Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γλυκιά μου μπουγατσούλα πολύ ωραία μου φαίνονται όλα αυτά!! Για την ακρίβεια τα βρίσκω εξαιρετικά!!!

Μακάρι κοριτσάκι μου στο εύχομαι από την καρδιά μου!!

Πιστεύω ότι εσύ και η rose θα μας ανακοινώσετε καταπληκτικά νέα!!

ΡΙΡΙΤSΑΖΟΥΖΟΥΝΑ μου να περάσετε μια υπέροχη επέτειο και να είστε πάντα πολύ ευτυχισμένοι!! Σου εύχομαι του χρόνου τέτοια εποχή να γιορτάσετε μαζί με το μωρό σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω οτι θα ζησεις και μαλιστα οχι μονη!!!και δεν εννοω τον αντρα σου!!!αλλα το σπορακι σου που θα σου κανει παρεα για τουυ επομενους 9 μηνες μεσα απο την κοιλουμπιτσα σου που θα πριστει πολυ πολυ και μετα θα σε κανει παρεα απ,εξω για χρονια.....!!!!!!!!!

στο ευχομαι με ολη την ψυχη μου μπουγατσουλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

K.T.K. 22/8

rose25 26/8

silika 26/8

gioulaki 27/8

Linaki_1980 28-30/9

Marina.K 30/8

@ngel 31/8

Νατάσα27 2/9

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

Irene1 9-10/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

TINKYBEL 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ.ΠΟΝΟΥΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΠΑΕΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ.ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΠΟΝΟΥΣΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΑΙΜΑ ΠΟΥΘΕΝΑ.Ε ΩΡΑΙΑ ΛΕΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ:) ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΟΜΩΣ ΣΚΟΥΠΗΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΦΕ ΟΠΩΣ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΖΗΤΗΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΑΙΜΑ:(

ΑΧ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΚΑΑ ΒΑΘΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΚΟΜΑ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΧΘΕΣ(Η ΠΡΟΧΘΕΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ)ΤΙ ΗΤΑΝ?ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΥΓΡΑ ΑΣΠΡΑ ΚΑΙ ΠΗΧΤΑ ΚΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Ν'ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.ΑΧ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΒΑΖΟΥΝ ΝΑ ΣΗΚΩΝΩ ΒΑΡΗ.ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ:( :( :( :( ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΩ ΚΑΦΕ?ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΚΑ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΔΙΑΡΚΟΥΝ ΠΟΛΥ?ΑΝ ΔΕΝ ΔΩ ΑΙΜΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ?ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΙΑΣΤΩ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΚΑΙ Κ.Τ.Κ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou85 έγραψε:

KALE KORITSIA PWS GINETAI AUTO ME TON STAURO...PEITE MOU GIATI DEN KSERW

loipon perneis to stauro me thn alisida pou foras sto laimo!to kratas apo thn akri!to sfiggeis to stauroudaki sth palami kai tin anoigeis thn palami kai to kratas STATHERO to xeri(akrivws panw apo thn palami) kai vlepeis!

1)AN KANEI KIKLO KORITSI-AN PIGAINEI ISIA PANW KATW AGORI!

META to ksanakleineis sthn xoufta kai ta idia!!

to kaneis auto mexri na to afiseis apo th xoufta kai na min kanei tipota!

tote exeis mathei POSA paidia tha kaneis KAI TI!!!!!!!!

emena ZOUZOUNA leei tha einai to prwto!

ante pou eisai mpempa mou??????argeis????????:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ.ΠΟΝΟΥΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΠΑΕΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ.ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΠΟΝΟΥΣΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΑΙΜΑ ΠΟΥΘΕΝΑ.Ε ΩΡΑΙΑ ΛΕΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ:) ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΟΜΩΣ ΣΚΟΥΠΗΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΦΕ ΟΠΩΣ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΖΗΤΗΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΑΙΜΑ:(

ΑΧ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΚΑΑ ΒΑΘΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΚΟΜΑ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΧΘΕΣ(Η ΠΡΟΧΘΕΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ)ΤΙ ΗΤΑΝ?ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΥΓΡΑ ΑΣΠΡΑ ΚΑΙ ΠΗΧΤΑ ΚΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Ν'ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.ΑΧ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΒΑΖΟΥΝ ΝΑ ΣΗΚΩΝΩ ΒΑΡΗ.ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ:( :( :( :( ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΩ ΚΑΦΕ?ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΚΑ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΔΙΑΡΚΟΥΝ ΠΟΛΥ?ΑΝ ΔΕΝ ΔΩ ΑΙΜΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ?ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΙΑΣΤΩ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΚΑΙ Κ.Τ.Κ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ:)

glikia mou EYXOMAI na eisai egkiosssss!!!!an kai pali den eisai tote pame OLES OI APOGOITEUMENES PAREOULA GERA;) GIA NEES AGKALITSES!!!!!!!!!!:P

PERIMENW NEA SOU KAI THELW POLY NA EISAI!!!!TO AKSIZEIS!!!EISAI PPOOOLY KALH KOPELA!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έχω ακούσει ότι και τα καφέ είναι δείγμα εγκυμοσύνης. Σίγουρα δε θέλω να σου φουσκώσω τα μυαλά και μετά η απογοήτευσή σου να είναι μεγαλύτερη.

