Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα μου και γλυκα μου φουσκάκια καλησπερα..σας ελειψα?

Εμενα παρα πολύ μου λειψατε και επειδη ειχα πολυ καιρο να διαβασω και να δω νεα σας τα διαβασα λιγο βιαστικά και εχω μπερδευτει με τα νεα σας...μονο να ειστε ολες καλα και αυτο με νοιαζει απο οτι ειδα δεν εχουμε πολυ σοβαρα προβληματα..ευχομαι να ειδα καλα..;)

ελειψα γιατι επιδη ετοιμαζομαι να φυγω απο τη δουλεια προσπαθω να τα αφησω ολα στην εντελεια και μαλιστα με υλικο για οποιον ασχοληθει μετα από μενα ειτε ειναι μια καινουρια κοπέλα ειτε καποια αλλη από το γραφειο.

οποτε τις ωρες που θ αμπορούσα ν μπαινω στο φορουμ,εγω δουλευα, η αληθεια ειναι οτι κουραστικα πολύ και εχω ακόμη 2 εβδομαδες.Αλλα δεν πηραζει γιατι ειμαι καλα και γω και η μπεμπούλα μου, εκτος από προχθές που μαλλον απο κουραση κλαταρα και δεν ηρθα στη δουλεια..σηκωθηκα το πρωι και ειχα δυσπονοια και λαχανιασμα που συνοδυτηκαν από ενα περιποιημεναο εμετο και μια αχυπαλμια που με κατατρομαξαν..ευτυχως ολα καλα αλλα μετα από καμια ωρα..

οποτε τη τρομαρα τη πηρα!!δεν ηταν ομως τιποτα μου ειπε η γιατρός..

οτι ολα ειναι οκ..και θα συμφωνησω γιαιτ με το που ξεκουραστηκα και κοιμηθηκα ολα καλα!!

Η μικρη μου και μεν αχορευευι σα τρελλη και γουσταρει τρελλα και η μανουλα, και ας μη κοιματε οπως θα πρεπε..εχω κανει κατι μαυρους κυκλους!!!να ναι καλα το κονσιλερ μου!

Το σαββατο παω και γω για καμπυλη και αυχομαι να δεξουν ολα τελεια για να μην στερηθω τη ζαχαρη μου και τα φρουτακια μου..ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ!!!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝΑΣΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΕΤΡΕΞΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΜΑΛΛΛΟΝ ΕΧΑΣΑ ΕΠΙΣΟΔΙΟ!ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΛΑΘΟΣ!:(

ΜΑΡΙΜΑΡΑΚΙ ΤΡΕΧΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ..ΕΥΓΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΩΡΟ!!!!B)

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΤΟΥΜΠΑ ;;;;;;;ΠΟΤΙΔΑΙΑ ΠΟΥΤΕ ΠΑΣ;;;;;;;;;

HAPPY MOM KAI MENA Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΜΚΡΟΥΛΑ ΕΙΑΝΙ ΚΑΙΓΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΜΟΥΝ ΑΑΡΧΙΚΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΒΑΡΟΣ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!;)

ΔΥΔΥΜΟΕΛΕΝΑΚΙ ΣΕ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΒΑΡΟΣ...ΗΡΩΕΣ ΕΙΣΤΕ ΟΙΔΥΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ:cheer:

ΦΙΛΑΚΙ ΑΣΕ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΒΑΡΙΕΣΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΦΟΥΛΙΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΜΟΥ!!!ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΠΡΕ ΕΣΥ;;;;; ΘΑ ΠΑΩ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΗ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΘΑ ΣΑΙ;;;;;ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΜΩΡΕ!!!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΣΟΥ;;;ΕΛΠΙΖΩ ΟΧΙ!!!!ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΝΕΑ ΣΟΥ ΦΩΤΟ ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!!ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Foylinaki ... να μην κουράζεσαι τόσο!! Είδες;; Σου έκανε παράπονα η μικρούλα σου!! Εύχομαι όλα καλά τώρα και να μην ξαναγίνει τίποτα! Και η καμπύλη δεν είναι τίποτα! Και μένα μ'είχαν τρομοκρατήσει στην αρχή αλλά όλα καλά!!

