Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.

ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟ]ΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ.ΑΝ ΠΕΙΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΕΜΕΙΝΕ ΠΑΓΩΤΟ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ ΠΡΟΣΕΧΑΜΕ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΗΡΘΕ ΠΟΛΥ ΞΑΦΝΗΚΟ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 20 ΜΕΡΕΣ ςΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΑΗΔΙΑΣΤΙΚΕΣ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ.ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΧΑΕΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ έτσι ακριβώς ΄΄την πάτησα΄΄.Δεν το περίμενα τότε!!!

Τώρα ο γιός μου είναι 13 μηνών και ομολογώ είναι το καλύτερο ΄΄ξάφνιασμα ''που θα μπορούσε να μου έχει συμβεί....

Σου εύχομαι να έχεις μια υπεροχη εγκυμοσύνη και να την απολαύσεις όσο περισσότερο μπορείς.Με ένα ή πολλά γερά μωρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες στο mammy Puppy. Σου εύχομαι ότι καλύτερο και με το καλό να κρατήσεις το αγγελούδι σου στην αγκαλίτσα σου !

ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΑΜΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ Ε?:P ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α ! ! !

Με το καλό!!!

Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Καλά τα λές...Μπορώ στη χαρά του μωρού τα υπόλοιπα δεν είναι τίποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρuppy μου πολλά πολλά συγχαρητήρια!! :laugh: Σου εύχομαι μία όμορφη εγκυμοσύνη και με το καλό να έρθει στον κόσμο στο μπεμπουλίνι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...