Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :) :) :) ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ!!!!!!!!! :) :) :) :)


Recommended Posts

κοριτσια τι ομορφα μηνυματα!!!!!! εμενα λετε τρελη βρε, αλλα και εσεις δεν πατε πισω!!!!!!! χιχιιχιχχιχιιχιχιχιχιχιι :P :P :) :) :)

καλα ε>????????????????? ενα θα σας πω!!!!! τρεμουν τα ποδαρακια μου καλε!!!! ιχαιχαχιιαιχχαιαιχι ηταν να μην του δωσω του χρησταρα το πρασσινο φως!!!!!! με μια λεξη...το εκμεταλλευτηκε!!! :) :) :) ειχαμε φυγει εκτος σπιτιου;) και οταν γυρισαμε μας λενε που ειχατε παει???? λεμε,για καφεεε (..αυτο που απαντησες ειναι....ΨΕΜΑ) χιχιχιχι και λενε...καλα καλα!!!! μας πεισατε!!!!!!!!!! χαχαχαχχααχχαχαιχαι ποπο εχω λιωσει στο γελιο σημερα,σε καλο να μας βγει!!! :):P

αχ φιλεναδιτσες μου τι χαρα ειναι αυτη σημερα?????μολις ειδα το χαμογελακι ηταν σαν να εβλεπα οτι ειχα κερδισει το τζοκερ!!!!!!! μακαρι να πιασουν οι γλυκες σας ευχουλες και να ερθει το μικρουλοχρηστο!!!!!!!! :P και τοτε οχι on line παρτυ θα κανουμε!!! θα το καψουμε στα ουζαδικα!!!! :)

εμ....ειναι στανταρ οι 14 μερες που λετε για τον επομενο κυκλο(που να μην ερθει παναγια μου και να ειναι καθυστερηση!!) ????????? βασικα μαλλον πρεπει να φτιαξω αλλο τικερακι!! αφου εδω και 2 κυκλους εχει αλλαξει ηδιαρκεια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 250
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

μικρουλα εισαι απιστευτη εχω ξεκαρδιστη στα γελια... να εισαι καλα με εκανες να γελασω με αυτα που γραφεις... σου ευχομαι την επομενη φορα να εισαι τοσο ευτηχισμενη επειδη θα εισαι εγκυουλα... δωστου να καταλαβει τωρα που μπορεις.... φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ να σαι καλα κουκλα μου!!! εσυ να γελας και εγω να υποφερω!!!!! καταλαβες φιλε μου>????????????? καλε αληθεια δεν μπορω εχουν πιαστει οι γοφοι μου!!! πως τα εκανα εγω παλια αυτα τα περιεργα και τωρα ξεχασα!!!??????????? :P :P :P αυτο ειναι που λενε δυσκολο πραγμα η μητροτητα??????? :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΒΡΙΣΙΔΙ ΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΑ;;;;ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ (+)ΣΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΝΑ ΤΑ ΒΡΙΖΕΙΣ.ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ..ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθουλα μου μακαρι να δω και το + και μετα παει....ειμαι που ειμαι ''γεια σου''... θα γινω ''αντε γεια σου!!!!''!!!!!!!!!!!χιχιχιιχιιχ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΕΙΣΑΙ Η ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ "ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ" ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ "ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ" ΜΩΡΟΥΛΙΝΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ "ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ" ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΟΥΛΑ!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχ μικρουλα μου φιλεναδα ολο λειπω και χανω τα καλυτερα ποσο χαρηκα για σενα!!!!!!!!!!!!

ευχομαι στην επομενη συναντηση που θα κανουμε να εισαι ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΣΣΣ και το σπορακι σου να κανει παρτυ στην πιο ''φευγατη,αντε γεια σου'' κοιλιτσα

συνεχιστε το εργο σας ακαθεκτοι τι παρκα τι ερημιες τι κρεβατια δωστου να καταλανει αντεχει ο χρηστος σου:laugh:laugh: :laugh: και ειπαμε ε????

ΠΟΔΙΑ ΨΗΛΑ!!!!!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου!!!!!!! :)

Πολύ χαίρομαι!!!!!! Αντε σε 2 βδομαδούλες να μας πεις τα ευχάριστα κουκλίτσα μου!!!!

