Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπόν PIPITSAZOUZOUNA και Κ.Τ.Κ. είστε οι επόμενες, άντε να κάνετε τεστάκια για να μας πείτε τα ευχάριστα και να μας δώσετε κουράγιο.

Υπάρχει καθυστέρηση δεν το βλέπετε?????

Αντε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOYZOYNA 21-23/8

K.T.K. 22/8

rose25 26/8

silika 26/8

gioulaki 27/8

Linaki_1980 28-30/9

Marina.K 30/8

@ngel 31/8

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

Irene1 9-10/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

TINKYBEL 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΙ ΚΑΘΕΣΤΕ?

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΛΙΓΑ ΑΣΠΡΑ ΥΓΡΑ.ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 28η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ 30η ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΟΥΝ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ:woohoo: :woohoo: ΤΙ ΩΡΑΙΑ Ε?:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι rose25 για φαντασου να ειμαστε οοοοολες μαζι φουσκωμενες

εεεεεεεε????????????

καλα θα εχει πολυ πλακα θα βγουμε ολες οι γκαστρουλες μαζι να το καψουμε

χεχεχχεχεεχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ.ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΔΙΠΛΑ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ:laugh: :laugh: ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

πλακα θα ειχε αχαχχχαχαχαχχα

ακου κυρ πελαργεεεεεεεεεεεεεε

εδω τα τα στειλεις τα σπορακια στο μαμμυ

αντε μπραβο:woohoo:

χαχαχχαχαχ

μακαρι βρε ροσε μου εγω εχω ακομα 8 μερες μεχρη την ακατανομαστη φτου φτου μακρυα:ohmy::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΠΕΣΤΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΦΕΡΕΙ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΠΑΛΙ:laugh: :laugh: ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΟΛΟ ΑΛΛΟΥ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ.ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ Ε??:P :laugh: ΟΛΟ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΕΙ ΧΙΧΙΧΙ ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΟΧΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, εγώ αδιαθέτησα τελικώς χθες βραδάκι...... ε.... βέβαια.... να μην έχουμε καθυστέρηση.... να σπάσουμε λιγάκι τα νεύρα της Ποπίτσας?????? Δε βαριέσαι..... καλά να είμαστε..... οπότε τώρα..... (δεν) περιμένω..... πότε να πω?????? Λογικά..... μετά τις 15 του Σεπτέμβρη..... αλλά πότε ακριβώς..... δε γνωρίζω.... τουλάχιστον..... να ευχαριστηθούμε την Επέτειό μας στις 10 του μηνός..... Φιλάκια σε όλες και καλή συνέχεια! Κι αν σας έρχεται..... μην σας παίρνει κι από κάτω..... απλώς δεν ήρθε ακόμη η σειρά μας..... αυτό είναι όλο!!!!! Σου λέει..... "γιατί φιλενάδα να σου έρθει από τώρα το bebe????? Σεξάκι και βολτίτσες χόρτασες"?????? Φιλούδια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε πειραζει Πιπιτσα! Ολα θα πάνε καλά, θα δεις!Απόλαυσε την σχέση σου και αφιαίρωσε αυτο το μήνα σε αυτην, σκέψου όλα τα καλά που έφερε αυτός ο γάμος.Χαλάρωσε και δε θα αργήσει να έρθει αυτό που τόσο επιθυμεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια κι εγώ είμαι νέα στην παρέα σας! (Δεν) περιμένω στις 2 Σεπτεμβρίου! έχω ένα αγοράκι 2 χρονών και 4 μηνών και προσπαθώ για δεύτερο. :cheer:;) τα πράγματα όμως είναι πιο δύσκολα, γιατί μόλις πριν ένα μήνα σχεδόν μου ήρθε περίοδος ξανά, αφού είχα ενδομητρίωση και έκανα θεραπεία με ενέσεις arvecap. Τώρα μου είπε ο γιατρός ότι είμαι έτοιμη για δεύτερο παιδάκι αλλά είμαι απαισιόδοξη. είχα επαφή την ημέρα της ωορρηξίας, μακάρι να έγινε κάτι!:blush: 7 μέρες μετά την επαφή η θηλή μου έγινε πολύ ευαίσθητη, τώρα με πονάει πολύ η μέση και εχθές το στομάχι ανακατευόταν!ίσως όλα αυτά να είναι συμπτώματα περιόδου, αλλά δεν τα είχα ποτέ πριν την arvecap!είχα σήμερα αρνητικό τεστάκι αλλά από την αγωνία μου βιάστηκα υπερβολικά, αφού περιμένω σε μια εβδομάδα!!:blink: Πάντως τον μικρό μου τον είχα συλλάβει στο 2ο μήνα αλλά τότε ήμουν πολύ καλά!είχε καμιά παρόμοια εμπειρία? Εύχομαι ΟΟΟΟΛΛΛΛΕΕΕΕΣ που μιλάμε εδώ μέσα να μείνουμε έγκυες αμέσως και πολλές πολλλές φορές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Κοριτσάκια μου, εγώ αδιαθέτησα τελικώς χθες βραδάκι...... ε.... βέβαια.... να μην έχουμε καθυστέρηση.... να σπάσουμε λιγάκι τα νεύρα της Ποπίτσας?????? Δε βαριέσαι..... καλά να είμαστε..... οπότε τώρα..... (δεν) περιμένω..... πότε να πω?????? Λογικά..... μετά τις 15 του Σεπτέμβρη..... αλλά πότε ακριβώς..... δε γνωρίζω.... τουλάχιστον..... να ευχαριστηθούμε την Επέτειό μας στις 10 του μηνός..... Φιλάκια σε όλες και καλή συνέχεια! Κι αν σας έρχεται..... μην σας παίρνει κι από κάτω..... απλώς δεν ήρθε ακόμη η σειρά μας..... αυτό είναι όλο!!!!! Σου λέει..... "γιατί φιλενάδα να σου έρθει από τώρα το bebe????? Σεξάκι και βολτίτσες χόρτασες"?????? Φιλούδια!!!!!

