Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια!!!

Καλό μας μήνα!!!!!

Με το καλό να γεμίσουν οι αγκαλιές μας με τα αγγελούδια μας!

Βρε κορίτσια τα πόδια μου, ειδικα το αριστερό έχει γίνει τούμπανο!! Πήρα το γιατρο και μου είπε ότι είναι φυσιολογικό και να μην ανησυχω γιατί έχω κάνει εξετάσεις και ήταν καλές!

Αμ αυτός ό πόνος από κάτω;; Χάλια! Το νιώθω στην περιοχή χαμηλά αλλά στο κόκκαλο βρε κορίτσια !Λες και με έχουν σπάσει στο ξύλο! χιχι! Εχει καμία τέτοιο πόνο σ' αυτό το σημείο; Το περιέγραψα στο γιατρό και μου είπε ότι είναι πραπαρασκευαστικές ωδίνες! Ουφ! Αυτά τα νέα μου!

Η μπέμπα μου χορεύει τώρα! Χιχί! Επειδή την τάισα μάλλον! Πάω να κάνω καμιά δουλειά.... Αν τα καταφερω!

Φιλιά πολλά σε όλες τις κοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα φιλεναδες!!

Που να απλωνετε αραγε τα ζουμπουρλουδικα κορμια σας??? :laugh:

Εγω στον καναπε προς το παρον!!!! :)

Σημερα ξυπνησα ορεξατη!!!Εκανα αυγοφετες που αρεσουν στον λατρεμενο μου...Τις απολαυσε βεβαιως και η λατρεμενη μου!!!!!Του μπαμπα της το παιδι ειναι κ ακομα δεν τον ειδε!!!!!

Αχχχχ τι θα τραβηξω!!!Ακουει τη φωνη του και τρελαινεται!!!! :P :woohoo:

Κααλο μας μηνα λοιπον!!!Καλες γεννες να εχουμε!!!

Ζουζουνιτσα μου τι ωραια που μεγαλωνει η μπεμπα σου!!!Ετοιμασες κ τη βαλιτσα...Ειστε κ οι δυο πανετοιμες!!!!!! :)

Τι παιδαρο εβγαλε η Νταλλια μας εεε???!!!!Να χορταινεις μπουτακια θα ειναι!!!!

Λινακι ειδες πατουσακι εεε???? Αχ τρέλλα ειναι τα ψυχουλινια μας!!!!

Κιντερ.....Βαααααστα!!! Ετσι απλα το λες πως "χρειαστηκες οδηγιες χρησης"????χαχαχαχαχαχαααα Τον......τιναξαμε τον κουραμπιε?????Το.... γυαλισαμε το πομολο????χεχεχεχε Σε πειραζω-ελπιζω να μην παρεξηγεις!!!!!

Αληθεια...Ειχες πει κατι για το κρεβατακι σας που δε σου καλοκαθοταν στο ματι...Κατι φαινοταν κενο???Για πες παραπανω μπας κ κατεβασω καμια ιδεα!

Εφουλα μου,Μαριμαρακι γλυκο,Μαριαντακι,Μαντω,Λενα,Ευα κ σε ολες τις κοπελιες τις ομορφες..Φιλακια πολλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!

Ζουζουνιτσα ετοιμασα και εγω βαλιτσα χτες...

ξαπλωσα το μεσημερι και με πηρα ο υπνος και ξυπνησα επειδη στον υπνο μου σπασαν τα νερα... :silly: κατσε λεω... ετοιμασε τη βαλιτσα να ειναι ετοιμη καλου κακου... :cheer: Γι αυτο απο χτες το απογευμα ειμαι ετοιμη για δραση ;)

Ευτυχως σημερα δεν εχω πονακια λιγο χτες το πρωι με ζορισε.

Με εχει τρελλανει στις κλοτσιες ρε κοριτσια...

τα ποδια του ειναι συνεχεια μεσα στα πλευρα μου... νοιωθω οτι δεν εχει χωρο για να κινηθει....σχηματιζοντε τα ποδαρακια του πανω στην κοιλια μου...τα πιανω και τα χαιδευω... τελειο συναισθημα...

ραντεβου στο γιατρο σε καμοια δεκαρια μερες...

Φιλια σε ολεςςς :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασουκο και γω με ορεξη ξυπναω ...αλλ κα΄θε μέρα...το πρωι πειναω σα λυκος.Αχ και γω η καυμενούλα σπιτι ειαμι αλλ αχωρίς τον καλό μου ...δουλειει και γω εδω δεν εχω ορεξη για τιποτα ,ουτε γαι δουλειες...σημερα δεν θα μαγειρεψω κια τιποτα...ετιματζιδικο day...Aχ μωρε γιατι να μενουμε τόσο μακρια...θα πιναμε κανα καφεδακι!!!Που λες και μενα η κωκωνα μου με το που ακούει το πατερα της...κλωτσια στη μανα!!!Μηπως να ανυσηχισω?:(:dry::S λετε να κανει κομμα με το πατερα της...:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως τα κοριτσια!!!

