Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ


Recommended Posts

ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΑΝ ΑΓΡΙΕΥΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΕΑΝ ΓΛΥΚΑΙΝΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.Η ΕΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΦΥΛΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ:P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kallio..

ego ksero to antitheto..an morfaineis exeis agori k an agrieyeis exei koritsi...

ego de iksera to filo tou paidiou k oloi me legan diafora..

miteri koilia agori tha kaneis.

an to nioseis aristera proti fora agori tha kaneis,,,ekei to eniosa k ontos agori ekana,,

alla pisteyo etixe..

ta lene alla de ta poli pisteyo an se po tin alitheia..

esi ti theleis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kallio μου το μόνο σίγουρο είναι ο τοκετός.'Ολα τα υπόλοιπα είναι χαζομαρούλες και ωραία για να κάνουμε πλακίτσα,αλλά μέχρι εκεί :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ.ΕΠΕΙΔΗ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΑΓΟΡΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΓΡΙΕΥΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalio ayta den isxioun panta.. ke go etsi nomiza..ego exo koritsaki ke parola ayta tous protous mines tis egkimosinis mou ixa agriepsi poli sto prosopo, ebgala ke pola spirakia pou pote den ixa ke tora ime ston 8 mina ke de mou xoun figi akoma..oso afto pou lene gia tis kilitses pali de nomizo oti isxii giati ego exo kani ligo petaxti kilitsa ke oloi osoi me blepoun nomizun tha kano agoraki epidi den exo pari stous gofous ke periferia..sti kathe gineka ine diaforetika..na mi se apasxolun afta..me to kalo to moraki su, gero na ne!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑLLIO!

ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΧΑ ΓΛΥΚΑΝΕΙ Κ ΕΚΑΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ,ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Κ ΑΥΤΗ ΚΟΡΙΤΣΙ,ΕΙΧΕ ΑΓΡΙΕΨΕΙ ΠΟΛΥ........

ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ το είχα ακούσει! Στην αρχή είχα αγριέψει αλλά τώρα όλοι μου λένε ότι μ'έχει ομορφύνει πολύ ο γιος!! Χαζομάρες είναι αυτά!! Το παν είναι να είναι γερό το μωράκι ότι κι αν είναι!! Κάνε λίγο υπομονή και κάποια στιγμή θα δεις από τον υπέρηχο!! Εύχομαι σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΓΡΙΕΨΕΙ ΠΟΛΥ.ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΜΥΤΕΡΗ ΚΟΙΛΙΑ.ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΒΑΡΑΝΕ ΔΥΝΑΤΑ ΕΝΩ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΟΥΡΦΟΥΡΙΖΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΑΠΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.ΠΑΛΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΛΜΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΛΙΓΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΩΣ ΣΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΟΜΟΡΦΑΙΝΕΙΣ ΕΝΩ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΧΙ,ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗ ΓΛΥΚ. ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΛΥΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΑ... ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΓΛΥΚΑΙΝΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑΙΝΑ, ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙ!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΓΛΥΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΝΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΤΙ.Κ ΕΓΩ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΤΥΠΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΝΑ ΛΕΝΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΓΡΙΑ...ΕΠΙΣΗΣ Η ΚΟΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΥΤΕΡΗΣ ΣΤΟ ΑΓΟΡΙ ΕΝΩ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΟΛΟΣΤΡΟΓΓΥΛΛΗ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΣΤΑ ΑΓΟΡΙΑ Η ΚΟΙΛΙΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΨΗΛΑ...ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ...ΜΕΤΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σου. εγω που εχω δυο αγορια η κοιλιά μου ειναι στρογγυλή και χαμηλή , δεν εχω προτίμησή σε γλυκά ή αλμυρά φαγητά , το μόνο ίσως οτι καθ όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης έχω σπυράκια λες και θα αδιαθετήσω. τι να σου πώ εσυ τι διαίσθηση έχεις.

εγω από την αρχή έλεγα οτι απο μένα αποκλείεται να βγούν κορίτσια γιατί με τα αγόρια είχα πάντα ιδιαίτερη σχέση και όντως ο θεούλης δυο αγόρακια μου έδωσε. οχι οτι τα κορίτσια είναι κακά , το τρίτο παιδάκι μας κορίτσι να είναι δεν με πειράζει.