kopela mou den peirazei!!mazi emeis me tis pseutikes elpides:silly: :silly:

koritsia egw pali eimai xalia kai gia auto kai pou den pira to proficiency kai ksanadinw noemvrio:silly:

xalia ola!!!!

ELPIZW MEXRI TA XRISTOUGENNA NA MAS ERTHEI TO DWRAKI MAS KATW APO TO DENTRAKI;)

M A K A R I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A!!!!!!!kserete to kolpo me ton Stauro pou vlepeis posa paidia tha kaneis kai an kaneis prwto agori..koritsia ktl?????

an oxi peite na sas to pw!!!!!!;)

emena mou vgenei to prwto koritsaki kai to deutero agoraki!meta stamataei!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααααα ακομα τιποτα η θεια απο τη ρωσια!!!ποναω πολυ πολυ ομως και πηγαινω τουαλετα για ελεγχο 100 φορες την ημερα!ολο λεω να ειρθε τωρα!!!ποναω πολυ και στην κοιλια αλλα και στην μεση πολυ και στο στηθος!ποναει ακομα και η καισαρικη μου!γενικως ποναωωωωω!!!θα ημουν αισιοδοξη αλλα μετραω τη θερμοκρασια μου βρε κοριτσια εδω και 15-20 μερες κι ολο ειναι 35,5 με 36,4.οταν υπαρχει εγκυμοσυνη δεν ανεβαινει?εμενα αντιθετως ειναι ακομα πιο κατω κι απο οταν ειναι να ερθει η θεια,αλλα τοσες μερες?τουλαχιστον αυτο με κανει να μην ελπιζω αδικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω μου το εχουν κανει κι εμενα αυτο το κολπο αλλα στην αρχη μου εβγαιναν 3 παιδια,κοριτσι-αγορι-κοριτσι και μετα μου το γυρισε σε 2,κοριτσι-αγορι!!!που πηγε το αλλο μου παιδι οεο????????

