Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

pepita μου συγχαρητήρια! Όλα να΄πάνε κατ'ευχήν! Έχουμε ακριβώς μία εβδομάδα διαφορά!

Μακάρι να ακούσουμε ευχάριστα νέα και από τα υπόλοιπα κοριτσάκια! Για όλες είναι στο δρόμο το μωράκι, έρχεται!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!:woohoo:

pepita agapi mou sigxaritiria!!!!!!!!

kai egw san kai sena euxomai na eimai!

na paw diakopes na min mou erthei kai girizwntas na exw mia thetiki egkimosini!!!!!!!

kala pws isoun 5-6 evdomadwn??????

den eixes periodo ton proigoumeno mina?????:blink:

ax poso xarika!!!!!!

emena akoma TIPOTA!

oute ponous periodou exw!!!!

mono elafra exei pristei to stithos mou apo thn 2h mera kathisterisis!!:woohoo:

lete????????:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα PEPITA μου και πολλά-πολλά συγχαρητήρια χρυσό μου!!!! Με το καλό..... άντε να μπαίνουμε και οι υπόλοιπες στη σειρά.....

Μαρινιώ μου..... μακάρι να ακούσουμε κι από σένα ευχάριστα, φιλενάδα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristw poly!!!!!:woohoo:

an kai den to polypisteuw...

eimai genika ligo apaisiodoksi!!!!:P

tha perimenw mexri kiriaki sigoura omws...

den emeine poly!3 meroules kai an den erthei mexri kiriaki na parw na kanw testaki h' kateutheian xwriaki?ti lete?

kiriaki tha eimai stis 32 imeres!na to afisw ki allo?:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

kalimeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!:woohoo:

pepita agapi mou sigxaritiria!!!!!!!!

kai egw san kai sena euxomai na eimai!

na paw diakopes na min mou erthei kai girizwntas na exw mia thetiki egkimosini!!!!!!!

kala pws isoun 5-6 evdomadwn??????

den eixes periodo ton proigoumeno mina?????:blink:

ax poso xarika!!!!!!

emena akoma TIPOTA!

oute ponous periodou exw!!!!

mono elafra exei pristei to stithos mou apo thn 2h mera kathisterisis!!:woohoo:

lete????????:woohoo:

Σου εύχομαι κι εσύ να είσαι και να κάνεις τα μπανάκια σου κανονικά. Να προσέχεις μόνο να μη μένεις πολλή ώρα με το μαγιώ για να μην κρυώσεις. Εγώ το άλλαζα αμέσως γιατί δεν ήξερα αν θα αδιαθετήσω ΄κι ακόμα κι αν ήμουν λέω, μην κρυώσω και κάνω κάτι κακό!

Ότι είμαι 5-6 εβδομάδων κι εμένα δεν μπο έβγαινε γιατί είπα στη γιατρό μου, ακόμα και την π΄ρωτη μέρα της περιόδου να μετρήσουμε, εγώ δεν είχα επαφή παρά σχεδόν 5 μέρες μετά! Και τελικά δεν είναι ότι έγινε η σύλληψη πριν 5-6 εβδομάδες, αλλά έτσι υπολογίζουν την εγκυμοσύνη οι γιατροί. Τί να πω...

Από συμπτώματα εγώ δεν είχα σχεδόν τίποτα. Κάποιες μέρες ήμουν σαν να μην περιμένω καν περίοδο και πάποιες άλλες ένιωθα κάτι σφιξίματα και πόνους, όχι σαν να περιμένω, πιο πολύ σαν να έχω κρυώσει. Το μόνο που με έβαλε σε υποψίες, εκτός της καθυστέρησης φυσικά ήταν το στήθος μου που παρέμεινε πρησμένο, ενώ όταν περιμένω να αδιαθετήσω ξεπρήζεται 2-3 μέρες πριν μου έρθουν.

Αυτά!

Εύχομαι να έχεις κι εσύ την ίδια τύχη και να συνδυάσεις μπανάκια+μπεμπέ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glikia mou pepita!!!!!!!makari!!!

alla akou kai emena kapoies stigmes einai san na min perimenw kan periodo alla merikes fores me pianei krampa-ponos sto podi!pou auto einai simadi periodou!!!!!:(

ti na ypothesw pia?

afou prin nomiza irthe alla tipota mono ygra!

esy eixes ygra?

kai emena to stithos apo xthes pristike!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τώρα τί μου λες; μακάρι να ήταν στο χέρι μου!!!!!

