Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

rose25, κι εγώ είχα αυτά τα καφέ υγρά που περιγράφεις και ήμουν έγκυος! Εμένα μου είχαν έρθει πολύ νωρίτερα από την κανονική περίοδο και κράτησαν μιάμιση μέρα περίπου. Μετά τίποτα. Χωριακή έκανα μετά από 10 μέρες περίπου και ήμουν 5 εβδομάδων! Θα έλεγα να περιμένεις 1-2 μέρες και να δεις. Αν σου σταματήσει το καφέ πήγαινε για χωριακή.

Καλά αποτελέσματα να έχεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω ειμαι παλιιιιιιιιιιιιιιιιι

να ρωτησω κατι αλλο??????????

ειναι φυσιολογικο να εχω συνεχεια πονακια περιοδου ελαφρα??????

ειδικα σημερα με εχει πεθανει βρε κοριτσια ολη μερα σας λεω !!!!!!!!!1

γιατι???????????

εχει τυχει σε καμια απο σας πριν μαθει πως εχει σπορακι κ λιγες μερες

πριν την περιοδο να νιωθει ετσι??????????

παλι καλα σημερα απο ζαλαδες δ ειχα πολες οπως τοσες μερες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας ευχομαι καλη επιτυχια ...

τα συμπτωματα ειναι ιδια οπως αυτα της περιοδου...και σε καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικα..σε δυο εγκυμοσυνες που ειχα ..τα συμπτωματα ηταν αλλα...ειναι λιγο μπερδεμα..μονο με την καθυστεριση αρχιζεις να καταλαβαινεις οτι κατι τρεχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσαρες μου γλυκιες

οποτε το μονο μου μου μενει ειναι να περιμενω την καθυστερηση ρε γμτ?????

μμμμμμμμμμμμμμμμ

πω πω κ αντε να περασουν οι μερες τωρα μεχρι τις 3/9

παντως δ μου εχει τυχει ποτε να εχω τετοια πονακια πριν

ποτε σας λεω

οοοπ να μια ζαλαδα ακομα πανω που τις ξεπερασα χιχιχιχιιχιχ :P :P

βρεεεε λετε να τον εχω τον γιωργακι μου στην κοιλουμπιτσα μου κ να μην το ξερω????????

ωχ παλι αρχισα να χαιρομαι κ θα φαω παλι τα μουτρα μου

αντε να δουμε

ουφ θα σκασωωωωωωωωω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre koritsia...ti orea pareoula pou kanete kathe mera!!!!!!! dystyxos de mporo na mpo sto mammy apo th douleia, mono oi dimosiefseis sas skae sto mail mou kia skao kathe fora pou de mporo na symetexo!!!!!!!!xaxxaxa!!!!!!!!!

ax autes oi meres anamonhs...kathe mhna me pisti kai elpida....!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

K.T.K. 22/8

rose25 26/8

silika 26/8

gioulaki 27/8

Linaki_1980 28-30/9

Marina.K 30/8

@ngel 31/8

marmav 31/8

Νατάσα27 2/9

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

Irene1 9-10/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

TINKYBEL 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose δε σε βγάζω από τη λίστα ακόμη. Θα περιμένουμε λίγο ακόμη εντάξει? Μακάρι κορίτσι μου να είναι συμπτώματα και να έχεις το σποράκι σου!!

mpougatsoula κουράγιο μέχρι τις 3/9 να πανηγυρίσουμε παρέα!!!

Κορίτσια έχουμε κανένα νέο από την Κ.Τ.Κ.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΜΠΕΜΠΕ?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΜΩΣ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΟΥ.ΑΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ PEPITA ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΠΟΡΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΤΑ ΥΓΡΑ ΟΜΩΣ?ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΑΦΟΥ ΠΟΤΕ ΑΛΛΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΡΟΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ,ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΠΡΙΝ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙ ΕΝΝΟΩ!ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝΑΛΟΓΩΣ.ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ?Η ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ?ΒΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ?ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΚ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.

ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΑΝ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΠΩ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΙΤΩΝΩ:P ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΟΝ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ.

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ:) :) ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΤΑ ΡΗΜΑΔΟΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ:laugh: ΟΛΟ ΜΑΣ ΞΕΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose makari kai esy na min apogoiteuteis san kai mena pou nomiza oti eimai...:silly:

THELW KAI TO EYXOMAI NA EISAI!pws se lene??kanonika???

emena mariniw:P

tha sou anapsw kai ena keraki sthn eklisia ths Agias Marinas pou me prostateuei panta...ena keraki gia to MAMMY!!!:woohoo:

na meinoume oles egkioules;)

egw eimai TELEYTAIA sth lista:( :(

pisw pisw sth seira...:(

ax!!!!!!!kirieeeeeee pelargeeeeeeeeee edw eimasteeeeee!!!!!!!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΚΙΟΛΑΣ:laugh: :laugh: ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΝΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΑΛΗΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ:) ΜΕ ΛΕΝΕ ΛΙΤΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ROSE.ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΣΕ ΥΠΕΡ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!ΕΧΩ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΤΗΝΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΒΡΕ ΤΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ:P ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ (ΣΤΙΣ 26/9)ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΞΕΦΥΓΩ:laugh: :laugh: ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΝΟΥΜΕ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτή η εβδομάδα κυλάει αργά και βασανανιστικά......

