Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

rose25 διάβασες αυτό που έγραψε η Κ.Τ.Κ.? Είχε αίμα τους δύο πρώτους μήνες όταν ήταν εγκυούλα στην κόρη της. Αφού σου φαίνεται περίεργη η ροή, εγώ λέω να πας να κάνεις μια χοριακή τη Δευτέρα. Να είσαι σίγουρη βρε κορίτσι μου και ειδικά για να μη σηκώνεις βάρη στη δουλειά. Πιστεύω πως όλα θα είναι μια χαρά! Αλήθεια πως εξελίσσεται εκεί...κάτω?

Κ.Τ.Κ. αφού είχες και τα ίδια στην κόρη σου, νομίζω πως πάμε καλά!! Περιμένουμε νέα!!!

mpougatsoula, ναι! Και η φαγούρα είναι σύμπτωμα!! Μακάρι κορίτσι μου να έχεις μωράκι στην κοιλίτσα σου. Αν και με τόσο έντονα συμπτώματα και από τόσο νωρίς, μάλλον δύο μωράκια θα έχεις στην κοιλίτσα σου ΧΙΧΙΧΙ!!

gioulaki δεν ήξερα ότι τα λευκά υγρά είναι ένδειξη για ουρολοίμοξη. Εγώ όσες φορές έχω ακούσει για πηχτά και λευκά υγρά είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης!! Μην απογοητεύεσαι από τώρα...

Εύχομαι ολόψυχα τα 4 κοριτσάκια της παρέας μας και όλα όσα περιμένουν, να έχουν σποράκι ή σποράκια στις κοιλίτσες τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

K.T.K. 22/8

rose25 26/8

silika 26/8

gioulaki 27/8

Linaki_1980 28-30/9

Marina.K 30/8

@ngel 31/8

marmav 31/8

Νατάσα27 2/9

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

bobiraki 5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

Irene1 9-10/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

TINKYBEL 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ.ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!:) ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΑΙ ΒΓΑΖΩ ΚΑΦΕ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΟΠΩΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ:) ΘΕΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΣΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΙΣΙΝΗ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!

Κ.Τ.Κ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ?ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΙ ΚΑΘΕΣΑΙ?ΑΝΤΕ ΤΡΕΞΕΕΕΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑΑ:P ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΚΑ?ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΟΝ 2ο ΜΗΝΑ?ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΗΤΑΝ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Η ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ?ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΙΜΑ ΚΟΚΚΙΝΟ Η ΚΑΦΕ?ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΡΩΤΑΩ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ Μ'ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.

ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΕΙΔΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙ Η Κ.Τ.Κ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΜΩΡΕ ΛΕΣ?ΘΑ ΠΑΩ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΔΕΥΕΤΡΑ..ΘΑ ΔΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΤΟ Σ/Κ!ΑΝ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ Η ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!ΠΑΝΤΟΣ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ.ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΗ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως εγραψα και πιο πανω ακομα τιποτα!!!οι πονοι βεβαια στην κοιλια και στο στηθος συνεχιζονται!!!αχ δεν ξερω πια τι να υποθεσω!!!

ολα τελεια και μελετημενα τα εκανε ο θεος,αυτο δεν το σκεφτηκε?να κανει τα συμπτωματα διαφορετικα να ξερουμε κι εμεις τι μας γινεται? αααααα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιτσακι μου οταν εμεινα εγκυος ημουν στην 5η μερα καθυστερησης.κανω ενα τεστ μετα απο καμια 10αρια μερες,αρνητικο!!!μετα απο λιγες μερες μου ηρθε αιμα κανονικα απλα ηταν για 2-3 μερες αντι για 5.περναει ενας μηνας και παλι καθυστερηση.απο τη λαχταρα μου κανω παλι τεστ μετα απο 5-6 μερες καθυστερησης,παλι αρνητικο!!!μου ξαναρχετε λιγο αιμα αλλα ακομα πιο λιγο απ,την πρωτη φορα,χαμπαρι εγω!!!εντομεταξυ ολο αυτο το διαστημα με πονουσε λιγο η κοιλια μου και το στηθος μου αλλα επειδη δεν εχω σταθερο κυκλο δεν το εδωσα και τοσο σημασια γιατι υποτιθεται οτι μου,ρθε και περιοδος.αφου εχασα τις μερες πια και δεν ηξερα τι μου γινοταν ειχε μεινει ενα τεστ και λεω δεν το κανω?το κανω και βγαινει μια αχνηηηηηηηηη γραμμουλα.ε!!!λεω πια καιρος να παω στο γιατρο!!!πηγα στις 20 φεβρουαριου και στις 22 εμπαινα στον 3ο μηνα.ειχα μεινει εγκυος 22 δεκεμβριου!!!τρεις λαλουν και δυο χορευουν δηλαδη!!!κοντευα να γεννησω και μου εβγαιναν αρνητικα τα τεστ,ειχα και περιοδο!!!γι αυτο και τωρα δεν κανω καμια ενεργεια.θα περιμενω λιγο ακομα γιατι κι αλλη φορα ειχα τοση καθυστερηση και μετα θα παω για χοριακη!!!