Μην αγχώνεσαι και σκέψου ότι ό,τι έγινε έγινε και ή είσαι ή δεν είσαι, δεν μπορείς να κάνεις τίποτα πια... Μακάρι να είσαι και να γεννήσουμε παρέα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaaaaaaaaaaaa koritsiaaaaaaaaaa akoma den perimenw!!!!!!!!!!!!

kala milame den exw kanena pono ,oute pristike h koilia opws otan perimenw periodo!kserete e?

lete koritsia??????:woohoo:

pws sas fenontai auta?

ma katholou den ponaei h koilia mou!!!!!!!!

apla exw psilozalades!:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Μαρινιώ μου...... στο εύχομαι ολόψυχα κοπελάρα μου!!!!!! Άντε.... να παίρνουμε κι άλλες σειρά....... :laugh: :laugh: :laugh: Κι εγώ από χθες βράδυ..... φοβεροί πόνοι...... στη θάλασσα δεν πήγαμε.... γιατί φοβάμαι.... ξέρω γω???? Δεν το ρισκάρω..... αν κρυώσω δεν είναι χειρότερα???????? Άντε να έρθει η άτιμη..... να ξεκινήσω νέες προσπάθειες..... δριμύτερη..... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα πάλι βρε κορίτσι..... γιατί από χθες βράδυ, που ξεκίνησαν οι πολύ δυνατοί πόνοι περιόδου..... μοιάζουνε πιο πολύ με..... κράμπες???????? Άσε που το βράδυ, την ώρα που..... ήμουν τουαλέτα (sorry!!!!!) μου ήρθε μία ζαλάδα..... ένας κρύος ιδρώτας..... σαν ίλιγγος.... που με πιάνει όταν σκεφτώ αίματα..... τί να πω?????? Αν ήμουν όρθια..... θα είχα πέσει κάτω.... δεν υπάρχει περίπτωση..... παιχνίδια με τα νεύρα μου μου κάνει η αναιμία μου μου φαίνεται..... πρέπει να αλλάξω σκευάσματα Σιδήρου..... τίποτε δεν μου κάνουνε πια αυτά που έχω......:angry: Πάλι του μυαλού μου είναι..... είμαι τόσο σίγουρη!!!!!!:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

kalimeraaaaaaaaaaaaaaa koritsiaaaaaaaaaa akoma den perimenw!!!!!!!!!!!!

kala milame den exw kanena pono ,oute pristike h koilia opws otan perimenw periodo!kserete e?

lete koritsia??????:woohoo:

pws sas fenontai auta?

ma katholou den ponaei h koilia mou!!!!!!!!

apla exw psilozalades!:huh:

Μαρινιω μου ολα αυτα που λες μου φαινονται υπεροχα!!! Σου εχει καθυστερησει η περιοδος αλλη φορα ή ειναι παντα τυπικη στις επισκεψεις της;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

μαρινιω έγραψε:

Μαρινιω μου ολα αυτα που λες μου φαινονται υπεροχα!!! Σου εχει καθυστερησει η περιοδος αλλη φορα ή ειναι παντα τυπικη στις επισκεψεις της;;[/quote:31gryk8f]

tous teleutaious 3 mines tipikotati!!!!!!!prin oxi!htan 28-30 hmeres

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ++++ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

ΜAROULI TI KANΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηνελοπη μου,μαρινιω μου και ολα τ υπολοιπα κοριτσακια περιμενω με αγωνια τα ευχαριστα νεακια σας!!εγω αυριο παω επιτελους στον αντρουλη μου και ξεκιναω με περισσια ορεξη τις προσπαθειες!!!μακαρι να γινει το θαυματακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ...ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΕΣ ΣΤΟ CLUB ΤΩΝ ΜΕΛΛΟΥΣΩΝ ΜΑΜΜΑΔΩΝ:P:kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax euxaristw poly koritsakia mou!!!!!!!!!

simera o kalos mou tha mou ferei test egkimosinis na kanw opws tha erxete apo th douleia kai lew ase mwre den perimenoume??

kai leei ti na perimenoume na genniseis prwta?

kai lew min apogoiteutoume!!!

kai mou apantaei!

oti egine egine twra!egw thelw na to dw!!!!!:woohoo:

den milaei yperoxa??????

koritsia exw agxos!!!!!!!!!!!!

prin me epiase pali ponos periodou alla efige!!!!!

den kserw den perimenw ++++++!!!!

apla to euxomai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...