Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ......!!!!!!!!!!


ζουμπι

Recommended Posts

Καλησπερα φιλεναδες μου αγαπημενες!!!!Χαθηκα γιατι συνεβησαν...τρελα πραγματα!!!!Sorry αν γραφω σε λαθος μερος του forum αλλα δεν ηξερα που να γραψω για οσα μου συνεβησαν.

Οπως σας εχω πει στις 22 Μαιου θα παντρευομουν αλλα....για αλλη μια φορα η ζωη μας ανετρεψε τα σχεδια.

Μπηκα στο νοσοκομειο κοριτσακια μου!!!!Κατεπειγουσα επεμβαση,αφαιρεση χολης!!!!Το πιστευετε;;;;στα καλα καθουμενα,οπως ετοιμαζομουνα για το γαμο μου πριν μια εβδομαδα περιπου με επιασαν κατι πονοι...τι πονοι ηταν αυτοι φιλεναδες;;;;;ποια γεννα;;;;μιλαμε να σφαδαζω,να νομιζω πως απο ωρα σε ωρα θα πεθανω,μου κοβοταν η αναπνοη,τι να σας λεω...Με περνει ο αντρας μου κ με παει σε ενα ιατρικο κεντρο,μου κανουν υπερηχο κ με το που με βλεπουν λενε στον αντρα μου,φυγετε αμεσως για νοσοκομειο,η χολη της ειναι γεματη πετρες,ο πονος αυτος ειναι κολικος,οι πετρες εχουν φυγει απ΄τη χολη,εχουν περασει το χοληδοχο πορο κ πανε για το παγκρεας!!!!Μιλαμε..πανικος...το φανταζεστε ε;;;

Παιρνω τον γυναικολογο μου,του λεω αυτο κ αυτο κ μου λεει φυγε σφαιρα για το ΜΗΤΕΡΑ,θα ειδοποιησω τον χειρουργο που ειναι πολυ καλος γιατρος κ φιλος μου να σε αναλαβει κ ετσι κ εγινε.Αααχ,κοριτσακια μου...τι περασα...εχω κανει κι αλλο χειρουργειο(για γυναικολογικα),αλλα αυτο ειταν το κατι αλλο!!!

Με βαζουν κατευθειαν για εξετασεις κ την επομενη το πρωι με χειρουργησαν.Αφηστε...δραμα η κατασταση..Πονοι φοβεροι,ναρκωση;;;ακομη πιο φοβερη...με βγαζουν απ'το χειρουργειο κ μεχρι το βραδυ της ιδιας μερας δεν μπορουσα να κανω τα τσισα μου(sorry κιόλας).Ο εγκεφαλος δεν εδινε εντολη στην ουροδοχο κυστη να αδειασει,λογω της ναρκωσης!!!Τελικα με τα πολλα κ μετα απο τρελη ταλαιπωρια κατι εγινε...

Δεν εχω ξαναπονεσει ετσι στη ζωη μου,μιλαμε εκλαιγα σαν μωρο...ευτηχως που εχω τον αντρουλη μου που δεν εφυγε λεπτο απο εκει κ υπεφερε κ αυτος μαζι μου.

Τελικα πριν 2 μερες ηρθα σπιτι μου κ μολις σημερα ενοιωσα καπως καλυτερα κ καθησα να σας γραψω τα νεα μου.

Οπως καταλαβαινετε,τις προσπαθειες για μωρο τις ξεχναμε για ενα 6μηνο.Ολα αναποδα ρε κοριτσια...τι αλλο θα τυχει;;;

Θελω να ευχαριστησω κ τις φιλεναδες μου που μου εστειλαν π.μ τοσες μερες που ειχα χαθει.Σας ευχαριστω κοριτσια μου!!!Ελπιζω απο'δω κ περα να μην ξανατυχει τιποτα αλλο κ να παμε στην εκκλησια με τον καλο μου...χωρις απροοπτα!!!

Τελικα ο γαμος θα γινει στις 29 Μαιου!!Πολλα φιλια σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α-πι-στευ-το!!! Περαστικά κοριτσάκι! Λυπάμαι πολύ γι'αυτά που πέρασες.. Τώρα να δυναμώσεις, να γίνεις καλά, να κάνεις το γάμο σου και θα περάσει γρήγορα το εξάμηνο!