μην απογοητευεστε ολα μπορουν να συμβουν!!!δεν ξερω για εσας αλλα εμενα μου αρεσει πολυ να ελπιζω!!!!!!!!!!!:P :P :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΥ ΒΡΕ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΝΩ ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 3Οη ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ 30η ΝΤΑΝ ΗΡΘΕ ΟΤΙ ΗΡΘΕ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΟΝ!ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΟΜΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕΣ:laugh: :laugh: ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΙΝΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΞΑΝΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ?:laugh: ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΠΑΛΙ:) ΜΠΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΜΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ.ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΣΥΖΗΤΑΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ:P

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ΚΤΚ μου έδωσες κουράγιο βρε γιατί εγώ ως πολύ ανυπόμονη έχω δώσει ΤΑ λεφτά σε τεστ που βγαίνουν όλο αρνητικά, με την ελπίδα ότι θα δείξουν κάτι νωρίτερα!πολυ κακώς αλλά τι να κανω :blush: είναι και το άγχος ότι θα μου έχει μείνει κουσούρι από την εγχείρηση! Πάντως gioulaki εμένα τα λευκά υγρά μου ακούγονται καλό σύμπτωμα γιατί τα είχα και στο γιο μου :silly: Επίσης κορίτσια κι εγώ πιστεύω ότι τα συμπτώματα μπορεί να ξεγελάνε και ώρες ώρες εύχομαι καλύτερα να μην τα είχα για να μην ελπίζω, γιατί μετά τα αρνητικά τεστ δημιουργούν χειρότερη απογοήτευση! Αντε περιμένω να ακούσω τέλεια νέα σας!καλέ μου θεούλη ρίξε μια ματια στο mammyland λιγακι!!!!!!!!!!!!!!!:blink: ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ τον φωνάζω κορίτσια δε μπορεί, θα βαρεθεί να τα ακούει κάποια στιγμή και θα μας κάνει το χατήρι!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose diladi exeis kanoniki roi?h' apla otan skoupizesai exeis kafe?ennow einai stagones h' gemizei h servieta?

ax rose an den gelasoume pws tha glikanoume ton pono mas!:laugh:

re koritsia adiathetisa 21/8 kratise 4 meres auth th fora meta apo 4 meres kathisterisi alla roi kanoniki!

to mono pou sinexizetai einai 1)krampes polles kathe mera ston ypno mou kai 2)to stithos mou einai poly euaisthito!to niwtthw prismeno akoma!kai otan to akoumpaw ponaei!

MA TI EXW PATHEI?????:(

autes oi krampes exoun ginei enoxlitikes!:angry:

a!na min ksexniomaste!!!!

as fwnaksoume!!

eeeee kirieeee pelargeeeee giati mas empezeis etsi asxima????:P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΡΟΗ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΡΕΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΟΤΑΝ ΣΚΠΟΥΠΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΚΟΥΡΟ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΕΡΒΙΕΤΑ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ:P

ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΒΡΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ:) ΓΙΑ ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΣΑΝ ΤΗΝ Κ.Τ.Κ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΟΥΣΕ:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

rose25 διάβασες αυτό που έγραψε η Κ.Τ.Κ.? Είχε αίμα τους δύο πρώτους μήνες όταν ήταν εγκυούλα στην κόρη της. Αφού σου φαίνεται περίεργη η ροή, εγώ λέω να πας να κάνεις μια χοριακή τη Δευτέρα. Να είσαι σίγουρη βρε κορίτσι μου και ειδικά για να μη σηκώνεις βάρη στη δουλειά. Πιστεύω πως όλα θα είναι μια χαρά! Αλήθεια πως εξελίσσεται εκεί...κάτω?

