Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περίοδος και έγκυος γίνεται;


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!

Μπορεί κάποια να με βοηθήσει;

Τελευταία περίοδος 04/06. Κύκλος: 28ημέρες σταθερός. Προσπαθήσαμε στις γόνιμες ημέρες για παιδάκι και σήμερα είδα κάτι καφέ υγρά σαν περίοδο.

Λέτε να μου έρθει περίοδος τόσο νωρίς ή μήπως είμαι έγκυος; Κανονικά η περίοδος έπρεπε να έρθει στις 02/07

Γίνεται να είμαι έγκυος και να έχω τόσο νωρίς τέτοια καφέ υγρά;

Αχ θα τρελαθώ! Θέλω τόσο πολύ να είμαι εγκυούλα αλλά έχει συμβεί σε κάποια κάτι αντίστοιχο;:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι κει εγω καφε ειχα δει στην αρχη τησ εγκυμοσυνης.....καθε οργανισμοσ ειναι ξεχωριστοσ ομωσ παραπανο δεν ξερω ισωσ καποια κοπελα σε βοηθησει περισσοτερο.....

σου ευχομαι να εχεισ ενα σπορακι που να μεγαλωνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακάρι! Τα υγρά όμως τα είχες τη μέρα που περίμενες περίοδο ή πιο πριν;

Γιατί όπως είπα περιμένω περίοδο στις 02/07. Είναι αρκετά νωρίς...τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καμια βδομαδα πριν την περιοδο και μαλιστα μου ειχε φανει περιεργο γιατι λεω ποτε μου ηρθε η περιοδοσ και τωρα καθαρισω;;;;

παρε ενα τηλ τον γιατρο σου για να σαι σιγουρη...σιγουρα θα εχει κατι να σου πει....

περιμενω νεα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marilou, τα υγρά που είδες μπορεί να είναι τυχαία αλλά μπορεί και να είναι υγρά εμφύτευσης. Δεν υπάρχει τρόπος να το διαπιστώσεις με κάποιο τρόπο τώρα, οπότε λίγη υπομονή και ψυχραιμία... :)

Εύχομαι αρχές Ιουλίου να μας ανακοινώσεις την εγκυμοσύνη σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ!Ας ελπίσουμε ότι θα γίνει και θα αποκτήσω επιτέλους το πολυπόθητο μωράκι!

Από υπομονή ξέρω καλά να κάνω αλλά όταν το σκέφτομαι πάντα με πιάνει ένας πανικός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα ειναι πιθανα!!!!!!!!

ξερω και περιπτωση που ειχε περιοδο κανονικα μεχρι τον 4ο μηνα!!!!!!!!

φιλακια και ευχομαι να πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω τον 1ο μηνα ειχα καφε και αιμα και κοντεψα να παθω εγκεφαλικο.εκανα χοριακη και είδα οτι το μωρακι μου ηταν στη θέση του και δεν είχε σκοπό να μου φύγει και ηρέμησα.Πάντως πολλές έχουν τα ίδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1o μηνα εννοείς αφού είδες ότι είσουν έγκυος ή πιο μπροστά;

Γιατί εμέν ξεκίνησαν τα καφέ υγρά 9 ημέρες πριν την περίοδο και συνεχίζουν. Περίοδο όμως περιμένω στις 02/07. Λες να έγινε το θαύμα και να είμαι έγκυος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ 1 ΜΗΝΑ.ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΣΑΤΙΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝ ΕΓΓΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΩΝ/ΝΟΥΠΟΛΗ ΤΑΞΙΔΙ Η ΤΡΕΛΛΗ.ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΑΙ.ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω ειχα περιοδο.ημουν ηδη 1 μηνα και ηρθε κανονικα.και η πεθερα μου κ στις 2 εγκυμοσυνες της ειχε περιοδο μεχρι και τον 2ο-3ο μηνα.ντοντ γουορι!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μαριλου ειμαι μολισ σημερα κοντα σασ ευχομαι να τα λεμε απο δω και περα.σε καταλαβαινω απολυτα.εγω στην κορη μου οταν περιμενα περιοδο ειχα μονο για 2μερουλεσ λιγα καφε και σταματησαν μετα.και τελικα ηταν εγκυμοσυνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) :) γίνεται να είσαι και έγκυος και να έχεις και κανικικά στις ημέρες σου περίοδο εγώ αυτό το είχα πάθει κοριτσάκι και στα δύο μου τα μεγάλα τα παιδιά στο γιό μου για να καταλάβεις το έμαθα όταν ήμουν 5,50 μηνών έγκυος και μου σταμάησε η περίοδος στον 6 μήνα και στην Εβελίνα επιδή ήμουν πιό ψιλιασμένη ποιά το έμαθα νωρίς δηλαδή 3,5 μηνών και σμου στμάτησε η περίοδος στον 5 μηνών
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα λίγα καφετιά υγρά μου συνεχίζονται.