Τομα τι κανεις κοριτσι μου?Καιρο εχουμε να τα πουμε!!! Σε ζοριζει ο αντρακος σου?

ΛΙνακι μου τι να σου κανω που δουλευες οταν ειμασταν ακομα "αεραααατες"!!!

Που να τα καταφερουμε τωρα οι χοντρουλες!!!Ποτε δεν ξερεις ομως!!!

Ρε συ αυτες θα μας φτυνουν οταν βλεπουν τους μπαμπαδες τους!!Απο τωρα φαινεται τι ρουφ..νιτσες θα γινουν!!!χχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχααχαχχ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόμα έγραψε:

Λοιπον Αναστασια για σενα ειναι αυτη η φωτο...

για να δουμε τα καταφερα?

δεν τα καταφαρα...

θελω να βαλω φωτο απο την κοιλιτσα μου...

για να ξαναδοκιμασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΟΛΕΣ ΕΔΩ?ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΑΛΛΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΒΡΕΙ ΚΙ ΑΣ ΕΧΩ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.

>

>ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΙΓΑ ΜΗ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΩ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΗ?ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8,5 ΜΗΝΕΣ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΙ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ.ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΗΡΕΜΟΣ ΠΟΥ ΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΧΙ ΧΙ ΧΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΜΕΤΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΨΗΛΟΤΕΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΦΗΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΝΟ ΠΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΤΑΝ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ.ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΛΥΨΩ.

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μωρεεεεεεεεεε κοιλιτσα!!!! Επιτελους Τομα μου!!!Μετα απο 3 μηνες τηρησες την υποσχεση σου!χαχαχχαχα

Βρε συ δεν ειναι μεγαλη οσο ελεγες!!!!Τελεια ειναι!!!!!

Δες κ τη δικια μου!(χθεσινη φωτο!) Αχ ερχονται τα ζουζουνια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΕΣ ΜΟΥ!!!ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΠΟΤΙΔΑΙΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ!!!!ΜΠΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΜΠΙΧΛΑ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑ!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΩΡΟΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ !!ΚΑΣΚΟΛ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ, ΕΥΤΥΧΩΣ ΞΕΤΥΛΙΓΜΕΝΟ!!!ΕΜ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΑ ΑΥΓΑ ΤΗΣ!!!ΟΛΟ ΤΟΥΜΠΕΣ ΦΕΡΝΕΙ!!!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΗΡΕ 600 ΓΡΑΜΜ ΣΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ!!ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ!!!!!ΑΝΤΕ 29 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!ΚΙΝΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΛΕΝΑΚΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΑΡΜΑΚΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΙΑΙΑΙ;;;:kiss: :kiss: ΠΑΩ ΝΑ ΜΕΓΕΙΡΕΨΩ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΣΑΛΤΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΜΕΖΑΝΑ !!ΓΙΑΜΙΙΙΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Αχ μωρεεεεεεεεεε κοιλιτσα!!!! Επιτελους Τομα μου!!!Μετα απο 3 μηνες τηρησες την υποσχεση σου!χαχαχχαχα

Βρε συ δεν ειναι μεγαλη οσο ελεγες!!!!Τελεια ειναι!!!!!

Δες κ τη δικια μου!(χθεσινη φωτο!) Αχ ερχονται τα ζουζουνια μας!!!! 1_mera_toy_mhna___-c7529e16026eda30e20e06248a7941c7.JPG

Σε ευχαριστω Αναστασια μου..

Καλιο αργα παρα ποτε χαχαχαχχαχα... :woohoo:

και η δικια σου ΤΕΛΕΙΑ ειναι... :cheer:

οσο για το μεγεθος (της κοιλιας! μην παρεξηγηθω :silly: ) εμενα μου φαινετε τεραστια... αλλα πιστευω νορμαλ ειναι!

Φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες ματσ μουτσ... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευα μου καταλαβα τι εννοεις!

Το καγκελο κατεβαινει?????Αν ναι..Η μια λυση ειναι να κατεβασεις το στρωμα στην κατω θεση κ απλα να εχεις κατεβασμενο το καγκελο.Εγω αυτο θα κανω γτ ενω ειναι καναπες κρεβατι κ το δικο μας δε σηκωνεται το στρωμα απλα κατεβαινει η βγαινει το καγκελο!

