Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΞΕΝΕΡΩΣΑ!!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσακι μου με μπερδεψες,αφου εχεις κυκλο 30 ημερων δεν πρεπει να σου ερθει εκει γυρο?αρα πως γινεται να εχεις καθυστερση? και εγω δεν καταλαβαινω,μακαρι παντως αυτη η καθυστερηση να κρατησει 9 μηνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 335
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ε γιαυτο εχω μπερδευτεικαιεγω!!!!! μετραω και ξαναμετραω και ακρη δεν βρισκω!!! οταν μετραω απο τις 18 τουπροηγουμενου μηνα μια μια τις μερες, φτανω στο 30 οταν ο μηνας εχει γινει 17 μαιου. οποτε γιαυτο και το τικερακι μετραει 2 μερες καθυστερηση. γιατι επρεπε να ειχε ερθει στις 17! και σημερα ξημερωνει 19!!!!! αλλα ενταξει επειδη δεν μπορω ναθεωρησωσοβαρη καθυστερηση 2 24ωρα,θα περιμενω ναδω τι θα γινει. απλα με εκπλησει που δεν ποναω οπως οταν περιμενω περιοδο και που δενποναει καιημεση. γιατι καθε μηνα 2-3 μερες πριν ερθει η περιοδος τοκαταλαβενω απο τη μεση μου που ποναει. τωρα τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με μπερδεψες επειδη εγραψες οτι σου ηρθε 30/4 γι αυτο δεν καταλαβαινω.ειναι και τετοια η ωρα που νυσταξα και δεν τα πηγαινω καλα με τους υπολογισμους.παντως ευχομαι γρηγορα να μαθουμε τα ευχαριστα και να εισαι εγκυουλα.εγω τωρα ειμαι στις γονιμες ειχα περιοδο 3/5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εισαι στις γονιμες καιτικανεις εδω??????????????? πηγενεστο κρεβατι στον αντρουλη σου να του κανεις αγκαλιτσες και ζουζουνιες!!!!!!!!!!!!! τρεχουμε τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καναμε αγκαλιτσες χθες το παμε μερα παρα μερα,τωρα αυριο παλι αντε να δουμε αυτο το μηνα.παντως σε λιγο θα συκωθει για την δουλεια και εγω ακομα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε περασε η μερα τωρα!!!! μπορεις να τον ξυπνησεις με αγκαλιες!!!!!! εγω τωρα μολις πηγα στο ψυγειο και εφαγα καμια 20αρια αμυγδαλα!!!!!!!!!!!! καιεχει αρχισει να ποναει ηκοιλια! κοιτα να δειςπου θααδιαθετησω και θα ξενερωσω!!!!!!!!!!κλεινουν τα ματια μου....ολα μαζι τα εχω παθει!!!!! πηγενε καιεσυ νακουρνασεις στον αντρουλη σου για νασε παρειο υπνος μεχρι νασηκωθει να φυγει...τουλαχιστον διπλα του μπορει να σε παρει ο υπνος...μηνκαθεσαι ετσι αυπνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikroula μου και εγω αισιως εφτασα στην 3η μερα καθυστερησης αλλα ειπα αυτη τη φορα να μην παρω τεστ. Θα περιμενω και αλλο .Λες να εγινε το θαυμα αυτο το μηνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariant μου παρε αμυγδαλακι!!! σου πεταω!!!!! χιχιχιχιχι!!!!

oliax73 μου γιουπι!!! μια χαρα το παμε το θεμα!!! μακαρι να συνεχιστει η καθυστερηση μας και να εχει γινει οντως το θαυματακι..... τι ωραια που θα ειναι.........αχ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε ρε κοριτσάκι μου μακάρι να είσαι..θα χαρώ αφάνταστα γιατί βλέπω το πόσο πολύ το λαχταράς.

και πιστεύω ότι το πέτυχες αυτή τη φορά!!!

θα είσαι μια μικρούλα μαμά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλκοστ μακαρι!!!!!!! παντως βρε κοριτσακια μου τιποτα ακομα απο περιοδο!!!!!!!!!!! ουτε καν να εχω τους πονους που με πιανουν παντα λιγο πριν αδιαθετησω!!!! τιποτα!!!! νιεντε!!!!! τι ναπω μακαρι....

