Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δέρμα και μαλλιά κατά την εγκυμοσύνη


φωτεινην

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ 9 ΜΗΝΑ ΚΥΗΣΗΣ Κ ΣΤΗΝ

ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΡΑΓΑΔΑ, ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ

ΠΕΙΝΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ Κ ΕΒΑΖΑ ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΤΟ

ΤΥΠΟ ΤΟΥ ΔΕΡΜΑΤΟΣ. ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝΕ ΛΙΠΑΡΑ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Κ

ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΤΡΙΧΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ

ΕΧΩ ΓΛΥΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΠΡΙΝ. ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΜΩΣ ΑΠΟ Τ0Ν 5 ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΡΑΓΑΔΕΣ Κ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΙΝΕΙ

ΤΕΡΑΣΤΙΟ!!!:kiss: :kiss:

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΗ ΤΡΙΧΕΣ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ 9 ΜΗΝΑ ΚΥΗΣΗΣ Κ ΣΤΗΝ

ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΡΑΓΑΔΑ, ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ

ΠΕΙΝΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ Κ ΕΒΑΖΑ ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΤΟ

ΤΥΠΟ ΤΟΥ ΔΕΡΜΑΤΟΣ. ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝΕ ΛΙΠΑΡΑ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Κ

ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΤΡΙΧΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ

ΕΧΩ ΓΛΥΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΠΡΙΝ. ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΜΩΣ ΑΠΟ Τ0Ν 5 ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΡΑΓΑΔΕΣ Κ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΙΝΕΙ

ΤΕΡΑΣΤΙΟ!!!:kiss: :kiss:

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΗ ΤΡΙΧΕΣ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ 9 ΜΗΝΑ ΚΥΗΣΗΣ Κ ΣΤΗΝ

ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΡΑΓΑΔΑ, ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ

ΠΕΙΝΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ Κ ΕΒΑΖΑ ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΤΟ

ΤΥΠΟ ΤΟΥ ΔΕΡΜΑΤΟΣ. ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝΕ ΛΙΠΑΡΑ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Κ

ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΤΡΙΧΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ

ΕΧΩ ΓΛΥΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΠΡΙΝ. ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΜΩΣ ΑΠΟ Τ0Ν 5 ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΡΑΓΑΔΕΣ Κ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΙΝΕΙ

ΤΕΡΑΣΤΙΟ!!!:kiss: :kiss:

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΗ ΤΡΙΧΕΣ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ 9 ΜΗΝΑ ΚΥΗΣΗΣ Κ ΣΤΗΝ

ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΡΑΓΑΔΑ, ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ

ΠΕΙΝΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ Κ ΕΒΑΖΑ ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΤΟ

ΤΥΠΟ ΤΟΥ ΔΕΡΜΑΤΟΣ. ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝΕ ΛΙΠΑΡΑ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Κ

ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΤΡΙΧΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ

ΕΧΩ ΓΛΥΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΠΡΙΝ. ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΜΩΣ ΑΠΟ Τ0Ν 5 ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΡΑΓΑΔΕΣ Κ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΙΝΕΙ

ΤΕΡΑΣΤΙΟ!!!:kiss: :kiss:

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΗ ΤΡΙΧΕΣ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

