Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Με το καλό Ιφιγένεια μου!Ολο λέω βρε αυτό το κορίτσι θα γεννάει τώρα κι όλο στο φόρουμ σε βλέπω, είσαι και ξενύχτισσα σαν εμένα βλέπω. Μην ανησυχείς Ιφιγενειάκι όπου να ΄ναι θα ξεμπουκάρει.Εχω ακούσει ότι το περπάτημα βοηθά.Επίσης και το σεξ αλλά δεν ξέρω τι σας έχει πει επ΄αυτού ο γιατρός :blush: Καταλαβαίνω σε κούρασε η αναμονή, έλα τον έφαγες τον γάιδαρο και τη μισή ουρά...Με έναν πόνο σου εύχομαι ολόψυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα φιλεναδες μου!!!!

Ηρθαμε να παιξουμε αλλα παλι μονες μας το κοβω!!!!Και πηραμε καινουρια κουβαδακιααααααα!!Ζηλιαααα!!!! :P

Ιφιγενεια και Φανουλα καλη επισκεψη στους γιατρους και αντε να σας πουν πως γεννατε γιατι θα γεννησω κι εγω μαζι σας!!! :laugh: :P

Μ'αρεσει ομως που αν πχ με ρωτησει τωρα καποιος "ποτε γεννας" θα πω "σε 2 μηνες κ λιγες μερες"!!!!Φανταζομαι πως αν με ρωτησει αρχες Αυγουστου θα πω κι εγω "απο μερα σε μερα"!!!!Μειον ενας μηνας!!!!!!Τι προσμονη μας πιανει τον τελευταιο αυτο μηνα!!!!!!

Ειναι σαν αυτο που οσο πλησιαζεις στην τουαλετα τοσο περισσοτερο κατουριεσαι!!!χαχαχαχαχααχχα(καιρο ειχα να μιλησω-γελασω μονη μου! :P:blush: :woohoo: )

Ευα(κιντερ) συνονοματη η μπεμπουλα σου!!!Και της Φανης νομιζω!!!

Με φωναζουν Αναστασια(!) αλλα στα παλια τα χρονια(!!!!) με φωναζαν Στασα(ετσι φωναζαν τη γιαγια μου!)...Τους το εκοψα-αλλαξα στο λυκειο γιατι δε μου αρεσε και πλεον δεν γυρναω καν στο Στασα!

Νταλλια μου ετοιμαζεις και τη βαλιτσουλα εεε???Εγω λεω να περιμενω...Τις εκπτωσεις!!!Πρεπει να παρουμε και καταλληλα εσωρουχα εεε???Εσωρουχα που αν δεν πεταχτουν στο μαιευτηριο,μαλλον δε θα ξαναφορεθουν κιολα...!Ή να παρω τα μιας χρησης???Ή δινουν κ στην κλινικη???Πολλες αποριες εχω παλι!!!

Πως ηταν η θαλασσιτσα???Ζεστανε καθολου???

Αντε γεια τωρα-φιλακια σε ολες!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΡΟΓΓΥΛΕΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ.

Ειμαι όπως σας είπα αδειευουσα B) και πολύ το χαιρομαι...!Νιωθω πολυ ξεκούρασστη αλλα βαριεμαι να κανω δουλιτσες και αυτο ομως το φχαριστιεμαι...Παντως δε μπορειτε να πειτε τουλαχιστον οσες ειναι Θεσσαλονικη, ο καιρός ειναι με το μερος μας προς το παρόν.Σχεδόν Ιουλιος και η δροσούλα μας αφηνει την ευκαιρια να μην ξεφυσαμε περισσοτερο...Εσεις από τα υπόλοιπα μερη?

Αναστασουλα μου τι κανεις ?Εννοω εκτός απο το να στρογγυλευεις...ολα πανε καλα?Εννοω με τις γνωστες φιλεναδες σου τις συσπασούλες...Εμενα ρε συ ενω ειχα ετσι κατι ψιλα μεχρι πριν 2 εβδομαδες τωρα μπα!!!!!!καλο ειναι αυτο ή πρεπει να το προσεξω?Το λεω αυτο γιατι οταν ειπα πριν 2 εβδ. στη γιατρό μου οτι ειχα κατι που τελικα μου το ερμηνευσε σα σσυσπαση,μου ειπε οτι ειναι λογικο και φυσιολογικό που συμβαινει,προετοιμαζει την μητρα για το τοκετο,οτι ειναι δηλαδη οι ψευτοσυσπασεις...Τωρα?Εννοω που δεν τις εχω?Καλα με αυτο το θεμα των συσπασεων ειμαι λίγο τα ζωα μου τα αργά...Αντε να ερθει η φιλεναδα μου η μαια να τα πούμε από κοντα μπας και παρω επιτελους χαμπαρι.

