Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

αχ ποιοις μας πιανει μετα!!!!!

κοριτσακια μου σας αφηνω γιατι ο αντρας μου και η μικρη κατεβαζουν πραγματα στο σμσξι κι εγω ακομα ειμαι μπροστα στο pc!!!

σας φιλωωωωωωωωωω!!!θα τα ξαναπουμε σε λιγες μερουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsakia mou kalimeraaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!

akoma tipota!den irthe:woohoo:

pantws mou erxonati ponoi periodou kai feugoun:blink:

alla nwris einai akoma!

pantws edw kai 2 meres pou exw kathisterisi me pianoun polles krampes!!!kalo einai auto?:unsure:

pantws h thermokrasia mou einai 36,7!

xamila:(

ara den pezei na eimai?:(

EYXOMAI NA EXOUME OLES SPORAKIA!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΤΚ ευχομαι να περασετε υπεροχα!!!!πιπιτσα μου κατι που ξεχασα να πω πριν για το θεμα που θιξαμε περι κιλων μας ειναι οτι τελικα συνειδητοποιησα πως οι αντρες πιο πολυ θα "εκτιμησουν"μια γυναικα που τα εχει καλα με τον εαυτο της,που ξερει να προβαλει τα θετικα της στοιχεια και να καμουφλαρει τα αρνητικα με το σκερτσο και το ναζι της,που η αυτοπεποιθηση της την κανει ακρως σεξουαλικη και τον κανει να αισθανεται μοναδικος απο οτι μια γυναικα που μπορει να εχει τελειο κορμι αλλα τιποτα απο ολα αυτα η μια γυναικα που καθεται σε ενα σπιτι συνεχως και κλαιει τη μοιρα της επειδη ειναι παχουλη.αυτο εκανα εγω μεχρι πριν λιγο καιρο αλλα ΤΕΛΟΣ!!!ηδη προσπαθω να ανακτησω την χαμενη μου αυτοπεπειθηση και ειπα στον εαυτο μου οτι μολις ειμαι ετοιμη θα ξεκινησω και διαιτουλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαρινιώ μου!!!!! Όσο δεν έχει έρθει ακόμη..... είναι καλό!!!!! Για τις κράμπες ξέρω πως είναι θετικό..... να μην σε ξεσηκώσω όμως άδικα!!!!!! Για θερμοκρασία..... δεν ξέρω να σου πω!!!!! Φιλιά και..... καλή υπομονή!!!!! Εύχομαι τα καλύτερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου και εγώ περιμένω να ΜΗΝ αδιαθετήσω αυτή τη φορά !!!

αφήστε που έβγαλα και έρπητα στο χείλη μου στο τελείως ξαφνικό:angry: , πείγα στο φαρμακείο και πείρα τα επιθέματα copeed και έπιασα συζήτηση με το φαρμακοποιό και μου λέει ,

- από αχός και στρες :ohmy:

- και του λέω – τι αχός καλέ να έχω στης διακοπές που ήμουν όλη την ημέρα ΜΑΜ – ΜΠΑΝΙΟ – ΚΑΚΑ- ΚΑΙ ΝΑΝΙ –:cheer:

- και μου απαντά- Ε μπορεί να είναι από ορμονικούς παράγοντες :ohmy: ……

κορίτσια έφυγα με γουρλωμένα τα μάτια :blink: …..βρε λες !!! να λέω στο δρόμο μόνη μου σαν την παλαβή :blink: ….Ε ΑΠΟ εκείνη την ώρα εχει μπει το μαμούνι μέσα μου:woohoo: .. Βεβαία περίοδο ( ΔΕΝ ) περιμένω στης 21/8/και μετά και στη 26 θα πάμε με τον αντρούκο μου διακοπές ΞΑΝΑ στην Σαντορίνη για 4 μέρες ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ !!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε παιδιά..... γιατί συνεχώς μου μυρίζουνε πράγματα (όχι μόνο φαγώσιμα!!!!) τις τελευταίες....... 5-6 εβδομάδες πια?????????

Τουλίνα μου, ειλικρινά σου εύχομαι να είναι θετικές οι διακοπές στη Σαντορίνη (λατρεμένο νησί!!!!!). Εγώ πάντως....... έρπη και σπυράκια γενικότερα στη μούρη μου..... βγάζω όταν περιμένω....... όπως και τώρα..... που απλώς περιμένω να σκάσει μύτη!!!!!!!