Κ.Τ.Κ. αφού είχες και τα ίδια στην κόρη σου, νομίζω πως πάμε καλά!! Περιμένουμε νέα!!!

mpougatsoula, ναι! Και η φαγούρα είναι σύμπτωμα!! Μακάρι κορίτσι μου να έχεις μωράκι στην κοιλίτσα σου. Αν και με τόσο έντονα συμπτώματα και από τόσο νωρίς, μάλλον δύο μωράκια θα έχεις στην κοιλίτσα σου ΧΙΧΙΧΙ!!

gioulaki δεν ήξερα ότι τα λευκά υγρά είναι ένδειξη για ουρολοίμοξη. Εγώ όσες φορές έχω ακούσει για πηχτά και λευκά υγρά είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης!! Μην απογοητεύεσαι από τώρα...

Εύχομαι ολόψυχα τα 4 κοριτσάκια της παρέας μας και όλα όσα περιμένουν, να έχουν σποράκι ή σποράκια στις κοιλίτσες τους!!

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΛΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ :woohoo: :ohmy: :woohoo:

Κ ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΥΔΙΜΑ

ΛΕς ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΓΟΝΙΔΙΟ????????

Δ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΩΡΕ ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ

ΧΕΧΕΕΧΕΧΕ :P :P :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχετε ιδεα κατα ποσο ειναι τελικα κληρονομικο το να κανεις δυδιμα?εμενα η πεθερα μου ειναι τριδυμη και η προγιαγια μου δυδιμη!εχω καμια ελπιδα καλε????????ολο λεω θα το ρωτησω στο γιατρο κι ολο ξεχναω!!!!ενα μυαλο το εχω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ......

ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΠΟΣΟ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΤΕ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.

ΣΥΜΠΑΣΧΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 4 ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ 5 ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΖΙΦΟΣ.

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ;ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ Ή ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΧΕ ΝΙΩΣΕΙ ΠΡΙΝ ΠΡΙΞΙΜΟ ΚΑΙ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ; ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΑΝΤΑΡ ΚΥΚΛΟ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 30-31 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ [ΔΕΝ] ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 4/9.

ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΞΗΓΗΣΩ............ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. kai egw eixa 4 meres kathisterisi kai ekana test kai htan arnitiko opote lew apokleietai na eimai!!

ALLA oi krampes sinexizontai kai episis to stithos mou to niwthw toooosoooooo euaisthito!!!!!!!!!!:huh:

alla afou irthe periodos lew mpa!

ALLA esena einai trelli periptwsh!!!

KALA EINAI DINATON NA EISAI EGKIOS KAI TA TEST ARNITIKA???:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 τεστ κιολας!!!!και το τριτο πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ αχνοοοοοοοο!!!!!!!!!!

τρελη περιπτωση δεν θα πει τιποτα!!!γι αυτο τωρα το παιζω χαλαρη,ασχετα αν μεσα μου καιγομαι!αλλα τι?να παρω να κανω τεστ μετα απ'αυτα?οσο για την χοριακη αν βγει αρνητικη ειναι τοσο μεγαλη η απογοητευση που προσπαθω να την αποφυγω!!!καλυτερα να δω αιμα παρα να μου πει η μικροβιολογος "αρνητικη".αχ αγχωθηκα τωρα και μονο που το σκεφτηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

2 τεστ κιολας!!!!και το τριτο πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ αχνοοοοοοοο!!!!!!!!!!

τρελη περιπτωση δεν θα πει τιποτα!!!γι αυτο τωρα το παιζω χαλαρη,ασχετα αν μεσα μου καιγομαι!αλλα τι?να παρω να κανω τεστ μετα απ'αυτα?οσο για την χοριακη αν βγει αρνητικη ειναι τοσο μεγαλη η απογοητευση που προσπαθω να την αποφυγω!!!καλυτερα να δω αιμα παρα να μου πει η μικροβιολογος "αρνητικη".αχ αγχωθηκα τωρα και μονο που το σκεφτηκα!

me auta pou sou lew egw pisteueis oti mporei na yparxei periptwsi na eimai???:blink:

apo ti les na ofeilontai????:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

2 τεστ κιολας!!!!και το τριτο πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ αχνοοοοοοοο!!!!!!!!!!

