Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΠΛΑΣΙΕ


Recommended Posts

Κοριτσια,

καλημερα και με το καλο να φερετε στον κοσμο τα μωρακια σας.Επειδη υποθετω οτι παρακολουθειτε αυτο το section, σας ενημερωνω οτι λιγο αφοτου γεννησετε και γυρισετε σπιτι σας, θα σας παρουν τηλεφωνο απο καποιο "κεντρο παιδιου" για να συμπληρωσετε ενα ερωτηματολογιο και να σας κανουν ενα δωρακι.Ειναι απατη.Το κεντρο αυτο ειναι εκδοτικος οικος και σκοπος της επισκεψης ειναι να σας πουλησουν βιβλια.Ερχεται σπιτι σας καποια πλασιε και σας αρχιζει τις δηθεν ψαγμενες ερωτησεις για την ψυχολογια του παιδιου, σας δινει ως δωρο μια αθλια αφισσα με ζωα και μετα σας αρχιζει στο ψησιμο να παρεις την ταδε εγκυκλοπαιδεια και τα ταδε παραμυθια.Μη μασησετε!εγω δυστυχως την πατησα και η κυρια εφυγε με 100 ευρω προκαταβολη.Προωθειστε αυτην την ειδηση σε ολες τις γνωστες και φιλες σας.

υ.γ υπαρχει περιπτωση να ερθουν σπιτι σας και χωρις προηγουμενο τηλεφωνημα αυτοι η καποια αλλη εταιρεια παρομοιου περιεχομενου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εκανες και ανοιξες νεο θεμα.Οπως ελεγα κ εχθες ειναι πλασιε και ερχονται και σου κανουν ψυχολογικο πολεμο στο σπιτι σου.Πατανε στο οτι εισαι νεα μαμα και δεν εχουν ομαλοποιηθει οι ορμονες και εισαι πιο ευαλωτη να αγορασεις.

Sifos δεν ειναι αργα, ζητα την προκαταβολη πισω και αν σου πουν οτιδηποτε απειλησε με ινστιτουτο καταναλωτη κ καναλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΗΡΘΑΝ ΑΠΟ ΠΡΟΔΕΡΜ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΕΝΑ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΔΩΡΑΚΙΑ.ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

ΟΜΩΣ................ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΝΑ ΦΑΚΕΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΥΓΕΙΑ ΠΑΙΔΙΟΥ-ΠΑΙΔΩΝ ΓΡΑΦΕΙ-ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΓΓΕΝΗ ΥΠΟΘΕΡΟΕΙΔΙΣΜΟ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΥΠΗΣΩ ΤΗΝ ΦΤΕΡΝΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ,ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΡΤΑΚΙ ΜΕ ΚΥΚΛΑΚΙΑ ΟΠΟΥ ΘΑ ΣΤΑΞΩ ΕΚΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ!!!!!

ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΘΕ ΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ...........ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ??????????ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΤΗ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

falassarna έγραψε:

ΕΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΗΡΘΑΝ ΑΠΟ ΠΡΟΔΕΡΜ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΕΝΑ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΔΩΡΑΚΙΑ.ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

ΟΜΩΣ................ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΝΑ ΦΑΚΕΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΥΓΕΙΑ ΠΑΙΔΙΟΥ-ΠΑΙΔΩΝ ΓΡΑΦΕΙ-ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΓΓΕΝΗ ΥΠΟΘΕΡΟΕΙΔΙΣΜΟ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΥΠΗΣΩ ΤΗΝ ΦΤΕΡΝΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ,ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΡΤΑΚΙ ΜΕ ΚΥΚΛΑΚΙΑ ΟΠΟΥ ΘΑ ΣΤΑΞΩ ΕΚΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ!!!!!

ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΘΕ ΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ...........ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ??????????ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΤΗ???????