γιατι..........μπορει να ειμαι μικρη στο ματι οπωςλεει και η φιληναδα μου.....αλλα..............μεγαλη στα κολπακια!!!!!!!!!!! σου λεω για πολυ πεταγμα στη λαμπα και τους τοιχους!!!!!!! χαχαχχαχαιχιχιιχιχχιχιιχχι

εχω φαγωθει μηπως κανω ενα τεστ και φοβαμαι μηπως βγει αρνητικο. και δεν το κανω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

γιατι..........μπορει να ειμαι μικρη στο ματι οπωςλεει και η φιληναδα μου.....αλλα..............μεγαλη στα κολπακια!!!!!!!!!!! σου λεω για πολυ πεταγμα στη λαμπα και τους τοιχους!!!!!!! χαχαχχαχαιχιχιιχιχχιχιιχχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλια μου ασε μη παρεις τεστ,και εγω διπλα μου φαρμακειο εχω και δεν παω!!!! επιτηδες!!!!!!!!! ασε να περασουν 2 μρουλες ακομα να ημαστε σιγουρες οτι ειναι καθυστερηση!!!! μη την πατησουμε και χτυπιομαστε μετα!!!!! γιατι αν παρουμε τεστ σημερα και δειξει αρνητικο, εγω θα πεσω στα ναρκωτικα!!!!!!!!!!!!!!χιχιχιιχχι

μαιρουλαααααααααααααααα λες να επιασαν τα αεροπλανικα????????????? μικρη στο ματι ειπαμε........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρουλα χαχα ελα μου ντε?????? τι αλλο να κανω πια??? στη λαμπα ανεβηκα,στο ταβανι κρεμαστηκα,στους τοιχους με πεταξε...τι αλλο να κανω για να γινω μανα?????????????????????????

μαριαννα ευχαριστω για την ευχουλα!!!!!! και εσυ με το καλο κοριτσακι μου,να γεννησεις με ενα πονο και υγεια να εχεις και εσυ και το μωρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολια μου και εγω το ιδιο!!!!! ημαστε δυνατες εμεις!!!! σιγα μην τρελαθουμε!!! χααχχααχ(το αλλο με τον τοτο το ξερεις??)

μαιρη μου loooooooooooooooooooooooooool αυτο εννοειται!!!!!!!! αυτο γινεται παντα!!!!! χαχαχαχαχχαχαχαχαχααχχαχαχχαχαχαχαχαχχα ο χρηστος με λεει φακιρισα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα, σε μένα δεν έχει πιάσει αυτό το κόλπο της ινδίας..γκαντεμιά,τι να πω..καποια στιγμη κάπου είχα διαβάσει ένα κόλπο της Κατίνας(η γνωστή σε όλους μας "Μάγισσα της Σμύρνης").είδατε?μέχρι εκείνο το σημείο έφτασα!!αλλα τώρα που σταματησα τις προσπαθειες και αρχισα να ασχολουμαι με τον εαυτο μου,ησύχασα...οσο για το κόλπο λένε οτι πιάνει αλλα εγώ φοβήθηκα να το κάνω,λόγω θρησκείας..

