Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια !!!

Μπήκα στο θέμα σας για να μεταδώσω λίγη θετική ενέργεια

και να σας υπενθυμίσω πως δεν πρέπει να χάνεται τις ελπίδες σας ΠΟΤΕ,

ακόμα και όταν όλα μοιάζουν να πηγαίνουν ...στραβά!!!

Μες την εβδομάδα περιμένουμε το μωράκι μας , το οποίο

ήρθε στην κοιλίτσα μου, όταν μόλις είχα χειρουργηθεί στην μήτρα (για δεύτερη φορά!) και οι γιατροί μας είχαν πει πως το θέμα "παιδιου" σε εμάς ......... ....θα αργούσε!!! (ούτε μήνας δεν πέρασε...!)

Μην χάσετε την πίστη σας κορίτσια μου.....

Μαρινιώ, pepita, apis μου και σε όόόόλες ευχομαι γρήγορα την επίσκεψη του πελαργού!

Να είσαστε χαμογελαστές,,,, έρχεται εκεί που δεν τον περιμένουμε!!!

Το Μάμμυ φέρνει ...γούρι, άλλωστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alice1979 έγραψε:

poso tha ithela na ksypnousa avrio kai na eixe stamathsei....

na hmoun apo keines tis periptoseis ton koritsion pou eguoyles eixan periodo...ax.........ti apogoiteysh einai auth...!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΑΝΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Alice1979, σε καταλαβαίνω απολύτως καλή μου! Υπομονή και μόλις η περίοδος τελειώσει..... "ξανά προς τη Δόξα τραβάς!!!"

Εγώ περιμένω Παρασκευή-Κυριακή (21-23/8) και ξέρω πως θα έρθει, από τα σπυράκια που έχω στη μούρη μου! Δεν πειράζει.... προλαβαίνω να κάνω 3-4 μπανάκια ακόμη!!!! Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλώς σας βρήκα! Έλειψα το Σ/Κ και μπήκα να μάθω νέα σας!

μαρινιώ και όσες έχετε ήδη καθυστέρηση σας εύχομαι γρήγορα να μάθετε τα υπέροχα νέα !!

Στα κορίτσια που αδιαθέτησαν, έχω να πω να μην απογοητεύεστε γιατί είναι στο δρόμο το μωρούλι και έρχετε γρήγορα στις αγκαλίτσες μας!

Καλή αναμονή στα κορίτσια που περιμένουν!!!!

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

TINKYBEL 10/8

teri 12/8

μαρινιώ 16/8

PIPITSAZOYZOYNA 21-23/8

K.T.K. 22/8

rose25 27/8

Marina.K 30/8

@ngel 31/8

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alice1979 έγραψε:

poso tha ithela na ksypnousa avrio kai na eixe stamathsei....

na hmoun apo keines tis periptoseis ton koritsion pou eguoyles eixan periodo...ax.........ti apogoiteysh einai auth...!!!!!

koritsaki mou min apogoiteuese!tha erthei to mpempe grigora!emena den me irthe akoma!alla nwris einai na vgalw simperasmata!panw apo 5 meres kathisterisis arxizeis kai vgazeis...:silly:

an kai eimai sigouri pws tha me erthei!

GIATI xthes ponousa para poly san na mou erxetai kai meta STAMATHSAN teleiws oi ponoi!:blink:

pws ginete auto???:silly:

EUXARISTW POLY MILINA!kai kalws irthes kai pali sthn parea mas!!!!:woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια.... άσχετο.... αλλά μου ήρθε τώρα! Προχθές (19η μέρα του κύκλου!) πονούσα πάρα πολύ δεξιά, σαν ωορρηξία. Αλλά η ωορρηξία μου έχει μέρες που έγινε! Μπορεί να είναι αυτό σύμπτωμα περιόδου? Γιατί 1η φορά μου συνέβη..... και φοβήθηκα.... καμμιά σκωληκοειδίτιδα! Ευτυχώς πέρασε.... αλλά και στη θεία μου που το είπα, μου είπε μπορεί να υπάρχει κάποιο προβληματάκι στη σάλπιγγα! Φοβήθηκα λιγάκι, η αλήθεια είναι.... σας έχει συμβεί εσάς????? Εκτός κι αν..... άντε πάλι..... όχι-όχι-όχι..... δεν θα το πω..... γιατί θα κλαίω πάλι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Βρε κορίτσια.... άσχετο.... αλλά μου ήρθε τώρα! Προχθές (19η μέρα του κύκλου!) πονούσα πάρα πολύ δεξιά, σαν ωορρηξία. Αλλά η ωορρηξία μου έχει μέρες που έγινε! Μπορεί να είναι αυτό σύμπτωμα περιόδου? Γιατί 1η φορά μου συνέβη..... και φοβήθηκα.... καμμιά σκωληκοειδίτιδα! Ευτυχώς πέρασε.... αλλά και στη θεία μου που το είπα, μου είπε μπορεί να υπάρχει κάποιο προβληματάκι στη σάλπιγγα! Φοβήθηκα λιγάκι, η αλήθεια είναι.... σας έχει συμβεί εσάς????? Εκτός κι αν..... άντε πάλι..... όχι-όχι-όχι..... δεν θα το πω..... γιατί θα κλαίω πάλι!!!!!

kai egw!!!!!!!!!!sthn 19h mera tou kiklou eixa tromera tsimpimata katw!kai meta den mporousa na stahtw orthia kontepsa na lipothimisw!alla egw akoma den adiathetisa!!!:blink: :woohoo:

ti na pw??perimenw!!!!

ksereis kati GIATI PEDEUESAI????htan proeortia periodou...

kai mallon kai se emena auto tha isxisei...:(

filiaaaaaa

kai den peirazei!ton epomeno mina euxomai na erthei to sporaki pou epithimeis!ALLA toso nwris sou irthe periodos?????periergo!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a!!!!!!!!kai pira kai thn ton ginaikologo mou kai mou eipe pws nai HTAN woriksia!kai lew toso arga??????kai leei NAI!!!!!!!

opote ontws woriksia htan!me leei an isoun kriwmenii kia eixes kai epafes autes tis meres ginete na ponas poly!!!!!!:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περίοδος δεν μου ήρθε ακόμη.... γύρω στις 21! Αλλά αυτά που σου είπε η γυναικολόγος σου δεν τα ήξερα.......

Ω ρε γμτ!!!!! Αν ήταν ωορρηξία.... την πάτησα!!!!! Πάλι θα έχω περίοδο στις διακοπές!!!! Το κέρ...... μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Περίοδος δεν μου ήρθε ακόμη.... γύρω στις 21! Αλλά αυτά που σου είπε η γυναικολόγος σου δεν τα ήξερα.......

Ω ρε γμτ!!!!! Αν ήταν ωορρηξία.... την πάτησα!!!!! Πάλι θα έχω περίοδο στις διακοπές!!!! Το κέρ...... μου!!!!!

ase!!!!!!!!kai egw tha exw an erthei stis diakopes!pempti paw diakopes kai htan na me erthei xthes kai den irthe!na deis h katarameni stis diakopes tha erthei!:angry: :angry:

tetoia gkantemo pou eimai kai egw!!!:ohmy:

nai!etsi me eipe o giatros!kai eixa kai egw epafes ekeines tis meres kai tsimpimata!an kai esy eixes kala imaste!petixame tis gonimes!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia tha thela na moirastw to oneiro pou eida animera ths giortis THS PANAGIAS!:)

hmoun se ena meros me mia fili mou kai to agori mou kai eixe auth test egkimosinis ekei kai me leei den kanoume ena gia plaka??

kai lew nai mwre as kanoume!kanoume ena kai auths ths vgenei arnitiko!egw to eixa ekei kai thn lew desto arnitiko tha einai!kai leei THETIKO!exei 2 gramoules!kai lew apokleietai!!!

meta to eide kai o kalos mou kai ksafniastike!!!

kai meta eida mia ginaika pou me leei tha to peite Maria to paidi!

kai Maria lene kai tis mamades mas!

htan toso zwntano to oneiro!

o kalos mou leei se esteile simadi h Panagia!:unsure:

lete???

htan kai h mera pou to eida!ksimerwne h Giorti THS!

to lew kai anatrixiazw!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελίτσα μου, να σου πω, πολύ σημαδιακό μου φάνηκε το ονειράκι σου! Μακάρι κούκλα μου να βγει!!!!

