Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ε-ε-έρχεται!!!


Recommended Posts

ΙΩΑΝΝΟΥΛΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!

ΟΛΑΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙ ΑΥΤΟ!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑΣ ΣΟΥ!!!!

Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααααααααααααααααα επιτελους ρε Ιωαννα!!!

Με εναν πονο κοριτσακι!!!

Αχ ποτε περασε ο καιρος.....

Να πιεις και να το ευχαριστηθεις!

Εγω το βραδυ πριν γεννησω τα κοπανισα(με τη συγκαταθεση του γιατρου παντα)

Ηπια 3 ουισκι και τα καταευχαριστηθηκα!!!!!!!!!!

Ετσι και αλλιως δεν υπαρχει περιπτωση να κοιμηθεις ξεροντας οτι την επομενη γεννας!

Να πιεις το ποτακι για να χαλαρωσεις!!

Ολα να σου πανε πραγματικα ΤΕΛΕΙΑ και να κρατησεις το συντομοτερο την μπεμπεκα σου αγκαλια!!!!

Με το καλο!!!

Υ.γ Δε ξερω αν στο εχω πει παντως εισαι απο τα πιο γλυκα κοριτσια του μαμμυ και το εννοω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A...εφτασε και η δικη σου ωρα Ιωαννουλι μου,με το καλο κοριτσι μου!!!!!!!!

Κι εγω με προκληση ειχα γεννησει τον γυιοκα μου και χωρις επισκλ.!Εσυ τωρα με την επισκλ κιολας δεν εχεις τιποτα να φοβηθεις...;) Ολα αυτα που ακουγονται οτι οι πονοι με προκληση ειναι πιο δυνατοι ειναι μυθος,σου βαζουν και παυσιπονα μεσα στον ορο και εισαι μια χαρα!!!Να μην φοβασαι αγαπη μου,ευχομαι να μας πεις τα νεα της μπεμπας σου συντομα και να μας βαλεις και φωτο!!!!!Με το καλο λοιπον!

Καλη διασκεδαση σημερα που θα βγεις!!;) ...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό και ετοιμάσου να αναλάβεις τον ωραιότερο ρόλο της ζωής σου.Της μανούλας...Τίποτα δεν θα είναι ίδιο από δω και στο εξής.Όλα θα είναι ομορφότερα αφού θα κρατάς το αγγελούδι σου στην αγκαλιά σου.Όλες δίπλα σου και περιμένουμε νέα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ioannouli καλή διασκέδαση και σήμερα και αύριο! :)

Να φέρεις στον κόσμο με όσο το δυνατόν λιγότερο πόνο και πολλά πολλά χαμόγελα ένα υγιέστατο κοριτσάκι!

Η Παναγιά μαζί σας!

Θα σε σκεφτόμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mε το καλο κοριτσι μου!!Μ ενα πονο να γεννησεις!!Καλη ιδεα να το ριξεις και λιγο εξω τελευταια μερα να χαλαρωσεις και ν απολαυσεις αυτες τις υπεροχες στιγμες!!Πολλα φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε ioannouli μου με το καλο γλυκια μου τοσο πολυ της αρεσε της μπεμπας σου η κοιλιτσα?:laugh:laugh: :laugh:

ειναι η ωρα να ερθει στην αγκαλιτσα της μαμας της πλεον!!!!!!!!!!!!!να σου πανε ολα οπως θες καλη μου...περιμενουμε νεα και φωτο οποτε μπορεσεις φιλακια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ioannouli με το καλό να υποδεχτείς το κοριτσάκι σου!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά,

να γεννήσεις γρήγορα και

ο πόνος..... να είναι τόοoooοοσο δα μικρούλης!

Περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωάννα μου αν δεν έχεις γεννήσει ακόμα, σου εύχομαι με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο και πανέμορφο μωράκι και να πονέσεις όσο το δυνατό λιγότερο...

Αν έχεις γεννήσει ήδη να σου ζήσει η μπεμπούλα σου και να είναι πάντα υγιής κι ευτυχισμένη...Περιμένουμε σύντομα νέα σου και φώτο της μικρούλας σου!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!και γω με προκληση πηγα μην στεναχωριεσαι!!ολα καλα ευχομαι ευχομαι και μ εναν πονο!!!και με ρέγουλα το ποτο μην βγει μεθυσμένο...χιχιχιχιχιφιλακια σε περιμενουμε παλι πισω στην παρεα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!! Κ ΕΓΩ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΓΕΝΝΗΣΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΧΕ ΑΡΑΞΕΙ.... ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ Κ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΚΤΛ ΚΤΛ !!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι με το καλό και μ'έναν πόνο!! Και να μας έρθεις γρήγορα πάλι στην παρέα μας!! Να σου πω.. και εγώ είχα αράξει στην κοιλίτσα της μαμάς μου! Είχε κλείσει και τον 9ο και πήρε και 2 μέρες από τον 10ο!! :laugh: Την είχα καταβρεί μάλλον εκεί μέσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...