Μετάβαση σε περιεχόμενο

MA EINAI PITHANON?????


Recommended Posts

KALIMERA KORITSIA.

THELW TIS GNOSEIS SAS KAI TIS EMPREIRIES SAS GIA KATI POU ME APASXOLEI PRIN PARW THLEFONO TON GIATRO MOU KAIGINW ROMBA!

SIGNOMI GIA THN PERIGRAFH ISOS EINAI KAPOS AHDIASTIKI :x

OPOS POLLES THA KSERETE GENNHSA THN MIKROULA MOU PRIN APO 26 MERES. mEXRI KAI TIS 22 MERES EIXA AIMATAKI APO THN LOXEIA POU MERA ME THN MERA GINOTANE KAFE MEXRI POU EGINE ENTELOS DIAFANO. aYTO SINEXISTIKE GIA 4 MERES OSPOU EMFANISTIKE KSANA LIGO ZWIRO KOKKINO XRWMA KAI SIMERA AYKSITHIKE KAI EINAI SAN KANONIKI PERIODOS..I OPOIA SINODEYETE KAI APO ELAFRY PONO PERIODOU KAI ENOXLISI STO STI8OS POU NOMIZA OTI HTAN APO TON THILASMO! ePISIS MEIOTHIKE TO GALA MOU KATA POLY KAI ANAGKAZOMAI NA DINO ARKETO SIMPLIROMA GIATI TO MIKRO DEN XORTENEI ME TIPOTA KAI KLAEI. mA EINAI DYNATON NA ADIA8ETISA 25 MERES META THN GENNA STO KAPAKI APO THN LOXEIA ENW THILAZO????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι εγω επαθα το ιδιο στις 50 μερες αλλα τελικα δεν ηταν περιοδος!

Πηγα στο γιατρο και το ειδαμε.

Εγω ειχα ανησυχησει γιατι τα λοχεια μου τελικα κρατησαν 2 μηνες!

Η μπεμπα παντως ειναι 4 μηνων τη θηλαζω και ακομη δε μου εχει ερθει περιοδος.

Καλυτερα να πας στο γιατρο σου να το δειτε λεπτομερεστερα το θεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BELL MOU EIMAI KOURASMENH ALLA OXI PERISSOTERO APO KATHE MIA NEA MANOULA...POU PROSPA8EI NA SYNTONISTEI ME TO MORAKI TIS KAI KSENIXTAEI PARALLILA..LES NA EINAI AYTO I AITIA?

LOVIE MOU AYRIO LEW NA PAW NA ME DEI NA DOUME TI STO KALO THA MOU PEI.. LES NA THN EXW PATHSEI OPOS KAI ESY? DE KSERW TI NA PO! oUF:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Σοφια μου!Τι κανει η μπουμπου σου;Κι εγω θηλαζα το γιο μου αλλα οχι αποκλειστηκα και στις 35 μερες αφου μου ειχαν σταματησει τα λοχεια μου ηρθε αιμα.Πηρα τον γιατρο και μου ειπε θα δεις πως ειναι τη επομενη μερα,αν ειναι κοκκινα ειναι περιοδος.Παντως παρε τον γιατρο σου,μην ανησυχεις αυτοι εχουν ακουσει τοσα και τοσα δεν θα σε παρεξηγησει.Φιλια στην μπουμπου σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν θήλασα αποκλειστικά καμιά από τις δύο και στις 40 μέρες ακριβώς μου ήρθε περίοδος. Αλλά είχα και σχεδόν 40 μέρες λόχεια. Μου σταμάταγαν και μετά ξανά τα ίδια. Μπορεί να συμβαίνει το ίδιο και σε εσένα τι να σου πω. Ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Εγώ μπορεί να είχα περισσότερα λόχεια επειδή γέννησα με καισαρικές. Κάπου το είχα διαβάσει. Μπορεί να κάνω και λάθος.

Καλό θα είναι να μιλήσεις με το γιατρό σου. Όπως είπαν και παραπάνω σίγουρα έχει ακούσει πολλά και διάφορα. Δεν υπάρχει περίπτωση να σε παρεξηγήσει. Εκείνος θα σε καθοδηγήσει καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...