Είναι και τα λευκά υγρά και το πρησμένο στήθος. Αύριο περιμένουμε νέα.

Σου εύχομαι ολόψυχα όλα αυτά να είναι δείγματα εγκυμοσύνης και όχι περιόδου. Αν είναι περιόδου, μην στενοχωριέσαι και το μωρούλι θα έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιώ, ωραίο φαίνεται το κολπάκι με το σταυρό αλλά εγώ φοβάμαι να το κάνω!! Κι αν δε δείξει τίποτα?? Αν μείνει εκεί ακίνητος??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

μαρινιώ, ωραίο φαίνεται το κολπάκι με το σταυρό αλλά εγώ φοβάμαι να το κάνω!! Κι αν δε δείξει τίποτα?? Αν μείνει εκεί ακίνητος??

wxou!!!!!kanto kai des!ti fovasai?kserw pws exei vgei se kapoies kopeles!

sigoura tha kounithei xazoula:P

kai sto katw katw den einai magika!!Stauroudaki einai!ante kanto kai pes mou ti sou vgike!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: Εμενα αυτο που λετε με ειχε βγαλει πολυτεκνη!!!

3 αγορια και ενα κοριτσι ουτε που θυμαμαι.. Ποτε θα προλαβω να κανω τοσα παιδια;;:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κορίτσια το έκανα προχθές με τις φίλες μου το τεστακι με το σταυρουδάκι! Κάθε φορά που το κάνουμε μας βγαίνει το ίδιο αποτέλεσμα!!!ΑΓΟΡΙ-ΚΟΡΙΤΣΙ και ένα τρίτο που μάλλον δεν ξέρουμε αν θα έρθει! Πιστεύω πάντος ότι έτσι θα έιναι. Πρέπει να στο κάνει άλλος όχι εσύ στον εαυτό σου.Πέρνεις το σταυρο και το ανεβοκατεβάζεις στη παλάμη της φίλης σου τρεις φορές, στην τρίτη δεν το ξανακατεβάσεις αλλά το αφήνεις να κάνει τη πορεία του πάνω από την παλάμη της.Οπως διάβασες και πριν αν η φορά του είναι μπρος-πίαω είναι αγόρι,αν είναι κυκλική είναι κορίτσι. Συννεχίζεις να το κάνεις μέχρι ο σταυρός να σταματήσει και κουνιέτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

:laugh: :laugh: Εμενα αυτο που λετε με ειχε βγαλει πολυτεκνη!!!

3 αγορια και ενα κοριτσι ουτε που θυμαμαι.. Ποτε θα προλαβω να κανω τοσα παιδια;;:laugh: :laugh:

poio daxtilaki kopela mou?????:ohmy:

den to kserw!!!xmmm pws mou ksefige auto????

kserw kai me thn vera pou sou vgenei apo th tha arxizei to onoma autou pou tha pantreuteis kai poso xronwn tha pantreuteis me to stauroydaki!

alla pes to mou auto!!!MOU KSEFIGE:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα βαλτε και εμενα κοριτσια δε περιμενω στις 31/8 αντε αντε με το καλο!!!!milina έγραψε:

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

K.T.K. 22/8

rose25 26/8

silika 26/8

gioulaki 27/8

Linaki_1980 28-30/9

Marina.K 30/8

@ngel 31/8

Νατάσα27 2/9

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

Irene1 9-10/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

TINKYBEL 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ.ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΛΕΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΟΚΚΙΝΟ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΑΙ.ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ!ΑΝ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΩ ΒΑΡΗ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ!ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΦΕ?ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΚΑΦΕ ΕΝΝΟΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕ ΑΙΜΑ.ΟΥΦ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ!ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΕΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Η ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ?ΑΝΤΕ ΑΣ ΒΑΛΩ 26/9...ΒΑΛΤΕ ΜΕ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ.ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΛΕΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΟΚΚΙΝΟ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΑΙ.ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ!ΑΝ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΩ ΒΑΡΗ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ!ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΦΕ?ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΚΑΦΕ ΕΝΝΟΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕ ΑΙΜΑ.ΟΥΦ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ!ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΕΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Η ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ?ΑΝΤΕ ΑΣ ΒΑΛΩ 26/9...ΒΑΛΤΕ ΜΕ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ:)

AGAPH mou glikia akou!!!pane kateutheian na pareis ena testaki toulaxiston!!mipws kai eisai egkios kai sikwnontas vari ta kafe igra ypodilwnoun kati asximo!pou den to euxomai!

pare ena testaki gia grigora kai meta pane aurio gia xoriaki!!!:woohoo:

min to afineis sthn tixi tou!kai sto katw katw to poly poly na apogoiteytoyme alli mia fora:silly:

sinithismena ta vouna sta xionia!

