Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Τελεια η μαγουλιτσα!!!!

Καλο βραδυ κι απο μενα!Να κοιμηθουμε ολοι γαληνια και με χαμογελο!!!

Ωχ καλο κουραγιο κ καλη τυχη στο αγορακι σου το μεγαλο!!!!Δεν ξερω τι ωρα θα ειμαι πισω(ειναι κ η αποσταση) μην αγχωθεις να περιμενεις την αφεντια μου!!!Φιλακια!

Νταλλιαααα που εισαι καλεεε???Καληνυχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Anastacia έγραψε:

Νταλλια αντε με το καλο το τρυπηματακι!!!Κι εγω εκανα μαζι με τη γλυκοζη!Ολα καλα!

Και τωρα που ειπα γλυκοζη.....Τι εννοουσες πως το οριο ηταν το 110?????σε ολα τα τσιμπιματα?????Εμενα ελεγε στο 1ο οριο 100,στο 5ο 140 και στα υπολοιπα(ενδιαμεσα) 200.... :unsure::unsure: Μη μου λες τετοια!!!!κατσε να φαω λιγο παγωτο μεχρι να δει η γιατρος τα αποτελεσματα!!!χχαχαχαχχαα

Αμ και εγώ είχα ξανακάνει τότε... αλλά λόγω χαμηλού αιματοκρίτη... τα ξανακάνω!! Άντε..λίγο μας έμεινε!! Που θα πάει!! Θα τελειώσει!!

Μην ανησυχείς για το όριο! Κάθε μικροβιολογικό τα μετράει διαφορετικά! Για παράδειγμα εμένα μου γράφει:

Τιμες αναφοράς : 60 -110 mg/dl

1η αιμοληψία: 75 mg/dl

100 γραμμ. γλυκόζη...

1 ώρα μετά: 192 mg/dl

2 ώρες μετά: 180 mg/dl

3 ώρες μετά: 92 mg/dl

Συγνώμη που άργησα ν'απαντήσω... έβλεπα τηλεόραση και μαγείρευα κάτι για να φάει ο Δημητράκης μου.... από τον πλακούντα!!!χαχαχαχα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Όσο για τις ανησυχίες μας... φυσιολογικό το βλέπω.. Από δω και πέρα.. μόνο τα μωράκια μας θα είναι στην προτεραιότητα μας απ'ότι φαίνεται!!

Βρε κορίτσια δεν ξέρω... ίσως να είμαι πολύ ευαίσθητη τι να πω.. Βλέπω κάτι στην τηλεόραση που μπορεί να είναι απλά μια τρυφερή σκηνή... και συγκινούμαι αμέσως.. Ήμουν που ήμουν... παράγινα ευσυγκίνητη!! :laugh:

Κοριτσάρες μου... καληνύχτα κι από μένααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσακια μου υπομονη λιγο ακομη.

Εγω αυριο κανω τις τελευταιες μου εξετασεις!!! Γιουπιιιιιιιι!!!!

Ηθελα να σας πω για την καμπυλη ζαχαρου..

Η δικη μου ειχε ως εξης:

Νηστικος 80 mgr/dl

Ληψη 75 gr Γλυκοζης

60' λεπτα μετα απο ληψη....... 93 mgr/dl

120' λεπτα μετα απο ληψη....... 80 mgr/dl

180' λεπτα μετα απο ληψη....... 75 mgr/dl

Μαλλον οι τιμες ειναι διαφορετικες σε καθε μικροβιολογικό..:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!

Μπηκα να σας πω τα νεα και βλεπω πως γεννηθηκαν τα διδυμακια μας!!! :woohoo:

:laugh: Κοριτσια ξεκινησαμεεεεεε!!!!Απιστευτο μου φαινεται!!!!

Να της ζησουν της Ελενας μας τα αγγελουδια της!!!!!

Για την καμπυλη εχω καταμπερδευτει με τις τιμες αλλα ουτε με νοιαζει!!!Στις 16 που θα παω θα δω τι θα μου πει η γιατρος!Μεχρι τοτε απλα το ξεχναω!

