Μετάβαση σε περιεχόμενο

(Denim)40+3 ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΑΩ!


DeniM

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!

28 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2009,

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΔΙΑΛΕΞΕ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ! Ή ΜΗΠΩΣ ΟΧΙ;;; ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ; ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ, ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΗΣ "ΜΟΥΣΙΤΣΑΣ" ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ... ΚΟΙΛΙΤΣΑΣ ΜΟΥ!

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ! VIP ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Η ΚΥΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...

07:30 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ MEETING!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ : ΩΡΑ ΜΗΔΕΝ!!!

ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ!

ΚΛΑΙΩ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΟΡΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!

ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΝΑΓΚΑΙΟ!

ΤΙ ΕΝΝΟΩ;;;

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/04 : Π.Η.Τ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/04 : ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΗ (ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΒΟΗΤΟ ... ΧΕΡΙ ΓΙΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ; ΜΙΑ-ΔΥΟ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ, ΔΙΑΣΤΟΛΗ:ΤΖΙΦΟΣ, ΚΕΦΑΛΙ:ΕΚΤΟΣ ΜΗΤΡΑΣ = ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 27/04 ΚΑΙ ... ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΤΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ!

ΔΕΥΤΕΡΑ 27/04 : ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΛΗΨΗ ΑΠΟΦΑΣΗΣ ΤΡΟΠΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ; ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΛΕΓΧΟΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ, ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ, ΕΝΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΓΡΑΦΗΜΑ ΕΝΟΣ ... ΤΕΤΑΡΤΟΥ ΜΟΝΟ!!! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΧΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ!!!!!!!! ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...

ΕΡΧΕΤΑΙ, ΜΕ ΚΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΡΟΘΑΛΑΜΟ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΜΠΩ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΣΤΙΣ ΜΑΙΕΣ:"ΠΑΡΤΕ ΔΕΙΓΜΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ!" ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΚΟΚΚΑΛΟ! ΑΠΛΑ ΕΙΧΕ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΤΟ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ ΓΡΑΦΗΜΑ! ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ! ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ;;; ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΔΙΩΡΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ! ΔΗΛΑΔΗ ΣΙΓΟΥΡΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ! ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΒΓΗΚΑ ΗΤΑΝ ΑΦΑΝΤΟΣ! ΒΟΥΡ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΕΓΩ! ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ, ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ!!!

ΠΟΥ ΠΑΣ ΡΕ ΦΙΛΕ;;; ΤΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ;;; ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΙ ΩΣ ΠΟΥ;;; ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΣ! ΟΥΤΕ ΚΑΝ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ;;; ΓΙΑΤΙ;;; ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ

ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΞΑΝΤΛΗΣΑΜΕ ΤΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ;;;ΓΙΑΤΙ;;;;;;;;

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΔΑΚΡΥ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ: ΔΙΟΝΥΣΙΑ, ΑΥΡΙΟ 07:30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΦΑΣ - ΠΙΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ!

ΚΟΚΚΑΛΟ ΕΓΩ! ΤΟΥ ΛΕΩ:

"ΓΙΑΤΡΕ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ; ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΥΓΡΑ;!"

"ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΤΑ ΥΓΡΑ;;; ΒΛΕΝΝΕΣ;;;"

"ΟΧΙ, ΟΧΙ ΒΛΕΝΝΕΣ! ΣΑΝ ΝΕΡΟ, ΕΛΑΦΡΩΣ ΚΙΤΡΙΝΩΠΟ ΠΟΛΥ ΑΝΟΙΧΤΟ!"

"ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΑ! ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ ΕΙΝΑΙ! ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ!"

"Α!"

ΟΠΟΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ... ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ! ΚΑΙ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΔΙΑ...ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ!!!

ΞΕΚΙΝΑΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ-ΘΕΛΗΜΑ ΓΙΑΤΡΟΥ ΤΕΛΙΚΑ! ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΡΑΚΟΣ! ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΥΠΝΙΑ ΚΑΙ ... ΤΥΨΕΙΣ ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ , ΤΟΥ ΕΡΧΟΜΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ, ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΘΛΙΜΜΕΝΗ ΧΗΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΧΑΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ!!!

ΦΤΑΙΩ;;;

ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ! ΘΑ ΔΟΥΜΕ!

ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΑ ΘΑΥΜΑ;;; ΜΠΑ! ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΟΥΝ!

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ! ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΩΡΑ ΠΙΑ!

ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΕΥΧΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ, ΟΤΑΝ ΒΡΕΙΤΕ ΧΡΟΝΟ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΙΝΑΤΕ ΓΙΑ ...ΝΕΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!

ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΩΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DeniM καλη λευτερια κοπελα μου!!με το καλο να κρατησεις το ζουζουνι σου αγκαλιτσα!!

ολα καλα θα πανε εχεις και την θετικη σκεψη απο ολες μας!!

θα μιλησεις και με τον γιατρο τωρα που θα τον δεις και ειμαι σιγουρη οτι θα γινει οτι ΠΡΕΠΕΙ να γινει!!

περιμενουμε νεα σου!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

denim μου η κορη σου και εγω εχουμε ενα κοινο δεν θελαμε με τιποτα να βγουμε ετσι παιδεψα κι εγω την μανα μου μακαρι να ειναι υγιες το κοριτσακι σου και μην στεναχωριεσαι αν ειναι να κανεις καισαρικη ετσι και αλλιως θα συσητησετε με τον γιατρο σου καλη λευτερια γλυκια μου με το καλο να παρεις στην αγκαλια σου το μωρουλι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό Διονυσία να έρθει η μπεμπούλα σου-

δεν ξέρω ακομα απο τοκετούς κτλ.. για να σου πω αν καλά κρίνει ο γιατρός οτι πρέπι να γινει καισαρική...

πάντως όπως και να έρθει ένα είναι το σίγουρο...θα γίνεις μια γλυκιά ευτυχισμένη μανουλίτσα. Περιμένουμε νέα σου και φωτογραφία της μπεμπούλας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή λευτεριά Διονυσία μου και μ' έναν πόνο! Κι όσο για τον γιατρό, μίλησε μαζί του κι αναλόγως πώς θα σου συμπεριφερθεί και στη γέννα, βλέποντας και κάνοντας στη συνέχεια... μακάρι να πάνε όλα καλά και κρατώντας την κορούλα σου αγκαλίτσα να τα έχεις ξεχάσει όλα! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ. ΠΡΟΕΧΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΑΛΛΟΝ....ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΕ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Κ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΚΑΤΕΛΗΓΕ ΣΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.... ΑΛΛΑ ΑΣ ΤΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΓΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sympetheroulla m

glikia m

den thelo na m stenaxoriese kai min se perni apo kato:kiss:

ola kala tha pane kai sintoma tha exis tin nifoulla m stin agkalitsa s

kai ego se foto hahaha

makari na eiste kai oi 2 igieis auto exi simasia

tha se skeftomai sinexia kai tha agonio

steile m msg se parakalo

s'agapo polli:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dionisia mou agapi mou kalimera...

Eilikrina me eixes kaneis na treksei dakri...

Agapi mou glukia...

Etsi einai oi giatroi kapote...

Ti na pw???

Extos apo na sou euxithw ola na pane mia xara...

Kali eleftheria na exeis...

Kia o theoullis pantote mazi sou...

Ate min steftesai tipota kai se ligo tha kratas to mwraki sou...

Filia apo mena...

Kai tha se perimenoume...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διονυσία μου!!!!!!!

Ηρθε η ώρα ρε κούκλα!?!?? Όλα θα πάνε καλά. Να μην αγχώνεσαι! Σχεδόν όλες όσες κάναμε καισαρική τομη στο ακουσμά της έτσι αντιδράσαμε. Μην το αφήνεις όμως αυτό να σου χαλάσει τη στιγμή!

Πολλά φιλιά κοριτσάρα μου, με το καλό να κρατήσει το παιδάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή λευτεριά, αγάπη μου!

Με το καλό να υποδεχτείς την κορούλα σου!

Να έχεις μόνο θετικές σκέψεις και όλα θα πάνε καλά!

Πριμένουμε τα νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διονυσακι μου!!!!

με το καλο κοριτσακι μου!!! η μεγαλη μερα ηρθε!!!θα αντικρυσεις την μπεμπουλα σου..την φατσουλα της....θα την κρατησεις αγκαλιτσα!!!!

ο θεουλης θα ειναι μαζι σας και ολα θα πανε καλα!!τωρα μαλλον ισως και να την κρατας αγκαλιτσα!!!

