Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΦΑΝΗ26 έγραψε:

Κοριτσια εχω βαρεθει.. ντρεπομαι που το λεω αλλα εχουν σπασει

τα νευρα μου... ολα μου φταινε.. :S

Και πάλι καλά εσύ.. πλησιάζεις!! Εδώ βαρεθήκαμε εμείς που ΄χουμε κι 6 βδομάδες μπροστά μας!! Με το καλό κοπέλα μου... Και μην φοβάσαι! Όλα θα πάνε καλά! Κι εγώ με πρόκληση βγήκα αφού είχα συμπληρώσει όλο τον 9ο!! Κι είχα πάρει και μερικές μέρες από τον 10ο.. :P

Unique έγραψε:

Ντάλια,μοντέλο εγκυμονούσα, αν δεν είχες εσύ όμορφο σώμα ποια θα είχε καλή μου? Και λόγω επαγγέλματος, αλλά απ'ότι κατάλαβα έχεις και μια άλφα πειθαρχία.Και εμείς ξέρουμε ότι δεν πρέπει να φάμε ένα καρπούζι στην καθισιά, άντε πεπόνι να μην τα παραλέμε,αλλά το κάνουμε!

Μην είσαι τόσο σίγουρη για την πειθαρχία!! Ευτυχώς με βοηθάει η φύση!! Που να δεις τι λίτρα κοκα κόλα κατέβαζα πριν την εγκυμοσύνη , τα λιπαρά από τα κρέατα που τρώω.. Μην βλέπεις που δεν είμαι φίλος των φρούτων!! Κρεπούλες, παγωτά... κ.ο.κ... Θα χρειαζόμουν τόπι να τυλιχτώ.. και ένα γερανό για μεταφορά!! :laugh: Έχω βάλει 14 κιλά κι όλοι απορούν που βρίσκονται! Ευλογημένο το σκαρί του μπαμπά μου! Μακάρι τα παιδάκια μου να πάρουν την ποιότητα δέρματος του άντρα μου.. που δεν φαίνονται καθόλου για την ηλικία τους και το σκαρί το δικό μου!!

Elena333f έγραψε:

Ta dika mou nea exoun ws ekshs,to agoraki mas perase th mikrh sta kilakia 1.730 htan xtes parakalw.Shmera tha exei paei panw apo 1.750! Wow e?

H mpoumpouka mas htan xtes 1.580 parolo pou pinei perissotero galataki apton mpemph,alla psilovgazei goulitses.

Vgalame ton oro k shmera h aurio tha to vgaloune k apton mpemph.Ola kala!

Mou lene oi giatroi se 2 vdomadoules tha ta exw sto spiti

Με το καλό να περάσει γρήγορα ο καιρός και να τα πάρεις τα ζουζουνάκια σπίτι σου!! Μεγαλώνουν τα γλυκούλια μου!! Μπράβοοοο...

Και κάτι ακόμα... μην στενοχωριέσαι για την κοιλίτσα σου!! Με λίγη σωστή διατροφή, και λίγη σωματική άσκηση.. ( αν προλάβεις κάποια στιγμή με τα μωράκια!!) όλα καλά θα πάνε!! Εϊσαι πολύ μικρούλα ακόμα και το σώμα σου θα επανέλθει! Μην ξεχνάς, εδώ ένα μωράκι κάνουμε και γινόμαστε έτσι.. σκέψου εσύ που είχες 2 μαζί!!!! Και σκέψου ότι το πέρασες 1 φορά και .. τέλος!! Εμάς θα ξανανοίξει η κοιλιά.. θα ξεκινήσουμε πάλι από την αρχή... :unsure: Άστα να πάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΠΗΤ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ?ΑΥΤΗ ΣΤΙΣ 28 Η ΑΥΤΗ ΣΤΙΣ 6?Ο ΓΑΙΤΡΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?ΤΗ ΠΕΜΟΤΗ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΝΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΟΛΙΣ ΒΡΑΔΙΑΖΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΛΕΩ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερααα!!!!