Τόσο ξεζούμισμα που έχεις κάνει του άντρα σου πεντάδιμα πρέπει να πιάσεις!!!! ;)

Φιλάκια πολλά και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos sou eyxomai ki egw se liges vdomades na exeis ena thetikotato test egkumosinis :) :) :)

Na se rwthsw kati ki egw to prohgoumeno mhna eixa parei ayta ta test woriksias, me kuklo 30 hmerwn peripou ksekinhsa apo thn 8h mera mexri thn 17h alla tipota.. xalasa 2 koutia sxedon kai apogoiteythika, kanena smile den mou emfanistike! Esena poia mera tou kuklou sou xamogelase? mipws tha eprepe na ta synexisw kai tis alles meres??

filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδιτσες!! :) καλα μιλαμε για πολυ ξεζουμισμα!!!! :P

μακαρι βρε κοριτσια μου μακαρι!!!!!!! :) θα τρελαθωωωωωωω τελειως μετα!!!!!! ητανε στραβο το κλιμα,το φαγε και ο γαιδαρος ,θα λεω μετα :P

αγγελινα μου γιαυτο που με ρωτησες, και εγω νομιζα οτι ο κυκλος ητανε 30 ημερων(αλλα λογω πολυκυστικων εχει αλλαξει τελικα σε 40) και με αυτο το σκεπτικο ξεκινησα τα τεστακια απο την 9η μερα του κυκλου(3 μερες μετα την περιοδο δηλαδη) για να εχω πιο πολλες πιθανοτητες να πετυχω τη μερα της ωορηξιας! περνουσαν οι μερες,τελειωσε το πρωτο κουτι,τιποτα!!! στο δευτερο κουτι το τελευταιο τεστακι επιασε!!!! δηλαδη την 25η μερα!!!!!!!!!! ασε,εκει που νομιζα οτι δεν θα γινει τιποτα,και μαλιστα την 23 και την 24η μερα δεν εκανα τεστακι!! ειχα απογοητευτει!!!! και δεν ξερω πως μου ηρθε χτεςκαι εκανα και βγηκε ενα χαμογελο ολα τα λεφτα!!!! :) μην σταματας τα τεστακια καθολου,τελικα καμια μας σχεδον δεν κανει ωορηξια στη μερα που ''πρεπει'' κανονικα!!! υπαρχουν κοπελες που κανουν μια μερα πριν την αναμενομενη περιοδο!!! ή υπαρχουν αλλες που κανουν την μερα που τελειωνει η περιοδος τους. γιαυτο σου λεω μη τα παρατας,και εγω ειχα φαει μεγαλη απογοητευση και τελικα μια χαρα μου χαμογελασε!!!!!!! θα σου χαμογελασει οταν δεν θα το περιμενεις και θα εχεις διπλη χαρα!!!!!! καλη επιτυχια,ευχομαι να εισαι τον αλλο μηνα εγκυουλα!!!!!!!!!! και ολα τα κοριτσια που προσπαθουμε για να φουσκωσει η κοιλιτσα μας!!! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανταζομαι πως δεν τελειωσατε με το ξεζουμισμα ετσι?εχει και συνεχεια για να ειμαστε σιγουροι!!!!αχ τι νεα εχουμε να ακουσουμε σε 15 μερουλες!αντε καλο βολι και σημερα μικρουλα!χτυπηστε και καμια υπερωρια μην το λυπαστε,ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχιχιχιχι καλημερα ρε κουκλα τι μου κανεις?????????

το ξεζουμισμα ειναι non stop!!!!!!!! :P

τωρα ειμαστε στο πατρικο του χρηστου και ετοιμαζομαστε να παμε στη φωλιτσα μας το μεσημερακι-απογευμα !!!!! οποτε καταλαβενεις τι θα γινει παλι!!! :P

εεεεετσι να το εχουμε σιγουρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!(ΣΟΡΙ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΑ "ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΤΡΟΦΕΣ" ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ)

ΜΗ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!ΑΦΟΥ ΕΙΔΕΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΚΙ,ΕΞΑΝΤΛΗΣΕ ΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!

ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΣΤΑ ΚΡΥΦΑ ΚΑΙ ΞΕΜΟΝΑΧΙΑΣΜΑ ΚΛΠ,ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!!ΑΛΛΗ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!

ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΕΞΟΧΕΣ!!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ!!!ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΤΑΜΑΚΙ ΨΗΛΑ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ!!!ΣΤΡΩΜΑΤΣΑΔΑ!!!!(ΤΑΧΑ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ)

ΛΕΜΕ ΝΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ!!!

ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΙΑΣΕΙΣ ΡΕ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ..

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΚΕΡΑΚΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΑ,ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΛΙΟΤΕΡΕΣ ΕΔΩ ΣΤΗ ΒΕΡΟΙΑ,ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΤΕΡΑΣΤΙΑ,(ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΡΚΟΚΡΑΤΙΑ ΑΚΟΜΑ),ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΗ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ..ΘΑ ΑΝΑΨΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ,ΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΛΟΓΟ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ...

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλκοστ μουυυυυυυυ φιλεναδιτσα μουγλυκια!!!!!!!!! :) σε ευχαριστω για ολα!!! και για το κερακι........εχουμε και εμεις μια δικη μας εκκλησιτσα ''μυστικη'' :) στα δυσκολα εκει παμε....:) μακαρι,οντως εκτος σπιτιου ειναι αλλη φαση!!!! :P

τζοαννακι μου τι γλυκες ευχουλες εινα αυτες!! :) μακαρι να πετυχει το γλυκο!! :P ποπο μια χαρα που θα παρω!!!! και εσυ με το καλοοοοοοοοοοοοοοοο το νινιιιι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikroula μου τωρα ειδα το θεματακι σου .Μπραβο συνεχισε το ξεζουμισμα και θα δεις αυτο το μηνα θα ρθει το " μικρουλακι "" σου ...Χαρηκα παρα πολυ.Φιλια πολλα:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχα:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σε 9 μηνες απο τωρα θα το θυμαστε και θα γελατε ...:laugh: θα πηγαινετε στα σημεια "ξεμοναχιασματος" και θα λετε μηπως εγινε εδω ? Ή μηπως εκει ? Χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα :woohoo: με το καλοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!

Μπραβο μικρουλα μου σου ευχομαι με το καλο!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλ,δε θα αναβα κερακι εγω για την μικρουλα μου????

αντε με το καλο ρε ζουζουνα....και μετα απο σενα..στις εξοχες κοριτσια!!!!!(ευτυχως που ειμαι σε επαρχια και εχουμε μπολικο μερος δε λες???)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νελακι μου ηταν περιεργη μερα χτες και δεν προσπαθησαμε...οποτε υπαρχει η ελπιδα του προχθεσινου ξεζουμισματος! :P η αννουλα μας τι κανει?????????

ολια μου γλυκια!!!!! μακαρι τι ομορφη ευχουλα μου εδωσες!!!! σε ευχαριστω!!!!:)

to agoraki mou χαχαχα λες?????? λες να ψαχνουμε να βρουμε που πετυχαμε το γιο μας??? :P χιχιιχιχιχιχιιχχιχι ας τον πιασαμε εμεις,και ας ψαχνουμε μετα και 10 χρονια!!!!!1 χιιχχιιχι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μια χαρά το τοποθέτησες!!!:laugh: Θα ψάχνει ο Χρηστάκης με την Νταντούλα πού έγινε ο υιός ή η θυγατέρα!:woohoo:

Μια χαρά είναι μωρέ και το μωρό μου!:laugh: Ζουζουνίζει η σαλιάρα μου:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο τρελενομαι οταν τους τρεχουν τα σαλακια ειναι ακομα πόιο γλυκα τα μωρακια!!!!! :P

απαπααααααα μην ακουσει για θυγατερα ο χρηστακης δεν θελει!! θελει διαδοχο!!!! του λεω καλα ολοι ετσι λετε και μολις δειτε μια κουκλιτσα να σας κανει ναζακια μεσα στη ροζ φορμουλα της κατουριεστε απανω σας!!!!!!! χιιιιιιιιιχιιχιιχιχ :) :) :)

