Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ.... ΠΟΙΟ ???


sweety

Recommended Posts

Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΔΙΝΩ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ. ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΕΝΑ EMAIL ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΤΑ ΓΑΛΑΤΑ ΤΗΣ ΦΑΓΕ Κ ΤΗΣ ΔΕΛΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΑ .....ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΔΙΛΗΜΜΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΔΙΝΩ ΚΑΤΣΙΚΙΣΙΟ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ ΑΛΛΟΙ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ Κ ΑΛΛΟΙ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΜΑΣ ADVANCE ΚΤΛ ΚΤΛ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΓΑΛΑ ΔΙΝΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ? ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΑΝ ΓΕΥΣΗ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an exeis prosbash se basilopoulo pare ths amerikanikhs georgikhs sxolhs einai to pio gala -gala me ipsiles prodiagrafes kai agnotato .einai se gialino mpoukali .egw ayto protimo kai gia mena kai gia to paidi mou argotera .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει δικιο η Αφροδιτη!

Εγω αυτο το γαλα το πινω χρονια.

Ειναι το μονο ΓΑΛΑ γιατι ολα τα αλλα ειναι σαν αναψυκτικα.

Εκτος απ'αυτο γνωριζω εκ των εσω ολη τη διαδικασια παραγωγης του μιας και εχω σχεση με ατομα του αγροκτηματος!

Ειναι σε γυαλινο μπουκαλι το οποιο επιστρεφεται καθε φορα που θα παρει καινουργιο και αφερειται απο την αρχικη τιμη!

Οσο για το advance που λες δεν το χωραει ο νους μου πως μπορει καποιος να το πινει.

Ειναι γλυκο και εμπλουτισμενο με ενα σωρο ουσιες....

Απορω πραγματικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΜΕ ΤΡΕΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΛΑ! ΚΙ ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΒΑΡΥ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΓΟΥΣΤΑ... ΠΑΝΤΩΣ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΛΟΙΠΟΝ...:)

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΝ Κ ΑΥΤΟ ΣΚΑΡΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...