Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ti leipei telika???


ranini

Recommended Posts

Kalispera sta koritsia.

Edw k meres den kserw ti exw.

Kathomai ena mina twra k mallon tha katsw k allo logw tou podiou mou.

Enw exw ta panta(ektos apo ena mwraki pou suntoma tha erthei k auto)

exw ton antra mou tous filous mou tous goneis mou niwthw oti kati leipei.

Tis wres pou eimai moni mou me pianei mia melagxolia k den kserw ti thelw.

Den einai mono to thema tou mwrou.Niwthw oti einai kati akoma.

Skeftomai oti tha gurisw sti douleia kapoia stigmi k den thelw katholou.

Niwthete eseis kati tetoio i eimai paralogi k ta thelw ola dika mou??

Sugnwmi an sas zalisa.

Filia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μηπως ειναι η κλεισουρα; Μηπως μένεις πολλές ώρες μόνη στο σπίτι;

Θα σου περάσει. Λίγο κέφι χρειάζεσαι. Όλοι περνάμε τις φάσεις μας. Τις προάλλες ήμουν ΟΛΗ μερα μόνη με 2 παιδιά, κλεισμένη στο σπίτι λόγω κακοκαιρίας και με πολυ κακιά διάθεση.

Ευκαιρία τώρα που είσαι στο σπίτι να κάνεις καμιά μάσκα περιποίησης, λίγο πεντικιούρ, μανικιούρ...! Να αφιερώσεις χρόνο στον εαυτό σου και να κάνεις τα γλυκά μάτια στον άντρα σου! Και δεν θα σου λειπει τιποτα!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ranini μου συμβαινει συχνα σε πολλες δεν ειναι κατι παραλογο....ειναι πιστευω που συνιθησες με την δουλεια και ειχες συγκεκριμενο προγραμμα και πολλες ωρες γεματες;) εγω σταματησα απο την δουλεια,στην αρχη ηταν καλα,αλλα ερχονται ωρες που βαριεμαι πολυ..........παντα σκεφτομαι αμα ειχα ενα μωρακι θα ηταν γεματη η μερα μου.και τωρα ειναι αλλα με ανουσια πραγματα...προσπαθησε να γεμισεις την μερα σου με πραγματα που σε ευχαριστουν........και ευχομαι συντομα να ερθει ενα μωρακι:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ranini μου και εγω νομιζω ειναι που εισαι συνεχεια σπιτι..

σιγουρα και απο την στιγμη που εκανες την επεμβαση στο ποδι σου ειχες καποιους περιορισμους και ολα αυτα ειναι λογικο να σε ριχνουν..

εντωμεταξυ (τουλαχιστον εγω) αμα καθομαι πολλες ωρες μονη και κλεισμενη στο σπιτι θελω δεν θελω σκεφτομαι πολυ και αρχιζω και τα αναλυω μεσα στο μυαλο σου πολυ..ισως λοιπον δεν ειναι και τιποτα και απλα ενα πεσιματακι;)

Τωρα οσο αναφορα την δουλεια σου τι να σου πω μπορει να εχεις ξεμαθει και για αυτο να μην θες να πας..δεν ξερω παιζει ρολο και ποσο σε ευχαριστει:)

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia euxaristw pou mou apantisate!!

Athinak nai mporei na einai to oti eimai polu spiti omws den mporw na vgw k polu mono an paw kapou na katsw giati me tin pateritsa den mporw na perpatisw k polu!

mariant mou mallon den thelw na ksanapaw gia douleia toulaxiston sti sugekrimeni!!K kapoia pragmata pou thelw na allaksw sto spiti den mporw logw tou podiou!S'euxaristw k egw euxomai k oi duo suntoma me mwrakia!!

MITSI2 mou nai to oti skeftomai polu einai ena thema!!Afou fantasou ithela na zwgrafizw ta cartoon mou k na arxizw na ta xarizw :laugh: giati ti tha ta kanw tosa polla :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...