τρελη περιπτωση δεν θα πει τιποτα!!!γι αυτο τωρα το παιζω χαλαρη,ασχετα αν μεσα μου καιγομαι!αλλα τι?να παρω να κανω τεστ μετα απ'αυτα?οσο για την χοριακη αν βγει αρνητικη ειναι τοσο μεγαλη η απογοητευση που προσπαθω να την αποφυγω!!!καλυτερα να δω αιμα παρα να μου πει η μικροβιολογος "αρνητικη".αχ αγχωθηκα τωρα και μονο που το σκεφτηκα!

Κ.Τ.Κ θα συμφωνήσω απόλυτα μάζι σου και εγώ το προτιμώ να μου έρθει η περίοδος απο το να ακούσω την μικροβιολόγο να μου λέει: δυστυχώς αρνητική βγήκε η χοριακή σας- τουλάχιστον τώρα έχω κάποιες ελπίδες, λίγες μεν αλλά ακόμα ελπίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω μου οπως βλεπεις κοριτσακι μου κι εγω με ολα τα συμπτωματα που περιγραφεις και με τεστ αρνητικο και με περιοδο,τωρα,4,5 χρονια μετα μαλωνω με την κορη μου!!!μπορει να ειναι λιγο παρατραβηγμενο αλλα εμενα μου συνεβει!!!μπορει ολες οι αλλες περιπτωσεις να'ναι ο κανονας αλλα υπαρχουν παντα και οι εξαιρεσεις!!!!σου ευχομαι μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου να εισαι κι εσυ μια απ'αυτες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΤΚ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΧΝΟ

ΜΗΠΩς ΕΙΣΑΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΝΩΡΙΣ :D :D ΕΕΕΕΕΕΕ?????????

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ

ΜΑΚΑΡΙ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουγατσουλα μου (αχ να'χα μια) δεν εκανα τωρα τεστ!!!αχνο μου ειχε βγει τοτε,στην κορη μου!!!μακαρι να χα κανει κι ας ηταν κι αχνο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

μπουγατσουλα μου (αχ να'χα μια) δεν εκανα τωρα τεστ!!!αχνο μου ειχε βγει τοτε,στην κορη μου!!!μακαρι να χα κανει κι ας ηταν κι αχνο!!!!

:blink: :blink: :blush: :blush:

ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΧΑΖΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ

ΣΟΥ ΖΗΤΩ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΒΡΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ

ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΤΩΡΑ:blush::dry::blush:

ΠΩΠΩ ΣΥΓΝΩΜΗ

ΑΠΛΑ ΠΑΕΙ ΑΡΓΑ Ο Η/Υ Δ Δ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΕΛΙΣΑ ΝΑ

ΔΩ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ

ΠΩΠΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΙΚΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΑΦΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

ΣΟΡΥ:kiss: :kiss:

quinta00 με το καλο κοριτσακι μου να μην σου ερθουν

για τουσ υπολοιπουσ 9 μηνες:woohoo: :woohoo: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε χαζουλι που στεναχωρεθηκες!!!δεν τρεχει τιποτα!!!

κοριτσια οταν το τεστ δειξει θετικο πως θα το πειτε στον αντρα σας?εγω οοοοταν ερθει εκεινη η ωρα θελω να τον κανω καποια εκπληξη!!!εχετε καμια ιδεα?ας ειμαι εγω ετοιμη μην ερθει(το +) και δεν προλαβω ε?πειτε καμια ιδεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax μακάρι να μπορούσα να σου πω!!

Όλο αυτό σκέφτομαι κάθε μήνα και κάθε μηνα απλά του λέω "Αδιαθέτησα":(

Αλλα πιστεύω οτι όταν θα δούμε το ++++ θα μας έρθει κάτι καλό αυθορμητα;) !!

Αν σου έρθει όμως πες μας και μας να είμαστε προετοιμασμένες:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...