Αναστασία.. μην στενοχωριέσαι!! Όλα καλά θα πάνε!! Και δεν θα στερηθείς τίποτα.. Εδώ κι εμένα που ανησυχήσαμε στην αρχή.. δεν τρέχει τίποτα!! Όλα καλά!!

Κοριτσάκια μου... πολλά φιλάκια σε όλες σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα γλυκα μου σαπουνοφουσκακια...Σε λιγο η ασημενια μας σαπουνοφουσκα θα σκασει..κ τα ονειρα μας θα προσγειωθουν στην αγκαλιτσα μας!!

ειμαι λιγο καλυτερα γιατι μαλλον θα ερθει ο αντρουλης μου δυο μερουλες με αδεια να με δει...:)

Μιλησα κ με το γιατρο μου στη θεσσαλονικη..αλλο πραγμα ρε παιδια ο ανθρωπος που εμπιστευεσαι κ σε ξεγεννησε.....Με τη βοηθεια του θεουλη αλλα και αυτου του ανθρωπου εγινα μανα μετα απο δυσκολιες ,αποβολες κ μητρα δικερο...Ετσι κι αυτος μολις του τηλεφωνησα για το..μεγεθος του μπεμπη...με μαλωσε αλλα κ με γεμισε συμβουλες!!Μου ειπε οτι βγαλω γατι..κ να ανησυχω!!επομενως να κανω παντα οτι μου λεει!!!!!!!αχχ Φουλινακι μου σε ευχαριστω..παρηγορο να εχει κι αλλη..γατακι!!:) Ας ειναι γερα μωρε..θα τα μπουκωσουμε κ θα γινουν στρουμπουλα μετα...Απλα οι φοβιες σαν πιο μεγαλυτερη που ειμαι...ειναι αλλιωτικες!

:laugh: κοριτσακια μου η αναστασια μας ελεγε για το χαπι...που το εσπασε με το χερι της!!!:laugh: Δεν νομιζω να εχει κατι το χερακι της!!!:laugh: εκτος αν το στραμπουληξε στο τσιφτετελι!!

ο σιδηρος μου στα 37,4...νομιζω οτι ειναι μια χαρα...απλα μου πε ο γιατρος να κανω 6 με 8 γευματα την ημερα........οχι παχυντικα ..αλλα πολλα!Σε καποια κοπελα μου πε που το μωρακι της ηταν μικρο της ειπε να σηκωνεται να τρωει κ την νυχτα!!!!!!:blink:

αχχχ κοριτσακια μου αυτες οι ορμονες με ανεβοκατεβαζουν!!

ευχομαι να περασετε ενα τελειο σαβ/κο ολες κ τα μπουμπουκακια ολου του κοσμου κ τα δικα μας ..γεννημενα κ μη ,να ναι ολα γερα κ χαμογελαστα!!Μονο ετσι μπορουμε ναμαστε κ μεις!!!!

φιλακια αγαπημενες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες!!!Καλε...Τι επαθε το χερι μου????Δεν ξερω?χαχαχαχαχχααχααα Σας πειραζω!Φουλινακι μου δεν ξερω απο που το καταλαβες αυτο?? :unsure: Μηπως που ειπα πως πονανε κ μουδιαζουν τα πλευρα μου???Μαλλον!!!Μια χαρα ειμαι!

Και οι συσπασεις μειωθηκαν παρα πολυ!Χθες ελαχιστες,σημερα μονο δυο μικρες!Μαλλον πιανει το πρεπαρ! ;)

Λινακι να προσεχεις κ να μην κουραζεσαι πολυ!Μην ξεχνας πως κανονικα θα επρεπε να κατεβασεις και οχι να ανεβασεις ρυθμους!