και εμενα μου το ειχαν στειλει.....ρωτησα την παιδιατρο και που ειπε αν θες στειλε το.....εγω προσωπικα τους αγνοησα.....αλλα δεν με εχουν ξαναενοχλησει....;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κι'εμενα με ειχαν παρει... ηταν το μωρακι μου ακομα ασαραντηστο και με πηρε τηλ μια κοπελα απο το "κεντρο παιδιου" η οποια μαλιστα ηταν και κοντα στο σπιτι μου, για να μη σας πω απο κατω, και ηθελε να περασει να μου δωσει κατι δειγματα... της ειπα λοιπον να ερθει γιατι φανταστικα οτι θα ηθελε να μου δωσει πανες και κρεμουλες για το μωρο... τελικα να μου πουλησει βιβλια ηθελε, παραμυθια και μια εγκυκλοπαιδια ιατρικη για τα παιδια... τι να πω; ειναι απαραδεκτοι αυτοι που τους δινουν τα τηλ μας... εγω την εδιωξα κατα καποιον τροπο λεγωντας της οτι δεν μπορω να αποφασισω μονη μου, πρεπει να μιλησω και με τον αντρα μου... κοριτισα μου ζητησε 300 ευρω για την καθε συλλογη...:blink: και μαλιστα μου ειπε οτι συνηθως οι αντρες συμφωνουν σε τετοια θεματα για να με πεισει... ηταν καλα δασκαλεμενη... :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα καλα ρε κοριτσια πως ειναι δυνατον να ξερουν ποιες εχουν γεννησει και τους κατεβαινουν. Δηλαδη θελετε να πειτε απο τα μαιευτηριο περνουν λιστες με τις γεννημενες ή απο κυβερνητικα εγγραφα? Ελεος δηλαδη ποιος τους δινει το δικαιωμα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω ζησει κι εγω μια παρομοια εμπειρια αλλα ευτυχως δεν με καταφεραν!

Εγκυος στο 1ο μου παιδι ερχεται μια κοπελα στο πατρικο μου στην Ελλαδα το οποιο βρισκεται στην επαρχια και μου αρχιζει τις γνωστες ιστοριες περι γεννας... θα γινεις μανουλα και μια τετοια σειρα ιατρικων βιβλιων χρειαζεται ανα πασα στιγμη... κλπ κλπ αν πχ πεσει και χτυπησει το παιδακι σου στο κεφαλι τι του βαζεις? :blink: "παγο"της λεω

-οοοοοχι αυτο ειναι πλεον μεγα λαθος! :woohoo: λιγο βιταμ στην περιοχη και ειναι μια χαρα!

...(τη λαδοριγανη τη βαζω μετα η πριν το χτυπημα?):unsure:

-ο παγος συστελει τα αγγεια και αποτρεπει το καρουμπαλο και το πρηξιμο ενω το βιταμ απλως αποτρεπει το μελανιασμα της λεω.

...anyway ολοι αυτοι πρεπει να δουλευουν με ποσοστα επι των πωλησεων και καμουν τα αδυνατα δυνατα να προο8ησουν το προϊον τους!

Επισης της εξηγησα οτι εχω αδελφο γιατρο και ανα πασα στιγμη ειναι κοντα μου! (αχρηαστος να ειναι αδελφουλη sorry)και οτι το νισοκομειο ειναι μολις 3 λεπτα με τα ποδια απο το σπιτι η εγκυκλοπαιδεια θα με σωσει? Με αυτα κ με τ αλλα τα μαζεψε καιεφυγε!

Προσοχη λοιπον δεν χρειαζεται να τους βαζουμε μεσα στο σπιτι! Ενα ευχαριστω δεν ενδιαφερομαι αρκει για να τους διωξεις ευγενικα!

Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόμα έγραψε:

Μα καλα ρε κοριτσια πως ειναι δυνατον να ξερουν ποιες εχουν γεννησει και τους κατεβαινουν. Δηλαδη θελετε να πειτε απο τα μαιευτηριο περνουν λιστες με τις γεννημενες ή απο κυβερνητικα εγγραφα? Ελεος δηλαδη ποιος τους δινει το δικαιωμα????

Ναι, ακριβως αυτο θελουμε να πουμε!

"Βασεις δεδομενων" απο νοσοκομεια επισης,

οταν στελνεις την καρτα των Pampers πχ με τα στοιχεια σου με σκοπο να σου στελνουν εκπωτικα κουπονια, η εταιρεια "πουλαει" κατα καποιο τροπο τα στοιχεια σου σε αλλη εταιρεια κ.ο.κ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

Τόμα έγραψε:

[/quote:5pkv0a7k]

Και εγώ πιστεύω ότι αυτό συμβαίνει. Ο ένας τα δίνει στον άλλον.Κορίτσια στο δεύτερο θα ξέρουμε!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia .Molis moy hr8e ena prospektoys gia thn PRODERM me to epwnymo toy syzhgoy parakalw.Poy ti shmenei ayto?Oti to phran apo to nosokomeio to onom/epwnymo.Mono ekei edwsa to epwnymo ayto.Ara ta nosokomeia kanoyn thn brwmodoyleia.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

ναι κοριτσακια μου, ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!;)

κι εγω δυστυχως την ειχα πατησει!!!!!!:(

(απιστευτο το συστημα με τις εταιρειες, τα μαιευτηρια κλπ!:angry: κανεις δεν μας προφυλασσει!:angry: ας προστατευθουμε μεταξυ μας!);)

μπραβο sifos!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa έγραψε:

Kalhmera koritsia .Molis moy hr8e ena prospektoys gia thn PRODERM me to epwnymo toy syzhgoy parakalw.Poy ti shmenei ayto?Oti to phran apo to nosokomeio to onom/epwnymo.Mono ekei edwsa to epwnymo ayto.Ara ta nosokomeia kanoyn thn brwmodoyleia.....