Λέτε να είμαι έγκυος τελικά; Έχω και λίγα πονάκια χαμηλά που και που...

Η β΄χοριακή πότε δείχνει; Σε πόσες ημέρες μετά την πιθανή σύλληψη;

Γιατί εάν είναι 14 ημέρες από ότι έχω ακούσει ε, μάλλον θα περιμένω άλλες 2 μερούλες για να δω τι γίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΛΟΥ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΥΓΡΑ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΠΟΥ ΛΕΜΕ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ.!!!!!!!!!ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΕΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΕΙΜΑΙ Η ΤΙΝΚΥΒΕΛ ΣΑΝ ΑΥΤΗ ΣΤΗΝ ΦΟΤΟ ΣΟΥ(ΧΑΧΑ).ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ?ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΗΛ.ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΓΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ?Η ΤΑ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΔΕΝ ΕΔΙΝΕΣ ΣΗΜΑΣΙΑ?ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ?ΚΑΙ ΠΩΣ ΣΟΥ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα το πρωί ειδα και λίγο ροζ και πήρα μεγάλη απογοήτευση. Από εκείνη την ώρα και μετά μόνο πάλι λίγα καφέ υγρα...Αίμα τίποτα...

Έκανα και ενα τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε αρνητικό.Πρέπει να περιμένω όμως νομίζω μέχρι τις 04-05/07...Αχ αχ!

Υπομονήήήή!!!

Όποια άλλη γνωρίζει κάτι Please χρειάζομαι υποστήριξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARILLOY ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ {ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ}ΚΑΝΕ ΧΩΡΙΑΚΗ.ΤΟΣΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ - ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι γι'αυτό το μήνα και τους επόμενους ... να μην έρθει η περίοδς.. και να έρθει ένα μπεμπάκι!! Με το καλό!! Κι αν δεν είναι τώρα μην απογοητεύεσαι! Καλοκαίρι είναι, καιρός γι'αγαπούλες!! Άκου και μένα που 'μαι στην πείνα!! Από φόβο!! Όχι ότι δεν έκανε.. Αλλά πρώτο.. ξέρεις!! Με το καλό τον Σεπτέμβρη.. θα πάρουν φωτιά τα σεντόνια πάλι!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marilou μου, καλή σου ημέρα κοπέλα μου. Ξέρω πως το ΤΕΣΤ, για να δείξει εάν υπάρχει εγκυμοσύνη ή όχι, πρέπει να έχεις καθυστέρηση, γιατί στα ούρα ανιχνεύεται πιο δύσκολα και πιο αργά η ορμόνη της. Αλλά εσύ, καλό μου, κάμε λιγουλάκι υπομονή ακόμη και βουρ για χοριακή... Φιλάκια κι εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ευχαριστώ κοριτσάκια μου για την συμπαράστασή σας!

Σήμερα τα καφέ υγρά ελλατώθηκαν πολύ (σχεδόν ανύπαρκτα, μόνο ελάχιστο καφέ-μπεζ στο σκούπισμα-sorry για την περιγραφή)και περίοδος δεν έχει έρθει:) Μακάρι να μην έρθει...

Θα περιμένω όπως λέτε και εσείς με υπομονή. Επειδή πέφτει και Σαβ/κο και Σάββατο δεν κάνουν χοριακές θα πάω πρωί πρωί την Δευτέρα. Τότε θα δείξει στα σίγουρα...στο μεταξύ μέχρι τότε θα τσακίσω και κανα δυο τεστ και βλέπουμε...

Αχ τι τραβάμε εμείς οι γυναίκες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...