Μετάβαση σε περιεχόμενο

τι ειναι παλι αυτο;;;;;;;;


bourique1983

Recommended Posts

Αυτη η αναμονη "θα ρθει, δε θα ρθει" ειναι για γερα νευρα

ΑΣ μεινει εκει που ειναι η ατιμουλα, πολλα της ζηταμε;; Αμαν πια!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Τζοαννακι με πιασανε τα ζουμια μωρε!!!!!Σ ευχαριστω πααααααααααρα πολυ για τα ομορφα λογακια σου κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!Συγκινηθηκα!!!Πρωτα ο Θεος ευχομαι να μην την δωωωωω....θα σας πω σιγουρα γλυκουλα μου!!!Και παλι σ ευχαριστω απο τα βαθη της ψυχης μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε πηγα να απαντησω στη Μπουρικ για το γαλα κι επεσα πανω σας.....στησατε κουβεντα κι εδω?....χιχιχι ...νομισα εκανα λαθος τοπικ,και ξανακοιταξα.....!!!!!!!:ohmy: :laugh: δεν παιζεστε....!!!

Αριστινακι θα τα πουμε ....εμεις απο κει.....;)

Γιωτουλα μην ανησυχεις,και μετα απο χρονια εχει τυχει να βγαζει σταγονες γαλα το στηθος,ειναι υπολλειματα αυτα,δεν ειναι τιποτα σοβαρο,πες το και στο γιατρο να σε ησυχασει!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου σου ευχομαι να ναι το φασολακι στην κοιλιτσα σου κ ασυντομα να μας πεις τα ευχαριστα!!!Περιμενουμε ναε σου...

Αντε κ τωρα που πηρε φορα το ΜΑΜΜΥ να παρουμε κ μεις σειρα!!!!!!!!!:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis μου ε μαααααααααααααααα πια τι της ζηταμε....ενα μικροοοοοοοοοο διαλειμματακι της ζηταμε....χι χι χι.....αντε κοριτσακια!!!

Αχ Τζοαννακι μου....σου απαντησα.:-)

Υβοννακι χα χα χα ειδες μαζευτηκαμε τα παραπονιαρικα απο δω χι χι χι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτουλινι, Αρετουλινι, Κωνσταντινουλινι......

κοριτσουλινια μου σας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου....

να δειτε μια γραμμη στο τεστακι...κοκκινη οπως τα πασχαλινα αβγα!!!!

Κουκλιτσες μου μακαρι....!!!!!! Ποσο πολυ θα χαρω να ξερατε!!!

Κωνσταντινα εσυ κανε το τεστ αυριο που ειναι και η μανουλα εκει και θα σου φερει....γουρι!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες Αρτζουλα χα χα χα χ α!!!Τεστ δεν κανω μαλλον αν δεν ερθει την Δευτερα θα χτυπησω χοριακη...μαζι με την μαμα χα χα χα χα χ αχ α!!!Ευχαριστουμε αγαπη μου!!!Τα ιδια και σε σενα...αφου πλησιασε Πρεβεζα ο πελαργος σιγουρα σου ετοιμαζει κι εσενα εκπληξη και ερχεται σου λεωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!Μακαρι για ολες μας!!!και οσες περιμενουν νεαααααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εύχομαι κι εγώ καλά αποτελέσματα!!!!!!!!!!!!!!!

Πάρτε predictor όμως γιατί αλλιώς δε θα πιάσει η ευχη της scarlet για κόκκινη γραμμούλα σαν τα πασχαλινά αυγά! :P

Τα υπόλοιπα έχουν μπλε αν θυμάμαι καλά! :huh:

Γιώτα ας παίξει το δεύτερο σενάριο! Σου το εύχομαι ολόψυχα!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...