Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν ποναω το στήθος μου


Recommended Posts

Πρωτα πο όλα να ζητήσω συγγώμη αν εχει δημοσιευτεί το ίδιο θέμα. Αν κάποια γνωρίζει κάτι περισσότερο ας με παραπέμψει.. Είμαι 6 εβδομάδων και είδαμε σακο την Παρασκευη 12-06Το πρόβλημα μου είναι ότι απο χθες δενπονάω πια το στήθος μου καθόλου καθόλου!! Είναι φυσιολογικο η μπορει να ειναι αποβολή ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αγνωνεσαι. το ξερω ολα σου φαινονται περιεργα. εγω να δεις πως εκανα. ο γιατρος μου πρεπει να εχει μαθει το τηλ μου απο εξω. καποια στιγμη να ξερεις θα σταματησει να ποναει. εμενα σταματησε περιπου στον τεταρτο. αλλα γενικα δεν θα ποναει και καθε μερα μην ανησυχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην στεναχωριεσαι καθολου!!!Δεν ειναι υποχρςωτικο να παναει το στηθος σου!!!εμενα δεν ποναει καθολου ,απλα εχει πριστει!!

Να φανταστεις πως εγω μεχρι τωρα εχω πολυ ευκολη εγκυμοσυνη,ουτε αιμετους ουτε τιποτα,αφου ορισμενες φορες απορω εαν ειμαι εγκυος!!!

γι αυτο λοιπον δεν πρεπει να αγχονομαστε!!!ολα καλα θα πανε!!!θα ακουσεις την καρδουλα του σε λιγες μερες και θα λες''εγω εχω στην κοιλια μου αυτο το σπορακι?''

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου εμενα ξεκινησε να με ποναει το στηθος μου στην 10 εδβομαδα και στην προηγουμενη πιο νωρις......τιποτα δεν ειναι ιδιο σε ολες τις γυναικες και το βλεπω που εχω περασει δυο εγκυμοσυνες με εντελως διαφορετικα συμπτωματα.....στη πρωτη ολο εμετους :x και τωρα τιποτα:) !!!!!!!

μην αγχωνεσαι.......φιλακια!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου πρώτα απ'όλα συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Με το καλό να κρατήσεις το νινάκι στην αγκαλίτσα σου!! Δεν είναι απαραίτητο ότι πρέπει να πονάει το στήθος!! Εμένα με πόναγε πάρα πολύ πριν μάθω ότι είμαι έγκυος, το έμαθα την 40η μέρα από την τελευταία περίοδο! Δεν θυμάμαι ακριβώς πότε σταμάτησε να πονάει για να είμαι ειλικρινής, αλλά θυμάμαι ότι είχα τρελό άγχος στην αρχή!! Εμετούς δεν είχα, γενικά απορούσα κι εγώ αν είμαι έγκυος! Αλλά να σου πω την αλήθεια δεν με πείραζε που δεν είχα αρνητικά συμπτώματα!

Είχα πολλά πολλά νεύρα!! Σκότωνα άνθρωπο! Ήρωας ο άντρας μου!! Κι είχα πολύ υπνηλία!! Κοιμόμουν συνέχεια... Και φυσικά σκεφτόμουν πάντα , είναι καλά; πάνε όλα καλά; Ξέρεις διάβαζα και διάφορα κι έκανα διάφορα σενάρια στο μυαλό μου!! Όταν άρχισα να νιώθω το μωρό να κουνιέται κάπως ηρέμησα! Όταν είχα ώρα να το νιώσω σκούνταγα την κοιλιά μου! Τώρα πια είναι μεγάλο και δεν χωράει στην κοιλίτσα μου όποτε η παραμικρή κίνηση γίνεται σντιληπτή κι είμαι πιο ήρεμη!! Υπομονή! Όλα καλά θα πάνε! Και προσπάθησε να μην έχεις άγχος όσο γίνεται.. Καλή συνέχεια... Και σε σένα και σε όλες τις κοπέλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάπως χαιρομαι που ακουω και άλλες κοπέλες να μην έχουν κανενα συμπτωμα γιατιουτε απο αυτα έχω και εγω απορώ αν εξακολουθώ να είμαι έγκυος. Σας ευχαριστώ ολες. Αν δεν εισαστε κκαι εσεις νομίζω ο γιατρος δε θα με ηθελε για πελατισσα του πια !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nm0113 έγραψε:

Πρωτα πο όλα να ζητήσω συγγώμη αν εχει δημοσιευτεί το ίδιο θέμα. Αν κάποια γνωρίζει κάτι περισσότερο ας με παραπέμψει.. Είμαι 6 εβδομάδων και είδαμε σακο την Παρασκευη 12-06Το πρόβλημα μου είναι ότι απο χθες δενπονάω πια το στήθος μου καθόλου καθόλου!! Είναι φυσιολογικο η μπορει να ειναι αποβολή ????

ουτε εγω πονουσα το στηθος μου στην αρχη και μετα οταν αρχισε να φουσκωνει και να ποναει μια μερα πονουσε και μια οχι. ειναι φυσιολογικο. Ουτε εμετους ειχα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!!!!!!!!ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΦΟΥΣΚΩΝΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΚΛΩΤΣΟΥΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ,ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...