Αγγελικη μου μαλλον απο εκει και ειναι απαραδεκτο αυτο το πραγμα... ειλικρινα ωσπου το σκεφτομαι παθαινω κατι. Πως ειναι δυνατον να δινουν με τοση ευκολια τα στοιχεια μας στην καθε εταρεια που πουλαει κατι...ειναι προσωπικα αυτα τα θεματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego en gnosei mou edosa ta stoixeia,sto meeftirio mas eferan kati valitsakia tis pampers me diafora proionta,ekei sumplirosame ena kouponi ,afta ta stoixeia ta xrisimopoioun prokeimenou na plasaroun ta proionta tous den to kserate?to idio isxuei k gia to valitsaki pou pairneis til kai sto stelnoun,kolllisa tora ki den thumamai tin etairia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia.Prin dyp mhnes eixe erthei k se mas mia kyria pou poulouse vivlia-egkyklopaidies gia paidia.Egw perimena kapoion sto spiti k anoiksa th porta xwris na koitaksw apto mataki pou synithws kanw.

Epishs phge k se olh thn ypoloiph polykatoikia.

H kyria htan para poly eugenikh alla eixe poly peisma,kanena tetarto prospathouse na mou poulhsei diafora mexri pou katalave oti de tha epairne fragko apo mena :P

Htan ligo ekneuristiko auto!Ta stoixeia mou ta exw dwsei sth care direct mexri stigmhs.

Apo oti exw akousei sta maieuthria yparxei ena xarti pou leei oti mporoun na deinoun ta stoixeia sou ektos an tous peis esy oxi.

Mwre as stelnoun oti theloun kouponia-enhmerwtika ktl alla oxi k na erxondai me to etsi thelw sto spiti sou na se prhzoun.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?

ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΗΡΘΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ(ΚΥΠΡΟ) ΑΠΟ

ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ.

ΕΔΩΣΑ Κ ΟΝΟΜΑ Κ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Κ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΚΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΠΙΠΙΛΕΣ,

ΠΑΜΠΕΡΣ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ, ΒΡΕΦΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ,ΜΠΙΜΠΕΡΟ

Κ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ.

ΟΤΑΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΑΝ Κ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ (11 ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ)

ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΦΕΡΝΑΝΕ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ,ΠΑΜΠΕΡΣ Κ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ.

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ....

ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ(ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΙΜΑΙ)

ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΩΞΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ

ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ...

ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ

ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emena pantws koritsia kamia etairia den hr8e sto nosokomeio (einai kai dhmosio to Elenas) oyte moy edwsan kapoio xarti gia na pw ena megalo OXI sto na dwsoyn ta stoixeia moy.Pantws sto spiti moy kai na er8oyn egw porta den anoigw (stoy koyfoy thn porta oso 8eleis bronta).Prosexw apisteyta poly poy anoigw kai se poion.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαθαίνουν τα στοιχεία μάλλον από τα μιευτήρια! Είναι όντως απαράδεχτοι!

Εγώ μια φορά την πάτησα κι ενώ είχα κάνει συμφωνία να μην βάζω 20 κάθε φορά στην τράπεζα να βάζω από 60 για να φύγει το χρέος. Μια φορά παιδιά καθυστέρησα ένα μήνα, και με έπρηξαν στα τηλέφωνα! Το τι βρισίδια φάγανε δεν λέγεται! Με πήραν Δευτέρα, μιλάω νορμάλ και λέω θα πάω το συντομότερο που θα μπορέσω, με ξαναπαίρνει Τρίτη και με ειρωνεύεται η π..τ@να!! Της εξηγώ με ωραίο τρόπο ότι είμαι εκτός Αθηνών κι εδώ η πλησιέστερη εμπορική είναι 30 χλμ μακριά και δεν έχω πρόσβαση οπότε θα τα βάλω από βδομάδα! Μου είπε γιατί δεν πάει κάποιος άλλος για μένα! Δεν είναι υποχρεωμένος της απάντησα ! Γενικά ένα μπάχαλο! Και την ημέρα που τα έβαλα ( αφού πέρασε μια βδομάδα και με έπαιρναν κάθε μέρα, 2 φορες την μέρα), με ξαναπήρανε και λέω αι στο δι..ολο και σήμερα; Το πρωί σας τα έβαλα.. και μου το έκλεισαν στην μούρη! Λέρες!

