Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσι μου. Πήγαν όλα καλά. Μας έβγαλε 4 εβδομάδων προς 5. Είδαμε σάκο ( έπεσε πολύ κλάμα) και την άλλη εβδομάδα θα πάμε να δούμε και την καρδούλα. Προς το παρόν φάνηκαν όλα καλά εκτός από μια κυστη που είδαμε αλλά καθαρή εσωτερικά και λογικά δεν θα μας απασχολήσει. Αυταααα
    • Ναι με τη σαβούρα που τρώω είμαι πολύ τυχερή!!   Ααχ κ μένα μ νευριάζουν οι γιατροί που δεν τους βρίσκεις.  @Apostolia88Σε πήρε να σου πει τι έδειξε η αιματος;
    • Καλώς ήρθες και σ αυτό το παρεάκι Κέιτ μου ❤️ Λυπάμαι που ταλαιπωρείσαι με τις ναυτίες βρε κορίτσι μου, καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο... Κι εγώ δε μπορώ να κάνω τίποτα, δλδ αν μπορούσα και να μη δουλεύω θα παρατούσα κι αυτό. Το σπίτι είναι σε μια μόνιμη βομβαρδισμενη κατάσταση, ευτυχώς ο σύζυγος μαγειρεύει αποκλειστικά γιατί δεν μπορώ να πλησιάσω την κουζίνα χωρίς να μου ρθει αναγουλα... Όσον αφορά το συμμάζεμα και την καθαριότητα κάνει τα περισσότερα μόνος του το σκ, αλλά κι εγώ με προσπαθώ ο,τι μπορώ. Στεναχωριέμαι βέβαια γιατί υπό άλλες συνθήκες είμαι πάρα πολύ οργανωτική με την καθαριότητα, αλλά πραγματικά δε την παλεύω. Ίσως πάρουμε βοήθεια για κάποιο καιρό. Τώρα όσον αφορά το βακτήριο, δεν έχω αντίστοιχη εμπειρία να σε διαφωτισω, αλλά συμφωνώ με την @Kiddo ότι είναι θέμα εμπιστοσύνης. Εφόσον το βακτήριο δεν αποτελεί κίνδυνο για το μωρό ούτε για την εγκυμοσύνη μήπως να περίμενες να δεις τον γιατρό σου στο νοσοκομείο και να του εξηγήσεις τις ανησυχίες σου από κοντά για να δεις πως θα το αντιμετωπίσει; 
    • Χαχαχαχα πραγματικά με όλα αυτά που έχουμε ζήσει στη διαδικασία να γίνουμε γονείς, στο τέλος θα πρέπει να μας δώσουν πτυχία γυναικολόγου, μαιευτήρα, αιματολογου, ενδοκρινολόγου, εμβρυοολογου, κι εγώ δε ξέρω τί 🤣🤣🤣🤣🤣 Να μας δώσει κι αυτός ο Ραμζι κανένα πιστοποιητικό, κάτι!! 🤪🤪🤪🤣🤣🤣
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...