Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτωματα;


Recommended Posts

ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΓΧΟΣ.... !!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ... Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ... ΥΠΑΡΧΕΙ Κ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΗΝΑΣ....

ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ Κ ΘΑ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ!!!!

ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΔΕΞΙΑ.. Κ ΑΥΤΗ Η ΓΡΟΥΣΟΥΖΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ... ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΛΕΣΕ ΚΑΝΕΙΣ... ΧΙΙΧΙ

ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΤΕ ΕΣΤΩ Κ ΜΕΣΩ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 333
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε φιλενάδα... χωρίς πλάκα!!! Αυτό που λες για την κουζίνα εμένα μου συμβαίνει ΠΑΝΤΟΤΕ όταν μαγειρεύω με νεύρα ή χωρίς κέφια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια γεια σας κι απο μενα!κι εγω ακομα περιμενω.ειμαι στην 38η σημερα αλλα τιποτα.φοβαμαι να κανω τεστακι η χοριακη ακομα για να μην απογοητευτω.την πεμπτη φευγω αθηνα για 3 μερες κι οταν γυρισω αααααααααααννννν δεν εχει ερθει θα κανω!δεν ξερω που θα βρω τοση υπομονη αλλα θα το παλεψω!

ποσες μειναμε τωρα που περιμενουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 44 ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΣΥΧΝΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ!ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΡΩΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια εγώ αύριο μάλλον θα βγω από την αναμονή.

Άρχισα να έχω κανονικά πονάκια περιόδου, πρήζεται η κοιλιά μου και έχω κανονικότατη θερμοκρασία. Κρίμα...αυτή τη φορά νόμιζα ότι πέτυχε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Εδω και αρκετη ωρα διαβαζω τι γραφετε και πραγματικα νιωθω σαν να μιλατε για μενα. Ειμαι και εγω σε μια αναλογη φαση. Εω βεβαια με τον αντρα μου προσπαθουμε μονο δυο μηνες (βασικα τα αποτελεσματα του δευτερου δεν τα εχουμε μαθει ακομα.) Ομως η αγωνια μου εχει χτυπησει κοκκινο. Ευχομαι σε ολες σας ολοψυχα καλη επιτυχια.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρακολουθώ μέρες αυτό το post και ήμουν κ εγώ σε φάση αναμονής όμως με προσγείωσε η ακατανόμαστη πάλι. Σας στέλνω όλες μου τις ευχές εσείς που περιμένετε ακόμη να κάνετε παρέα στο Ελενάκι και οι υπόλοιπες πολύ πολύ σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina, maru και Κ.Τ.Κ. σας ευχομαι θετικα αποτελεσματα!!!!!!Περιμενουμε τα νεα σας με αγωνια!!!και ολες οι υπόλοιπες κοριτσια τον αλλο μηνα!!!!!!!!!!!!Περιμενω με λαχταρα να ερθει η πεμπτη να παμε στο γιατρο.....φιλακια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

omorfoyles k pali geia sas!!!

molis girisa apo tin doyleia!!

loipon kanena neo apo tin katarameni...

poly syxnoouria xoris na exw piei nero katholoy!!! niotho ligo baria katw xamila stin koilia ....

dn xerw ti na pw.. lete na eimai ??? eimai stin 30 mera simera !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τετουλινα μου,κανε ενα τεστακι!!!!!!εγω ειχα κανει το self clear και μου εδειξε 5 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο!!!!!!περιμενουμε τα ευχαριστα:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως τα λες ειναι!!!οτι ηταν να γινει εχει γινει!!!!!!καντο καλυτερα πρωι,γιατι εγω το εκανα βραδυ και εδειξε μετα απο 5 λεπτα και εβγαλε μια πολυ πολυ αχνη γραμμουλα και μεχρι να ξανακανω τεστ και να χοριακη κοντεψα να τρελλαθωωωωωωωω!!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλησπερα σας!40η μερα σημερα κι ακομα τιποτα απο μενα!φευγω σημερα για αθηνα κι ευχομαι μεχρι την κυριακη που θα γυρισω να μην μου εχει ερθει για να κανω τεστακι απο δευτερα!

σε οσες ακομα περιμενουν ευχομαι να μην τους επισκευθει η ακατονομαστη για τους επομενους 9 μηνες.

πολλα φιλια σε ολες και τα λεμε παλι την κυριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...