Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :) :) :) ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ!!!!!!!!! :) :) :) :)


Recommended Posts

ΟΜΟΡΦΑ ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ Κ ΤΟ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙ....ΤΙ ΚΑΛΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥ.....

ΑΛΛΑ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟΝ ΒΑΤΡΑΧΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 250
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ειδες ρι ωραια ο καλος μου μωρε??? :) να τα εχω παρεουλα!!! επειδη ο καναπες ειναι απεναντι ,τα εβαλε εκει να τα βλεπω!!! :) καμια φορα σκεφτομαι τι θα εκαναχωριςεκεινον κοντα μου.......σημερα μετα το τρεξιμο ολη μερα,γυρισα σπιτι με μια απογοητευση....αφηστε τα.......και μολις ηρθε μετα απο λιγο μου ειπε 2 λογακια και ξαφνικα τα ξεχασα ολα,και τη μεση μου,και την στενοχωρια και ολα..... ειναι το πιο καλο αντρακι του κοσμου!!! (ποπο καψουρα....)ελεος!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ε τωρα ελπιζω να βγει!:PDSC00017-70492c1a79609914235bcc642fbab57d.JPG

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΓΑΠΑΕΙ ΠΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΗΡΙΟ ΣΟΥ;)

ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ!!!!!!!:silly:

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ,ΤΙ ΕΡΩΤΑΣ!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας στελνω και μια φωτο που εχω αγκαλιτσα τον ζαφιρακη!!!! ο γιος της φιλης μου!!!!!! φατσα ετσι????? :silly: :silly: :silly: :silly: :) :) :) :) :P :P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλιτσα ειδες μιλαμε για ερωταααααα!!!!!! :P ποποοοοοο στο γαμο μας κανονιστε να μας δουλευετε!!!! :P:P

αδερφουλα μου εσυ!!! ναι μωρε με αγαπαει το θηριο μου! θα σου πω αυριο μολις τον παρω!!! οτι πει ο αρχηγος :P !!! :):)

μαριαντ νασαι καλα ευχαριστω!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απαπα καλε απο τις χειροτερες φωτο μου ειναι αυτη!!!!! και το ειπα στον φωτιστη!!!(στον μπαμπα του ζαφιρακη!! ) εκειιιιι αυτος!!! να με φωτογραφησει ετσι!!! ημουν αυπνη και ταλαιπωρημενη μεχρι εκει που δεν περνει!!!!! επειδη ο ζαφειρακης μας φοραει κατι γυψακια στα ποδαρακια γιατι γεννηθηκε με στραβα πελματακια και γκρινιαζε ο αμοιρος γιατι τον πονουσαν!!!! καιημουν εκει για βοηθεια στη φιλη!! μιλαμε για μαυρο χαλι!! ασε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε ξενυχτούρια... δεν κοιμάστε;;; Βρε μικράκι τι έπαθες γαμώτο;; :( Περαστικά σου... και γρήγορα!! Άντε και με το θετικό τεστάκι σε λίγο καιρό!! Έχεις ακούσει την παροιμία που λέει: " Όλα του γάμου δύσκολα ..κι η νύφη γκαστρωμένη!!" Κάτι τέτοιο μου θυμίζεις!! :laugh: Με το καλό!!! Μπροστά σ'όλα τα εμπόδια .. να βγει κι ένα καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΩΤΙΣΤΗ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΣΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ!:laugh:

ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ ΘΕΛΕΙΣ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ????????ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ....ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΩΤΙΣΤΗ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΣΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ!:laugh:

ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ ΘΕΛΕΙΣ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ????????ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ....ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ!

Όχι απλά κούκλα!! ΚΟΥΚΛΑΡΑΑΑΑΑ!!!! Αλλά εγώ τα λέω εγώ τ'ακούω Βουλίτσα μου φαίνεται!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ημαστε λειβαδια το χειμωνα...καλα μιλαμε πολυ γελιο...μας πηραν τηλ κατι φιλοι απο τον ολυμπιακο και φυγαμε οπως ημασταν!!! γιαυτο και η ζακετα ειναι ασχετη με το γενικο συνολο!!! την ειχα στο αμαξι ,και μολις συνειδητοποίησα οτι δνε παει με τα ρουχα μου ηταν ηδη αργα!!! χιχιχιχιχιχιι

αχ τι με επιασε με τις φωτο???:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νταλακι μουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!! :) αχ μωρε πονααααααααααωωωω!!!! η νυφη η γκαστρωμενη πονααααααααειιι!!! αστα!!! μωρε μακαρι να ειμαι γκαστρωμενη εγω και ας ποναω!!!! :P αν ειναι να βγει τετοιο καλο,χαλαλι και οι πονοι και οι στενοχωριες και ολα!!!! :)

καλε τον απελυσα τον φωτιστη!!! χχαχχαχααχχαιχαιχιαχαιαχι αφου το φως ειναι ταλεντο!!! και αυτος κοριτσια δεν τον ειχε!!!! εεεε πια!! του εδωσε μια δυο τρεις ευκαιρειες.....τι να κανωπια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ DALLIA ΜΟΥ!

ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ????????ΕΣΥ ΠΩΣ Κ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΣΕ???????

