Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ! Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ 3 ΜΗΝΩΝ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΝΩ ΤΑ 3 ΠΡΩΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΙΝΕΙ ΟΡΕΞΑΤΟΣ (120 ΜΛ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ 150 ΜΛ), ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΩ? ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΒΑΡΒΑΡΟ! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ! ΕΙΝΑΙ 5 ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ 1 ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΗΤΑΝ 4330 ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΟ ΟΡΟ! ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΕΙ? ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ? ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ? ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΚΤΟΡ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΛΕΝΗ

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ?ΑΝ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ.ΕΜΕΝΑ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΝΕ 150 ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ 2ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΤΩΡΑ ΠΙΝΕΙ 180.ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΦΑΕΙ Κ ΤΗΝ ΤΑΙΖΩ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΗ.ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΥΠΝΑΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ελενη μου και εγω πολλες φορες αναγκαστικα να τον ταιζω κοιμησμενο γιατι επρεπε να φαει συγκεκριμενα μλ.

τωρα εχει 2 μερες να πιει γαλα ειναι η ζεστη δεν θελει με τιποτα προτιμαει να κοιμαται και οσον αφορα το βαρος μην ανυσηχεις και εμενα επαιρνε απο 300 με 500γρ το μηνα και μια χαρα ειναι φιλακια στον μικρουλη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...