υπάρχουν πάντως κάτι τεστ στο internet ξένα που έχουν κάτι ερωτήσεις πολλαπλής και σου λένε πιθανών με ποσοστά τι παιδάκι έχεις. πάτα στο google boy or girl ή κάπως έτσι και σίγουρα θα βρείς κατι. εμένα πάντως με βοήθησε να μου φύγει στην αρχή ο καημός μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalio mou kalispera,,,

Kai egw tha sou pw pws einai ola mia pellara,,,

Kai auta ta lene gia na perna i wra...

Filia...

Stin prwti mou egkumwsini mou elegan tha kaneis kori eno eixa giokka...

Kai stin deyteri mou egkumwsini mou elegan itan gios eno eixa korassa...

Mono o giatros kserei 100% sigoura guro ston 5 mina egkumwsinis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.ΞΕΡΩ ΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧ ΡΩΤΗΣΕΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΑ.ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΜΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΤΗ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ.Π.Χ.

ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟ 15-6 ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ 23 ΚΑΙ 11 ΜΗΝΕΣΤΟΤΕ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ ΤΟ 6 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΚΤΟΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΤΟ 23 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΛΕΙΣΤΗ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΟΠΟΤΕ 6+23=29 ΟΠΟΤΕ ΑΓΟΡΙ.ΣΕ ΜΟΝΟ ΑΡΙΘΜΟ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΣΕ ΖΥΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω αγόρι κι όλοι μου λένε ότι έχω ομορφύνει και πριν μάθω το φύλλο έλεγαν κορίτσι έχεις. Η πεθερά μου μού έκανε αυτό με το μαχαίρι και το ψαλίδι και κάθησα στο μαξιλάρι που είχε το μαχαίρι που συμβολίζει το αγόρι, οπότε αυτό βγήκε. Σφυγμούς πολλούς είχε που λένε τα αγόρια έχουν περισσότερους από τα κορίτσια. Αλλά όπως είπε η Ιφιγένεια πιστεύω αυτό με το σταυρό οπότε η διαίσθηση μου έλεγε αγόρι μιας και με το σταυρό ξέρω εδώ και χρόνια ότι το πρώτο παιδί μου είναι αγόρι. Και τον σταυρό τον πιστεύω γιατί είναι αλάνθαστος, σε όποιον το έχω κάνει που έχει ήδη παιδιά έχει βγει, και με τη σειρά που έχουν γεννηθεί παρακαλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω δε νομιζω ότι είναι ακριβή όσα λέγονται για πρόσωπο και κοιλιά!!

εγω από την αρχή της εγκυμοσύνης μέχρι τωρα στο πρόσωπο δεν 'εχω αλλάξει καθόλου οπότε δεν μπορώ να κρίνω..

ως προς την κοιλιά όμως όσοι με βλέπουν λένε πάντα αγορακι και ποτε΄δεν είπε κανείς μα κανείς κοριτσακι-- είναι μόνο μπροστα και μυτερη και δεν έχω καθόλου κανει κοιλιά στα πλάγια--και έχω αγορακι!!

και όλοι ανεξαρτητα τι θελουν στην αρχή μετά αλλάζουν εντελώς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai και εμενα μου ελεγαν οτι εχω γλυκανει , σιγουρα κοριτσι και τελικα εχω αγορι! μονο ο κουμπαρος μου ειχε λυσσαξει απο τους χτυπους οτι εχω γιο και επεσε μεσα τελικα . δεν ξερω τι ισχυει κ τι οχι , αλλο που εχω ακουσει ειναι με την συχνοτητα επαφης , αν εκανες πχ μερα παρα μερα (συχνα δηλαδη) κορη , αν οχι γιος . δεν ξερω , υπομονη κανε γιατι οταν ερ8ει η ωρα να το δεις 8α πρεπει να ειναι και την καταλληλη σταση και ...πιστεψε με ασχετα με το τ 8ελει ο αντρας σου οταν το παρει αγκαλιτσα 8α ξεχασει το φυλο του !!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα αγορια εχουν πιο αργους κ μικροτερους παλμους συνηθως , ενω τα κοριτσια πιο εντονους και γρηγοροτερους . Διαφορετικο κραμα τα αγορια απο τα κοριτσια και στην καρδια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...