Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :) :) :) ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ!!!!!!!!! :) :) :) :)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 250
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

χιχιχιχι βρε φιλεναδιτσες μου τωρα τα ειδα τα μηνυματακια σας, ελιωσα στο γελιο παλι!!!! χιχιχιχιχι αλκοστακι μου ειδες??στις εξοχες στις εξοχες!!! :P λετε δηλαδη για δευτερα να δειξει????? ημαστε 9 μερουλες απο την ωορηξια και τις εξοχες:P θα δειξει λετε δευτερα ε???? ξερω και εγω μωρε...μηπως δεν δειξει???? α!παλι εχω υγρα σημερα :P

γκαστρουλα μου πες του γιατρου να κηνυγαειεμενα,εγω φταιω!!! χιχιχιχιι :P ασε και εγω αγωνια εχω....δεν ξερω τι μου ξημερωνειιιιιιι!!!!!!!!! ποπο καλα αμα ειμαι θα πεσει πολυ γελιο στην ομαδα :P :P

το τικερακι μου λεει 6 μερες πριν να κανω τεστ, φοβαμαι μωρε μη κανω νωριτερα καιδεν δειξει και ξενερωσουμε :( θα δειξει!!! και να μην ειμαι αυτον τον μηνα,τουλαχιστον ειδα ποτεπεριπου κανω ωορηξια και παμε για τον αλλο μηνα χαλαραααααααα και με πιο πολλες προσπαθειες μολις ξαναδω χαμογελακι!!! αυτο τον μηνα καναμε μονο την ημερα που ειδαμε χαμογελακι....πολλες φορες βεβαια,αλλα μονο εκεινη τηη μερα... την επομενη τιποτα,γιατι μας τυχανε κατι οικογενειακες βλακειες και ημασταν μεσα στν ξενερα ! :P μακαρι να επιασαν οι εξοχες!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ Κ ΟΧΙ ΤΕΣΤ!Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.....

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.....

ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ...ΟΛΟ Κ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΓΙΝΕ:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε mikroula τί κοριτσάκι είσαι εσύ?? Μου φτιάχνεις τη διάθεση βρε παιδί μου! Μακάρι να βγεί θετικό το τεστάκι σου!!

Πήρα και εγώ τα τεστ ωορρηξίας αυτόν το μήνα και ακούστε τί συνέβη: Έκανα προληπτικά υπέρηχο και ο γιατρός μου βρήκε αυγουλάκι και μου έδωσε τρεις πιθανές μέρες. Την πρώτη μέρα, Σάββατο, δεν βγήκε χαμόγελο. Τη δεύτερη, Κυριακή, επειδή ήταν και η τελευταία που έβλεπα τον άντρα μου, μετά έφυγα, δεν έκανα καθόλου το τεστ αλλά προσπαθήσαμε. Η πιό γόνιμη μέρα μου θα ήταν ή η Κυριακή ή η Δευτέρα. Σήμερα, 5-6 μέρες μετά δεν έχω κανένα σύμπτωμα :( . Άρα μάλλον ατυχήσαμε.

Ήθελα να ρωτήσω τα κοριτσάκια που γνωρίζουν αν τα υγρά είναι σημάδι που το έχουν όλες οι έγκυες.

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι βουλιτσα μου!! και εγω ειμαι αισιοδοξη!! ενα θα σου πω! χτες πηγαμε για ουζακι το βραδυ και εγω ζητησα να φαω κεφτεδακια με βασιλικο!!!!! ελεος!!!! :P

ψυχολογικο θα ηταν βεβαια,αλλα οταν ειπα στο χρηστο οτι θελω κεφτεδακια εκανε τον σταυρο του!!!! δεν μου αρεσαν ποτε πολυ!!! οχι να τα ζητησω κιολας!!! καλα επεσε πολυ γελιο!!! τραγουδουσε μετα...''φευγω για τουμπαι μπαι μωρο μου μπαι''!!!!!!!!