Λοιπον...Πηγα για καρδιοτοκογραφο.Σχεδον ευθεια γραμμη!!!Που σημαινει συσπαση μηδεν!!!!!!Ετσι κι αλλιως τα πρωινα ειναι ησυχη η μητρουλα μου! :P Με το που μου βγαλαν το μηχανημα ομως κανω μια καλη συσπασουλα!!! :unsure: Η θεια-μαια επιασε την κοιλια μου και μου ειπε να μην ανησυχω,να ξεκουραζομαι κ να κοιμαμαι τα μεσημερια...Φυσικα θα συνεχισω τα χαπια αλλα λιγαααακι πιο ηρεμη πλεον!Μου ειπε επισης πως μεχρι κ 8-10 τετοιες συσπασεις ΔΕν ειναι ανησυχητικες!Αυταααα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Μα, τι βλέπω????????????????? Το Αναστασάκι μου

και η Happy Mom , ανύσηχες????????????????????????????????

Γιατί βρε αγάπες μου? Τώρα σας διάβασα και πολύ στεναχωρήθηκα...

ΔΕΝ σας ξανα-αφήνω σ/κ/δ μόνες σας.... ΣΚ@Τ@ τα κάνετε!!!

Μα, τόσο αγχος και οι 2 σας χωρίς λόγο??? Τι θα λέτε στα παιδιά σας αύριο μεθαύριο ?!?!? Αφού (διαβάζω) ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!! Μην μου είσαστε τόσο φοβισμένες βρε γλυκούλες μου, κάνει κακό και σε σας και στα εμβρυάκια σας και στις σχέσεις σας και ΣΕ ΟΛΑ!

Ααααααααααααααααααααχ, δεν μπορώ να σας μαλώνω (στεναχωριέμαι πιο πολύ)

αλλά τι να κάνω με εσάς? Υπόλοιπα Μαμμο-κόριτσα βοηθήστε................!!!

Θετικές σκέψεις και χαμόγελο , συμπεθερούλες ! ! !

ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ, με συσπασούλες, με πονάκια, με απουσία κλωτσίτσων(?)και με παλιό-χαπάκια............ Τι να κάνουμε δλδ? Να τα βάψουμε μαύρα?

Οοοοοοοοοοοοοοοοχι !!!

Το ξέρω πως με κοροιδεύεται τώρα (((ΔΕΝ με νοιάζει καθόλου όμως!!!))

εγώ θέλω μόνο να μην κάνετε άλλες αρνητικές σκέψεις στο μυαλό σας

γιατί σε λίγο καιρό , που τα μπεμπάκια μας θα τα έχουμε αγκαλίτσα,

θα αναπολείται με νοσταλγία την υπέροχη και ευλογημένη περίοδο της κύησης

και θα στεναχωριέστε περισσότερο που θα την έχετε περάσει μες την ...μαυρίλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν ξαναδώ "τέτοια" μυνηματάκια

και ξανά-μυριστώ πεσμένη διάθεση ((πάνω από 3 φορές/εβδομάδα!))

θα μάθω που μένετε -και ΔΕΝ είναι δύσκολο!!!-

και θα έρθω να σας φάω τις ...Merendes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΥΓΟΥΣΤΟ-ΜΑΝΟΥΛΕΣ FOR EVER . . . . . . .. . . . . . (και ας γεννάμε και Ιούνιο και Ιούλιο και Σεπτέμβριο!!!)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχααααχαααα!!!

Μας ειπε λοιπον η κοπελια πως

1-τα καναμε σκατα!!! :woohoo:

2-ειμαστε μες στη μαυριλα

3-να συνεχισουμε να χαπακονωμαστε(μαλλον εννοει τα ψυχοφαρμακα)

και 4-θα μας φαει και τη μερεντα μας!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα Ευτυχως προλαβαινω να καταβροχθισω τη δικια μου μεχρι να ερθεις απο Αθηνα!!!!(αυτο με πειραξε περισσοτερο απ'ολα!!!!!!)

Γουσταρω τρελλες ανησυχιες και κατα φαντασιαν ασθενειες!!!Εχουν πολυ γελιο μετα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαζοστασα συμπεθεραααα!!!!:P ευθεια γραμμη ειναι το εγκεφαλογραφημα σου!!! συσπασεις κανω κ γω στο πα...κ ειχα κ την ωρα του καρδιοτοκογραφηματος...αλλα δεν τις επιασε το μηχανημα γιατι δεν ειναι σημαντικες!!!!! αλλου εχανες? δεν τους γεμισες εκει αμνιακο υγρο??:P

ΠΟΛΛΑ ΖΗΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΕΛΕΝΑΣ ΜΑΣ!!!!ΑΠΕΙΡΕΣ ΕΥΧΕΣ!!!

