Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :) :) :) ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ!!!!!!!!! :) :) :) :)


Recommended Posts

αδελφουλααααααααααα!!!!!!!!!!!αντε κοπελα μου πες μου τα νεα σου!!!!!!

ΤΙ ΣΕ ΕΙΠΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ???????ΓΙΑ ΤΑ ΥΓΡΑΚΙΑ??ΡΩΤΗΣΕΣ?????

ΘΑ ΣΚΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ:silly:

περιμενωωωωωωωω!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 250
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ρε ζουζουνα τι εγινε???????

περιμενουμε νεοτερα!!!

ασε εγω εμπλεξα εδω με την εξεταστικη και δεν εχω πολυ χρονο για μαμμυ,αυριο "θα λειπω" ολη μερα,περιμενω νεα σου γρηγοραααααα!!!!!!!!!λυπησουμε,εχω ψοφησει στο διαβασμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου συγνωμη που αργησα να μπω,αλλα ολη νυχτα ημουνα ξυπνια απο τον πονο στημεση...και σημερα πηγα νοσοκομειο.....εκανα χοριακη η οποια ηταν αρνητικη........και μετα μου εκαναν μαγνητικη για να δουμε τι εχει ημεση μου,δενμπορω καννα περπατησω....με κουβαλανε!!!! τωρα πια εχω και μπαστουνακι....:( δεν με κρατανε τα ποια μου..δεν εχω δυναμη σταποδια καθολου.....μιλαμε για πονος οχι αστεια..... πηρα τον γιατρο μου ειναι νορβηγια σε ενα συνεδριο και μου μιλουσε σιγα ιγα μου ειπε να μην ανησυχω και θα τα πουμε απο κοντα,τα υγρα θα μπορουσε να ειναι και καλο....αλλα η χοριακη μας διεψευσε......ποναει η μεσουλα μου γμτ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε μικρουλακι περαστικα σου βρε αχου γιατι να πονας τοσο!!!! και αυτη η χοριακη αμαν...αντε και συντομα πολυ συντομα να βγει θετικη!!!

ζουζουνα μου υπομονη θα περασει και θα εισαι παλι στην γλυκια σου τρελα σε φιλω πολυ πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΓΜΤ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΞΑΦΝΗΚΑ ΣΕ ΕΠΙΑΣΕ????Δ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΚΟΜΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΞΕΖΟΥΜΗΞΕΙΣ ΤΟΝ ΖΟΥΖΟΥΝΟ ΣΟΥ

ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΓΡΗΓΟΡΑ

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι μου γλυκο ευχαριστω πολυ,να σαι καλα κοπελαραααααα!!!!!! δεν πειραζει μωρε,συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια!!!!! τη γκαντεμια μου μεσα δηλαδη!!! χιχιχιχι!!! ευκαιρεια να γλιτωσω τις δουλειες της μετακομισης!! χιιχχιχιχιι :P θα σας εχω εχω αργοτερα μια χοριακη ολα τα λεφτα!!!!!!για παρτη σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax μωρε νταντουλινι!!!!Μηπως κουραστηκες πολυ αυτον τον μηνα?Περαστικουλια...ξερω κι εγω απο μεση αλλα οχι να κραταει τοσο πολυ!Αχ αυτο το νταντουλοχρηστακι τι μας κανει χι χι χι χι!!!Δεν πειραζει γλυκουλα μουουουουουου...θα ρθει τον αλλο μηνα που θα εχετε εγκατασταθει και σπιτακι σας...εμαααααααα θελει και λιγακι ηρεμια να ξερει τελος παντων πιο θα ειναι το δωματιακι του χα χα χα χαχα!!!!Ολα θα πανε καλα!!! :)Περιμενουμε με λαχταρα την χοριακη που θα βαραει κοκκινα φιλεναδα!!!!Ευχομαι να συνελθεις γρηγορα απο την μεσουλα φιλακια πολλα πολλαααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουγατσουλα μουγηλυκια ευχαριστω πολυ για τηνευχουλα!!! σιγουρα θα σας ετοιμασω εγω το μικρουλοχρηστο μια μερα και θα κανουμε παρτυ!!!! θα στειλω τον χρηστο σουπερ μαρκετ και θα παρει μπαλονια να φουσκωσουμε,καπελακια παιδικα,αρκουδακια,κερακια,το cd απο τα ζουζουνια ''σκα-σκα-σκα ειμαι ενας σκατζοχοιρος,γε-γε-γε γελαει ολη μερα!!!!'' :) και θα κανουμε σαματα!!!!!!! :P:P:P:)