ε και να μην το πετυχαμε τωρα,θα το πετυχουμνε στο επομενο χαμογελακι!!!!!! :) τωρα που μαθαμε πως γινεται...:P :P χιχιχιχιχιχιιχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΤΕ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΟΒΑΜΑΙ!

ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ.....

ΑΝΤΕ,ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ!!!!(ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ:laugh: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλα μου ευχομαι ολοψυχα να αρχισει να φουσκωνει η κοιλιτσα σε λιγες μερες!!!!!Περιμενουμε με αγωνια τα νεα αν και ειμαι σιγουρη το χεις σου λεωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ....:laugh: :laugh: :laugh:

ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΟΝΤΩΣ ΤΕΛΕΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ....ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΚΟΥΓΩΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.......

ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΣΟΥ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ??

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!! :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλιτσα μου γιαυτο κανουμε υπεροριες με τον χρηστο!!! για να κανουμε εναν κουκλοανταξιο της μπουμπουκας σου!!! ε τι θα της δωσουμε?????? κανεναν ασχημομπεμπο???? ολη μας την τεχνη βαλαμε! :)

αριστινακι μου που εισαι εσυ βρε????? εσυ σε τι φαση του κυκλου εισαι??? εκανες τα τεστακια τελικα?????????? :) εεεελα να γινει χαμοςςςς!!!

ανθουλα μου μακαρι,απο το στομα σου και στου Θεου το αφτακι!!! :) να σαι καλα για τα λογακια σου,θα γινω οσο καλυτερη μαμα μπορω,θα βαλω τα δυνατα μου να χαμογελαει το παιδακι μου! τα τεστακια τα αρχισα νωρις,9η μερα του κυκλου γιατι ηθελα να δω ποτε κανω ωορηξια...ειχα κυκλο 30 ημερων αλλα εδω και 2 μηνες εχει γινει 36 με 38 ημερων... εγω επιτηδες στο τικεραι εβαλα 39 ημερων κυκλο για να εχω μια ελπιδα παραπανω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ox ox ox Νταντούλα με άγχωσε το κεφτεδάκι(με τον βασιλικό!):P Λες;:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστηχως εγω ηδη αδιαθετησα και τελειωσα σημερα...εκανα εξετασεις και μου ανεβηκαν κατι τιμες του θυρεοειδη οι οποιες με ταλαιπωρουν ανεβοκατεβαινοντας 2 χρονια τωρα οι οποιες μου δημιουργουσαν υπογονιμοτητα με αυτο το ανεβοκατεβασμα και πριν 5 μερες ξεκινησα θεραπεια....ευχομαι αυτον τον μηνα να καταφερω να τον σταθεροποιησω και να καταφερω τιποτα!Παρηγγειλα και τα τεστ χα χα χαχα!!!!σε καμια 15αρια μερες θα ερθουν!!Ευχομαι να ηταν αυτο το πρβ και τωρα με την θεραπεια να πανε ολα καλα!!!Να μαστε καλα...περιμενω με ηρεμια να ερθει το θαυματακι χι χι χι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristinoula αφού βρέθηκε αυτό το μικρό προβληματάκι θα το λύσεστε και αμέσως θα έρθει και το νινί! :laugh: Έυχομαι το συντομότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστω παρα πολυ καλη μου το ιδιο ευχομαι σε ολες μας!!!Μακαρι να πανε ολα καλα και να εχω συντομα κι εγω ευχαριστα!Η αληθεια παντως ειναι οτι αισθανομαι πολυ καλα και πιο σιγουρη!!!Δοξα το Θεο να μαστε καλα ολα θα γινουν βρε κοριτσια μου υπαρχουν και χειροτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.ΑΝΤΕ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΕΠΑΦΗΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ...ΝΑΝΑΝΑΝΑ..ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΩΡΑ ...ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΩΑΡΙΟ ΚΛΠ.ΧΙΧΙ.ΦΙΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΣΥΛΛΗΨΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ.ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΛΥΑΡΙΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ?ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ?ΛΕΝΕ ΚΑΤΙ?ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΤΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριστινούλα μου γλυκειά... με το καλό να έρθει το σποράκι τώρα πια!!