ΑΑΑΑΧ, Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ....ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι εγω πεθαινω για κοπλιμεντα!!!!!! χιχιχιχιχι :P ααααα εγω οπου βγαινω καλη σε φωτο το λεω!! αλλα στη φωτο με τον ζαφειρακη ημουν σαν σκιαχτρο! αααααααααχχχαχαχαχ αφου την κοιταω οταν ειμαι στενοχωρημενη και γελαω!!! ειναι και ο ζαφειρακης το μωρο-μπουγελοφατσα που λεει και η μανα του, τι να κανω ειναι η φωτο-σουργελακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαααααα ασε ολοι χαλια παιδι μου!!! δεν εκτιμουν τη λαμψη του προσωπου του μοντελου !!!!!! ααααααααχχαχχααχαχχαχχαχ :P:P:P:P:P:P

να αυτος στη λειβαδια καπως καλυτερος ηταν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΓΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ:(

ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ Κ ΝΑ ΧΑΖΕΨΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ....

ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΑΣ Κ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΕΡΝΑΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ Κ ΤΗΣ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ.....

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ:blush:

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!:laugh: :laugh:

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλακι μου εγω θαειμαι πιο σκληρη μανα! οπως η μανα μου οσο και να πονεσε,40 ημερων με πηγε στη κουνια μου στο δωματιο μου, ετσι θα κανω και εγω στο παιδι μου! θα μου πεις τωρα τα λεω αυτα που δεν εχω παιδι και τα λεω εκτου ασφαλους :P !! ημαμαμου μου ειπε οτι 40 ημερων με πηγε στο δωματιο μου, ειχε βεβαια αυτο το γουοκι τοκι για να με ακουει :P (της το εφερε η νονα απο ιταλια,δεν υπηρχαν εδω τοτε ), και ενω στην αρχη τις πρωτες ωρες γκρινιαξα λιγο,η μανα μου δεν λυγισε,εκατσε απεξω και εκλαιγε και αυτη μαζι μου :P . ε μετα απο λιγο κοιμηθηκα και το επομενο βραδυ που με ξαναβαλε μονη μου στο δωματιο,εγυρε την πορτα και ουτε καν γκρινιαξα!!! :P βρηκα την ηρεμια μου!!!! τωρα εσυ εχεις φαει πακετο ρε βουλακι...πως θα τηναποχωρηστεις.....?? θα πονεσεις θα κλαψεις αλλα στο δωματιακη της θα της αρεσει,θα γκρινιαξει λιγο και μετα θασυνηθισει...το μυστικο ειναι να μην την παρεις αγκαλια και να μην την λυπηθεις μολις γκρινιαξει..αστην να δεις πως θα το συνηθισει.... ποπο σκληρη η μανα μου ε??? :P αχ βρε βουλακι....κρατα την εσυ στο δωματιο και θα παω εγω στο δωματιο της!!!!!!! χιχιχιχιχιχιχι και εγω θα προσπαθησω λιιγο να κοιμηθω ειμαι αυπνη απο χτες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ Η ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ.....ΟΠΟΥ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Η ΥΠΝΑΡΟΥ ΜΟΥ:laugh:

ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΗΣΩ?????????

ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΛΕΓΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΕΚΤΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ Κ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ...

ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕΝΑ 3ΜΗΝΟ....

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλιτσα μου να σκεφτεις οτι πρεπει να υπαρχει ισορροπια στα συναισθηματα σου,οσο δυσκολο και σκληρο και αδικο και αν ειναι.... το ιδιο προβλημα ειχε η θεια μου οταν γεννησε ,της ειπε ο γιατρος οτι το δωματιο της ειναι για εκεινην και τον αντρα της και τοδωματιο του παιδιου ειναι για το μωρο και για να το χαζευουν και οι γονεις... αστα εγω και μονο που το σκεφτομαι ανατριχιαζω.....δεν θελω ποτε να νοιωσω ετσι.....και ειναι σιγουρο με την τρελα που θα εχω στον παιδαρο μου οτι ετσι θα κανω και χειροτερα..... αχ... καληνυχτα φιλεναδιτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλάκι από ξενύχτι άλλο τίποτα!! Διάβαζα το ποστ της Ηλιάνας, στο απόλυτο κενό λέγεται και συγκλονίστηκα!! Και τώρα ψάχνω το site που τις γράψανε αυτές τις π@π@ριές!! Δεν μπορώ να το βρω..!! Που θα πάει;; Όσο για την μικρούλα σου φαντάζομαι!! Σκέφτομαι κι εγώ τι θα κάνω...Θα θέλω να τον έχω συνεχώς δίπλα μου!! Τον καψουρίνο μου!! :)

Μικρουλάκι... Εύχομαι ο πόνος να περάσει γρήγορα.. και να'ναι κι ο τελευταίος!!

Καληνύχτα Βουλάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νταλια μου και εγω συγκλονιστηκα με το θεμα της ηλιαννας....θυμηθηκα τον πετρο μου,χαλια εγινα...ουφ...... δεν καταλαβα τι εγινε με τις ψευτικες ιστοριες,μπερδευτικα...ειμαι τοσο χαλια τωρα που δεν λειτουργω!! :(

μακαρι ρε γμτ να περσει η μεση και να βγει το τεστακι θετικο να τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...