Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά



  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσι μου ! είναι νωρίς για αυτό κάθετε τόσο πολύ στο στήθος και πιστεύω είναι πιο πολύ η επαφή που θέλει να έχει μαζί σου το μωρό ακόμα δεν κατάλαβε  πως είναι έξω από την κοιλιτσα σου θέλει υπομονή επίσης για να αυξήσει την παραγωγή σου πρέπει να κάνει μαραθώνιους θηλασμούς για να τα καταφέρει εμένα είναι περίπου 2,5 μηνών έχει ηρεμήσει τώρα κοιμάται καλά και δεν κάθεται με τις ώρες στο στήθος έχει χαλαρώσει θηλάζει πιο γρήγορα και κάθετε με τον μπαμπά της  να πω βέβαια πως η μεγάλη μου ήταν γκρινιάρα και δεν καθόταν εύκολα σε κανένα και ήθελε στήθος αρκετά για παρηγοριά αφού δεν πήρε και καθόλου πιπίλα αλλά μακάρι να μην είναι μια τέτοια περίπτωση 😅
    • Καλημέρααα!! Αλήθεια;; Τι ωραία, μπράβο!! Γενικά ποσο σου κοιμάται μέσα στην μέρα και ποσο την νύχτα; 
    • Αχ τυχαία το είδα αυτό αλλά είχα το ίδιο, έως 90% είχα φτάσει. Μου είπαν ότι είναι φυσιολογικό να ανεβαίνει στην κύηση!
    • Τότε να σου ζητήσω κ εγώ συγγνώμη αν ένιωσες επίθεση με την απάντησή μου. Σίγουρα δεν είχα κανέναν τέτοιο σκοπό κ δεν θέλω να νομίζεις κάτι τέτοιο σε καμία περίπτωση.  Απλά έγραψα την εμπειρία μου, πως κ μένα ο προσωπικός μου χρόνος είναι ελάχιστος, αλλά το βρίσκω φυσιολογικό. 
    • Εγώ έχω ακόμα  μέρες είναι η αλήθεια!; Στη 1 Νοεμβρίου για τη β επιπέδου!  Για τα ουδέτεροφύλλα γενικά οι τιμές μου είναι πάντα φυσιολογικές. Αλλά μου είπε ο γιατρός ότι είναι μάλλον απ' τον κοβιντ κ να τις επαναλάβω πριν πάω! Αχχχχχ πως κ πως περιμένω να δω ξανά τον μικρό μου!!!;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...