σηκώθηκα κανένα μισάωρο μετά τις αγκαλίτσες ρε γμτ. Γρήγορα ε?

Αχ πείτε μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MILINA ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ 6-8 ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΣΤΙΣ 23 ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΥΡΟ ΣΤΙΣ 6.ΟΠΟΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ

ΕΜΕΝΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΠΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΨΗΛΑ ΚΑΝΕΝΑ 20ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΜΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΚΩΘΩ,ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΠΤ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΛΕΟΝ.ΜΕ ΑΓΧΩΝΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

αντε βρε χαζουλι που στεναχωρεθηκες!!!δεν τρεχει τιποτα!!!

κοριτσια οταν το τεστ δειξει θετικο πως θα το πειτε στον αντρα σας?εγω οοοοταν ερθει εκεινη η ωρα θελω να τον κανω καποια εκπληξη!!!εχετε καμια ιδεα?ας ειμαι εγω ετοιμη μην ερθει(το +) και δεν προλαβω ε?πειτε καμια ιδεα!!!!

εγω αυτο που σκεφτομουν (μπορει να ειναι κ χαζουλικο αλλ οκ)

ηταν ............

μολις παρω την χοριακη στα χερια μου:woohoo: :woohoo: :woohoo:

με τα τρελα νουμερα να τρεξω σπιτι να ετοιμασω κατασταση φαγητο κερια κτλ κ στο τραπεζι να αφησω την εξεταση με ενα ζευγαρακι καλτσουλες μπεμπε κ μια καρτουλα παιδικη που θα γραφει μπαμπακα ερχομαι

κ εννοειτε μια σαμπανια διπλα!!!!!!!!:P :P :woohoo:

οχι οτι θα του κανει κουκου του ανδρα μου γιατι ειναι πολυ συγκρατιμενος κ δ κανει αυτα τα τρελα :laugh: σε σχεση με εμενα αλλα τεσπα(για μενα θα το κανω ποιο πολυ χεχεεχ:P :P )

βεβαια οοολα αυτα αν καταφερω να φτασω ζωντανη στο σπιτι :woohoo: :woohoo: η ακομα καλυτερα αν δ με δεσουν με ζουρλομανδια :P :woohoo: :laugh:

η αν αντεξω κ δ τρεξω κατευθειαν στο μαγαζι κ να αρχισω να τσιριζω

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΝΑ ΕΚΕΙ ΟΝΤΩς ΘΑ ΜΕ ΔΕΣΟΥΝ ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

K.T.K. 22/8

rose25 26/8

silika 26/8

gioulaki 27/8

Linaki_1980 28-30/9

Marina.K 30/8

@ngel 31/8

marmav 31/8

Νατάσα27 2/9

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

bobiraki 5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

maria31 7/9

Irene1 9-10/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!

Σημερα αρχίζει μια καινούργια μέρα!!

Αχ και είναι Σ/Κ και τι θα κάνουμε με την αγωνία μας!!

Σήμερα λοιπόν ΔΕΝ πρέπει να ερθει και δεν δίνω πολλά περιθώρια για τεστ γιατί παίρνω χάπια και είναι η τελευταία ΜΕΡΑ σήμερα. Με το που σηκώθηκα έτρεξα στο μπάνιο αλλά τίποτα (ευτυχώς ακόμα) αλλά μέχρι το βράδυ αυτό θα σκέφτομαι..

Και γιατί βρε γ*@μ#ο η λίστα μας μεγαλώνει αντί να μικραίνει??:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariant μου, σ'ευχαριστώ που μου απάντησες!

Λες τελικά να είναι ωορρηξία? Αν υποθέσουμε ότι έκανα εχθές ωορρηξία, τότε αδιαθετώ σε 14 ημέρες από τώρα. Άρα θα πάει πίσω ο κύκλος και να το έχω υπόψη μου μην ελπίζω άδικα. Εγώ πάντα υπολόγιζα τις γόνιμες ότι είναι στη μέση περίπου του κύκλου.

Και έχεις κι εσύ τα ίδια συμπτώματα! Τι να πω?

Άσε, μπέρδεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

mariant μου, σ'ευχαριστώ που μου απάντησες!

Λες τελικά να είναι ωορρηξία? Αν υποθέσουμε ότι έκανα εχθές ωορρηξία, τότε αδιαθετώ σε 14 ημέρες από τώρα. Άρα θα πάει πίσω ο κύκλος και να το έχω υπόψη μου μην ελπίζω άδικα. Εγώ πάντα υπολόγιζα τις γόνιμες ότι είναι στη μέση περίπου του κύκλου.

Και έχεις κι εσύ τα ίδια συμπτώματα! Τι να πω?

Άσε, μπέρδεμα...

MILINA MOY ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΩΡΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΙΧΕΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΒΑΛΕΣ ΛΑΘΟΣ ΗΜΕΡ.ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ.ΟΠΟΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 5 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ,ΑΠΟ ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ! ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ Σ/Κ?ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΞΕΡΩ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...:( ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημεραααααααα!!!!!!!

επιτελους ενα πρωι και γω μαζι σας!!!!!!

λοιπον σημερα.... ωορυξιαααα!!!!!!!!!!!!! αχ, στειλτε μου θετικη ενεργεια να ειναι η τυχερη μου !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alice1979 έγραψε:

κοριτσια καλημεραααααααα!!!!!!!

επιτελους ενα πρωι και γω μαζι σας!!!!!!

λοιπον σημερα.... ωορυξιαααα!!!!!!!!!!!!! αχ, στειλτε μου θετικη ενεργεια να ειναι η τυχερη μου !!!!!!!!!!

mesa apo thn kardia mou kali epitixiaaaaaaaaa!!!!!!ante kai kalo voli!!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...