άσε που δε με άφησε ο Κώστας για τους ίδιους ακριβώς λόγους..λέει οτι προτιμάει να μείνει άτεκνος παρά να κάνει μαγικά κόλπα για να κάνει παιδί..και έχει δικιο.τέλος παντων,ας αφήσουμε τα υπερφυσικά.. ευχομαι να μεινετε εγκυες πολυ γρηγορα και να μην φτασετε ποτε στο σημειο να απελπιστειτε τοσο πολυ οσο εγω..ειλικρινα να σας ερθουν ολα οπως τα επιθυμειτε..φιλια και καλα αποτελεσματα μικρουλα και ολια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!!  Αυτό με το στήθος συνέχεια το έχω στο νου μου αν πονάει κάθε μέρα το ίδιο αλλα νομίζω όπως σου είπε και ο γιατρός σου δεν είναι ένδειξη ότι κάτι δεν πάει καλά. Τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν (τα λέω για να τ’ ακούω κι εγώ 😄) Όσον αφορά την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης, εγώ αποφάσισα να το πω σε όποιον και οποτε νιωσω εγώ την ανάγκη μα το κάνω. Το ξέρουν λίγες φίλες για την ώρα που ξέρω ότι χαίρονται οντως και έχω υποστήριξη. Στους γονείς ακομα δεν το είπαμε, δεν ξέρω ίσως περιμένω να δω ότι όλα πάνε καλα και δεν θέλω να τους βαλω ακομα στη διαδικασια, ασε που ίσως να με αγχωσει παλι η μαμα μου, η οποια παιζει και να το εχει καταλαβει.   Την προηγούμενη εγκυμοσύνη που δεν κατέληξε καλα δεν είχα προλάβει να την πω σε πολλα ατομα γιατι εξ αρχης δεν πηγαινε καλα. Οταν λοιπον μετα απο λιγους μηνες το ειπα σε μια «φιλη», σταθηκε στο γιατι το ειπα σε αλλους και οχι σε εκεινη. Μου κακοφανηκε τοσο πολυ, και πλεον αποφασισα πως οποιος θελει να παρεξηγηθεί ειναι δικο του θεμα. Δεν ζητας τα ρεστα για τετοιες καταστασεις ποσο μαλλον αν δεν εχεις τοσο στεχνη σχεση με τον αλλον πια. 
    • @Θέτις Κ. κορίτσι μ τα συμπτώματα πανε κ ερχονται. Μην σκεφτεσαι χαζα. Καλα εκανες κ τ ειπες. Ξέρεις απο μονη σου οτι αν ειναι να παει κατι στραβα θα παει. Εγω στην 3η μ εγκυμοσυνη π δ πηγε καλα ηξερα εξ αρχης οτι μπορει να στραβωσει κ δ τ ειπα για να μην έχουν και αλλοι τ αγχος μου. Αφου εγινε οτ εγινε ομως τ ειπα και το λέω οτι ναι τοτε ημουν εγκυος. Ειδικα οταν περασα οτι πέρασα. Δεν ημουν καλα, δεν το έκρυβα. Ημουν μονιμα κλαμμενη εχασα πολλα κιλα. Και απο τη δουλειά πηρα αναρρωτικη αδεια 15 μερες. Δυστυχως συμβαίνουν αυτα.  Ολα καλα θα πανε θα το δεις! 
    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα ξύπνησα πολύ καλά αλλά παρατήρησα ότι το στήθος μου κάπως ξεπρηστηκε - εξακολουθεί να είναι γεμάτο και να πονάει στην αφή αλλά δεν είναι πρησμένο όπως τις προηγούμενες μέρες. Οπότε κάπως άρχισα ν ανησυχώ, έκανα και τη μ*****α να γκουγκλαρω και με κυρίευσε το άγχος. Οπότε έστειλα μνμ στο γιατρό ο οποίος με πήρε πίσω κατευθείαν και μου Μ έβαλε στη θέση μου 😅😅 μου είπε πως αν δεν υπάρχει αίμα ή καφέ εκκρίσεις να μη τρελαίνομαι, αλλά καλά έκανα και τον ενημέρωσα για την ηρεμία μου περισσότερο 🙏 είπα να το γράψω κι εδώ για οποία χρειαστεί να το ακούσει ❤️ Κατα τ αλλά μίλησα και με την άλλη κολλητή μου η οποία κατενθουσιαστηκε και η χαρά της μου έδωσε πολύ θετική ενέργεια και αισιοδοξία! Το μικρό μπιζελακι είναι ήδη τόσο αγαπητό σκέφτομαι και χαϊδεύω την κοιλίτσα μου 🤰🏼 ξέρω ότι κάποιοι δε συμφωνούν με τις ανακοινώσεις τόσο νωρίς, κι εγώ έτσι έκανα πέρυσι στην παλινδρόμη, αλλά δ αυτή την εγκυμοσύνη που το ξέρουν οικογένεια και κολλητές πραγματικά παρατηρώ ότι με βοηθάει να γεμίζω με θετική ενέργεια και κατευνάζεται το άγχος 🙏 είναι κάπως λυτρωτικό να έχω όλη αυτή τη στήριξη κι αγάπη ❤️
    • Ευτυχώς δεν έχω πολλά πάνω κάτω ακόμα και θα κανονίζω να γίνουν σε μέρες και ώρες που δε θα έχει πολύ κόσμο! Δεν ξέρω. Μου είπε να τα ξανά πούμε μετά τις 28 εβδομάδες. Αλλά τότε θα είμαι Αθήνα. Τεσπά δεν πειράζει... Ότι χρειαστεί θα κάνω για την μπεμπούλα μου! Θα δω τι θα μου πει και η καινούρια γιατρός όταν με δει αλλά τον γιατρό μου τον εμπιστεύομαι με κλειστά τα μάτια είναι η αλήθεια! Και μάλλον επειδή είναι το 1ο μου παιδάκι και σε προχωρημένη ηλικία είναι λίγο υπερπεοστατευτικός!!! 
    • Καλά αποτελέσματα το ξέρω ότι δεν θα έχω τουλάχιστον να μην έχει ξεφύγει πολύ😅 δεν ξέρω ποτε θα βγουν τα αποτελέσματα γιατί έχω και άλλες εξετάσεις όποτε λογικά θα μου τα στείλουν όλα μαζί 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...