Μη δίνεις βάση όμως...... κάθε οργανισμός αντιδράει διαφορετικά!!!!!! Δεν αποκλείεται σε σένα να είναι ΚΑΛΟΣ ΟΙΩΝΟΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA oi krampes diladi einai simptwma egkimosinis?:woohoo:

eixes kai esy stis arxes?

emena me pianoun para poly sixna!!kai entones!kiriws ston ypno mou!

na rwthsw kati allo an exeis stenaxwrithei mporei na argei?

giati eixa kati kaugadakia me ton sintrofo mou teleutaia...:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά εγώ κράμπες...... ουουουου...... εκεί να δεις τί γίνεται!!!! Χρόνια τώρα βασανίζομαι..... κυρίως μέσα στον ύπνο μου!!!!!!! Κάποια στιγμή θα το πάρω απόφαση να κάνω κανένα TRIPLEX να δω τί συμβαίνει...... αλλά δεν το κανονίζω και ποτέ!!!!!

Έγκυος δεν έχω υπάρξει ακόμη..... (ή κι αν υπήρξα τελικώς..... ήταν για λίγες μόνο μέρες.....) αλλά έχω ακούσει από πολλές κοπέλες του κύκλου μου (κι εδώ μέσα το έχω διαβάσει) πως η κράμπα κάνει συχνά την εμφάνισή της σε εγκυμοσύνη!!!!!

Όσο για την στενοχώρια που λες..... πολλές φορές καθυστερεί η περίοδος..... είτε από νεύρα..... είτε από στενοχώρια..... είτε από άγχος..... είτε λόγω καλοκαιριού...... γενικότερα..... "την έχει δει κάπως η κυρία και θέλει συνεχώς να μας σπάει τα νεύρα"!!!!!!! Υπομονή χρυσούλι μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Καλά εγώ κράμπες...... ουουουου...... εκεί να δεις τί γίνεται!!!! Χρόνια τώρα βασανίζομαι..... κυρίως μέσα στον ύπνο μου!!!!!!! Κάποια στιγμή θα το πάρω απόφαση να κάνω κανένα TRIPLEX να δω τί συμβαίνει...... αλλά δεν το κανονίζω και ποτέ!!!!!

Έγκυος δεν έχω υπάρξει ακόμη..... (ή κι αν υπήρξα τελικώς..... ήταν για λίγες μόνο μέρες.....) αλλά έχω ακούσει από πολλές κοπέλες του κύκλου μου (κι εδώ μέσα το έχω διαβάσει) πως η κράμπα κάνει συχνά την εμφάνισή της σε εγκυμοσύνη!!!!!

Όσο για την στενοχώρια που λες..... πολλές φορές καθυστερεί η περίοδος..... είτε από νεύρα..... είτε από στενοχώρια..... είτε από άγχος..... είτε λόγω καλοκαιριού...... γενικότερα..... "την έχει δει κάπως η κυρία και θέλει συνεχώς να μας σπάει τα νεύρα"!!!!!!! Υπομονή χρυσούλι μου!!!!!!!!

epeidi vlepw to mwraki sthn fwto sou gia auto nomiza einai diko sou!lathos e?:blush:

kai twra me epiase:( !emena pote den me pianoun etsi krampes!2 meres exw polles!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι ο Θεούλης να μου δώσει κι εμένα μία τέτοια κούκλα!!!!!! Είναι η ανηψιά μας!!!!!! Μεγάλη αδυναμία!!!!!!! Τί να κάνω????? Έβαλα στο προφίλ μου τις 2 μεγάλες μου αδυναμίες!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia eimai toso xalia psixologika!twra ponaei h plath mou kai h mesh mou kanw kai douleies kiolas kai kanw mia douleia kai kathomai!les kai skavw eimai!:ohmy:

ax exw toso agxos na dw ti tha ginei telika!kai ekei pou eimai mia xara mou erxetai kai klaiw!den exw diathesi gia tipota!ma gia tipota!

den kserw ti exw pathei...

thelw na eimai mesa oli mera!!!

kai apo thn allh variemai!oute kai kserw ti na kanw!

pws na iremisw auth thn TRELLH katastash pou mou simvenei!

kai exw kai kathe 3 kai ligo ton diko mou na me rwtaei!

ti egine?

irthe???

giati leei eides kai to oneiro...

ax ti tha kanw???help!!!!!!!!!!:( :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως να έκανες ένα τεστάκι κοριτσάκι????? Αν πάλι.... δεν τα εμπιστεύεσαι..... κάνε μία χοριακούλα! Τα καλύτερα σου εύχομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den einai nwris akoma kopela mou?me 2 meres kathisterisi?

lew na perimenw mexri kiriaki toulaxiston!kai an oxi deutera paw gia xwriaki!!alla den eimai kai poly aisiodoksi!

mpika sto internet kai eida oti oi allges ths diathesis mporei na einai kai simptwma ΠΕΣ!