Αλλη λυση ειναι να παρεις ενα πιο μεγαλο σεντονακι στο χρωμα που σου αρεσει και να το βαλεις πανω απ'το στρωμα.Ετσι θα φαινεται καπως σαν κουρτινουλα(αν καταλαβες τι εννοω)

Επισης...αν θελεις να ζοριστεις...Μπορεις να δεσεις σε χρωματιστες κορδελες μικρα αρκουδακια-ζωακια και να τα δεσεις στο κατω τμημα του ξυλου που στηριζει το στρωμα!Ετσι θα κρεμονται αυτα "στολιζοντας" το κενο κ θα φαινεται τελειο νομιζω!!!Αυτα μου ηρθαν τωρα!

Τομα μου εχουμε τελειες κοιλιτσες κ δε σηκωνω κουβεντα!!!!

Ζουζουνιτσα...Μην ανησυχεις για το λωρο...Εμενα που το εχει κολιε και οχι ανοιχτο κασκολ?????Και δεν ξερω μπας και ειναι απο εκεινα τα κοιλιε με πολλες σειρες ή κατι απλο μονό?! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΙ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΒΑΛΑΤΕ ΣΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΛΛΑΞΑΝ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΙ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΩΡΙΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ.ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι όμορφες κοιλουμπίτσες είανι αυτές που έχετε????Εμενα ειναι τεραατίων διαστασεων....πωπωπω ΑΧ δεν ξερω πως να τις βαλω στον υπολογιστη από την καμερα για να με δειτε και να παθετε..αν το κανει ο ανδρας μου το βραδυ αυριο ισως μς δειτε και μενα!!Παντως Αναστασουκο ειναι γλυκυτατη:) Και σενα Τομα μια ομορφια η κολιτσα σου!!

Κιντερακο συνεχισε εσυ το περπατημα και το σεξξξξξξξξξξ και θα ρθει το μπεμπακι..

Ζοζουνιτσα χαλια η θαλασσα ε?από κόσμο ή από κυμα?Απο μερια κατασκηνωσης ή από Νεα Ποτιδαια πήγες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΚΟΛΙΕ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΣΟΥ!!!!ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΕΤΟΥΛΑ ΒΡΕ ΓΙΑΥΤΟ!!ΕΜΕΝα παλι μαλλον κρυωσε!!!!

ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΑΩ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΗ, ΑΠΟ ΤΟΡΩΝΑΙΟ ΚΟΛΠΟ ΔΗΛΑΔΗ, ΟΧΙ ΑΠο θερμαικο!!!αλλα παλι σημερΑ ΕΙΧΕ ΤΟΣΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΘΟΛΗ ΚΑΙ ΨΙΛΟΣΙΧΑΘΗΚΑ!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραίες κοιλίτσες.. Δεν είναι μεγάλες καλέ, το τι κοιλιές έχω δει ...Νομίζεις ότι θα σκάσουν,ότι έχουν φάει ένα τεράστιο καρπούζι..

Εμένα όπως τις βλέπω είναι πιο μεγάλη κιόμως μου λένε ότι έχω πολύ μικρή ..

& εμείς αύριο ή μεθαύριο λέμε για μπανάκι ,για να έχει λιγότερο κόσμο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια, τι μου κάνετε? σήμερα πήγα στο ιασώ να με δει ο γιατρός μου και με έβαλε στον καρδιοτακογράφο, αν το λέω σωστά. τα βρήκε όλα καλά αλλά από πονάκια ακόμα τίποτα, οπότε δώσαμε ραντεβού στις 10 Αυγούστου πάλι. μάλλον η μπεμπούλα δεν θέλει να έρθει ακόμα, δεν βιάζεται, χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες σημερα το απογευμα πηγα και ειδα την dallia μαζι με την crazy, μαμα και γιος ειναι πολυ καλα ο μικρος ενα κουκλακι θηλαζε την ωρα που πηγαμε και εριχνε τον υπνο της ζωης του:P η Ελενα ηταν μια χαρα λαληστατη οπως παντα δεν την πτοει τιποτα χαχα, θα μπει οταν μπορεσει να γραψει, φιλια πολλα σε ολες τις αυγουστομανουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marianda μου τι ωραια τα νεα..Τι ομορφη εικονα!!Αντε κ στα δικα σου..με το καλο η μπουμπου σου!!