Η Ζουζουνιτσα οπως παντα σε τρελλη χαρα!Βρε βρουουουμμμμμ σου λεω!!!

Νταλλια μου θα σου πω αυριο τα αποτελεσματα!Προς το παρον θα φαω το γιαουρτακι μου και θα σκεφτομαι πιτσες και πιτογυρα για να χορτασω!!!

Ηρθε η ντουλαπα μας και ειναι τελειαααα!Τεραστια,λειτουργικη και ωραια!Σαββατο θα παω να παρω κατι πομολακια σε σχημα μαργαριτας(καπως) αλλα σε διαφορα χρωματακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μουυυυ:laugh: :laugh: :laugh:

το σπασα με το χερακι μου...ξυπνησα πιασμενη....

τι εκανες με το χερακι σου???:P να φανταστω????/:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα μεγαλα πνευματα συναντηθηκαν και εγραψαν ταυτοχρονα παλι!!!(ψωναρα η δικια σου!)

χαχαχαχχααχχαχαχαχα λες γιαυτο να ειπε η Λινα για το χερι μου?χαχαχαχαχαχαα

Ολα καλα λοιπον συμπεθερουλα μου!!!!Να'ναι καλα ο ανθρωπος που σε εβαλε σε "ταξη"!Αντε να δεις κ τον αντρουλη σου!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom έγραψε:

αναστασια μουυυυ:laugh: :laugh: :laugh:

το σπασα με το χερακι μου...ξυπνησα πιασμενη....

τι εκανες με το χερακι σου???:P να φανταστω????/:blush:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΦΤΟΥ ΣΟΥ!χαχαχαχαχχχαχαχχαχχχαχα

Μαρη τρελληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!Συσπασεις εχω...Λες να ειμαι τοσο βλημα που να κανω πονηριες???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω να ξερω τι κανεις με το χερακι σου....μπορεις να βοηθας τον αντρα σου να τελειωσει....με τα μαστορεματα της ντουλαπας σας!!!!!!:blush: :blush:

ασε κατω το κατσαβιδι λοιπον αν σε πονεσε το χερακι σου!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χααχαχαχαχχααχαααχχαχχαχαααααα Ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσοοοοοοοοοοοοοο μου ελειψες...Ποσο??????????????????????????

Τρελλη μου φιλεναδα!!!!Πες μου κι αλλα νεα σου!!Μιιιιιλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σου πω βρε καλη μου? σαν ασανσερ εχω γινει...ανεβοκατεβαινω...Μη με βλεπεις τωρα...Τωρα ειμαι ταρατσα....πριν ημουν στο υπογειο...

επλυνα λιγο το μπαλκονι μου..βραχηκα ..κ συνηλθα!!!

ο τρελογιος μου γραφει τα Δυσκολα μαθηματα αυτη την εβδομαδα...ο αντρουλης λειπει στα σεμιναρια του..κι εχω την τρελοαδελφη μου εδω...

ηρθε η κρεβαταρα μου..αλλα το αλλο μου μισο λειπει.......κ ετσι νιωθω καπως...ολες οι φοβιες κι οι στεναχωριες γεμιζουν το μυαλο μου...μαλλον η απουσια του μου κανει ανω κατω την καρδια μου...

κ λενε ο ερωτας φευγει μετα απο 20 χρονια...σκατουλες ...μενει η αγαπη που ναι πιο δυνατη κι ο ερωτας παιρνει αλλη μορφη...

τι λεω παλι το ατομο??

ειδες που σου πα? γινομαι ανισορροπη!!!!

εχεις μια φιλη τρελλη!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρι που εισαι να με καμαρωσεις???

ωραια η ντουλαπα? πως γινεται το δωματιο? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματι πολυ ασανσερ εχεις γινει!!!Μετα απο 20 χρονια εεε!!!! :woohoo:

Ειναι κ η εγκυμοσυνη που βοηθαει στην "τρελλα"... Λογικο!