Θελω πολλα να γραψω αλλα πλησιαζει η ωρα του υπνου μου και εχω ζαβλακωθει!!!

Συγχαρητηρια για τα μωρακια σας!!!!!Ειναι που νυσταζω ή ολα ειναι γιγαντακια??? :P

Περασα το πρωινο μου με μανικιουρ πεντικιουρ και σας εχασα!

Σας φιλω ολες και θα επανερθω(μαλλον) οταν ξυπνησω!!! :kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΓΕΜΙΣΤΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!!!ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!ΓΙΟΥΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΛΙΟΖΕΣΤΕΣ!!!!ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια μου καλη η κορτιζονη αν σε ανακουφιζει. Εμενα δεν ειναι ακομη τοσο εντονη η φαγουρα γι αυτο δεν ζητησα κατι πιο δραστικο!

Elena333f διδυμομανα μου υπομονηηηη πολυ συντομα θα εχεις τα μωρακια σου στο σπιτι. Τι ειναι δυο βδομαδες καλε?? τιποτααααα!! :)

Anastacia καλησπερα και καλον υπνο να εχεις!!

Και εγω με προκληση βγηκα! Επρεπε να γεννηθω 06/06 και γεννηθηκα 19/06 3100! Μικρουλα βγηκα για τις μερες που περασα σχεδον 2 εβδομαδες πανω συνολο 42 εβδομαδες. Ο αντρας μου ηταν λιγο μεγαλουτσικος γεννηθηκε με καισαρικη την 38η εβδομαδα 4 κιλα. :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Iφιγενεια μου.. μου ειχε δωσει πητ 26 Ιουνιου (δλδ σε 3 μερες :blush: )

αλλα μετα μου τα αλλαξε και μου ειπε 2-3 Ιουλιου..

Ε! δεν παει αλλο μετα!! Θα μπω στον 10? Τελος παντων!!

Αυριο θα παω παλι στον γιατρο και ελπιζω να ειναι η τελευταια

μου συναντηση με την μπεμπα μεσω.. υπερηχου!!:laugh:

dallia μου... οι 2-3 τελευταιες εβδομαδες νομιζω οτι δεν περνανε

με τιποτα.. μια χαρα ηταν ολες οι αλλες..!

Ψωνια για το μωρο.. μια την μαμα.. αγορες... η βαλιτσα του μαιευτηριου..

το παιδικο δωματιο.. λιγο πολυ περναν οι μερες..

Οταν τα εχεις ολα ετοιμα και περιμενεις? Ε! δε περναν οι μερες!! :(

Αλλα κι απο την αλλη.. αν γκρινιαζεις παλι δεν αλλαζει τιποτα!!

Φαγαμε τον γαιδαρι στην ουρα θα κολλησουμε? :laugh: :laugh:

Ελενα μου θα φυγει η κοιλιτσα!! 2 ζουζουνακια κουβαλουσες

τοσους μηνες!! Χαλαλι!!