Ποια περναει δευτερη παρακαλω?

dallia μπραβο βρε..αψογη στην ενημερωση!!!

μαρι μου δεν με πειραζει να σου δωσωωωωω ολη τη μερεντα μου..προχθες πηρα γεμιστο τσουρεκι απ τον τερκενλη..11 το βραδυ..μετα τον καρδιοτοκογραφο!! το γλεντησα!!!!Κατσε να τελειωσει αυτη η παλιοεβδομαδα...μεχρι τις 17 θα σκαω...μετα ελπιζω να τελειωσεις κ συ κ να παμε για ...κρεπες κ ψωνια στο mall..:) Μεχρι τις 17 λοιπον...να τελειωσει ο γιος να ερθει ο αντρουλης...Σημερα εχουμε επετειο 19 ολοκληρα χρονια !!!που να βαλω κ τα αλλα....:laugh:

Παντως μαλωνε μας δε με πειραζει!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησεεεεετε!!!Να ειστε παντα τοσο αγαπημενο-ερωτευμενο-ευτυχισμενοι!!!!!Να χαιρεστε το αγορακι το μεγαλο σας και με το καλο να ερθει κ ο μπεμπουλης να δεσει η οικογενια ακομα πιο πολυ!!!!!!!

Καλα αν εκανα εγκεφαλογραφημα ΣΙΓΟΥΡΑ θα εβγαινε ευθεια!!!!

Αλλα ουτε μια συσπαση δεν ενιωσα...Στο 2-3 ηταν ο μετρητης!Και με το που τον βγαζουν...Την ενιωσα την ατιμη!τεσπα ολα καλα-αν κ τωρα νιωθω συσπαση η παλιοανωμαλη γυναικα!!!!Για το αμνιακο δεν ειπα τπτ...Ντραπηκα...Θα με κοροιδευανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΟ ΤΣΟΥΡΕΚΙ????????????????

ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΛΙΝΑ Η' ΜΕ ΤΗΝ ΛΕΥΚΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ???????????????????????????

Ααααααααααααααααααααααχ, τι τραβάω με εσας!!!

Ναι, να πάμε για κρέπες.... κερνάς γιατί με έχεις ταλαιπωρήσει πολύ

με την ...στεναχώρια σου! Στεναχωριέμαι και εγω!

Όσο για την σουρλουλού (ναι, την Αναστασία)

θα της φάω και τα αυτάκια που κοροιδεύει.... !

(και την μερέντα, εννοείται)!

Πάντα α-συσπαστικές εξετασούλες σας εύχομαι!

Εφάκι, ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,

ΚΑΙ ΝΑ ΕΊΣΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΓΕΡΟΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω αναστασουλα μου!Ειπαμε βρε να μην το παρακανουν οι παλιοσυσπασεις...οτι θα υπαρχουν πρεπει να το περιμενουμε...να δινουμε σημασια..αλλα οχι σαν τρελες!!Η ελενα μεχρι πριν δυο βδομαδες..χιχι νομιζε οτι ηταν τα μωρα..κι οχι συσπασεις...θυμασαι??:)

Ξαπλωνε κ γω εχω συσπασουλες παρολο τον τονο πρεπαρ που παιρνω...μισο ανα 6ωρο κι εγω...ξαπλωνε γιατι θα σου φαει οληηηη τη μερεντα η μαρι!!!

σφυγμους ποσους ειχατε? η μπεμπουλα κλωτσουσε που ακουγε το βομβο του μηχανηματος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟΝΟΥΠΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ..

Αναστασουλινο και Happy mom εχει δικιο το μαριμαρακι...ζεν πλεπει να ειμαστε στεναχωρημενες ολα ειανι πολυ καλα και πρεπει να χαμογελαμε..και ολα θα ειναι καλυτερα.ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΟΧΙ ΔΑΚΡΥΑ ΟΧΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ...ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑ ΚΑΛΑ!