Τα μπαλκονια αστα να βρωμιζονται...Εμενα λες μετα!

Θα σου πω μεγεια την κρεβαταρα οταν θα την εγκαινιασεις με τον αντρουλη σου!!!(για υπνο μιλαω πονηρηηηηηη!)

Η ντουλαπα ειναι πιο ωραια απ'οτι φανταζομουν!!!!!Ανυπομονω να τη γεμισω με ρουχαλακια και μωρουδιλα!!!!!!!!!!!

Τα νευρα προκαλουν συσπασεις???Ετσι νομιζω......Θα τον δειρω τον αντρα μου...Θα μας ακουσετε στις ειδησεις!!!Παω! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχως δεν αντεδρασε γιατι αληθεια θα χειροδικουσα!!!!χαχαχαχαχαχαχα

Η πεθερα μου ειναι καλο κοριτσι τελευταια...Στενοχωρεθηκε παρα πολυ-το ειδα στο βλεμμα της-για τις συσπασεις!Και ειναι στα γλυκολογα συνεχεια!Ασε που ειδε επιτελους αλλες εγκυουλες και παραδεχτηκε πως ειμαι μια χαρα απο κιλα κ δεν εχω μεγαλη κοιλια!!!!

Τον αντρουλη μου τι θα τον κανω????Ξεχναει συνεχως πως πρεπει να μην κανω τπτ.....Ουφ! Χε....α κι εγω!

Υγ.Η ντουλαπα καθαριστηκε απο μαμα+πεθερα!!!!Απιστευτο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom έγραψε:

οχι μηηηη τον πατερα του παιδιου σου!!!!

δειρε τη μανα του καλυτερα !! την πεθερουλα σου!!:laugh: :laugh:

Να σου πω... πολύ καλή ιδέα!!Για εκτόνωση ότι πρέπει!! Χαχαχα!!! Αλλά βρε κορίτσια... σκέφτομαι ότι και εγώ πεθερά θα γίνω αύριο μεθαύριο και δεν θέλω καθόλου να 'μαι σπαστίκ!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ελενιτσα μου....εμεις θα μαστε ΟΙ τελειες πεθερες!!!!

αφου θα χουμε τελειες νυφες κ ακομη πιο τελειους γιους!!!:laugh:

αναστασια μου..χαιρομαι για την πεθερα...τωρα για το παιδακι της...εεε γενικα υπομονη μωρε..δεν το κανει επιτηδες!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταλλια μου δυσκολο!Αγορομανα και καλη πεθερα ειναι σπανιο!!Αν ομως εισαι μακρια απ'το ζευγαρι....Κατι γινεται!!!Γι'αυτο,οπως ειπαμε!Θα κρατησουμε τις κορες κ γαμπρους κοντα μας και οι γιοι με τις νυφες στην πεθερα!

Εφη τι λες????Συμφωνοι????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου εμεις συμφωνουμε σε ολα..σε αυτο θα τα χαλασουμε?

η πεθερα μου εχει 3 γιους στη σειρα..καθε χρονο εκανε κι ενα!!και ειναι καλη μωρε η καημενουλα! διαφωνιες υπαρχουν ακομη κ με τη μανα μας..

Εγω την καταλαβαινω τη δικη μου πεθερα,εχει περασει πολλα,εζησε αλλες καταστασεις ,δυσκολα χρονια..τις λυπαμαι τις καημενες...Πολλες φορες οι καταστασεις τις κανουν περιεργες...

εμενα παντως η δικη μου με λατρευει..

Εγω δεν χειροδικω στον αντρα μου...κυνηγαω να τραβηξω το μαλλι του γιου μου για να εκτονωθω!!!:P

αντε σας καληνυχτω!!!! φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Εφάκι μου... το εύχομαι!!

