Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιπλα απο το τρίκυκλο


Recommended Posts

ειδα τα επιπλα στο τρικυκλο στο trikiklo.gr και τα ερωτευθηκα με την πρωτη ματια! :woohoo: :woohoo:

δε μενω Αθηνα ομως και τους εστειλα ενα mail αλλα μου ειπαν οτι μπορω να τα κλεισω μεσω του on line shop και να πληρωσω μεσω τραπεζης

η ερωτηση μου ειναι αν καποια-ος απο εσας εχει κανει το ιδιο και αν ηρθαν σωστα τα πραγματα, ακομη επειδη θα τα στειλουν με μεταφορικη σας ειχαν σταλει με καλη συσκευασια και χωρις συμαδια ή τα φορτωνουν οπως να ναι? γενικως εχετε αγορασει κατι απο εκει? βγηκε καλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πολυ καλο καταστημα.εχω παρει διαφορα απο εκει,τα παρηγγειλα τηλεφωνικα.Τα εβλεπα στο site τους και επι τοπου τηλεφωνησα εδωσα τους κωδικους και ολα οκ.Ηρθαν με κουριερ σε μενα και πληρωσα με αντικαταβολη.Ολα ηταν ενταξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδωσαν σε μια φιλη μου το καροτσι της stokke,ειναι σουπερ απο design,ειπε και αυτη να παρει το πορτ μπεμπε αλλα τελικα δεν το χρησιμοποιησε.ηταν μικρο για το μωρο της.Οταν ειναι το πρωτο παιδι δεν ξερουμε καποιες βασικες λεπτομερειες και παμε και αγοραζουμε συμφωνα με το γουστο μας μονο.Αλλα τελικα πρεπει να ρωταμε τις πιο εμπειρες.Τωρα μου λεει οτι θα επαιρνε ενα chicco η καποιο τελοσπαντων πιο οικονομικο,ξερεις αυτα που εχουν μαζι και καθισμα αυτοκινητου τα λεγομενα πολυ-καροτσια:laugh: οπως και για το κρεβατακι καλο ειναι να σιγουρευτεις αν χωραει και στην κρεβατοκαμαρα σου αφου τον πρωτο καιρο θα ναι εκει το μωρο.Και για ποσο καιρο θα το εχει το μωρο.Και εκει την πατησε γιατι αυτο που πηρε ισα ισα μπαινει στο δωματιο...το επιπλο της αλαξιερας.για μενα ειναι τσαμπα χρηματα.μπορεις να βρεις τετοιο επιπλο απο ικεα κ να προσθεσεις την αλαξιερα μονη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που το λες...παω να ανοιξω θεμα για το που θα κοιμαται στην αρχη το παιδι...

παντως την κουνια θα την παρω...σου μηλαω για ερωτα παιδι μου :laugh:

το καροτσι δε το παιρνω, ουτε πορτ μπεμπε γιατι θα γεννησω καταχειμωνο και σιγα μη μου χρειαστει, η αδελφη μου πηρε το bugaboo cameleon το οποιο εκανε με τα extra του πανω απο 1000 ευρω και δεν την εχει βολεψει και τωρα εχει chicco και αυτη! Το πορτ μπεμπε και η αδελφη μου το χρεισημοποιησε μονο για 20 μερες! μετα ειχε το maxi cosi. Εγω λεω να παρω το bugaboo bee το οποιο κανει και για νωρις και για μετα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο ειναι το bee,ρωτα μονο για τα φρενα του.Ειχαν μια ανακοινωση στα mothercare για προβλημα στο ενα φρενο του bee.Και μενα μ αρεσει,στο 2ο μπεμπακι θα το παρω :P καλα το κρεβατακι ειναι απιθανο:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κατι ακομη!εγω ειχα καλαθι.αλλα τελικα τον κοιμιζα απο την πρωτη μερα στο κρεβατακι του (μαζι μας στο δωματιο),στο καλαθι 1.εκανε αλλεργεια και 2. δεν χωρουσε μετα απο καποιες μερες...το πεταξα κι αυτο:) .Αφου ειπα στο 2ο θα περιμενω να γενηθει να δω το υψος του και μετα ισως παρω λικνο,αλλιως παλι στο κεβατακι.Δεν ξαναπεταω πραγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama έγραψε:

και κατι ακομη!εγω ειχα καλαθι.αλλα τελικα τον κοιμιζα απο την πρωτη μερα στο κρεβατακι του (μαζι μας στο δωματιο),στο καλαθι 1.εκανε αλλεργεια και 2. δεν χωρουσε μετα απο καποιες μερες...το πεταξα κι αυτο:) .Αφου ειπα στο 2ο θα περιμενω να γενηθει να δω το υψος του και μετα ισως παρω λικνο,αλλιως παλι στο κεβατακι.Δεν ξαναπεταω πραγματα!

αλλεργεια ε?...πωπω...σημερα ηρθα σπιτι και θα πετρησω τις διαστασεις να δω τι χορο εχω, συγουρα χωραει λικνο, απλα να δω το μεγεθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τελικά δεν την έκανε καθόλου ο άντρας μου κ ούτε το ζήτησαν οι γιατροί. Φαντάζομαι πως για να μην το ζήτησαν οι δυο γιατροί, ακόμη κ αυτή η εξέταση αρκεί, αλλά δες τι θα σου πει κ ο γιατρός σου. Εγώ τώρα μόλις είδα ποια έκανα, στην βάζω φωτό. 
    • Εγώ το έκλεισα ηλεκτρονικά ! Θα το κάνω όμως για σιγουρια ! Για να μη τρέχω τελευταία στιγμή!
    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...