Unique μου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα Φανούλα... Από γκρίνια άλλο τίποτα!! :laugh: Αφού ο άντρας μου κι η μαμά μου λένε να κάνω υπομονή.. αλλά που... άστα!! Που θα πάει... Καλά τα λες!! Φάγαμε τον γάιδαρο!! Στην ουρά θα κολλήσουμε;; Αλλά τρώγεται αυτή η ουρά και μες στην ντάλλα του καλοκαιριού;;; :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου τι μου κανετε; εγω μολις γυρισα απο την γιατρο μου. εχω και καλα νεα και ανχωτικα νεα μεχρι να δουμε τι θα γινει, αρχιζω απο τα καλα, με βρηκε τελεια γυναικολογικα η μικρη ειναι σχεδον 1700γρ:cheer: και εχει γυρισει εχει παρει θεση και ειναι χαμηλα, η γυναικολογος αν ολα πανε καλα θα με βαλει τον 15αυγουστο να γεννησω, εφαγα και χερι σημερα γιατι ηθελε να δει αν χανω υγρα αλλα δεν χανω αυτο κοριτσια πονεσε, τωρα παμε στα αλλα νεα, τα λευκα μου αιμοσφαιρια εξακολουθουν να ειναι υψηλα αλλα δεν εχω κανενα συπτωμα για να εχω καπου φλεγμονη τα εχουμε αποκλεισει ολα γιαυτο θα ξανακανω εξεταση αιματος σε αλλο μικροβιολογικο εργαστηριο που δεν παιρνανε τις εξετασεις απο μηχανημα αλλα της κανει η ιδια η μικροβιολογος, αν φανουν πιο λιγα ολα ειναι καλα, αν και εκει βγουν πολλα τοτε θα παρω αντιβιωση και υπαρχει περιπτωση να χρειαστει να βγαλουμε την μικρη οποτε ειμαι σε αναμενα καρβουνα μεχρι να κανω την εξεταση, βεβαια η γιατρος πιστευει οτι ειναι λαθος του διαγνωστικου αφου δεν εχω κανενα συπτωμα για φλεγμονη, για καλο και κακο καναμε προληπτικα ενεση κορτιζονης για τα πνευμονια της μικρης σε περιπτωση που πρεπει να βγει να ειμαστε ετοιμοι. αχ μακαρι να ειναι λαθος απο το διαγνωστικο γιατι ολα πανε τοσο καλα και η γιατρος μου μου λεει αντε η μπεμπα θα σου κανει το χατηρι να γεννησεις φυσιολογικα. Μη στραβωσει τωρα λογο των λευκων.:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια οντως οι τελευταιες εβδομαδες δεν περνανε τα εχουμε ολα ετοιμα εχουμε τελειωσει απο ψωνια και καθομαστε και περιμενουμε και δεν περναει η ρημαδα η μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΓΛΥΚΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΣΟΥΤΖΟΥΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗ ΔΡΟΣΙΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΩ ΤΗ ΤΡΕΛΗ ΜΟΥ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΓΙΑ ΓΛΥΚΟ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΞΕΠΑΤΩΘΕΙ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΧΑΛΑΣΕ Η ΣΤΙΡΕΛΑ ΕΛΕΟΣ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΜΑΠΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ.ΑΑΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΕΧΡΙ 1η ΙΟΥΛΙΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ.ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΗΡΑ ΜΕ ΜΑΙΑ.ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ.ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΞΑΝΑ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

γεια σας κοριτσακια μου τι μου κανετε; εγω μολις γυρισα απο την γιατρο μου. εχω και καλα νεα και ανχωτικα νεα μεχρι να δουμε τι θα γινει, αρχιζω απο τα καλα, με βρηκε τελεια γυναικολογικα η μικρη ειναι σχεδον 1700γρ:cheer: και εχει γυρισει εχει παρει θεση και ειναι χαμηλα, η γυναικολογος αν ολα πανε καλα θα με βαλει τον 15αυγουστο να γεννησω, εφαγα και χερι σημερα γιατι ηθελε να δει αν χανω υγρα αλλα δεν χανω αυτο κοριτσια πονεσε, τωρα παμε στα αλλα νεα, τα λευκα μου αιμοσφαιρια εξακολουθουν να ειναι υψηλα αλλα δεν εχω κανενα συπτωμα για να εχω καπου φλεγμονη τα εχουμε αποκλεισει ολα γιαυτο θα ξανακανω εξεταση αιματος σε αλλο μικροβιολογικο εργαστηριο που δεν παιρνανε τις εξετασεις απο μηχανημα αλλα της κανει η ιδια η μικροβιολογος, αν φανουν πιο λιγα ολα ειναι καλα, αν και εκει βγουν πολλα τοτε θα παρω αντιβιωση και υπαρχει περιπτωση να χρειαστει να βγαλουμε την μικρη οποτε ειμαι σε αναμενα καρβουνα μεχρι να κανω την εξεταση, βεβαια η γιατρος πιστευει οτι ειναι λαθος του διαγνωστικου αφου δεν εχω κανενα συπτωμα για φλεγμονη, για καλο και κακο καναμε προληπτικα ενεση κορτιζονης για τα πνευμονια της μικρης σε περιπτωση που πρεπει να βγει να ειμαστε ετοιμοι. αχ μακαρι να ειναι λαθος απο το διαγνωστικο γιατι ολα πανε τοσο καλα και η γιατρος μου μου λεει αντε η μπεμπα θα σου κανει το χατηρι να γεννησεις φυσιολογικα. Μη στραβωσει τωρα λογο των λευκων.:blush:

Μαριαντάκι μου, εύχομαι όλα να πάνε καλά και να έχει γίνει λάθος από το διαγνωστικό!! Καλά αποτελέσματα! Πότε θα κάνεις τις εξετάσεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ dallia μου ηταν να παω σημερα αλλα πονουσα το βραδυ απο το χερι που μου εχωσε η γιατρος και κοιμηθηκα το πρωι, θα παω αυριο το πρωι και ελπιζω μεχρι την παρασκευη το απογευμα να τα εχω τα αποτελεσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΖΟΥΖΟΥΝΟΜΑΛΟΥΛΕΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΣΠΙΤΙ ΣΠΙΤΙ ΣΠΙΤΙ.ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΜΟΝΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΝΙΩΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Η ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ?ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ?

>ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΚΙΝΤΕΡ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΟΡΓΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΑ.ΕΓΩ ΠΧ.ΑΠΟ ΧΘΕΣ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΟΣ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΕΝΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΕΚΑΝΕ ΤΡΕΛΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!Πως ειστε???

Μαριαντακι μου μακαρι να εγινε λαθος!Γιατι θα πρεπει να βγει η μικρη αν οχι???Εχασα επεισοδιο????Φτου φτου ομως 1700!!!!!!!!!!!!!!!!!Μπραβο σας!!!

Κιντερ μην ανησυχεις μωρε...Αφου το ενιωσες το νινακι.Τωρα αν δεν αντεξεις παρε τηλ!!!(αληθεια πως σε λενε???)

Μαντωελπιζω κ με σενα να πανε ολα καλα!Ξεκουρασου κοπελα μου!Αν και δε θα σκασουμε κιολα!Οτι και να τυχει τα μωρακια μας ειναι πλεον ολοκληρα ανθρωπακια!!! ;)

Ελενακι γρηγορα θα φτασουν στα 2 κιλα τα κουκλακια!!Αντε μια υπομονουλα ακομα αγαπη μου!!!Να ερθουν σπιτι και να χορτασετε κ οι 4 αγκαλιες!Σε καταλαβαινω!!!!Και για την κοιλιτσα θα στρωσει!!!Ετσι ειναι σε ολες σαν αδειο μπαλονι κ σιγα σιγα επανερχεται!!!Βοηθαει με χιλια κ ο θηλασμος!!!!Για τις ραγαδες,ειπαμε!Βαλε τα μωρα να πουν τα καλαντα του χρονου!χαχαχαχααχαχαχαχ Και θα λενε:οχι για μας για την φουκαριαρα τη μανα μας!!!!!!

Τομα κ Νταλλια συγχαρητηρια για τα αγορακια σας!!!Βρε κοριτσια τι μεγαλα μωρακιαααααααα!!!!!

Φανουλα κ Ιφιγενεια καλη ορεξη με... την ουρα του γαιδαρακου!!!

Ζουζουνιτσα-Λινακι-Γιουνικ :kiss:

Εφη,Μαρι...οπως παντα μας γραφουν στα μπαλακια των μπεμπηδων τους!!!!!!!!!!

Φιλακια σε οοοοοολες!!Που ειστε καλεεεεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο να πας κοπελα μου!Κανε μωρε υπομονη!!!Δεν θελεις-αν γινεται- να τα ζησεις ολα φυσιολογικα???Να σπασουν τα νερα,βαλιτσα κ αντρουλη στο χερι κλπ????