Η χορευταρού μου δε μασαει μια...ρε κοριτσια φτου φτου πολύ ταρακούνημα και πολύ κλωτσίδι το ατιμο...Και μιλαμε για συνεχεια...αφου αν αρχισει να αραιωνει το ξυλο που μου ρίχνει...(μιλαμε για πολύ ξυλο όμως,ειτε ειμαι όρθια ειτε καθιστη-ξαπλα,)...θα αρχισω να ανησυχω!

ζουζουνιτσα τι κανεις εσυ?Πηγες Ποτιδαιαι?Εγω ακομη οχι..βλεπεις καθε ΣΚ εχουμε γαμους και πανυγυρια...αλλα απο το 2ο του Ιουλη θα αριβαρουμε..μαλλον!Μαριμαρακι που σαι?τωρα που μπαινω εγω βγηκες εσυ?Εφουαλαααααααααα!!!ουουου!

δυδυμομανουλα!Ελενακι..υπομονη κια θετικη σκεψη για τις κακες παλιοραγαδες...και την προσγειωση της κοιλιτσας..κριμα μωρε και αυτη κουραστηκε τοσους μηνες...δωσε της λίγο χρονο...φιλοξενουσε τοσο καιρο τα δυο σου διαμαντακια...πως να ναι τωρα στητη και ετοιμη για παραλία?Υπομονη σε καταλαβαινω,ΟΛΕΣ ΜΑΣ,λιγο ή πολυ θα το περαοσυμε και αυτο,αλλα θα κανουμε το καμμπακ!φιληδονες και θελκτικές,διατροφη τρεξιματακι,(αυτο μπορει να γινει και εντός των τειχών,ειδικα με 2 βρεφη...)πολυ πολύ νερο,για τις καυσεις...αν εχουμε χρονο,σεξ μπας και το ξαναθυμηθούμε οσες το κειδωσαμε στο ντουλαπι, οσους περισσοτερους κοιλιακούς γινεται,καμια καλη κρεμα,αν και δεν τις εχω δοκιμασει ποτε, λενε υπαρχουν μερικες καλες,...ε...και αν δουμε και τα σκουρα:woohoo: ....αποταμιευση χρηματων...και ΦΟΥΣΤΑΝΟ!!!!:laugh:

ολα θα γινουν να μαστε γερές και μεις και τα μπεμπακια μας!

Αρε κιντερακι εχεις ενα τροπο να με βαζεις σε πειρασμόυς κυριως ζαχαρενιους...ΕΥΓΕ!

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ&ΦΑΝΟΥΛΑ....καλη δυναμη μανουλιτσες...:kiss:

Νταλιτσα γλυκα...:kiss: μεγεια τα ψωνια και τη βουτιτσα...ε λιγο ζηλεψα!!!

φιλακια πολλα μικρες μου εδω θα μαι γυρω τρυγυρω...φιλια και σε οσες σα χαζη , ξεχναω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως τες τις Σαλονικιες αδειουχες!!!Καλα σας ακουω μανα κ κορη!!!!!

Λινακι για τις συσπασεις...Νομιζω πως δεν πρεπει να ανησυχεις που ΔΕΝ εχεις πια!!!!Ολα καλα!

Εγω πινω τα χαπακια μου(δεν ξερω για ποσο ακομα!),ξεκουραζομαι τα μεσημερια +γενικως και....Δεν εχω συσπασεις!Τουλαχιστον οχι με τη μορφη που τις ειχα.Τωρα εχω καποια πετρωματα λιγες φορες μεσα στη μερα!Δεν νιωθω εκεινη τη ν ενταση λες και μου σπρωχναν τη μητρα προς τα κατω....Ολα καλα κ με μενα λοιπον!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα <<Αυγουστομαμάδες>> !!

Μακάρι για μένα δηλ. να καταφέρω να φτάσουμε στον Αύγουστο.. Γιατί είναι πολύ νωρίς να βγει το μπεμπέ.. Προβλήματα όμως εε... Αλλες παρακαλάνε να βγει όσο το δυνατόν αργότερα & άλλες βιάζονται...