moiazoun toso poly!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι Μαρινιώ μου πως είναι λιγάκι νωρίς..... Καλή υπομονή καρδούλα μου τότε!!!!! Αλλά μέχρι την Κυριακή...... μη μου κουράζεσαι...... και μην κλείνεσαι μέσα!!!! Κάνε τις βολτίτσες σου, τα μπανάκια σου, προσπάθησε να ξεχαστείς, ναι????? Φιλιά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Η αλήθεια είναι Μαρινιώ μου πως είναι λιγάκι νωρίς..... Καλή υπομονή καρδούλα μου τότε!!!!! Αλλά μέχρι την Κυριακή...... μη μου κουράζεσαι...... και μην κλείνεσαι μέσα!!!! Κάνε τις βολτίτσες σου, τα μπανάκια σου, προσπάθησε να ξεχαστείς, ναι????? Φιλιά!!!!!

nai kopela mou!!:woohoo:

tha prospathisw!alla alitheia den exw psixologia!!!egw pathei downiasmo!xaxaxa

down down h psixologia!

pempti paw kai diakopoules!mia xara tha eimai tote...elpizw na min erthei tote poy tha paw thalassa!!!!:angry:

filiaaaaaa:kiss: :kiss:

pepita perimenoume nea sou!!!!

simera to apogeuma vgenoun ta apotelesmata e?na mas peis...:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν ευθύνεται το συγκεκριμένο θεματάκι που έχουμε δεθεί έτσι, αλλά χαίρομαι τρομερά γιατί μας έχει κάνει μια πολύ ζεστή παρεούλα. Είναι συγκινητικό να διαβάζεις όλες αυτές τις ζεστές απαντήσεις και να συνηδητοποιείς ότι δεν γνωριζόμαστε!!

Αναρωτιέμαι πολλές φορές πώς θα άντεχα αν δεν είχα εσάς να μοιράζομαι τη στενοχώρια μου και την απογοήτευση που παίρνω κάθε μήνα! Είναι σίγουρο πως δε θα ήμουν και πολύ ισορροπημένη..

Είστε μεγάλο στήριγμα και δεν σας αλλάζω με τίποτα!!!

Χαίρομαι πολύ που σας βρήκα κορίτσια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Δεν ξέρω αν ευθύνεται το συγκεκριμένο θεματάκι που έχουμε δεθεί έτσι, αλλά χαίρομαι τρομερά γιατί μας έχει κάνει μια πολύ ζεστή παρεούλα. Είναι συγκινητικό να διαβάζεις όλες αυτές τις ζεστές απαντήσεις και να συνηδητοποιείς ότι δεν γνωριζόμαστε!!

Αναρωτιέμαι πολλές φορές πώς θα άντεχα αν δεν είχα εσάς να μοιράζομαι τη στενοχώρια μου και την απογοήτευση που παίρνω κάθε μήνα! Είναι σίγουρο πως δε θα ήμουν και πολύ ισορροπημένη..

Είστε μεγάλο στήριγμα και δεν σας αλλάζω με τίποτα!!!

Χαίρομαι πολύ που σας βρήκα κορίτσια μου!

oles mas ontws eimaste mia poly zesth parea!

kai emena maresei pou moirazomaste tis anisixies mas kai tous provlimatismous mas kai kseroume oti yparxoun kopeles edw mesa pou tous apasxoloun ta idia pragmata...

kopela mou egw tha eimai dipla sou se oti kai an xreiasteis...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μουουουουουου!!!!!!!!!!!

Είμαι 5-6 εβδομάδων ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!

Καλά, ακόμα δεν το έχω πολυ-συνειδητοποιήσει!!!!

Θα ανοίξω νέο ποστ στις ανακοινώσεις εγκυμοσύνης να σας περιγράψω τις λετομέρειες και το ιστορικό μου για να μην τα γράφω 2 φορές!!!

Μαρινιώ, milina, PIPITSAZOUZOUNA και όλες οι υπόλοιπες που θέλετε νινάκι σας εύχομαι με όλη μου την καρδά ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!!!!!

Φιλάκιααααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ PEPITAKI MOY!!!ΜΟΛΙΣ ΥΠΕΒΑΛΑ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΙΚΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΑ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ 1 ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΛΑΧΤΑΡΑ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Πολύ χαίρομαι για τα νέα σου!!

Σου εύχομαι μια καλή περίοδο εγκυμοσύνης και όλα να σου πάνε καλά!!!

Να μπαίνεις να μας εμψυχώνεις ε???

Πάω να βρω το ποστ για να σου ευχηθώ και επίσημα!!!

Κορίτσια μου εύχομαι σε όλες ευχάριστα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...