Εχουμε καλους γιατρούς και γερη κραση και τα μπεμπουλια μας απλα μας κανουνε κολπακια για να τους δινουμε περισσοτερη σημασια..

Happymom... χρονια πολλα και καλα μονο με ευχαριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααααααααααααα!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΣΟΥΠΡΕΣ~!!!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΗ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΑς ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΔΙΔΥΜΟΜΩΡΑΚΙΑ ΤΗΣ!!!ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΜΑς!!!!!ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑ ΦΟΒΑΑΑΑΜΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουλινακι ευχαριστωωωωω!!! ανταποδιδω τις ευχουλες!!!

Ζουζουνιτσα μη φοβασαι καλεεεε!! βαλε μπρος το καροτσι σου..κ πατα τερμα το γκαζιιιι ΣΕ 10 ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΡΧΕΤΑΙΙΙΙΙΙ!!

κοριτσακια πολλα φιλακια...παω για δουλιτσες..:P

τι ζεστηηηηηη!!! :P:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως τις Λινα + Εβινα!!!!!!Κοριτσαρες μου ειστε μια χαρα ετσι!!!!!!??

Μες στην τρελλη χαρα!!!!Ζουζουνιτσα μεχρι τελος του μηνα θα εχουν ανακαινισει τα δωματια!!Υπερλουξ λεει η θεια μου!!!!Τιμες δε ρωτησα αλλα χε...!!!! :P:P

Καλα Εφη οτι κι αν λεω σημερα δεν ξεκολλαει το μαυλο μου...Θα φοβαμαι ακαταπαυστα μεχρι να φτασω τις 37 εβδ με το καλο!!!Αχ στο περα δωθε μας κοβω!χαχαχαχαχααα

Οι σφυγμοι της ηταν απο 137-155!και ναι κλωτσουσε το τρελλοκοριτσο!!!

Εν τω μεταξυ-ασχετο-ολο το απογευμα χθες ακουγα μουσικη.Αυτη η τσαχπινα(καλαααααααα τη λεω ετσι!!!) ξεσαλωσε και το βραδυ δεν ηρεμουσε!!!Βρε τι νανι-νανι το μωρακι μου να κανει τραγουδησα αυτη εκει!!!Πολυ μαρεσει που εχει "μουσικο αυτι"!!!Καλα ντε ολα τα μωρα εχουν αλλα αφηστε με να λεω τα χαζα μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα μου κοριτσακια εδω ειμαι. Μου εχουν συμβει τα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ αυτες τις δυο εβδομαδες. Ας τα παρω απο την αρχη...

Αν θυμαστε πριν 2 εβδομαδες ειχαμε μετακομιση στον γραφειο. Ε λοιπον την Τεταρτη 27.5 μολις ειχαμε τελειωσει και καθομουνα στο γραφειο περιμενοντας να μου συνδεσουν τον υπολογιστη και με παιρνουν τηλεφωνο απο το Ασκληπειο Βουλας οτι χτυπησαν τον αντρα μου με αυτοκινητο και τον εχουν εκει. Ο Κωστακης μου ειναι ταχυδρομος και ηταν με το μηχανακι για διανομη και περασε μια κυρια με το αυτοκινητο της το ΣΤΟΠ και τον χτυπησε. Οπως καταλαβαινετε μεχρι να φτασω στη Βουλα μου ειχαν κοπει τα ποδια. Ειχε καταγμα στο χερι και χτυπηματα σε ολη τη δεξια του πλευρα. Αφου του βαλανε γυψο νομιζα οτι τελειωσαμε και θα παμε σπιτι μας αλλα επειδη τον ποναγε φοβερα το στηθος του μας στειλανε με ασθενοφορο στον ευαγγελισμο. Μετα απο 4!!!!! ωρες τελικα φυγαμε απο τον ευαγγελισμο με ενα σκασμο πλακες και φαρμακα και πηγαμε σπιτι μας (περιττο να σας πω οτι θεωρειται οτι καναμε μονο!!! 4 ωρες γιατι μου κανανε χαρη επειδη ημουν εγκυος). Εν τω μεταξυ ημουνα ολομοναχη εκει στα νοσοκομεια γιατι δεν το ειπαμε σε κανεναν γιατι ο πεθερος μου ειχε κανει πριν 5 ημερες τριπλο by pass οποτε μονο αυτο τους ελειπε να τους πω.