Εμένα χθές άρχισε να πονάει η μεσούλα μου:( και τα λευκα υγρα ακόμα συνεχίζουν.Απο τι μπορεί να είναι αυτά?

[link=http://lilypie.com][img noborder]http://lt1f.lilypie.com/9sxtp3.png[/link]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι όόόόόόόλα τα κοριτσάκια..... που (δεν) περιμένουνε περίοδο..... να μην τους έρθει ποτέ!!!!!!! :laugh: Φιλιά σε όλες και...... καλά αποτελέσματα..... στο βόλι!!!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose pote tha pas gia xoriakoula???ante 3h mera kai akoma den emfanistike!!kati mporei na simainei auto...:woohoo:

deutera toulaxiston tha pas gia xoriaki an den erthei???:woohoo:

filiaaaaaaaa:kiss:

kirie pelarge elpizw na exeis ferei ena sporaki sth koilia tou Litsaki mas!!!!!!:woohoo: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι ολοψυχα συντομα πολλες φουσκωμενες κοιλιτσες σε ολες σας!!!!!Μακαρι να μαθαινουμε συνεχεια ευχαριστα!!Σας φιλω, καλο κουραγιο και υπομονη δεν θα αργησει!!!!!

Απλα κανει τα ναζια του κι αυτο χα χα χ α!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κι απο μενα τιποτα ακομα!!!ειναι στιγμες που ποναω πολυ πολυ αλλα τιποτα!!!ολη μερα μεσα στην τουαλετα τη βγαζω!!!το βραδυ δεν μπορω να κοιμηθω βρε κοριτσια γιατι δεν μπορω να βολευτω.οπως και να κατσω ποναω!!!η αληθεια ειναι τα ιδια ειχα και στην κορη μου αλλα αυτο απο μονο του δεν μπορει να μου δωσει ελπιδες!!!!

οσο για καποια συμπτωματα που διαβασα πιο πανω θελω να σας πω οτι εγω στην κορη μου ειχα περιοδο σχεδον κανονικα απλα λιγο λιγοτερης εντασης τους 2 πρωτους μηνες γι αυτο κι αργησα να το καταλαβω,πονουσα κανονικα οπως στην περιοδο κι ολη μερα πηγαινα για "ελεγχο"!!!το στηθος μου πρησμενο και με πονουσε και ειχα ενα φουσκωμα στην κοιλια,δεν μπορουσα να τη "ρουφηξω"!!!γενικα τιποτα στην ουσια δεν μου ελεγε οτι ειμαι εγκυος και ειδικα η περιοδος.γι αυτο μην αγχωνεστε και μην πιανεστε απο συγκεκριμενα συμπτωματα!!!!σε καθε γυναικα ειναι διαφορετικα!!!

καλη μας επιτυχια κοριτσακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ θέλω να πάω για χοριακή αλλά φοβάμαι!!

Θέλω να πάω Χαλκιδική Σ/Κ αλλά λέω "θα μου έρθει", και όσο το λέω τοσο δεν θέλω να το πιστέψω.

Συμπτώματα δεν έχω..

apis ξέρω οτι προσπαθείς να με κάνεις να νιώσω καλύτερα, αλλά αυτα τα άσπρα πιο πολυ για συμπτώματα ουρολοίμοξης μου κάνουν:(

bobiraki με το καλό να μη σου έρθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κοριτσια ειχαμε κανενα νεο απο την κ τ κ ?????????

η οχι ακομα???????????

κ απο την rose25?????????????

τι εγινε????????????/

να ρωτησω κ γω κατι ακομα

ειναι αυτα συμπτωματα εγλυμοσυνης????......

εχω απο χθες φαγουρα στην κοιλουμπα μου

κ σημερα εχω κ στο στηθος

τι γινετε καλεεεεεεε????????????/

καλα το βραδυ χθες??????????

εβαλα τον ανδρα μου να παραγγηλει για να φαει

απο τις ζαλαδες κουναγε ολο το σπιτι

οι καουρες συνεχιζονται........

τι γινετε βρε κοριτσια θα μου πει καμια σας??????

ειναι λογικο??????????????

α κ μου ειπε ο ανδρουλης μου να μην τολμησω να παρω τεστ

να αφησω τα πραγματα οπως εχουν

δικιο εχει μωρεεεεεεεε!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΓΙΑ ΑΛΛΟ ΤΠΤ ΑΛΛΑ ΑΝΗΠΟΜΟΝΩ ΝΑ

ΜΑΘΩ ΜΩΡΕ!!!!11

ΜΑΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣ :D :D :D

ΓΙΟΥΧΟΥΟΥΟΥΟΟΥΟΥΟΥΟΥΟ

ΩΧ ΠΑΛΙ ΣΑΝ ΧΑΖΗ ΚΑΝΩ :P:D

Κ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ!!!! ΧΕΧΕΧΕ

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΟΟΟΟΛΕΣ ΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΑΡΧΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΕΛΑΡΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...