Ελπίζω να προλάβω τουλάχιστον να μπω στο μήνα μου..

Τώρα με την κορτιζόνη έχω κόψει ζάχαρη-αλάτι-σεξ :blush: ..που θα ξεσπάσω..??:angry:

Δεν έχω συνηθίσει να κάθομαι αλλά είναι ωραία, βαρετά γιατί δεν μπορώ να κάνω δουλίτσες αλλά θα προσαρμοστώ.

Εχουμε μαστόρους μας φτιάχνουν τη ντουλάπα στο δωμάτιο του Βασιλάκη..!!:silly: & έτσι θα βάλουμε όλα τα συμπράγκαλα του μέσα τακτοποιημένα.. & σιγα σιγά θα πλύνω & μερικά ρουχαλάκια να είμαι έτοιμη για παν ενδεχόμενο!

Περιμένουμε να τελειώσουν & να πάμε να ψωνίσουμε για το πάρτυ μου.. :P Την Κυριακή 28/6 κλείνω τα 28!! :woohoo: :woohoo: ΠΩΩΠΩΠΩΠΩ γεράσαμε .. ο άντρας μου τα έκλεισε 30 Μαρτίου.:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρομαι καλη μου...και ελπιζω να συνεχισεις ετσι και καλυτερα...

Δωσε ενα φιλακι στην κοιλιτσα σου και από μενα και τη χορευταρού μου!

α και δεν θα ανησυχω..αφου εχω και σας μωρε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια βοηθήστε με λίγο ..:S

όλο για τις άτιμες τις συσπάσεις λέτε άλλα έχω την εξής απορία : πως ξεχωρίζεις αν είναι σύσπαση & όχι το μωρό?? :blush: :blush: :blush::dry: Γιατί εμένα όταν πετρώνει η κοιλιά συνήθως την χαιδευω & περνάει .. Πόσο διαρκούν οι συσπάσεις>?:unsure: & πότε πρέπει να ανησυχούμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαντω εγω οπως τις αντεληφθησσα,ειναι ταυτοχρονο σφιξιμο και πετρωμα σε ολη τη κοιλια σαν να μαγγωνει να το πω...καπως ετσι και με εν ατυτοχρονο εξογκωμα τις περισσοτερες φορες...αλλα εμενε δεν ξεκηνουσε από χαμηλα,μολις κινουμουνα λιγο αν μπορουσα γαιτι ηταν εντονο,χωρίς πονο αλλα εντονο,περνουσε...τωρα εχω και γω εξωγκοματακια αλλα δεν ειναι το ιδιο και φευγουνε αμεσως με αγγιγμα η και μονα τους..τωρα τι να σου πω ειμαι και λιγο τα ζωα μου τα αργα οπως προειπα...αν παντως κατι σε αναστατωνει και δε σε ικανοποει το τι ακους εδω...ενα τηλεφωνακι στο γιαατρο σου δεν κανει κακο...ανησυχια και μενα μου πορκαλεσε πηρα τηλεφωνο λοιπόν τη στιγμη που το νιωθα και μου λυε την απόρια και το φοβο η γιατρός μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαντω καλημερα κι απο μενα!!!Αντε να τελειωνουν με τη ντουλαπα σας και να συμμαζεψεις τα πραγματακια του μωρου!!!!

Μην ξεχνας να ξεκουραζεσαι καλη μου οκ???Ακομα και δουλιτσες που νομιζεις πως δε σε κουραζουν αφησε καποιον αλλο να τα κανει!

Οπως σου περιεγραψε η Λινα ηταν περιπου κ οι δικες μου συσπασεις αλλα πολυ εντονα κ χαμηλα!Καλυτερα να ρωτας το γιατρο ομως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου, σημερα πηγα και μου πηραν αιμα την δευτερα θα ειναι ετοιμες οι εξετασεις μου, παντως ηρεμησα καπως γιατι διαβασα στο ιντερνετ και μου ειπε και η μικροβιολογος οτι στην εγκυμοσυνη ειναι συνηθες να ανεβαινουν τα λευκα, ελπιζω την δευτερα μονο να μην εχουν ανεβει και αλλο και ξεπερασουμε τις φυσιολογικες τιμες για εγκυμοσυνη, κατα τα αλλα ολα καλα, απο εβδομαδα θα μου ερθουν τα πραγματα που εχω παραγγειλει και τα περιμενω σαν μικρο παιδι να δω το καροτσακι μας απο κοντα, κιντερ μου φαινεται ,μαζι θα μας τα στειλουν χαχα!! φιλια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΧΟΡΕΥΕΙ.ΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΤΕ?ΕΓΩ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΦΑΚΕΣ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΕΣ.

>ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ.ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΠΗΡΕΣ?

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗ ΣΤΙΡΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ HONDOS CENTER ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΩ ΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και καλα θα κάνεις κιντερακι,απλα...αν τα πονακια ειναι πολυ εντονα, ομως μηπως να μην πολυ κουραστεις μωρε?...δεν το λεω για να σε φοβισω εσυ ξερεις καλυτερα πως το νιώθεις...αλλα να αν πονας εντονα μηπως να ξεκουραστείς σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!

Αχ κοριτσακια μου δεν αντεχω αλλο τη ζεστη και εχω ακομη μεχρι 20/08 να κατσω σπιτακι μου...ουφφφφφφ

Το καλο ειναι οτι κοντευουμε σιγα-σιγα θα αρχισω να ετοιμαζω βαλιτσα μωρου-μαμας σε λιγες μερες,θα ερθουν τα επιπλακια,θα στολισω το δωματιο του μωρου μου και το πιο βασικο οι επισκεψεις στη γιατρο πικνωσαν :woohoo: τωρα θα πηγαινουμε καθε 2 εβδομαδες για υπερηχο!! :cheer: Ετσι θα περασουν ευκολοτερα οι μερες. :unsure:

Φιλακια σε ολες! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμεις εχουμε ΠΗΤ 2/9 αλλα ελπιζουμε να ειμαστε εξω μεσα στον Αυγουστο:P καθοτι δεν αντεχω αλλο .........νομιζω οτι θα εκραγω,

οτι τρωω μου καθεται σαν πετρα στο στομαχι και μεχρι το βραδακι δεν μπορω να κουνηθω.....:( τωρα προς το τελος πραγματικα αισθανομαι ανυπομονησια φοβερη...ο αντρας μου,μου λεει: μεχρι προτινως δεν ειχα καταλαβει οτι εισαι εγκυος και τωρα τα εβγαλες ολα μαζεμενα τα αχβαχ....:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

>ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ.ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΠΗΡΕΣ?

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗ ΣΤΙΡΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ HONDOS CENTER ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΩ ΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

κιντερ μου δεν εχουμε παρει το ιδιο καροτσι εγω πηρα το aria της pegperego το χρωμμα λεγεται cameo το πηρα ιδιο με το καθισμα αυτοκινητου ειναι ροζ με καφε σκουρο πολυ ωραιος συνδιασμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FOULINAKI ΜΟΥ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΙΕΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΗΣ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΤΡΕΛΗ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ.ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΙΩΘΕΤΕ?

>ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΣΟΥΠΕΡ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΚΙ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΡΟΖΖΖΖΖΖΖΖΖ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΣΑΝ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΝΑ ΒΡΕΞΕΙ.ΔΡΟΣΟΥΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kideraki χαιρομαι πολύ που δεν ειναι τιποτα απλα ειμαι λιγο φοβιτσω με τους πόνους...η εξαντληση ...το ρωτας?μιλαμε ειναι στιγμές που νιωθω οτι τα ποδια μο υθα λυγισουνε...θελω να βγω να περπατησω απλα δεν αντεχω πού .Και περισσοτερο απο ολα με εξανλει το σταθώ όρθια.

Βρε κοριτσούδια από κιρσούς πως πάτε?....:S .Εγώ μιλαμε για τρελλλλλλό χαλι..Καλα ειχα προδιαθεση και κληρονμηκότητα αλλα το τωρινό και μαι ακόμη χάλι δεν το είχα υπολογίσει...Δε βοηθησε βλεπετε και το γεγονός οτι τοσο καιρό στο γραφειο τα ποδαρακια μου φωναζανε κρεμμαμενα κα΄τω...ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΑΣΧΗΜΑ ΜΟΒ ΜΠΛΕ...ΣΗΚΩΣΕ ΜΑΣ....αλλα που να τα βαζα κορτσούδια...που οεο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κιντερ μου και εμενα αν ηταν το πρωτο παιδι θα επαιρνα κατι ουδετερο τωρα που ειναι το δευτερο εχω το ελευθερο να γεμισω ροζζζζ χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ....