Και οπως καταλαβαινετε εδω και 2 εβδομαδες κανω τη νοσοκομα γιατι ειδικα τις πρωτες ημερες ποναγε πολυ και για να σηκωθει ακομα επρεπε να τον βοηθησω, τον εκανα μπανιο. Η ζεστη αφορητη... τι να σας πω. Τα δε βραδυα ανεπαναληπτες σκηνες.... εγω να μην βολευομαι με την κοιλια εκεινος να μην βολευεται με το γυψο... μαξιλαρια απο εδω, μαξιλαρια απο εκει.... σκετη κωμωδια.

ΑΑΑΑΑ!!! Και την Κυριακη 31 Μαιου εδινα και γερμανικα..... τι να σας πω, εγραψα πιστευω καλα... με τοσα που μου ειχαν συμβει παλι καλα.

Την επομενη εβδομαδα ετρεχα απο ικα σε ικα και απο νοσοκομειο σε νοσοκομειο να μαζεψω την απιστευτη χαρτουρα για να δηλωσουμε το εργατικο ατυχημα για να μπορεσει να αποζημιωθει ο Κωστας.

Μεσα σε ολα αυτα εχω να σας πω 3 ευχαριστα... 1. σταματησα τη δουλεια!!!!!!!!!! 2. πηγα για υπερηχο και η μπουμπου ειναι τελεια 3. εκανα και εγω καμπυλη και ειναι οκ.

Αυτα ηταν τα νεα μου, δεν προλαβα να διαβασω ολα τα νεα σας γιατι 2 εβδομαδες εχετε γραψει ολοκληρο ΤΟΜΟ βρε σεις... Σας στελνω ομως πολλα φιλακια και ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΕΝΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.

ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΠΙ ΜΑΜ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΚΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΤΗς ΚΟΥΚΛΑΡΑς ΜΟΥ!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΧΙΧΙΧΙ!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συμβουλές από φρέσκια μαμά 2 κοριτσιών:

1) ΚΟΙΜΗΘΗΤΕ

2) ΒΓΕΙΤΕ ΒΟΛΤΕΣ

3) ΑΡΑΞΤΕ ΩΡΕΣ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

4) ΦΑΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ (θα τα χάσετε πιστέψτε με, εμένα με βλέπουν οι φίλοι μου και δεν πιστεύουν πως γέννησα πριν 2,5 μήνες, δεν προλαβαίνω να φαω όσο θέλω)

μμμ τι άλλο.....

Α! Σεξ... αν δεν κάνετε τώρα μη χαίρεστε ούτε και μετά θα κάνετε!! Δε θα προλαβαίνετε...:woohoo: :woohoo: :woohoo: χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΠΕΣΑΝΕ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ!!!!!ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΕΠΙΘΥΜΗΣΑΜΕ !!!ΜΑΚΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ Ε!! ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!!!!!ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MariaIoanna έγραψε:

Κορίτσια συμβουλές από φρέσκια μαμά 2 κοριτσιών:

1) ΚΟΙΜΗΘΗΤΕ

2) ΒΓΕΙΤΕ ΒΟΛΤΕΣ

3) ΑΡΑΞΤΕ ΩΡΕΣ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

4) ΦΑΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ (θα τα χάσετε πιστέψτε με, εμένα με βλέπουν οι φίλοι μου και δεν πιστεύουν πως γέννησα πριν 2,5 μήνες, δεν προλαβαίνω να φαω όσο θέλω)

μμμ τι άλλο.....

Α! Σεξ... αν δεν κάνετε τώρα μη χαίρεστε ούτε και μετά θα κάνετε!! Δε θα προλαβαίνετε...:woohoo: :woohoo: :woohoo: χαχαχαχα

ΑΧ ΠΟΛΥ ΓΕΛΣΑ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!ΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΟΥ!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω βρε Αννα μου...Περαστικα στον αντρουλη σου!!!Καλο κουραγιο κοπελα μου και να προσεχεις!Ευτυχως σταματησες τη δουλεια τουλαχιστον!Αντε κ καλα αποτελεσματα για τα γερμανικα σου!!