Σου εύχομαι απο την καρδιά μου Καλή ανάρρωση, περαστικά, η ώρα η καλή, καλούς απογόνους....και όλα τα καλά του Θεού απο εδώ και μπρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααχ κορίτσι μου περαστικά σου!

κάθε εμπόδιο για καλό λένε!Εύχομαι έτσι να είναι...

Απο εδώ και πέρα εύχομαι να πάνε όλα καλα στη ζωή σου!

Με το καλό να κάνετε τον γάμο σας και να βάλετε μπρος

και για ενα νινάκι!!!

Εύχομαι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΜΠΙ!!!!!ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!

ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΜ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ????

ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ.

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι τι να πω? Η μία αναποδιά πάνω στην άλλη!

Κορίτσι μου μου σιδερένια καταρχήν, με το καλό να γίνει ο γάμος και τίποτα να μην το εμποδίσει αυτή τη φορά, και ελπίζω το 6μηνο να περάσει με ταχύτητα φωτός, να μην καταλάβεις μέσα σου το πως περνάει ο καιρός και πριν καλά καλά το συνειδητοποιήσεις, να μεγαλώνει στην κοιλίτσα σου ένα μωράκι!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι μου περαστικούλια σου!:huh:

Μακάρι να πάνε όλα τέλειο και η περιπέτεια με την υγεία σου να είναι απλά μια άσχημη ανάμνηση!

Με το καλό ο γάμος σας:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικά να είναι!!

όλα καλά να πάνε από δω και πέρα

πω πω...

απίστευτο.

Εύχομαι να ήταν το τελευταίο αυτό που σου συναίβει.

Μόνο καλά να έχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι μου περαστικά!!!!!!!!

Τι μπορεί να πάθει ο ανθρωπος στα καλά καθούμενα!!

Με το καλό ο γάμος και χωρίς απρόοπτα αυτή τη φορά ;)

Μην στενάχωριεσαι για την καθηστέρηση στα σχέδια κάθε εμπόδιο σε καλό λένε!!

Καλή ανάρωση και νη ώρα η καλή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουμπι περαστικα .

Καλη αναρρωση να εχεις και με το καλο ο γαμος σου.

Ελπιζω αλλο κακο να μησας βρει .

Οσο για το νινι πιστευω οτι θα ερθει γρηγορα αφου χαλαρωσετε και ξεκουραστειτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πει κανεις???Τοση γκαντεμια βρε κοπελα μου????

Περαστικουλια και μην ανησυχεις!Οι 6 μηνες θα περασουν γρηγορα!

Με το καλο κι ο γαμος! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε,ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!ΒΡΕ ΖΟΥΜΠΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΗ ΑΝΑΠΟΔΙΑ?

ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΗΛΙΟΣ ΛΑΜΠΕΡΟΣ...

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΓΑΜΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω καποιος σε ματιασασε κοπελα μου περαστικουλια και με το καλο ο γαμος και να περασει γρηγορα το 6μηνο να βαλεις μπρος για νινι

φιλακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σου κοπελα μου ευχομαιαπο εδω και περα να σου πανε ολα καλα και να μας ανακοινωσεις τισ εντυπωσεις απο το γαμο σου με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι μου.. εύχομαι μια τάχεια ανάρρωση και να'ναι και η τελευταία αναποδιά!! Με το καλό να γίνει ο γάμος.. και να έρθει και το νινάκι.. στην ζωή σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω Πωωω! Τι να πω βρε κοριτσι μου! Ηταν να σου τυχει! Περασε ομως, παει τωρα... Εισαι καλά τωρα, οπτε να ηρεμησεις οσο μπορεις και να πας φρεσκια φρεσκια στην εκκλησία η Δημαρχειο. Ολα θα γινουν... και ο γαμος σου και το μωρακι σου κι ολα. Απλα για το μωρακι θρλει λιγο παραπανω υπομονη. Παντως, καθε εμποδιο σε καλό... το πιστευω αυτό! Καλη σου ανάρρωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι μου, περαστικα σου και σιδερενια κοπελα μου!!!:)

πω, πω, μεγαλη ατυχια πραγματικα!!!:(

μα τωρα να σκεφτεσαι μονο οτι περασε και ερχονται χαρες!!!:woohoo: με το καλο ο γαμος σας, η ωρα η καλη!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...