Μετάβαση σε περιεχόμενο

tha ginw manoula!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

kalHmera se oles tis manoules kai mellouses manoules!!!!eimai nea sto foroum opws outws H allws eimai kai nea sto club twn mamadwn!!!prin 3 vdomades mathame oti tha ginoume goneis kai exw na omologHsw pws eimai polu eutuxismenH alla kai agxwmenH parallHla!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγνή καλώς ήρθες στο mammyland! :)

Με το καλό να φέρεις στον κόσμο το πρώτο σου παιδάκι!!!

Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να μην αγχώνεσαι!!

Φιλάκια!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

agnoula καλημερα κ καλως ηρθες στην πιο ζεστη κ ομορφη παρεουλα, συνχαρητιρια για την εγκυμοσηνη σου ειναι η καλυτερη περιοδος στη ζωη μιας γυναικας κ ευχομαι να την απολαυσεις, εγω θα γινω μανουλα σε λιγες μερες μιας κ ειμαι στο μηνα μου, θα χαρω πολυ να τα λεμε φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Agnoula mou kalimera agapi mou...

Kai kalos mas vrikes,,,

exeis erthei stin pio omorfi paraioulla mas...

SYGXARITIRIA agapi mou gia tin egkumwsini sou...

Sou euxwme mia teleiotati egkumwsini...

Kai na min fwvasai gia tipota...

Eimaste emeis edw gia oti thes opote thes...

Na sustithw...

Eimai i joanna...

Kai exw 2 mwrakia...

Enan giokka kai mia korassa...

O giokkas mou einai o kwnstantinos pou einai 15 minwn...

Kai i korassa mou einai i eleana pou einai 1 minwn...

Sou euxwme ola ta kalitera...

Kai o theoullis mazi sou...

Filakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Αγνή μου συγχαρητήρια για την εγυμοσύνη σου εύχομαι όλα να πάνε καλα και να είναι το μωράκι σου γερο και με το καλο να το κρατήσεις αγκαλίτσα.

Λογικό είναι να έχεις άγχος αλλα προσπάθησε να το αποβάλλεις δεν κάνει καλό ούτε σε σένα ούτε και στο μωράκι.

Κάνε θετικές σκέψεις και η παναγία θα βοηθήσει και σένα και το μωράκι σου.

φιλια πολλά να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες στο Mammyland-Club! Είμαι η Πηνελόπη, 33 ετών, αλλά δεν έχω ακόμη νινάκι! Σου εύχομαι ολόψυχα να ευχαριστηθείς την εγκυμοσύνη σου! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ήρθες Αγνή.

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου και για τους τόσο όμορφους μήνες που σε περιμένουν!!!

Ευχομαι να έχεις μια ομαλή εγκυμοσύνη.Μη φοβάσαι τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΚΑΚΟ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΗΡΕΜΗΣΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AΓΝΗ ΜΟΥ,ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ.ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ,ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ ΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια !!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Μ ενα υγιές μωράκι σύντομα στα χεράκια σου !!!! Ολα καλά θα πάνε!!! Να ευχαριστείς αυτή τη περίοδο γιατί θα είναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!!

Ειμαι η Dimi και προσπαθώ για αυτό που κατάφερες εσύ μόλις !!!!! :P

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγνούλα, καλώς ήρθες κι από μένα!! Με το καλό το μωράκι σου!!

Είμαι η Έλενα,27 χρόνων και περιμένω τον μπομπιράκο μου έως τις 6 Αυγούστου! Είναι το πρώτο μου νινάκι!! :) Και είμαι πολύ χαζομαμά από τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΣΠΕΡΑ ΑΓΝΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΓΧΟΝΕΣΑΙ.ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ.......:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΟ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!!ΘΑ ΖΗΣΕΙΣ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες στο μαμμυ και συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!!!

Ευχομαι να πανε ολα τελεια και να κρατησεις ενα υγιεστατο μωρακι στην αγκαλια σου!

Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καλωσηρθες στο μαμμυ!!!Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου,ευχομαι με το καλο ενα γερο και δυνατο μπουμπουκακι κοπελα μου!!!Να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα πανε καλα...Να προσεχεις και να απολαυσεις την ωραιοτερη περιοδο της ζωης σου!!!!

Ειμαι η Κατερινα 30 και μολις ξεκινησα την πρωτη προσπαθεια εξωσωματικης ευχομαι και η τελευταια!!

Φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ! ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ 29 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 11 ΜΗΝΩΝ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ. ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΧΑΖΟΜΑΜΑΔΕΣ ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...