αφου το ανεφερες θυμησε μου και πως γινεται για να το ξαναδοκιμασω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα μου το έχουν κάνει αυτό με τον σταυρό! Συγκεκριμένα μου το έκανε η μαμά μου πολύ πριν μείνω έγκυος. Μου έβγαλε πρώτα κορίτσι κ μετά αγόρι. Εκεί σταματάει. Λέτε να είναι ζουζουνίτσα το μωράκι μου?? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα προς το παρον μου βγηκε παντως!!!κοριτσι μου ειπαν και κοριτσι εκανα!!!!σου το ευχομαι δωρουλινι μου αν αυτο επιθυμεις!!!!!!!σε ποια βδομαδα εισαι?ποτε θα το δειτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι πριν μείνω έγκυος έλεγα ότι θέλω κόρη! Αλλά όταν έμεινα είπα δεν με νοιάζει τίποτα αρκεί να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!(το γνωστό άγχος που πιάνει τις εγκύους). Είμαι 6 εβδομάδων κ 2 ημερών. Την Δευτέρα θα κάνω υπέρηχο για πρώτη φορά. Θα είμαι ακριβώς στην 7η εβδομάδα τότε! Πολύ θα ήθελα να ακούσω την καρδούλα του! Δεν θα αντέξω να περιμένω επόμενο υπέρηχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eeeeeeeeeiiiiiiiiiiiii

το ξερω κ γω αυτο το κολπακι εμενα μου ειχε βγει αγορι κοριτσι

γιουπιιιιιιιιιιι

κτκ παρα που χαιρομαι που δδδδδδδδδ φτου φτου μακρυα για 9 μηνες

μακαρι κοπελα μου με το καλοοοοοοοοοοοοοο

ποτε θα κανεις την χοριακη??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γενικως εχω αστατο κυκλο!εκει που παει μια χαρα τσουπ...15 μερες καθυστερηση!!!οποτε οπως καταλαβαινεις θα περιμενω!!!δεν ξερω γιατι αλλα αυτη τη φορα δεν εχω τοοοοοση πολυ αγωνια!!!πιστευω οτι ειναι θεμα ωρων να μου'ρθει!!!αχ μακαρι παναγιτσα νου να κανω λαθος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΒΡΕ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ Δ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΠΟΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :P:D

χαιρομαι παντως που δ εχεις αγωνια μπραβο σου ...........

σε αντιθεση με μενα (οχι πολυ βεβαια αλλα εχω)

να τα πω κ γω γιατι θα σκααααααααααασωωωωωωωωωωω??????????????

εεεεε????με αφηνετε???? :P

λοιπον .......... στην ουσια ειναι ο πρωτος σωστος (μαλλον)ΧΕΧΕΧΕ

αν καποιες θυμουντε τους προηγουμενους 2 μηνες μετραγα λαθος τον κυκλο μου

τεσπα......

τελευταια περιοδος 9/8 - 13/8

με επαφες 16/8,21/8 & 23/8 περιμενω να αδιαθετησω 3/9

αλλα..........

απο την παρασκευη λοιπον εχω

-ζαλαδες σχεδον ολη μερα

-συχνοουρια

-πονο χαμηλα στην κοιλουμπα μου σαν ελαφρης πονος περιοδου

-κ χθες κ προχθες ΜΟΝΟ το μεσημερι πρηζοταν η κοιλουμπιτσα μου σε σημειο που να μην μπορω να παρω ανασα

τι λετε ειμαι σοβαρα????????

θα ζησωωωωωωωωωωω???????? :P :P :D :D

ποια η γνωμη σας βρε κοριτσια??????

τι λετε ??????

μηπως ειναι ολα στο χαζο μυαλουδακι οοοολα αυτα η εχει σπορακι?????

Α!χθες πηρα τα αποτελεσματα του παπ που ειχα κανε πριν ενα μηνα

(το ειχα ξεχασει καλε!!! :P)

μου ειπε οοοολα τελεια καταπληκτικα αχ παααρα πολυ χαρηκα

σας λεω δ ξερω γιατι αλλα φοβομουνα!!!!!1

αυτα περιμενω εεεε?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...