Εβινακι τωρα με τις παλιοσυσπασεις δε βλεπω να τον πινουμε(τον καφε μας)!!!Εκτος κι αν ερθετε εδω στο χωριουδακι μου!!!!Θα σας κανω οοοοτι καφε θελετε και οτι λιχουδια και θα τον απολαυσουμε στη μπαλκοναρα μου!!!!!Με τον Μαγκα-το σκυλο μας- κλεισμενο απ'εξω(η μαλλον εμας φυλακισμενες μεσα!) γιατι τρελαινεται για νεες θυληκες μυρωδιες!Ποσο μαλλον διπλες-θηλυκες!!!!! :P:P

Μαριαιωαννα να'σαι καλα!!!Το σεξ τι ειναι????Κανενα νεο φαγητο???δεν εχω ιδεα!χαχαχαχχαχαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ περαστικα σας πωπω στα καλα καθουμενα τι γινεται παλι καλα που δεν ηταν τιποτα πιο σοβαρο να αγωνιας και αλλο στην κατασταση σου ο θεος σας φυλαξε!! αντε ολα να ειναι περαστικα και με το καλο τωρα μονο ευχαριστα!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εδω!!

Τι μου κανετε??

Αννουλα μου περαστηκα στον αντρουλη σου και υπομονη σε εσενα!

Σκεφτομαι αυτες τις μερες να αρχισω να ψωνιζω ρουχαλακια και μικροπραγματακια για το μωρο αρχισαν και για τα καλα οι ζεστες 38 εχουμε εμεις σημερα... :blink:

Αααα να μας ζησουν τα διδυμομωρουλινια!! :)

αυτα καλημερουδια σε ολες σας και πολλα kiss kiss kiss kiss :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφάκι

και εγώ σας ευχήθηκα , αλλά εμένα ούτε να με "φτύσετε" τώρα που σας μάλωσα, ε?

Η' μήπως αποφεύγεις απλώς το κέρασμα?

Αννα μου, γλυκό μου κοριτσάκι, περαστικά στον αντρούλη σου

και καλό κουράγιο και στους 2 σας... Η Παναγιά σας φύλαξε από τα χειρότερα....! Φιλιά και στην μπέμπα σας!

Φουλινάκι?????????? Θετική σκέψη, ΜΠΡΑΒΟ!

Και εγώ μαζί σου..............................!!!

Ζουζουνίτσα ΜΗΝ φοβάσαι!!!!!!!!!!!!!!! Εμείς είμαστε εδώ για ...εμψύχωση!

ΜαρίαΙωάννα

sex??? To σταμάτησα πριν λίγες μέρες λόγω ...κοιλιάς!

Δεν μπορώ να την ελέγξω πια... πάει όπου να'ναι και εκτός αυτού έχω χάσει και την κίνηση μου ((την φιδίσια!)) ..πάω μονοκόμματη πια!

Εσεις οι πιο έμπειρες όμως για πείτε μου κάτι (γιατί ντρέπομαι να ρωτήσω τον γιατρό)......... Εκτός του sex-ακίου, τα"υπόλοιπα" επιτρέπονται???????????