κοριτσακια μου γλυκα ανεβαινω θεσσαλονικη..δεν ξερω αν θα εχω ιντερνετ..Ολο κ καπου θα τρυπωσω ομως για να σας διαβασω ή να σας γραψω..Θα γεννησω επανω στην πατριδα μου για να δουν το μπεμπακο οι στενοι μας συγγενεις...Αυριο θα παω στο γιατρο κ περιπου θα υπολογισουμε τη μερα ..Με το καλο αν δεν μπορεσω να σας ειδοποιησω θα μεταφερουν τα νεα μου η συμπεθερα Αναστασια κ η κουμπαρα Μαριμαρι.. γιναμε σοι πια!! :)

Πριν ανεβω ομως ..κ επειδη δεν ξερω ποσο καιρο θα κανω να ξαναμπω..θα ηθελα να σας ευχαριστησω ολες απο μεσα απ την καρδια μου..για ολο αυτο το διαστημα που εισασταν διπλα μου..

δεν αναφερω καθε μια ξεχωριστα --αν κ εχει η καθε μια τη δικη της θεση στην καρδια μου--για να μην ξεχασω ωρα που ειναι καποια κ μετα στεναχωρεθω πολυ..!!

η καθε μια σας εχει τα χαρισματα της..ειστε μοναδικες!!

Περασα πολυ ομορφα στο σαιτ..κ ειδικα στο θεμα μας...Μοιραστηκα,διδαχθηκα,συγκινηθηκα,χαρηκα,γελασα...

Την εγκυμοσυνη αυτη θα τη θυμαμαι για πολλους λογους..ενας απο αυτους ειστε κ ολες εσεις..Την κανατε πολυ ομορφη περιοδο για μενα..

Ψωνια ,εξετασεις..υπερηχοι,γραμμαρια..σεξ...ολα τα χει το πανερι..που μοιραστηκαμε..Ειναι σαν να ηπιαμε πολλους καφεδες μαζι..εστω κι απο μακρια..

Δεν θα πω περισσοτερα..οι ορμονες μου ..χτυπανε ηδη κοκκινο..θα πω μονο ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...που συνταξιδεψατε μαζι μου σε αυτο το συναρπαστικο ταξιδι ζωης..

Σας ευχομαι να αγκαλιασετε τα μωρακια σας με το καλο..ναστε γερες κ ευτυχισμενες!!Ευχομαι να απολαυσετε αυτη τη μοναδικη εμπειρια χωρις ταλαιπωρια κ τα αυγουστιατικα ζουζουνια ναναι γερα κ πανεμορφα ολα!!!

κουκουβαουυυυυυυυ

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας μανουλομανουλα!!!!!

Η εικονα της Ελενας να θηλαζει μου εχει κολλησει στο μυαλο!!!Δεν το πιστευω ακομη πως δεν ειναι αλλο η εγκυουλα με τη μεγαλη τελεια κοιλιτσα!!!Πως εχει το υπεροχο παιδακι της αγκαλια!!!!! :):)

Συμπεθερα....Με συγκινησες!!!! Πραγματικα περασαμε τοοοοσο ωραια ολες μαζι!!!

Και τι δεν μοιραστήκαμε στο θεματακι αυτο!!!!!

Με το καλο να ερθεις Σαλονικα και οποτε ειναι η ωρα να ερθει στον κοσμο το θαυματακι σου!!!!!