το μονο που φοβαμαι και δε θελω ειναι να κανω ραγαδες στη κοιλια!ηδη εχω καποιες στο στηθος και στους γλουτοτς απο τοτε που ημουν κοριτσακι γιατι αναπτυχθηκα αποτομα και σε ενα καλοκαιρι εγινα απο κοριτσι γυναικα και απο 2 πλατες που ειχα απεκτησα 3 νουμερο στηθος.αυτο το θεωρω φυσιολογικο αφου αναπτυχθηκα ραγδαια και δε προλαβε το σωμα να παραγει αρκετη ελαστινη...τωρα ομως....αχχ,καλα και γερά να ειναι τα μωρουλια μας με το καλο να ερθουν και που ξερεις,μπορει να μη γινει τιποτα..απ την αλλα υπαρχουν και οι πλαστικες..χι χι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μονο που φοβαμαι και δε θελω ειναι να κανω ραγαδες στη κοιλια!ηδη εχω καποιες στο στηθος και στους γλουτοτς απο τοτε που ημουν κοριτσακι γιατι αναπτυχθηκα αποτομα και σε ενα καλοκαιρι εγινα απο κοριτσι γυναικα και απο 2 πλατες που ειχα απεκτησα 3 νουμερο στηθος.αυτο το θεωρω φυσιολογικο αφου αναπτυχθηκα ραγδαια και δε προλαβε το σωμα να παραγει αρκετη ελαστινη...τωρα ομως....αχχ,καλα και γερά να ειναι τα μωρουλια μας με το καλο να ερθουν και που ξερεις,μπορει να μη γινει τιποτα..απ την αλλα υπαρχουν και οι πλαστικες..χι χι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ εκανα 3 ραγάδες μέχρι τώρα χαμηλά (πολύ χαμηλά :blush: ) στην κοιλιά..

Τα μαλλιά μου ειναι όντως καλύτερα απο ποτέ αλλα για το δέρμα του προσωπου αστα να πάνε.. εχω κάνει πανάδες και πετάω συνέχεια και απο μια κοκκινίλα συνέχεια.. Παστώνομαι όμως :laugh: και δεν φαινεται τιποτα..

Πάντως τα ελαφρα σπυράκια και οι κοκκινίλες μου κάνουν πολύ μεγάλη εντυπωση γιατι σπυράκια δεν εβγαζα ουτε στην εφηβεία..

Αλλα εντάξει δεν πειράζει ευελπιστώ ότι μετά την γέννα θα ήρεμήσει το ΄δερμα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ εκανα 3 ραγάδες μέχρι τώρα χαμηλά (πολύ χαμηλά :blush: ) στην κοιλιά..

Τα μαλλιά μου ειναι όντως καλύτερα απο ποτέ αλλα για το δέρμα του προσωπου αστα να πάνε.. εχω κάνει πανάδες και πετάω συνέχεια και απο μια κοκκινίλα συνέχεια.. Παστώνομαι όμως :laugh: και δεν φαινεται τιποτα..

Πάντως τα ελαφρα σπυράκια και οι κοκκινίλες μου κάνουν πολύ μεγάλη εντυπωση γιατι σπυράκια δεν εβγαζα ουτε στην εφηβεία..

Αλλα εντάξει δεν πειράζει ευελπιστώ ότι μετά την γέννα θα ήρεμήσει το ΄δερμα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sxetika me ta mallia nomizo sinithos ta problimata emfanizonte meta thn genna. Ego eixa ksirodermia gia poli kairo...itane tragiko..kai akoma peftoun ta mallia . Exo akousei apo poles kopeles na exoun ta idia sumptomata.

Pantos kata thn diarkeia ths egkumosinis mallia kai nuxia itane super!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sxetika me ta mallia nomizo sinithos ta problimata emfanizonte meta thn genna. Ego eixa ksirodermia gia poli kairo...itane tragiko..kai akoma peftoun ta mallia . Exo akousei apo poles kopeles na exoun ta idia sumptomata.

Pantos kata thn diarkeia ths egkumosinis mallia kai nuxia itane super!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΣΟ ΕΙΧΑ ΜΕ ΤΟ ΔΕΡΜΑ.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΧΕΔΟΝ ΓΕΜΙΣΑ ΜΑΥΡΙΛΕΣ (ΣΑΝ ΒΡΩΜΙΕΣ) ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ, ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΤΑ ΠΟΔΙΑ.ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ Κ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΑΝ ΕΛΙΤΣΕΣ.ΑΦΗΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΥΡΗ ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ...

ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΠΕΙΔΗ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΦΥΓΕΙ ΕΠΙΣΚΕΥΤΗΚΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟΥΝ...