Μην γελάτε, δεν ξέρω! Υπάρχουν ένα σωρό "πραγματάκια" ακόμα

(και το ξέρετε...) αλλά μπορούμε να τα ...κάνουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είδα λάθος το ρολόι για 6 αντί για 5 που ήταν και βρικολάκιασα! Με βάση την εφαρμογή περιμένω την Πέμπτη ή την Παρασκευή, έκανα ένα τεστ σήμερα από αυτά τα 6 μέρες νωρίτερα και αρνητικό. Συμπτώματα μόνο πονάκια περιόδου, πόνος στη μέση και ελάχιστα πρησμένο στήθος. Μάλλον κουβάς και αυτός ο μήνας Εν τω μεταξύ στην αρχή μου φάνηκε ότι κααααατι ψιλοεβλεπα αλλά δε νομίζω τελικά, λογικά κάνουν γραμμουλες τα μάτια μου
    • Καλησπέρα κορίτσι μου γλυκό...πως είσαι εσύ;;  Ναι έχω δύο μεγάλα κορίτσια σωστά θυμάσαι!  Αυτή είναι η καινούργια γυναικολόγος που πήγα....είναι σε αυτή δύο κύκλους και πάω στον τρίτο ( έλειπα κ εγώ εκτός νησιού αρκετό διάστημα και όσο καταφέραμε να ελέγξουμε)  Σου ανεβάζω τις εξετάσεις του Φλεβάρη που έκανα να δείς προλακτίνη! Μου είπε είναι εντάξει ο ενδοκρινολόγος μου και η γυναικολόγος! Υγρό βγάζω  ακόμα αλλά έχω κάνει όλες τις απαραίτητες εξετάσεις στείλαμε μέχρι και υγρό να γίνει κυτταρολογικη εξέταση και ήταν καθαρή....δεν ξέρουμε που οφείλεται! Αλλά αφού όλα είναι οκ δεν υπάρχει κάτι άλλο να κάνω μου είπε η γιατρός!!!  Πήγα στην γιατρό 19η μέρα κύκλου και κάναμε έναν υπέρηχο και εκεί είδε ότι είχα εικόνα πως έγινε η ωορρηξία αλλά δεν μπορούσε να προσδιορισει το πότε μου είπε λογικά δύο τρεις μέρες πριν!  Έκανα την εξέταση και όταν της την έστειλα μου είπε ή έχω έλλειψη ή τελικά δεν έγινε!! Θα το δούμε από την αρχή του Κύκλου όταν έρθει περίοδος!! Πφφφ εκεί μπερδεύτηκα ( βέβαια πάλι θα φύγω εκτός για οικογενειακούς λόγους και δεν ξέρω κατά πόσο θα προλάβω! ) τώρα θα κάνει κ εξετάσεις σπέρματος ο σύντροφός μου να δούμε τι γίνεται ( εκείνος θα της κάνει εκεί που θα είμαστε αναγκαστικά για να μην το αφήσουμε κ άλλο πίσω) μου είπε ότι ανάλογα το σπέρμα θα προχωρήσουμε με φάρμακα για ωορρηξία κτλ!! 
    • Τώρα κατάφερα να μπω σορυ γτ αργοπορημένη απάντηση μου .. Έχω κάνει ορμονολογικες και ήταν καλές μου είπε! Τώρα αν όντως έγινε ωορρηξία όπως είδε στον υπέρηχο σε μια δυο μέρες πρέπει να αδιαθεσω σήμερα είναι 29η ημέρα! Μίλησα με την γυναικολόγο και μου είπε αυτή η μέτρηση δείχνει η ότι τελικά δεν έγινε ωορρηξία ή ότι έχω έλλειψη...με μπέρδεψε λίγο γτ ενώ στον υπέρηχο είδε ότι είχα εικόνα πως έγινε μετά μου είπε αυτό! Πφφφ
    • Όντως ρε συ τι κάνει η @Girly?τώρα θα έχει μάθει και φύλο μωρού σίγουρα!!!!!! Ναι ρε αγάπη αδιαθετησα......και μάλιστα ακριβώς στην ώρα της!!!!!το περίμενα μετά το χθεσινό τεστ!!!
    • Εγώ στο είχα πει από την αρχή...μην το κάνεις αυτό θα έχεις μεγάλο θέμα!!!! Θυμάσαι εγώ στη δεύτερη απόξεση με είχε αφήσει λίγο υπολλειμα μέσα με την δικαιολογία να μην σε ξυσω πολύ και δεν μπορέσεις να ξανακάνεις παιδί...και άντε να έχω αίμα 2 μήνες και να με πιάσει μια αιμορραγία στην βόλτα μας με τα παιδιά ξαφνικά    .και άντε να τρέχω μετά με ασθενοφόρα σε κλινική για απόξεση γιατί δεν σταματούσε με τίποτα η αιμορραγία!!!!και μετά που ξαναέκανα εκεί ησύχασα!!!! Είπαμε θέλουμε  και άλλα παιδιά αλλά εμείς που έχουμε ήδη παιδάκια  και ΠΡΕΠΕΙ να είμαστε ικανές να τα φροντίσουμε,γιατί να υποστούμε όλο αυτό;;;;;;;; Αν ο γιατρός είναι ΚΑΛΟΣ κάνεις παιδιά και απόξεση να σε κάνει...δεν παθαίνεις τίποτα! Εγώ θα σε έλεγα να αλλάξεις άμεσα!!!εγώ πάντως άλλαξα μετά από αυτό 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...