Αναστασία μου... καλή ιδέα αυτή!! Αλλά αν δεν κάνω κόρη;; :( Τι θα κάνω;; Τουλάχιστον δεν θα επαναλαμβάνω τα λάθη της πεθεράς μου και της μαμάς μου!! Γιατί δεν σας τα πα!! Είναι τα ίδια σκατά... :laugh: Μα ολόιδιες;; :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σας!!

Επιτέλους κατάφερα να μπω!! Την Τετάρτη όλη την ημέρα προσπαθούσα & δεν άνοιγε με τίποτα το mammyland... Μου είχαν σπάσει τα νεύρα :angry: & την έβγαλα στο facebook :laugh:

Εχω χάσει επεισόδια!! Θα διαβάσω τις προηγούμενες 10 σελίδες να μάθω τα νέα σας & επιστρέφω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

& Σήμερα αργεί λιγάκι το mammy... :angry:

Λυπάμαι για όσες έχετε κάποιο προβληματάκι... & εύχομαι να είναι περαστικά!

& εγώ σήμερα δεν είμαι καλά!! :S

Εχθές έκανα κάποιες αρχειοθετήσεις σε κλασσέρ & ήμουν & πολύ ώρα στον Η/Υ & με έπιασε ο ευθειασμός πάλι! :angry:

Για όσες δεν ξέρουν είναι κάτι σαν ψύξη στον αυχένα που δεν μπορώ να κουνήσω το κεφάλι σε καμία κατεύθυνση.. με πολύ πόνο .

Τα νέυρα του αυχένα είναι σαν να κρατάνε το κεφάλι σε απόλυτη ευθεία & το κεφάλι δεν μπορεί να λυγίσει. Δοκίμαστε το σαγόνι σας να το ακουμπησετε στο στέρνο.. εγώ δεν μπορώ ούτε την κίνηση να κάνω..:(

Φόρεσα το ωραιότατο κολλάρο μου & πήρα Depon.. Αλλά επειδή πονάω πάρα πολύ πήρα το γιατρό & μου είπε οτι μπορώ να πάρω 2 υποθετάκια Voltaren... :( .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!Τι μου κανετε????Καλα ειστε-δε σηκωνω κουβεντα!!!! :laugh:

Μαντω περαστικα κοπελα μου!

Μη νομιζεις..Καμια μας δεν καταφερε να μπει στο μαμμυ για πολυ την Τεταρτη!

Κοριτσακια πηγα για την καμπυλη!Καλεεεεεε!Ειμαι ανωμαλη ή εσεις ηπιατε αλλη γλυκοζη απο αυτη που μου δωσαν????? Αν μου βαζαν και 2-3(10-20) σταγονες βοτκα μεσα ανετα το επινα σε μπαρακι για κοκτειλ!!!! :woohoo: Μου αρεσε πολυ!!!!Ειχε κ γευση λεμονι....Μια χαρα!!!!Λιγακι γλυκο για τα γουστα μου αλλα οπως ενας γλυκος καφες!

Τα αποτελεσματα θα στειλω τον αντρουλη το απογευμα!Ελπιζω να μου αρεσουν τοσο οσο η γλυκοζη! :P

Αλλα νεα δεν εχω....Αυτα!!!!!

Η Ελενα η διδυμομανουλα που ειναι?????Ιδεα μου,ή εχει μερες να φανει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Αν και πρεπει να ξυπναω στις 7 για να παιρνω το χαπι μου και ξυπναω ανα μιση ωρα απτις 6!!! :P Εφη με βολεψε το σπασιμο στο χερι κ το κοβω αρκετα καλα!Δε χρειαζεται να γλυφω τον παγκο!!! :woohoo: :laugh:

Κοριτσια γελαω μονη μου ξαναδιαβαζοντας αυτο που ειχα γραψει για το "σπασιμο στο χερι"!!!χααχχαχαχα

Αλλα αν το ειχα σπασει το χερι μου....Γιατι να με "ειχε βολεψει" και γιατι να "εγλυφα τον παγκο"?????χαχαχαχαχαχαχχαχχαχαχαχχα Εχω πεθανει στο γελιο!!!χαχαχααχχαχαχαχχχαχχχαχαχαχαχαχα Με φανταζομαι βολεμενη με το γυψο μου και να γλυφω παγκους!χαχαχαχαχαχααχαχαχαχχχαα

Σε καλοοοοο μου τοσο γελιο μονη μου!!!!

