Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλει να δει το μωρο...


hope_89

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Kai kala kaneis agapi mou...

Kai egw stin thesei sou na eimouna auto tha ekamna...

wmos an ithele o antras mou na gnwrisei i mama tou to mwraki mas tha ta evaza katw estw gia mia fora...

Oxi gia xari tis,,,

Gia xari tou antros mou fusika...

Wmos esena nelly mou exei parei tin apofasi tou...

Makria kai agapimena...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απ οτι καταλαβαμε δε θα αλλαξει αυτη η γυναικα,οποτε γιατι να την ξαναβαλετε στη ζωη σας εφοσον εχετε την επιλογη να την αποφυγετε???

καλα κανατε πιστευω..ειχα αλλη γνωμη γιατι πιστευω στη μεταμελεια των ανθρωπων και τη θεωρω ιερη στιγμη,αλλα μαλλον εδω δεν υπαρχει μεταμελεια..δεν αξιζει..

μαλλον καποιος θα της μιλησε και θα της ειπε να προσπαθησει να σας προσεγγισει και το εκανε..η ιδια δεν το ενιωθε πραγματικα..

ετσι μου φαινεται..κριμα..

καλο θα ηταν να το μετανιωσει πραγματικα και να το δειξει εμπρακτα και με ενα μαγικο τροπο να εκλεινε τις πληγες που η ιδια ανοιξε στο παιδι της για να ειναι καλα εκεινο,αλλα αυτο δε γινεται..το εχει πληγωσει ανεπανορθωτα..

ευχομαι να ειστε παντα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να κάνουμε τα έχει και αυτά η ζωή...

Δεν νομίζω όμως το παιδί μου να νιώθει μειονεκτικά επειδή θα γνωρίσει μόνο την μια του γιαγιά...Ίσα ίσα μπορεί να είναι τελικά και καλύτερο:dry: Τι λέτε και εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Τι να κάνουμε τα έχει και αυτά η ζωή...

Δεν νομίζω όμως το παιδί μου να νιώθει μειονεκτικά επειδή θα γνωρίσει μόνο την μια του γιαγιά...Ίσα ίσα μπορεί να είναι τελικά και καλύτερο:dry: Τι λέτε και εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοάννα ναι αν το θέλει μεγαλώνοντας η ίδια,δεν το συζητώ,φυσικά και θα την γνωρίσει...Αλλά στην προκειμένη φάση δεν νομίζω να της λείψει κάτι που δεν έχει γνωρίσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω αν επηρεαστηκες λιγο απο την πρωτη μου απαντηση,παντως ηταν ατυχες το παραδειγμα,καμια σχεση με σας,μην το βαζεις καθολου στο μυαλο σου...απλα επειδη ζω σχεδον καθημερινα αυτο το παιδακι,ενιωσα την αναγκη να σου δειξω και εκεινη την πλευρα.ειχες ομως δικιο οτι δε μοιαζουν οι δυο περιπτωσεις..

συγνωμη αν σε προβληματησα

αν ειναι να γνωρισει μια γιαγια σαν κι αυτη,καλυτερα ας γνωρισει μονο τη μια..τα παιδια αντιλαμβανονται τα παντα..ακομα και καλα να φερεται στη μικρη,αν δημιουργει ενταση σε σας θα το καταλαβαινει το παιδι..

κανατε πολυ σωστα και αυτο το επιβεβαιωνει και η αντιδραση της..

αν η κορη σου θελησει καποια στιγμη να γγνωρισει και τους γονεις του μπαμπα της,τοτε ναι να το κανεις,αλλα παλι με πολυ προσοχη...αλλα εχεις χρονο μπροστα σου γιαυτο,μεχρι τοτε πολλα μπορουν να συμβουν...τωρα μην αγχωνεσαι γιατι αν δεν κανω λαθος εισαι λεχωνα και εχεις ευαισθητη ψυχολογια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost όχι μην ζητάς συγνώμη.Χρειάζεται να κάνουμε κάποιες σκέψεις παραπάνω σε τέτοια θέματα.;)

Δεν νομίζω να αλλάξει κάτι...Μακάρι κιόλας γιατί θέλω να σταθεροποιηθεί κάπου το θέμα.Δεν τις αντέχω τις αντιπαραθέσεις :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI POLU KALA KANEI O ANTRAS SOU POU DEN THN THELEI THN MEGERA!!!AS PROSEXE KAI NA EIXE THN EKTIMHSH TOU GIOU THS KAI THN DIKIA SOU KAI NA SOU PV KATI KALUTERA GIATI MERIKES PETHERES EINAI GIA NA FERNOUN MONO PROBLHMATA KAI NA MPLEKOUN TO ZEYGARI, AUTO POU HTHELE NA KANEI EINAI GIA NA IKANOPOIHSEI TO EGV THS!!!AYTA SYGNVMEI POU EKFRAZOMAI ME TOSH EPITHETIKOTHTA ALLA NEYRIAZV ME AYTOUS TOUS ANTHRVPOUS!!!ASE POU THS EXEIS DVSEI KAI POLU SHMASIA PRAGMA POU DEN AKSIZEI!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...