ΠΑΝΤΩΣ ΤΩΡΑ 6 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΟΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΣΟ ΕΙΧΑ ΜΕ ΤΟ ΔΕΡΜΑ.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΧΕΔΟΝ ΓΕΜΙΣΑ ΜΑΥΡΙΛΕΣ (ΣΑΝ ΒΡΩΜΙΕΣ) ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ, ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΤΑ ΠΟΔΙΑ.ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ Κ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΑΝ ΕΛΙΤΣΕΣ.ΑΦΗΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΥΡΗ ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ...

ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΠΕΙΔΗ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΦΥΓΕΙ ΕΠΙΣΚΕΥΤΗΚΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟΥΝ...

ΠΑΝΤΩΣ ΤΩΡΑ 6 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΟΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια και 'γω έχω γεμίσει τρίχα!!!Την βλέπω σαν εφιάλτη!Γυρω απο τον αφαλό, στο στήθος και το μπικίνι!Όσο για ραγάδες έκανα δύο στο πίσω μερος των ποδιων μου ψηλά.Το διαπιστωσε η αισθητικός μου. Θέλω να συνεχίσω την αποτρύχωση με κερί στο μπικίνι αλλά φοβάμαι.Εσείς τι γνώμη έχετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια και 'γω έχω γεμίσει τρίχα!!!Την βλέπω σαν εφιάλτη!Γυρω απο τον αφαλό, στο στήθος και το μπικίνι!Όσο για ραγάδες έκανα δύο στο πίσω μερος των ποδιων μου ψηλά.Το διαπιστωσε η αισθητικός μου. Θέλω να συνεχίσω την αποτρύχωση με κερί στο μπικίνι αλλά φοβάμαι.Εσείς τι γνώμη έχετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

Είμαι στον ένατο μήνα και σε όλη την εγκυμοσύνη έκανα αποτρίχωση κανονικά και... κανένα πρόβλημα! :P Όσο για ραγάδες... με τη βαζελίνη από τον 3ο μήνα, δεν έκανα καμία αν και πολλοί λένε ότι είναι θέμα δέρματος. Όπως και να χει, το σημαντικό είναι να είναι τα μωρά και οι μαμάδες υγιείς......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ Κ ΔΕΡΜΑΤΙΚΑ (ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΞΕΡΝΟΒΟΛΑΓΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ 1 ΤΡΙΜΗΝΟ ΧΑΧΑΧΑ!). ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΛΙΠΑΡΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΝΑ ΛΑΔΩΝΟΥΝ Κ ΔΕΝ ΕΧΑΝΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΤΡΙΧΑ !!!! ΠΟΥ ΕΓΩ ΜΑΔΑΓΑ ΣΑΝ ΓΑΤΑ ! ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΟΥΣΙΑ Κ ΛΑΜΠΕΡΑ. ΡΑΓΑΔΕΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΙΝΩ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ Κ ΕΒΑΖΑ Κ ΜΙΑ ΚΡΕΜΑ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΔΕΡΜΑΤΟΣ... ΤΩΡΑ, 8 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ.... ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΟΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΤΟ ΛΟΥΣΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΧΥΡΑ !!! ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΑ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ!!! ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΩ ΔΕΙΝΟΠΑΘΩ.... ΑΠΑΠΑΠΑ!!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΑΥΤΑΑΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 months later...

ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΔΙΑΝΥΩ ΤΟΝ 4Ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΧΩ ΕΛΑΦΡΑ ΤΡΙΧΟΦΥΙΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΛΛΑ ΑΡΚΕΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΛΙΠΑΡΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΙΚΤΗ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΡΑΓΑΔΕΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΗΚΩ ΣΤΗ ΜΑΥΡΗ ΦΥΛΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΠΑΙΡΝΩ ΗΔΗ ΜΕΤΡΑ ΜΕ ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΚΑΙ BABY OIL.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...