Παντως μια χαρα ειναι το χερι μου κ ολα μου!!!!Το χαπι δεν ειναι καλα που το σπαω κ γουσταρω!χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου πέρασε ο καιρός στην αρχή ήταν κάπως δύσκολα αλλά μετά πέρασε  πιο γρήγορα ο καιρός 😊 Καλά η εφαρμογή εμένα πάντα έδειχνε ότι ναναι μερες ποτε δεν την κοιτούσα μόνο τα τεστ με έδειχναν καλά τις μερες ωορρηξιας  Σκέφτεσαι να κανείς τεστ ; Αύριο λογικά θα δείξει που περιμένεις 
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Έχεις δοκιμάσει να κοιμάσαι κάπως καθιστή; Μόνο έτσι κοιμόμουν μετά το 2ο τρίμηνο. Επίσης, μέχρι κ που γέννησα, όταν έβλεπα τα σκούρα έπαιρνα κ εγώ μαλοξ. Δεν λέω ότι ήταν σωστό, αλλά δεν άντεχα αλλιώς. Βέβαια και θαύματα δεν κάνουν…δεν θα ξεχάσω όταν με πήγαν στο δωμάτιο μετά τον τοκετό, που είχε εξαφανιστεί η παλινδρόμηση κ μπορούσα να ξαπλώσω. Δεν το πίστευα! Έτρωγα και ξαπλώνα απευθείας για να δοκιμάσω αν θα ξανά έρθει, αλλά ευτυχώς τίποτα 😂
    • Καλημέρα!!  Εφόσον ταλαιπωρείσαι τόσο και τόσες μέρες καλά έκανες! Δεν νομίζω να στο έδιναν αν ήταν επικίνδυνο για την εγκυμοσύνη!  Απλά στις αντενδείξεις στα φάρμακα γραφούν σχεδόν πάντα να αποφεύγεται σε κύηση και θηλασμό γιατί για να γράφουν ότι επιτρέπεται πρέπει να έχουν γίνει δοκιμές και σε έγκυες και θηλάζουσες κάτι που εννοείται το αποφεύγουν οι φαρμακευτικές και λένε με συμβουλή του γιατρού κτλ για να είναι καλυμμένες. Ελπίζω να σε βοηθήσε να ηρεμήσεις λίγο!  Ούτε θέλω να φανταστώ πώς ήταν αυτές οι τρεις μέρες.     
    • Καλημέρα κορίτσια 😍 @Antonia2 μην ανησυχείς κορίτσι μου μια κύηση δν επηρεάζεται τόσο εύκολα. Σκέψου αν ήταν έτσι οι πιο πολλές γυναίκες δεν θα καταφέρνανε να φτάσουν στο τέλος.  Τα πονάκια θα μπορούσαν να είναι κ από κάποια έντονη κίνηση ή απότομη που μπορεί να έκανες εκείνη την στιγμή καθώς μεγαλώνει και τεντώνει η μήτρα. 😊   @ΛΕΥΚΗ θα δεις το μωράκι σου ❤️ τι καλά! Εύχομαι όλα να είναι τέλειαααα!  
    • Αχ να σου πω κ εγώ έτσι πιστεύω…ότι όταν περπατήσει θα ηρεμήσει κ αυτή κ εγώ, γιατί τώρα νιώθω πως θέλει να τρέξει κ δε μπορεί! Έχει απίστευτη γκρίνια οοολη μέρα κ μόλις σηκώνεται γελάει. Αλλά όλοι στον περίγυρο μου λένε πως μετά θα τρέχω πίσω της κ θα είμαι χειρότερα! Τι να πω… 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...