Πρωινα φιλια σε ολες!!!!(οπως τα κουλουρια Θεσσαλονικης ενα πραγμα!Φρεεεεεεεσκα πρωινααααααααααααα!!!!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Α και το άλλο ρε κορίτσια το ξέχασα να το γράψω πάνω ..! Μ έχουν ζαλίσει οι γύρω γύρω συγκεκριμένα ένα στενό συγγενικό πρόσωπο να μου δίνει όλο συμβουλές για τον μικρό...και γιατί τον κουνάς και γιατί ξυπνάει μόλις τον αφήνεις κάτω?? Εμείς τότε....μπλα μπλα.... Έχει κολικούς το παιδί..δεν έχει έλεγα εγώ δεν ξέρω το μωρό μου? Γκρίνια είναι μέχρι να κοιμηθεί..είχα παιδί με κολικούς και ξέρω να τα ξεχωρίσω ?? πόλλα τέτοια να μου λεει..και τελοσπαντων μην τα πολυλογω μια δυο τρεις της την είπα τσαντιστηκε και δεν μου ξαναπέ τίποτα... Εσείς έχετε τέτοια?
    • Καλησπέρα κορίτσια!! @barbieσ ευχαριστώ κορίτσι μου και για την απορία μου με τον ΟΑΕΔ ακόμα περιμένω αν θα εγκριθεί...Κατά τ αλλα έχουμε το πρώτο μας εμβόλιο..τα δύο πρώτα εμβόλια μάλλον..! Σας διαβάζω συνέχεια όλο θέλω να γράψω και δεν προλαβαίνω ...λεω σιγά σιγά να σταματήσω το θηλασμό..δε μπορώ άλλο έχω κουραστεί Μ έχει ρίξει πολύ ψυχολογικά...έχω και το μεγάλο μου γιο και η αληθεια είναι δεν μπορώ να τα συνδυάσω και τα δύο..ήδη επειδή συνέχεια βγαίνουμε με το μικρό..να πάμε στο σχολείο σε δραστηριότητες του μεγάλου κλπ του δίνω μπουκάλι για να κάθεται ήσυχα αλλιώς δε στέκεται στη μισή ώρα έψαχνε να θηλάσει..προσπαθώ να του μάθω κ πιπίλα γιατί έχουμε θέμα με τον ύπνο έχει πολύ γκρίνια μέχρι να κοιμηθεί και η πιπίλα έχει σώσει ..μόνο τότε του δίνω ..αυτά τα νέα μας..αύριο θα σας πω και τα νέα απ' το γιατρό..
    • Εμένα τα πάει καλά με τον ύπνο, κάνει ακόμα 3 μέσα στη μέρα, αλλά είναι συντομοι. Απλά τώρα πρέπει συνέχεια να την προσέχω που πάει και τι κάνει για να μην χτυπήσει. Είναι και Ταρζάν σκαρφαλώνει παντού, ανοιγει συρτάρια, βασανίζει το σκύλο 🤣🤣 Πολύ τρέξιμο ναι, αλλά είναι όλα πολύ καλύτερα από πριν από άποψη ψυχολογίας. Εκείνο το σπίτι και η περιοχή μας δημιουργούσε πολλά θέματα. Απλά τώρα έχουμε να πληρώνουμε διπλάσιο ενοικιο 😅. Για βρεφικό δεν μπορούμε να υποστηρίξουμε ιδιωτικό, πόσο μάλλον νταντά, όταν μαθαίνω ότι ζητάνε 7€ την ώρα. Καλύτερα να μην δουλεύω δηλαδή... Οι ιδιωτικοί βρεφικοι μαθαίνω από γνωστούς ότι πάνε γύρω στα 300-400€ το μήνα. Αν βάλω και τα διόδια για τη δουλειά και τις βενζίνες, πάλι τσάμπα θα δουλεύω. Μια σκέψη είναι να αναζητήσω δουλειά κοντά στο σπίτι και ιδανικά εξ αποστάσεως. Για αυτό μια εγκυμοσύνη τώρα και όχι αργότερα ίσως με έβγαζε από αυτό το αδιέξοδο. Θα μου πείτε, θα κάνεις δευτερο γιατί δεν έχεις λύση για το πρώτο; Αν είχα την βοήθεια που μου υποσχέθηκε η μητέρα μου πριν με αφήσει ξεκρεμαστη, θα ήταν πολύ αλλιώς τα πράγματα. Το δεύτερο μωράκι το θέλουμε, για αυτό και έμεινα έγκυος μόλις 6 μήνες από τη γέννα, αλλά τώρα μέχρι να μπούμε σε σειρά είναι όντως όλα πολύ δύσκολα. Και εγώ αυτό θα πω .. Όταν είναι η ώρα του θα έρθει.. τώρα, αργότερα, όποτε είναι για να μείνει. 
    • Εγώ πάντως που το διάβασα κάπου αυτό με το τζίντζερ δεν έπιασε, μου ερχόταν χειρότερα εμετός .. με βοήθησε να τρώω μόνο ότι μπορούσα να ανεχτώ (πχ μπορούσα μπανάνα αλλά με τίποτα κοτόπουλο) κυρίως από τη μυρωδιά κ έτρωγα σχετικά αμέσως μόλις ξυπνήσω ένα κράκερ μια φρυγανιά κ με βοηθούσε .. θεωρώ ότι είναι ότι σου κάνει περισσότερο εσένα ότι μπορείς να φας .. επίσης με βοήθησε το ανθρακούχο νερό , είχα ρέψιμο κ κααααπως βοηθούσε …
    • 8η ΜΤΩ με αρνητικό τεστ σήμερα με πρωινά ούρα. Τζίντζερ αγάπη κ θα σωθείς!! Εγώ ακόμα όταν δεν είναι καλά το στομάχι μου τρώω ένα κομματάκι κ συνέρχομαι. Από κατάστημα με ξηρούς καρπούς μπορείς να πάρεις αποξηραμένο. Καίει λίγο αλλά στρώνεις αμέσως. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...