Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΑΣ!!!


ΕΛΕΝΑ.Ρ

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

καλωσ ηρθεσ κοπελα μου στην παρεουλα μασ να σου ζησει το κουκλι το γλυκο :woohoo:

δεν ξερω αν σε προλαβα καθολου εχω μπηκα κοντα στον δεκεμβριο και εχω μια μπουμπου 14 μηνων φιλακιαααα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Έλενα μου και ξανα-καλωσόρισες στο Mammy. Δε με γνωρίζεις, είμαι η Πηνελόπη, μέλος από τα τέλη Μάρτη κι ελπίζω γρήγορα να έχω νινάκι! Να σου ζήσει η κουκλάρα σου με τις τεράστιες εκφραστικότατες ματάρες!!! Να 'σαι καλά και να την καμαρώνεις πάντοτε! Τα φιλιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Γειά σου Έλενα μου και ξανα-καλωσόρισες στο Mammy. Δε με γνωρίζεις, είμαι η Πηνελόπη, μέλος από τα τέλη Μάρτη κι ελπίζω γρήγορα να έχω νινάκι! Να σου ζήσει η κουκλάρα σου με τις τεράστιες εκφραστικότατες ματάρες!!! Να 'σαι καλά και να την καμαρώνεις πάντοτε! Τα φιλιά μου!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΜΑΤΑΡΕΣ ΣΟΥ ΕΠΙΣΗΣ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΜΕΝΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα πολύ χαίρομαι που ξανακουω νεα σου! Να σου ζήσει η μικρούλα! Ειναι μια κούκλα!!! Δεν ξέρω αν με θυμάσαι. Εγινε και γω μανούλα πριν απο δυο μηνες. Φιλια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twinky έγραψε:

Ελενα πολύ χαίρομαι που ξανακουω νεα σου! Να σου ζήσει η μικρούλα! Ειναι μια κούκλα!!! Δεν ξέρω αν με θυμάσαι. Εγινε και γω μανούλα πριν απο δυο μηνες. Φιλια πολλά!

twinky μου πόσο χαίρομαι και για σένα να σου ζήσει το μωράκι σου.Τι είναι??Μπόμπιρας ή μπεμπούλα??Αχ θυμάμαι όλες τις αγωνίες μας πριν γίνουμε μανούλες και τώρα ουπς οι περισσότερες με μωράκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλα μου γεια σου και πάλι!!! Μάλλον κι εσύ με μπέρδεψες!!!! Δεν είμαι η κούκλα της φωτογραφίας (κλαψ...κλαψ...κλαψ...) θα βάλω τον αντρούλη μου να μου αλλάξει τη φώτο!!!! Να είσαι καλά για τα καλά σου λόγια πάντως! Όταν μας στείλει ο Θεός μωράκι, θέλω να μοιάζει στον αντρούλη μου (κι εκείνος σε μένα βέβαια.... χε...χε...χε)

Αυτή η τελευταία φωτογραφία που έβαλες είναι πάρα πολύ καλή! Μαμά και κόρη λάμπουνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Κούκλα μου γεια σου και πάλι!!! Μάλλον κι εσύ με μπέρδεψες!!!! Δεν είμαι η κούκλα της φωτογραφίας (κλαψ...κλαψ...κλαψ...) θα βάλω τον αντρούλη μου να μου αλλάξει τη φώτο!!!! Να είσαι καλά για τα καλά σου λόγια πάντως! Όταν μας στείλει ο Θεός μωράκι, θέλω να μοιάζει στον αντρούλη μου (κι εκείνος σε μένα βέβαια.... χε...χε...χε)

Αυτή η τελευταία φωτογραφία που έβαλες είναι πάρα πολύ καλή! Μαμά και κόρη λάμπουνε!!!

κοριτσακι μου δεν πειράζει που σε μπερδεψα αντε βαλτε μια δική σου φωτο να σε μάθουμε οι παλιές και οι καινούριες...Αυτό που έχει σημασία είναι τα μωρακια όλου του κόσμου να έχουν υγεία και ευτυχισμένες ενωμένες οικογένειες...Δεν πανε να μοιαζουνε και στον γαλατά...(ο λόγος που το λέει) και η κόρη μας όταν γεννήθηκε όλοι λέγαν ίδια εγω ήταν.Τώρα μου μοιάζει στον μπαμπά της μόνα τα μάτια του δεν πήρε γιατί αυτός έχει πράσινα και μικρόυλικα...Αχ μωρέ γερά να ναι και να είμαστε κι εμείς καλά για να τα μεγαλώσουμε,και εσείς που προσπαθείτε να γίνεται όλες μανούλες με το καλό!!!!

ΡS η Μακρυπούλια ειναι στην φωτο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ.Ρ έγραψε:

_________069.JPG

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙ 1,1 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ.ΑΝ ΒΡΩ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ....

ελενακι μου τωρα ειδα οτι εσυ ειχες ανοιξει αυτο το ποστ...λοιπον σκορδα σκορδα σκορδα!!! που να πρωτοκοιταξω και τι να θαυμασω!! ειστε μια γλυκα και οι δυο !! βρε και ξανα φτου φτου φτου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...