αλκοστακι μου εχουμε και εδω εξοχικα μερη.............(λεπτομερειες μετα τις 12 που κοιμουνται τα παιδια!!) χιχιχιχι :P εεεετσι ωραιο το συνθημα!!! στις εξοχες κοριτσια!!!! να αναπνεουμε καθαρο αερα!!!! να τρεχουν τα σπερματοζωαρια πιο γρηγορα και τα ωαρια να ειναι πιο ελκυστικα!!! να τους κανουν κολπα στους μνηστηρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχιχι καλε αυτος ειναι ετοιμος απο τωρα!!!!!!!! :P ονειρευεται ολη μερα και στον ξυπνιο του!!!!!!! :P οτι θα μου κραταει το χερι οταν θα γενναω,οτι θα με φιλησει και θα μου πει κατι που δεν μου λεει ακομα τι ειναι αυτο...,οτι θα παει στη μπουτικ του ολυμπιακου στο καραισκακη απο κατω να παρει φορμακι για να βγει το παιδι απο το μαιευτηριο με στολη :P κοκκινη, οτι θα εχει κανει το σπιτι καστρο με προστατευτηκα παντου(τα εχει ηδη διαλεξει!!!), οτι οταν θα θηλαζω θα μου βαζει ζεστες πετσετουλες για να μην ποναω και μετα παγοκυστες(που τις εχει ηδη δει,σε σχημα μαργαριτας!!) για να χαλαρωνω...,οτι θα βαζει το μωρο πανω του να το παιζει και να γελαει ...αστα σου λεω ειναι ετοιμος!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια μου. Πριν λίγο έκανα κι εγώ τη Β' επιπέδου. Όλα καλά! Κοριτσάκι 487γρ. @Raf123τράχηλος 38χιλ. με μέτρηση απο την κοιλιά. (αυχενική 35χιλ με ενδοκολπική μέτρηση)
    • Συνήθως ξέρουν πότε περίπου θα γεννήσουν οι γυναίκες που παρακολουθούν και προγραματίζουν ανάλογα το πότε και πόσο θα λείψουν. Αλλά συνήθως δε φεύγουν για πάνω απο 3-5 μέρες. Μακάρι να το ζήσουμε κορίτσι μου. Εγώ θα ξεκινήσω μαθήματα στο τελος του 7ου με την ελπίδα να έρθει στην ώρα της η μπουμπού. Για την ώρα κάνω μόνο ασκήσεις Kegel!
    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Μόλις γύρισα κι εγώ απο τη Β' επιπέδου... Επιβεβαιώσαμε ότι είναι κοριτσάκι. ΠΗΤ 23/8 σταθερά, βάρος 487γρ. Όλα φυσιολογικά. Πλακούντας μπροστά και πλάγια και τράχηλος 38χιλ με μέτρηση απο την κοιλιά (στην αυχενική ήταν 35χιλ.)... Και τέλος κορίτσια μου... έχω πάρει 6 ολόκληρα κιλά!!! Μια χαρά μου τα βρήκε όλα ο γιατρός μου. Σε 6 βδομάδες, 4/6 , θα κάνουμε καμπύλη ζαχάρου!
    • Εγω το πρώτο μου παιδί το γέννησα με καισαρική όποτε λογικά και το δεύτερο έτσι θα πάει δεν πιστεύω ο γιατρός να με πάει φυσιολογική γεννά λίγη παίρνουν το ρίσκο μετά από καισαρική να σε βάλουν να γεννησεις φυσιολογικά έχουν περάσει και 2 χρόνια από την καισαρική όποτε το εχω ξεγράψει πλέον το φυσιολογικό τοκετο  κοριτσια εύχομαι να είστε τυχερές να ζήσετε αυτήν την όμορφη στιγμή με την φυσιολογική γεννά 😊
    • Mια χαρά η β επιπέδου, τέλεια! Κι εγώ κορίτσια με φυσιολογικό τοκετό θέλω.. Θα ξεκινήσετε τίποτα ασκήσεις ή κάποια προετοιμασία? δεν έχω ψάξει ακόμη γι' αυτό.. @Elk εσύ πώς το ξέρεις ότι θα σε πάει καισαρική? Εμένα αυτό που αγχώνει κορίτσια είναι ότι γεννάμε Αύγουστο.. Αν τύχει να λείπει ο γιατρός και δεν προλάβει να έρθει? Γενικά τι κάνουν? Μένουν απίκο και περιμένουν την κάθε μία πότε θα την πιάσουν οι πόνοι?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...