Όσο για τους πλασιέ δυστυχώς είναι αργά γιατί κάνουν κανονισμό με τράπεζες και μετά... ουδεμία ευθύνη έχουν!! Αχ τι μου θύμησες τώρα!! Να τον έβλεπα αυτό τον βρωμιάρη θα τον έφτυνα!! Ξεφτίλες.. Αν θέλω θα πάω σε βιβλιοπωλείο!! Παιδια στην κυριολεξία, δεν είχα σκοπό να πάρω τα βιβλία! Ξαφνικά βρέθηκα να τα έχω αγοράσει χωρίς να καταλάβω τίποτα! Με δόλο! Έχουν τον τρόπο τους! ΠΡΟΣΕΞΤΕ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Popo Elena ti epathes glykia mou.Akou re,pws ferontai etsi!

Thelei ondws prosoxh.Einai poly ponhroi autoi pou erxontai gia ta vivlia sou vriskoun dikaiologies giati na ta agoraseis,kai kala tha ta xreiasteis an se doun k eggyo paei...th pathses.Sou katsikonontai!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!! Ηθελα να συμπληρωσω επισης οτι ζητησα το τηλ της κυριας απο το "κεντρο παιδιου" και δεν ηθελε να μου το δωσει... υποπτο... μου ειπε οτι θα ξαναπερασει εκεινη μετα απο κανενα μηνα... φυσικα δεν περασε... καλυτερα, δεν ειχα καθολου διαθεση να την ξαναδω...

Με πηραν τηλ και απο την libero και μου εκαναν ενα γκαλοπ και μου ζητησαν τα στοιχεια μου για να μου στελνουν κουπονια... οι ανθρωποι δεν με εχουν ξαναενοχλησει... μου στελνουν καθε μηνα τα κουπονια και ψωνιζω τα libero σε πολυ χαμηλες τιμες... -2,50 ευρω το μικρο πακετο και -5 το μεγαλο... επισης μου στελνουν και κουπονια της johnsons...

Στο μαιευτηριο μου εδωσαν δωρεαν πανες libero και μια τσαντουλα για να μεταφερω τα πραγματα του μωρου συν καποια αλλα δωρακια... και αλλη μια τσαντουλα του ιασω, γεματη πραγματα για το μωρο...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματι..έτυχε στον άντρα μου! Πηγα ένα απογευμα στο μαγαζί του και τον βλέπω απο έτοιμο να κοιμηθεί στην καρέκλα κ μπροστά του μια κυρία με ένα καρτελάκι τάχα μου σύμβουλος ψυχολογίας(το φρούσε και σταβά μάλιστα κ ήθελα να της το φτιάξω!:) ) Αφου μας σύστησε ο άνδρας μου ο οποίος με έίδε σαν σανίδα σωτηρίας άρχισε το πιπιλισμα σε μένα ότι τα παιδιά της νέας γενιάς είναι λέει πιο ε΄ξυπνα και μαζεύτηκαν λεει τάχα μου όλοι οι γιατροί το Παίδων να δουν τα νεογέννητα που νανουρίζονται μόνα τους(να πω ότι ο γιος μου το κάνει δηλαδή μουρμουράει λίγο σαν να νανουρίζεται πριν κοιμηθεί΄αλλά δε θεωρώ ότι τον κάνει κ Αινστάιν αυτό!!!) αφου μου μιλούσε 5 λεπτά βαρέθηκα κ έφυγα..τους άφησα πάλι μονους κ ο άντρας μου είχε το ύφος από το ένα αυτί μπαίνει από το άλλο βγαίνει με τα μάτια μισόκλειστα!!!χαχαχχαχα! Μετά απο καμιά ώρα τον πήρα τηλέφωνο κ ήταν ακόμη εκεί αυτή!!! Πόση υπομονή μπορεί να έχει ένας άνθρωπος!!!χαχαχα Τέλοσπάντων ο σκοπός της ήταν να πουλήσει βιβλία!!ΚΑΙ μάλιστα οχι βιβλία -βιβλία αλλά χαζοφυλλαδια για τα τάχαμου έξυπνα παιδια!!!!!! Κρίμα που δεν πήρα γιατί μπορω να ομολογήσω ότι μεγαλώνω έναν δεύτερο Αινστάιν!!!Χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,

οσο διαβαζω αυτα που γραφετε τοσο νευριαζω.Ετσι μου'ρχεται να την παρω τηλεφωνο την εν λογω κυρια και να της τα ψαλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sifos δεν αξίζει!μην ξεχνάς οτι όλοι αυτοί είναι απλοί υπάλληλοι και προσπαθούν να βγάλουν τα προς το ζην. Ακολουθούν την τακτική της εκάστοτε εταιρείας. Δεν τους δικαιολογώ αλλά προσπαθώ να τους καταλάβω κιόλας! Είπαμε στο επόμενο θα ξέρουμε!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...