Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!


rose25

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΠΗΡΑ ΤΕΛΕΙΚΑ ΤΟ SELF-CLEAR ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ.ΒΓΗΚΕ ΠΑΛΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:( :( ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΑΥΤΗ Η ΓΡΑΜΜΗ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΔΙΠΛΗ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ:P ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΠΙΒΑΙΒΕΩΘΗΚΕ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΑΚΟΜΑ?ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 2/6 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ.ΜΗΠΩΣ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ?ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΩΡΑ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΟΜΩΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ.ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΓΕΙΩΘΗΚΑ...ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose μη στεναχωριέσαι για το αρνητικό αποτέλεσμα. Κι αν δεν είναι αυτός ο μήνας θα είναι κάποιος από τους επόμενους. Αισιοδοξία, πίστη και όχι βιασύνη. ok?? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΣ ΒΡΕ bourique1983 ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ?ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΛΕΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΣΤ.ΛΕΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΑ ΤΕΣΤ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΝΕ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ.ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΛΕΣ ΒΡΕ bourique1983 ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ?ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΛΕΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΣΤ.ΛΕΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ:) :)
σου ειπα και χθες στο chat περιμενε κανα δυο μερουλες και βλεπεις μετα.....μην απογοητευσαι τσαμπα καταλαβαινω την αγωνια σου αλλα δυστυχως δεν γινεται αλλιως....φιλακια και μη μου στεναχωριεσαι!!!!!;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

ΕΣΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕΣ bourique1983 ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΧΙΧΙΧΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΙΚΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ:P ΜΠΟΡΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ,ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ Ε?:) :) :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως έλεγα και σε μια ξαδέρφη μου δεν κάνουμε ποτέ εγκυμοσύνη πριν περάσουν τουλάχιστον 8 μέρες καθυστέρησης.

Όσο κι αν μας τσιγκλάει και μας τρώει η αγωνία περιμένουμε.

Υπομονή λοιπόν, και όλα θα πάνε καλά.

Κι αν δεν είναι τώρα τον άλλο μήνα. Δεν χάθηκε ο κόσμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose το χτυπησες το τεστακι εεε??

γλυκεια μου μη στεναχωριεσαι μεχρι να δεις τη συχαμενη φυσικα και ελπιζεις...και σου ευχομαι να μη τη δεις για πολυ καιρο...!!!

μην αγχωνεσαι αν δεν ειναι αυτος ο μηνας θα ναι οεπομενος.....

περιμενουμε ευχαριστα μαντατα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΗ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΗΣ ΦΙΛΑΚΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΠΛΗΚΤΙΚΗ ΠΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ. ΕΚΑΝΑ ΔΥΟ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΕΣΤ SELF CLEAR ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΕΔΕΙΞΕ ΘΕΤΙΚΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ! ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΜΑΓΙΚΑ...:laugh: ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ? ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ! ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΙΨΟΥΝ. ΑΚΟΥ ΜΕ! ΚΑΤΙ ΞΕΡΩ... ΧΙΧΙΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου μην στενοχωριέσαι και μην το σκέφτεσαι! Εγώ μέτραγα τις μέρες σαν φαντάρος... αλλά δεν έκανα ποτέ πριν την καθυστέρηση! Και μάλιστα λόγω μεγάλου κύκλου έπρεπε να περιμένω 40 μέρες από την τελευταία περίοδο να κάνω τεστ! Φαντάσου όταν είδα το μωρό στον υπέρηχο ήμουν ήδη 7 εβδομάδων! Κάνε λιγάκι υπομονή, αν δεις και δεν έρθει μέχρι τις 2 κάνε χοριακή! Αν πάλι έρθει δεν πειράζει! Τον άλλο μήνα μπορεί να είσαι εσύ η τυχερή! Απόλαυσε τις αγκαλίτσες!! Θα σου λείψουν... Καλά λέει η gastroula!! Κάτι ξέρουμε!!!

Καλή επιτυχία όπως και να έχει! Εύχομαι να είσαι αυτο το μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια. Κι εγώ νομίζω ότι βιάστηκες. Να ήταν 1-2 μέρες πριν την περίοδο, άντε, πες, ίσως έδειχνε. Αλλά εσύ το έκανες 5 μέρες πριν την περίοδο! Οπότε, υπομονή και...η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!!!

Καλά αποτελέσματα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤ...ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΦΕ.ΣΧΟΛΑΣΑ ΣΤΙΣ 2 ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΠΟΝΟΙ ΤΟΣΟΙ ΔΥΝΑΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΝΤΕΠΟΝ.ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΙΤΩΣΑ:P

ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ?ΣΤΙΣ 2 ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΚΑΝ Ο ΜΗΝΑΣ...ΒΕΒΑΙΑ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΙΜΑ ΑΠΛΑ ΤΑ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου φυσικα μπορεις να εισαι εγκυος και να εχεις πονους περιοδου και διαφορα καφετια......μη βιαζεσαι περιμενε λιγο καιρο και θα δεις.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα, εγώ έγκυος δεν έχω μείνει (δυστυχώς) για να ξέρω, αλλά από αυτά που λένε τα κορίτσια τα συμπτώματα μοιάζουν. Επίσης κι εμένα αυτό το μήνα μου ήρθαν πολύ νωρίτερα, ίσως παίζει ρόλο ο καιρός; Τέλος, πολλές φορές νοιώθω πόνους μέρες πριν μου έρθουν τελικά. Οπότε μπορεί και να αδιαθετήσεις κανονικά. Απλά έχεις αγχωθεί τώρα και έχοντας την επιθυμία ίσως λίγο να επηρεάζεσαι. Προσπάθησε να το αποβάλλεις κι έτσι κι αλλιώς ότι είναι να γίνει θα γίνει, δεν αλλάζει κάτι. Αν είσαι έγκυος (μακάρι!) απλώς δεν θα αδιαθετήσεις! Οπότε μην αγχώνεσαι άλλο. Περιμένουμε νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου rose! και εγω ειχα κανει self clear λιγες μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και βγηκε αρνητικο ομως η περιοδος δεν ηρθε και ειχα καθυστερηση και εκανα το clear blue και βγηκε θετικο! νομιζω εκανες το τεστ πολυ νωρις! και γενικοτερα να κανεις αφου εχεις καθυστερηση!για να μην χαλιεσαι τσαμπα!:blink:

σου ευχομαι να εισαι εγκυος;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PEPITA ΜΟΥ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ.:)

ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ.ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ:P

ΑΠΛΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ...ΑΝ ΕΧΩ ΑΙΜΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΩΡΕΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ.Ε ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!:unsure:

ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΙΔΕΥΕ?...ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΟΛΑ!:laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρω κι εγώ, μήπως επειδή μια έχει ζέστη μια κρύο και επειδή κι εμένα μου ήρθαν γρηγορότερα γι' αυτό το είπα. Μπορεί να έχεις αίμα και να είσαι έγκυος πάντως, έχω ακούσει ότι αυτό γίνεται στις αλλαγές του μήνα σε κάποιες γυναίκες, αλλά μιλάμε για κάποιες σταγόνες, όχι κανονικά νομίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose mou geia sou agapi mou...

Min stenaxwriesai kali mou...

Mia mera tha erthei to mwraki...

Na ksereis ena pragma,,,

To kalo pragma argei na erthei,,,kai mas erxetai ekei pou den to perimenoume PANTA...

Filia...

Kai o theoullis mazi sou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...