φιλακια πολλα πολλα εγαπη μου...ολα καλα θα πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Denim αντε με το καλο!!!!!!Καλη λευτερια κ ολη η θετικη μου σκεψη κ οι προσευχες μου μαζι σου!!!Ολα θα πανε καλα!!!

Περιμενουμε να μας πεις την εμειρια σου μολις γυρισεις!!!!

πολλα φιλια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Διονυσία μου με το καλό αγάπη μου:)

Σημασία έχει το μωράκι σου να σκάει από υγεία και εσύ επίσης και όλα θα πάνε μια χαρά....

:cheer: Ο Θεός να σε έχει πάντα καλά και με το καλό η επιστροφή σου στο σπίτι;)

Φιλιά κούκλα μου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΑΓΚΛΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΠΟΙΟ ΩΜΟΡΦΟ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ .ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ,ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ!ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΕΔΨ ΚΑΙ 40 ΚΑΤΙ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ,ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΑΠ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΩΣΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ!!!

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντενιμ μου!!!!σαν κατι να μου θυμίζει αυτό!!!!B) Να ξερες πόσο σε καταλαβαινω!!!ειχαμε μιλήσει οπώτε τα ξέρεις!!με ξεπέρασες!!:cheer: :laugh: και γω προγραμματισμενα ειχα παει αλλα με προκληση και τελικα καταλήξαμε καισαρική...να ξερεις οτι το παν ειναι να βγει γερο και δυνατο παιδάκι!!!αυτο εχει σημασια!!ο γιατρος σου κατι θα ήξερε για να σε παει κατευθειαν καισαρική!!και γω διαστολη 0 ειχα σκληρο τραχηλο..το μωρο πολυ ψηλα..και οταν με εβαλαν με ορο για τεχνητους πονους επεφταν οι παλμοι του μωρου:( :( οπωτε δεν μπορουσαμε να ρισκαρουμε..να ξερεις οτι εγω πάντως δεν καταλαβα τιποτα!!!εκανα επισκληρίδιο είδα και το αγοράκι μου και ολα καλα!!!Μην αγχώνεσαι για τιποτα ολα καλα θα πάνε θα δεις!!!!!:) :) :) σου ευχομαι με το καλο και γρηγορα ξανα κοντα μας!!!!μην φοβασαι!!!με το που θα δεις το παιδάκι σου θα τα ξεχασεις ολα!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Μ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσακι μου ποσο σε καταλαβαινω!

Τελικα ομως αυτο που μετραει ειναι μονο το μωρακι σου!

Ευχομαι να πανε ολα τελεια!

Μην αγχωνεσαι καθολου!

Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπη μου Ντενιμ μου ευχομαι η ωρα η καλη κοριτσι μου!οταν θα μας ξαναγραψεις θα εχεις γινει μαννουλα!!!:woohoo: Σε περιμενουμε να μας πεις τα νεα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου DeniM εφτασε η ωρα, η πιο ωραια της ζωης σου που θα κρατησεις αγκαλια την κορουλα σου!!!!!!:) Σου ευχομαι ολα τα καλα!!!! Να ειστε κσι οι δυο υγιεις κι ευτυχισμενες που θα αντικρισετε η μια την αλλη για πρωτη φορα! Πολλες καρδιοβγαλτες ευχες για ευκολο τοκετο!

Ο,τι επιθυμεις για το μωρακι σου και την οικογενεια ολοκληρη ειναι οι ευχες μου απο καρδιας!!!!:) :) :)

Δεν σε γνωριζω αλλα ειναι σαν να σε ξερω και χαιρομαι με την χαρα σου... με το καλο γλυκια μου! Την επομενη φορα που θα μιλησουμε με το καλο θα εισαι μανουλα!!!!! Θελω να μου τα πεις ολα με καθε λεπτομερια!

Φιλακια Διονυσια μας!!!!! Με το καλο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Denim,με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου την μπουμπού σου!!!:P Σου εύχομαι να έχεις μια όμορφη γέννα και να αντικρίσεις ένα γλυκό μωράκι!Περιμένουμε νέα σου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DENIM MOY,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΗΡΕΜΗΣΕΙ.ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!! ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΤΑΧΕΙΑ ΑΝΑΡΡΩΣΗ!

ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...