ΕΜΙΣ ΕΧΟΥΜΕ Π.Η.Τ 4-8... ΖΕΣΤΕΝΟΜΑΙ...ΕΧΩ ΑΥΠΝΙΕΣ...ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΟΛΑ!!!! ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!! ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ.ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΙΑΣΤΩ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FOULINAKI ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΣ Ε?ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ.ΑΠΟ ΡΑΓΑΔΕΣ ΜΠΟΛΙΚΕΣ ΑΠΟ ΚΙΡΣΟΥΣ 2-3 ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ.ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ.ΧΙΧΙΧΙ.ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΦΑΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ.ΠΙΚΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΨΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ 3200 ΠΗΡΕ 300 ΓΡ ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 13 ΜΕΡΕΣ ΦΑΓΑΝΟΥΛΗΣ...ΜΕ ΕΙΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΑΛΛΑ ΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ (ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ)ΑΝ ΠΑΛΙ ΟΧΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΑ ΕΧΕΙ ΘΕΣΗ ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΤΖΑ ΤΟΥ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΨΑΧΟΥΛΕΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ...ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ...ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΑ ΚΑΤΙ ΙΔΑΙΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΠΩΣ...ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟ ΨΑΧΟΥΛΕΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΨΑΧΟΥΛΕΜΑ ΑΥΤΟ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΣΕ ΠΕΡΕΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΩΡΑ ΣΕ ΩΡΑ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KIDERμου υπομονη με τα πονακια ειναι που ερχεται το μωρουλινι σου. Το μονο που μπορει να κανεις ειναι ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!

Foulinaki μου κιρσους δεν εχω ακομη αλλα πολυ φοβαμε με την ακινησια του γραφειου συντομα θα εμφανιστουν :huh:

marianda μου καλες βολτουλες και καλα ριλαξ με τα καινουργια ροζ πραγματακια σας.

XRISTINA22.. ειναι καιρος να τα ετοιμασεις ΟΛΑ!!

filos`ifigen μου συγχαρητηρια για το μπεμπε σου που ειναι πανετοιμο!! Συντομα θα τον εχει αγκαλια! Σου ευχομαι τα καλυτερα φιλεναδα!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σ'όλες τις γλυκές μαμάδες του καλοκαιριού αυτού!!

Ιγιγένεια... άντε κοπέλα μου!! Μ'έναν πόνο να'ναι!! Πλησιάζει ο μπέμπης... ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ :woohoo:

Αναστασία μου.. αρχίζω από τώρα διότι σε μιάμιση βδομαδούλα μετράω αντίστροφα!! Βέβαια ελπίζω να ξεμυτίσει μετά τις 23 του Ιούλη.. Τον θέλω λιονταράκι τον αντράκο μου τον μικρό όπως έχω και τον μεγάλο!!

Η θάλασσα καλή ήταν! Βέβαια στα Νέα Στύρα είναι πολύ καλύτερη!! Σχετικά ζεστή ήταν και πάλι όμως συγκριτικά με την Εύβοια!!

madojohn υπομονή κοπέλα μου!! Όλα για καλό γίνονται! Μόλις φτάσει η ώρα και το αγκαλιάσεις θα τα ξεχάσεις όλα!!!

Foulinaki καλή άδειαααα... Να ξεκουραστείς τώρα γιατί μετά.. τρεχάτε ποδαράκια μας!! Ίσως να'ναι και οι τελευταίες φορές που κοιμόμαστε ξένοιαστα και πολύ!!! Η θάλασσα δεν έλεγε και πολλά!! Αν καταφέρω και κάνω ακόμα κανα δυο βουτίτσες καλά θα'ναι!!

Μαριαντάκι μου.. την Δευτέρα εύχομαι να έχεις τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ!! Η σκέψη μου πάντα κοντά σου!!

Doppler μου έκανε την Δευτέρα στην εξέταση ο γιατρός! Κάποια στιγμή κάτι κοίταγε κι άκουγε εκεί στον υπέρηχο και τον ρώτησε ο άντρας μου και μας είπε ότι είναι αυτό! Όλα καλά κι εκεί!!

KIDER από εξάντληση άλλο τίποτα!! Δεν αντέχω να πάρω τα πόδια μου!!

Χριστίνα.. νομίζω θα έπρεπε ήδη να τα έχεις πάρει!! Δεν θέλω να σε αγχώσω αλλά κάνουν και κάποιες μέρες να στα παραδώσουν!!

Με το καλό το μωράκι σου!! Εγώ έχω 06/08 ΠΗΤ!! Κοντά κοντά είμαστε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...