Νταντούλα... Πως πας;; Είδες τίποτα άλλο περίεργο;; Κάνα συμπτωματάκι;; ;) Περαστικά στον Χρηστάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TINKYBEL εγω παρηγγειλα της clear blue με το χαμογελακι!Λενε οτι ειναι πολυ καλα!!!!Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες μας!!!!

DALIA ΜΟΥ Σ ευχαριστω κοπελαρα μου!!!Με το καλο να γεμισει την ζωουλα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριστινακι μου τωρα που το διορθωσες το προβληματακικαι θα παρεις και τα τεστακια ποιος σε πιανει ;) το'χουμε το'χουμε!!!!!!!!

νταλακι μου γλυκο τιποτα απο αλλα συμπτωματα,το μονο τα υγρακια που εχω τα περιεργα...ξερω και εγω...??? και ναμην ειναι αυτον τον μηνα,θα ειναι τον επομενο με την αριστινα μας παρεα ;):)

τινκυβελ καλως μας ηρθες!!!! χιχι δικιο εχεις, ακολουθησα τη συμβουλη σου,εκεινη την ωρα δεν ειχα το μυαλο μου στο νινι,ειχα το μυαλο μου στο μεγαλο νινι :P χιχιχιχιχιχιχι(αμαν πια ,τι προστυχατζα ειμαι???)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολια μουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!! σε ευχαριστω!!! δωσε μας τις ευχουλες σου που πιανουν που εισαι εγκυουλα!!! και να δεις θα σε βγαλουμε ασπροπροσωπη με την αριστινα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνεις μικρούλα μου?Έλειπα για μέρες και δεν έμαθα τα νέα σου.Είχαμε κανένα ευχάριστο?Αν και διάβασα από Δευτέρα θα ξέρεις ε?Αντε μακάρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΕΣΤΑΚΙ.ΕΓΩ ΒΙΑΣΤΗΚΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΤΟΟΥΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ:) ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ.

ΑΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΤΑ clear blue ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ:P ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑ:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κριστιν μου αν ειμαι τυχερουλα και εχω καθυστερηση θα παρω τεστακι να δουμε!!! :) μακαρι,ευχαριστω πολυ για τηνευχουλα σου!!!!! :)

ροσε μου μακαρι να τα καταφερουμε ολες και να εχουμε ευχαριστα νεα...θα ειναι τελεια...!!! :) εγω πιστευω οτι τα clear blue οντως ειναι απιστευτα!! και αφου μας χαμογελασαν, ειναι θεμα 2-3 μηνων πιστευω να τα καταφερουμε!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΡΟΥΛΑΧΡΙΣΤΟ ΜΠΡΑΒΟ ΕΚΑΝΕΣ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΥΤΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΛΛΟ(ΧΙΧΙ)ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ!.ΚΑΙ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΖΟΥΜΕ ΟΛΑ!!ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΚ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΙΓΑΚΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΩΝ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!!ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΩ.ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι οντως το ειχαμε συζητησει με τον χρηστο οτι αν σκεφτομαστε μωρακια,πανες,μπιμερο,μαιευτηρια κτλ εκεινη την ωρα...παει το χασαμε το τρενο!! χιχιχιχι !!! και ετσι καναμε βολτιτσα και ξεχαστηκαμε και μετα ξερεις..προστυχοπραγματα!!! απαπαπα!!! :P μια μερουλα ολες μας θα τα καταφερουμε,αφου τα αγαπαμε τοσο τα μωρακια και θελουμε συνειδητα να γινουμε μανουλες...ειναι σιγουρο οτι ο θεουλης θα μας το βαλει στη κοιλιτσα το σπορακι... και εσυ οτι επιθυμεις κουκλα μου!!!! εδω θα τα λεμε καθεμερα τα νεακια μας!!!!! εσυ σε τι φαση εισαι τωρα>>???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...