αριστινακι μου καλο λιγο η κουραση,λιγο που με ειχε πιασει η τρελα με τη βεραντα μου και τα λουλουδια μου και το σπιτι με τα ρουχα που εφτιαξα ντουλαπες,επλυνα χειμωνιατκα,τακτοποιησα και του χρηστου και τα δικα μου,εβαλα δεν θυμαμαι ποσα πλυντηρια!!!!! :P:P:P αλλα εκεινες τις μερες που τα εκανα αυτα δεν πονουσα!!! μετα απο 10 μερες το θυμηθηκε και με επιασε?????? :P:P αχ αχ το καινουργιο σπιτακι θα φταιει για το εγκλημα...χιχιχιχιχιχιχιιχιχ ηδη με εχει ενημερωσει ο αντρουλης μου οτι πρεπει να εγκαινιασουμε ΟΛΟ το σπιτι!!!!! οποτε καταλαβενεις!!! 3 διμα!!!!!!!! χιχιχιχιιχχι :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Αχ βρε μικρουλα μου...τι την ηθελες τη γενικη καθαριοτητα:laugh: ,τωρα ξεκουρασου οσο μπορεις;) καποια αποτομη κινηση θακανες και γι αυτο πονας,θα σου περασει,μην ανησυχεις!Ευχομαι να εχεις τα καλυτερα νεα απο την χοριακη!!!

φιλακια πολλα!!!

ΥΓ.Ευχαριστω για τις ευχες σου!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επ επ!!! :) γκομεναρα-σαρανταρα μου τι κανεις????????? :):):) καλε πολυ γελασα με το ποστ σου, θα'θελαν να ειναι σαν εσενα οι σαρανταρες!!!! ;););)

τι νακανω, ξερεις καθε χρονο μολις αλλαξει ο καιρος και αλλαξουν και τα ρουχα μας,υπαρχει μια τρελα!!!! :) εκανα δουλειες,μη λεει ο αντρουλης μου οτι θα παρει γυναικα ανοικοκυρευτη!!!! και νατα τωρα!!!! :P τωρα που θα τον βαλω να σκουπιζει,θα του πω εγω!!! χιχιχιιχιχιχιιχ!!!!! :P πριν λιγο με πηρε ο γιατρος και μου ειπε οτι θα τα πουμε και αυριο πρωι στο νοσοκομειο,να μην ανησυχω αλλα να μην σηκωθω ΚΑΘΟΛΟΥ απο το κρεβατι!!! καλε,του λεω,αμα θελω να κανω τσισακια πως θα παω??? μου λεει πετωντας!!!!!!! :P να με δω εγω που εχω την αλληεβδομαδα μετακομοιση!!!! θα γελασει και το παρδαλο κατσικι!!!!!! :P:P:P θα το γραψω βιντεο και θα σας το κανω ποστ,να εχουμε να γελαμε οταν εχουμε τις μαυρες μας!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ?

ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ!ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΟ ΓΛΕΝΤΗΣΕΤΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ!ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ!:laugh:

ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΠΑΛΙ....:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλακι μουυυυυυυυυυ τι χαμογελακια που ποναωωωωωωωω!!!!!!!!! :(

ασε που ηρθε η μανα μου σημερα αθηνα(την επιασε ο πονος της μανας χιιχχιι) και οπως καταλαβενεις ο χρηστος κοιμαται στο πατρικο του...ποναω που ποναω,εχω εδω τη μανα μου ολη μερα να γκρινιαζει γιατι τις πετσετες τις εβαλα στο πανω ραφι και τα σεντονια στο κατω ραφι και δεν μπορω!!! θα κανω φονο!! ευτυχως κοιμηθηκε!!! επιασαν τα υπνοτικα!! :P πλακιτσα!!!(οχι οτι δεν το σκεφτηκα ομως!!) !!!!! :P