Αλήθεια, από που είσαι? Κρατάς από Μακεδονία μεριά? Γιατί εκεί πάνω λένε το "με"! Σε ρωτάω, γιατί έχω φίλους και συγγενείς στην Πτολεμαίδα κι όλοι εκεί έτσι μιλάνε! Κι όταν ανεβαίνουμε εκεί.... το κολλάω κι εγώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιω μου..δεν ξερω τι να σου πω..ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειναι σημαδι..κρατα ομως παντα μια πισινη γιατι σε περιπτωση που δεν εισαι εγκυος να μην απογοητευτεις.. Παντως θα ξυπνησες πολυ αναλαφρα μετα απο τετοιο ωραιο ονειρο!!

Κανε λιγο ακομα υπομονη !!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΔΙΑΚΟ ΟΝΕΙΡΟ.ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΥ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΩ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ!ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΛΑΧΤΑΡΑΣ.ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΜΑΡΙΑ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ.ΟΛΑ ΘΕΤΙΚΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΕ..ΟΠΩΣ ΘΕΤΙΚΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA MOLIS GYRISA APO TH DOULEIA KAI EIDA TA POSTS SAS...ME KATASYGINHSATE!!!!!!! SAS EFXARISTO TOOOOOOOSOOOOOOOO POLY GIA THN YPOSTHRIKSH KAI KATANOHSH!!!!!!! NA EISTE OLES KALA!!!!!!!!!!!

SAS STELNW POLLA POLLA POLLA POLLA FILIA!!!!!!!!!

P.S.MARINIO MOU SOU EFXOMAI MESA APO THN KARDIA MOU NA MAS EXEIS NEA KALA TO SYNTOMOTERO!!!!!! MKARI TO ONEIRO SU NA VGEI ALITHINO!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ κι εγώ με τη σειρά μου να σου ευχηθώ να είσαι εγκυούλα!!!!

Σημαδιακό όντως το όνειρο, μακάρι!

Εγώ πήγα για χωριακή σήμερα αλλά τα αποτελέσματα θα βγουν αύριο το απόγευμα..ουφ! Με τον πόνο μου παίζουν! Πάντως η περίοδος δεν λέει να φανεί και δεν μου λείπει καθόλου!!!!

Να ρωτήσω κάτι άσχετο; μου φάνηκε πολύ ακριβή η χωριακή. Πήγα σε ιδιωτικό μικροβιολογικό γιατί άρχισα δουλεια και δεν μπορούσα να πάω πρωί και μου πήραν 45 ευρώ!!!!! Πολλά δεν είναι;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pepita έγραψε:

Μαρινιώ κι εγώ με τη σειρά μου να σου ευχηθώ να είσαι εγκυούλα!!!!

Σημαδιακό όντως το όνειρο, μακάρι!

Εγώ πήγα για χωριακή σήμερα αλλά τα αποτελέσματα θα βγουν αύριο το απόγευμα..ουφ! Με τον πόνο μου παίζουν! Πάντως η περίοδος δεν λέει να φανεί και δεν μου λείπει καθόλου!!!!

Να ρωτήσω κάτι άσχετο; μου φάνηκε πολύ ακριβή η χωριακή. Πήγα σε ιδιωτικό μικροβιολογικό γιατί άρχισα δουλεια και δεν μπορούσα να πάω πρωί και μου πήραν 45 ευρώ!!!!! Πολλά δεν είναι;;;;;;

panakrivo kopela mou!egw pou eixa kanei ekane 15euro!!!!

popo se klepsan!:angry:

SAS EYXARISTW OLES!!!!!!!AN THELEI NA MOU TO STEILEI KALWS NA ERTHEI!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...