Καταλαβαινω πως κουραστηκες αλλα λιγο εμεινε!!!Δωστου το χρονο του!!!Να μαζεψει σιγα σιγα τα πραγματακια του,να συμμαζεψει το σπιτακι του(μητρα σου!!!) και μετα να μετακομισει στην αγκαλιτσα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ..ΜΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΑΝΥΣΗΧΩ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω μαζι σου Ιφιγενεια..

Κι εγω αρχισα να ανησυχω για το αν θελει να βγει απο μονο του!! :(

Σημερα ακυρωσα το ραντεβου με τον γιατρο και το εβαλα για

αυριο το απογευμα.. ο καιρος ηταν μονο για μεσα...:angry:

Αυριο λοιπον να πουμε τα νεα μας στα κοριτσια..:)

(αν και ειμαστε σε ξενο "οικοπεδο"!!) χαχαχα!!:laugh: :laugh: :laugh:

(Αυγουστομανουλες..!! ετσι οπως παμε Αυγουστο θα γεννησουμε..!!) χιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΑ ΜΙΑ ΚΡΕΠΟΥΛΑ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΙΤΣΑ ΚΑΙ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙ.ΣΟΥΠΕΡ.Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΤΕΜΠΕΛΙΑΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΚΑΩ ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΗΣΥΧΗ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.

>ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΑ ΜΕ ΛΕΝΕ.ΑΣΧΕΤΟ ΆΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ.ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΗ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΕΝΑ ΠΩΣ ΣΕ ΦΩΝΑΖΟΥΝ?

>ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ.ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΟΔΟ.ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ.ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΣ ΕΤΣΙ ΦΑΝΗ?ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΑΣ ΛΥΣΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΨΑΧΟΥΛΕΨΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΕΙ ΑΝ ΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑ ΚΤΛ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ...ΝΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗΝ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΟΙΛΙΣ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΕΚΑΝΕ ΚΟΛΠΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΨΑΧΟΥΛΕΜΑ ΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΕΣΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Βαλε τα μωρα να πουν τα καλαντα του χρονου!χαχαχαχααχαχαχαχ Και θα λενε:οχι για μας για την φουκαριαρα τη μανα μας!!!!!!

Τομα κ Νταλλια συγχαρητηρια για τα αγορακια σας!!!Βρε κοριτσια τι μεγαλα μωρακιαααααααα!!!

Καλά μιλάμε δίνεις ρέστα σήμερα!! :laugh: :laugh: :laugh:

Όσο για τα μωρά.. άστα!! Ολόκληρα θρεφτάρια είναι!! Να δω πως θα βγουν!! :blink:

KIDER έγραψε:

ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΑ ΜΙΑ ΚΡΕΠΟΥΛΑ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΙΤΣΑ ΚΑΙ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙ.

Έτσι έτσι... Εμένα μου αρέσει σοκολάτα καρύδα!!! Πώπω την θυμήθηκα και μ'έπιασε λιγούρα!! Κι όχι τίποτα άλλο!! Τρώω μόνο σ'έναν φίλο μας στα Στύρα που την κάνει τέλεια... κι είμαι Αθήνα!!:(

Ιφιγένεια και Φανούλα με το καλό!! Να έχετε τα καλύτερα αποτελέσματα αύριο και σύντομα τα μπεμπάκια αγκαλίτσα!! Άντε βρε κορίτσια.. Να παίρνουμε σειρά κι εμείς.. Μετά από σας μάλλον είμαι εγώ!!

Φιλάκια σε όλες σας.. Έφη, marimari,ζουζουνίτσα, φουλινάκι κτλ..κτλ..

Σήμερα έκανα και κάποια ψώνια για την βαλιτσούλα... Πήρα νυχτικά, ένα σουτιέν θηλασμού, παντόφλες πλαστικές για το μπάνιο, 3 εσωρουχάκια...

Και πήρα και για τον μπεμπάκο μου πάνες αγκαλιάς, 2 πικέ κουβερτούλες... Τέλεια!!

Έκανα και την πρώτη μου βουτιά σήμερα... για φέτος!!

Μαριαντάκι μου.... ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...