τι να κανω ξαπλωμενη ειμαι......αυριο πρωι παω νοσοκομειο θα εχει βγει το αποτελεσμα της μαγνητικης και θα με εξετασει ο γιατρος και μετα θα ερθει το θηριο μου να με παρει να παμε να μου δειξει ενα ωραιο σπιτι που ειδε...:) ελπιζω η μαμα να με λυπηθει και να μη με χωρισει δευτερο βραδυ απο το θηριο,δεν θα το αντεξω!!!!!!!! :( ουφ!! εκεινος βεβαια μααααααλον βρηκ ευκαιρεια να κοιμηθει...μιλουσα με τη μαμα του πριν και μου λεει τριζει ολο το σπιτι απο το ροχαλητο του!!!! χαχχαχχαχα :P δηλαδη τι εννοουν?? οτι τον κουραζω?????????? χιχιχχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΟΝΑΣ:laugh:

ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΜΕΤΑ.....

ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΣΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Ε?????????

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ,ΘΑ ΣΕ ΧΑΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ...

ΘΑ ΞΕΖΟΥΜΙΣΕΙΣ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΣΟΥ ΠΑΛΙ:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα.....λεω να του κανω τη δυσκολη!!!! :P χιχιχιιχιχιχχιχιιχχιχιχι εγω φταιω μωρε ή εκεινος που την εχει δει ''θα γινω μπαμπας'' !!!!!!! δικαιολογια το εχει βρει μου φαινεται!!!! χιιχχιιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!

ΠΑΙΞ'ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΗ....ΚΡΑΤΑ ΕΠΙΠΕΔΟ:laugh:

ΑΑΑΑΑ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!(ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ....)

ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΥΡΙΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΛΙΙΙΙΙΙΓΟ ΑΣΧΕΤΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι δε μας έκανε τη χάρη η χοριακή να ανέβει λιγουλάκι? :angry:

Ααααα δε θα τα πάμε καλά :angry::P :laugh:

Δεν πειράζει καλή μου - πάμε για άλλον ένα γύρο λαχταριστού ξεζουμίσματος :silly:

Να γίνεις καλά πρώτα όμως ε? Όχι τώρα με το μπαστουνάκι! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλακι μου καληνυχτα!!!!! θα τα πουμε αυριο!!!! φιλια πολλα!!!!! και ενα ζουμπηχτο φιλι στη μπουμπουκα σου απο εμενα :) πες της οτι την κοιταζω συνεχεια....ειναι φοντο στο λαπτοπακι μου :P

snowgirl αχ αχ αχ ειδες μωρε την παλιοχοριακη????? εκεινη την ωρα που πηρα το αποτελεσμα, χαμηλωσα το κεφαλι,και μολις με χαιδεψε ο χρηστος γυριζω τον κοιταζω και του λεω....παμε για ακομα εναν γυρο αχαλινωτου σεξ???? και σκασαμε στα γελια!! :P τι να εκανα...?? δεν ηθελα να το παρω στα σοβαρα και δεν θελω να το παρω στα σβαρα γιατι θα στενοχωρηθω......ηθελα μωρε να μου ελεγε η νοσοκομα...ειστε εγκυος... λιγο πριν ερθει το αποτελεσμα μου ειπε ο χρηστος...''φανταζεσαι αγαπη μου να μας πει οτι εισαι εγκυος??? '' και μου χαιδευε την κοιλια ρε γμτ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου γρήγορα να περάσει η μέση... και μην στενοχωριέσαι για την χοριακούλα!! Πάμε για άλλον ένα μήνα αχαλίνωτου... :laugh: Κάνε τώρα που μπορείς!! Θα σου λείπει μετά και θα με θυμηθείς!! ;) Εγώ περιμένω από μέρα σε μέρα μπαίνω στον μήνα κι εχω αρχίσει να μετράω αντίστροφα! Σαν τους φαντάρους ένα πράγμα!! Άστα.. Πονάνε πλευρά.. πονάνε πόδια, πλάτη, μέση, όλα μαζί.. Τοίχο τοίχο πάω!! Δεν την παλεύω πλέον.. Κάνει και ζέστη!! :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε αδελφουλαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:silly:

με εσκασεςςςςςς!!!!!!δε με λυπασαι και εγκυος και αδελφουλα σου να με παιδευεις ετσι???:(

ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΥΓΡΑΚΙΑ!ΚΟΙΤΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Η ΜΕΣΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΡΟΣΣΣΣ

ΓΙΑ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟ ΣΕΞ!χαχαχχα:laugh: :laugh:

χαζουλαααααα εσκασααααααα:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...