ALLA efoson auta ta kafe den ta ksanaeixes TREXAAAAAAAAAAA einai simadaki mallon!:woohoo:

egw POTE den eixa tetoia kafe prin tin periodo!rozouli ypodilwnoyn periodo!egw kafe exw mono otan einai sto telos ths h periodos!!!(katarameni)xaxa:laugh:

ELPIZW NA MHN SOY ERTHEI GIA 9 MHNESSSS!!!!!!!

ALLA kane testaki!!!!!!!!!ok?????????????????;)

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax εμενα πάλι τίποτα............

Περιμένω σήμερα αλλά συμπτώματα "ΜΗΔΕΝ", ουτε στήθος , ουτε κοιλιά, ουτε ενα σπυράκι βρε αδερφέ τίποτα!!

Ουφ , τουλάχιστον άλλες φορές είχα και μια ελπίδα (Ναι τις τοσες φορες που μπέρδευα τα συμπτώματα)

Μονο κάτι ανεξηγητα λευκα υγρά έχω. Λετε να είναι καμιά κολπίτιδα (Αυτό μου έλειπε τώρα):woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΣΤΑΚΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΠΑΝΤΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.ΙΣΩΣ ΕΡΧΕΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΑΠΛΑ ΒΓΑΖΩ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΑΠΛΑ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΜΑΛΛΟΝ..ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΣ ΓΙΝΕΙ.Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ.ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΓΕΡΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ:laugh: ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΜΑΣ:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΤΕΣΤΑΚΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΠΑΝΤΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.ΙΣΩΣ ΕΡΧΕΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΑΠΛΑ ΒΓΑΖΩ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΑΠΛΑ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΜΑΛΛΟΝ..ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΣ ΓΙΝΕΙ.Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ.ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΓΕΡΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ:laugh: ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΜΑΣ:) :)

etsi etsi!!!!!!gera mazi kai enwmenes tha nikisoume!!!!!!!!:laugh:

siga min mas nikisei h periodos!!!!!!!xaxaxa!

telika autos o pelargos den girise apo tis diakopes???????akoma ekei einai?den mas vlepei emas???????xaxaxa:lol:

eeeeeeeeeeee kirie pelargeeeeeeee elaaaa mia volta kai apo emassssssss:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονη κοριτσακι μου τι αλλο να σου πω

παντως αν δ σου ερθουν μεχρι αυριο κανε μεθαυριο

μια χοριακη βρε κοριτσακι μου οχι τπτ αλλο αλλα για να προσεχεις στην δουλεια σου

γιουλακι μου ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι κ ο τυχερος κοριτσακι μου μακαρι

εγω βρε κοριτσια εκτος απο ολα τα αλλα

που σας εγραψα χθες εχω κ καουρες

οοοοχου βαρεθηκα αντε να περασουν οι μερες να μαθω μωρε

οχι τπτ αλλο καπνιζω κ σαν φουγαρο απο την αγωνια μου χεχχεχ μεχρι να το μαθω

αν ειμαι νταλικερης θα γινει εχχεχεεχ :P

μετα ομως μαχαιρι ετσι????!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΠΙΑ.

ΜΑΡΙΝΙΩΩΩ ΜΟΥΥΥΥΥ ΕΝΩΜΕΝΕΣ ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:laugh: :laugh: :laugh:

ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΙ:P ΘΑ ΦΩΝΑΞΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΕΙ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΦΩΝΗ:laugh: :laugh:

ΚΥΡΙΕ ΠΕΛΑΡΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΩΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ:woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: Ε ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΞΕΚΟΥΦΑΝΑ:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμένα κορίτσια τα συμπτώματα συνεχίζονται αλλά κυρίως το στήθος. ίσως είναι όμως τόσο έντονα επειδή θα είναι η δεύτερη περίοδος μετά από την ένεση!:S ROSE25 γιατί δεν κάνεις μια χοριακή γλυκια μου; τα υγρά που είχες ήταν πολύ ύποπτα. έτσι ακόμη και αν ξεκίνησε κάποια εγκυμοσύνη θα ξέρεις οποια και αν είναι η κατάληξη με την περίοδό σου. πολλές έχουνε κανονικά, έχω ακούσει ακόμη και για τρεις μήνες!!!!mpoygatsoyla αυτά τα συμπτώματα είναι τέλεια!:lol: ελπίζω σε πολλές να δούμε θετικό τεστάκι αντε για να πάρω λίγο θετική ενέργεια γιατί μόνο αυτό σκέφτομαι:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασακι μου μακαρι κοριτσακι μου σου το ευχομαι

να εχει το σπορακι μεσα σου χιχιιχιχ

ολες μαζι ιχιχιχιχι φοβερο δ θα ειναι ????????????

Α!!!! εχω κ φαγουρα στην κοιλια αμε αμε τι νομιζετε εχω κ απο αυτο :P

:P αυτο μετραει η μπαααααα!!!!!!!11 αχαχαχχαχχαχα

αν δ το παρουμε κ λιγο στην πλακα θα τρελαθουμε τελειος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...