Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πως θα ξέρω ότι όλα πάνε καλα;


Recommended Posts

στις Just now, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

ελα να κανουμε παρεα

 

εχουμε τα ΙΔΙΑ !!!!!!!!!!!!

ειμαι στην 8η εβδομαδα και βλεπω αυτα που γραφεις κ λεω δεν μπορει πλακα μ κανει

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

εχουμε τα ΙΔΙΑ !!!!!!!!!!!!

ειμαι στην 8η εβδομαδα και βλεπω αυτα που γραφεις κ λεω δεν μπορει πλακα μ κανει

 

χαχαχχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Καλημέρα κοριτσία και από εμένα όπως βλέπω ολες αγχωμένες...Εγώ γέννησα ένα κοριτσάκι στα 15 μου είχα μια τέλεια εγκυμοσύνη και τώρα μετά από 19 Χρόνια έμεινα εγκυος πάλι και έχω τρελαθεί  ακόμη δεν έχω δει τίποτα εκτός από τις δύο χοριακες που έχω κάνει και ήταν εντάξει οι μονάδες μεταξύ τους έχω άγχος αν τυχόν κάτι δεν πάει καλά φοβαμαι για τα πάντα την Πέμπτη θα πάω στο γιατρό να το δούμε πρώτη φορά και έχω κάνει όλα τα σενάρια του κόσμου είμαι στον πρώτο μηνα δεν έχω όρεξη για φαγητο και ούτε  ανακατεΜάτα στο στομάχι έχω πρισμενα στήθος τσιμπιματακια στο στομάχι νευρα πολλά συχνόουρια απίστευτη δυσκοιλιοτητα είναι λογικά τόσο λίγο που είμαι? ???

Γιατι βρε κοριτσαρα μου τετοιο αγχος? Αφου οι χοριακες σου ηταν καλες ειναι δειγμα οτι ολα βαινουν καλως. Τα συμπτωματα ποικιλουν απο εγκυμοσυνη σε εγκυμοσυνη. Σε αλλες ξεκινανε νωρις σε αλλες λιγο πιο μετα. Εσυ κοιτα να εισαι ηρεμη και να μας πεις την ΠΕμπτη για τον πανεμορφο σακο που θα δειτε.

Ολα καλα να σου πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Καλημέρα κοριτσία και από εμένα όπως βλέπω ολες αγχωμένες...Εγώ γέννησα ένα κοριτσάκι στα 15 μου είχα μια τέλεια εγκυμοσύνη και τώρα μετά από 19 Χρόνια έμεινα εγκυος πάλι και έχω τρελαθεί  ακόμη δεν έχω δει τίποτα εκτός από τις δύο χοριακες που έχω κάνει και ήταν εντάξει οι μονάδες μεταξύ τους έχω άγχος αν τυχόν κάτι δεν πάει καλά φοβαμαι για τα πάντα την Πέμπτη θα πάω στο γιατρό να το δούμε πρώτη φορά και έχω κάνει όλα τα σενάρια του κόσμου είμαι στον πρώτο μηνα δεν έχω όρεξη για φαγητο και ούτε  ανακατεΜάτα στο στομάχι έχω πρισμενα στήθος τσιμπιματακια στο στομάχι νευρα πολλά συχνόουρια απίστευτη δυσκοιλιοτητα είναι λογικά τόσο λίγο που είμαι? ???

Συγνώμη αλλά ακόμη δεν έχω προσαρμοστεί εδώ και δεν ξέρω που πρέπει να απαντώ και πως ...Και εγώ πιστεύω πως είναι καλά τα πράγματα αλλά με έχουν τρομοκρατηση πολύ ότι αν δεν δεις σάκο με μωρό μέσα μην ησυχάζεις και ότι συμβαίνουν πολλά άσχημα στους τρις πρώτους μήνες και πολλά λόγια που με έχουν κάνει αντί να χαρώ να είμαι τσιτομενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Καλημέρα κοριτσία και από εμένα όπως βλέπω ολες αγχωμένες...Εγώ γέννησα ένα κοριτσάκι στα 15 μου είχα μια τέλεια εγκυμοσύνη και τώρα μετά από 19 Χρόνια έμεινα εγκυος πάλι και έχω τρελαθεί  ακόμη δεν έχω δει τίποτα εκτός από τις δύο χοριακες που έχω κάνει και ήταν εντάξει οι μονάδες μεταξύ τους έχω άγχος αν τυχόν κάτι δεν πάει καλά φοβαμαι για τα πάντα την Πέμπτη θα πάω στο γιατρό να το δούμε πρώτη φορά και έχω κάνει όλα τα σενάρια του κόσμου είμαι στον πρώτο μηνα δεν έχω όρεξη για φαγητο και ούτε  ανακατεΜάτα στο στομάχι έχω πρισμενα στήθος τσιμπιματακια στο στομάχι νευρα πολλά συχνόουρια απίστευτη δυσκοιλιοτητα είναι λογικά τόσο λίγο που είμαι? ???

Ανδρεώτου παρθένα σοβαρά μιλάς τώρα? ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Συγνώμη αλλά ακόμη δεν έχω προσαρμοστεί εδώ και δεν ξέρω που πρέπει να απαντώ και πως ...Και εγώ πιστεύω πως είναι καλά τα πράγματα αλλά με έχουν τρομοκρατηση πολύ ότι αν δεν δεις σάκο με μωρό μέσα μην ησυχάζεις και ότι συμβαίνουν πολλά άσχημα στους τρις πρώτους μήνες και πολλά λόγια που με έχουν κάνει αντί να χαρώ να είμαι τσιτομενη

Ελα βρε κοριτσι μου μην κανεις ετσι. Φυσικα μπορει να συμβουν ασχημα πραγματα αλλα γιατι να μη σταθουμε στα ομορφα που συμβαινουν? Δεν κανεις καλο στο μπεμπε με τετοιο αγχος. Χαμογελο μονο. Περιμενω νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Καλημέρα κοριτσία και από εμένα όπως βλέπω ολες αγχωμένες...Εγώ γέννησα ένα κοριτσάκι στα 15 μου είχα μια τέλεια εγκυμοσύνη και τώρα μετά από 19 Χρόνια έμεινα εγκυος πάλι και έχω τρελαθεί  ακόμη δεν έχω δει τίποτα εκτός από τις δύο χοριακες που έχω κάνει και ήταν εντάξει οι μονάδες μεταξύ τους έχω άγχος αν τυχόν κάτι δεν πάει καλά φοβαμαι για τα πάντα την Πέμπτη θα πάω στο γιατρό να το δούμε πρώτη φορά και έχω κάνει όλα τα σενάρια του κόσμου είμαι στον πρώτο μηνα δεν έχω όρεξη για φαγητο και ούτε  ανακατεΜάτα στο στομάχι έχω πρισμενα στήθος τσιμπιματακια στο στομάχι νευρα πολλά συχνόουρια απίστευτη δυσκοιλιοτητα είναι λογικά τόσο λίγο που είμαι? ???

Αχ voulkania ευχαριστώ πολύ έχεις δίκιο πρέπει να ηρεμήσω. ...Θα σας πω νέακια την Πέμπτη το βράδυ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...