Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

MARIANDA :

Ποια είναι τα site που παραγγέλνεις ??? Γιατί εμείς έχουμε βρει το www.bimbomarket.it & μάλλον από εκεί θα πάρουμε . Το σετ per-perego pliko p3 το έχουν 549€ !+ 40 μεταφορικά & σε 5 εργάσιμες είναι εδώ. & εδώ το δίνουν κοντά στα 700€.. Εμείς λέμε αυτή την εβδομάδα να τα κλείσουμε..

Αν ξέρεις άλλα ανάλογα site πες μου να το ψάξω λίγο ακόμα.. πάντως στο bimbomarket έχει & προσφορές πχ chicco αποστειρωτής εδώ κάνει 50 εκεί 29€!

.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια μου.....

Τα προιοντα που παραγγέλνετε απ'έξω καλύπτονται από εγγύηση???

Με απασχολεί πολύ αυτό

και δεν έχω καταφέρει να βγάλω άκρη...

Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαστε και εμεις!!!!!!!!!!!Καλημεραααα!!!!

Μπηκαμε χορευοντας!!!!Απ'το πρωι αλλη δουλεια δεν κανουμε!!!

Ξερετε τι εκανα με το που ξυπνησα?Επειδη η τσαχπινα χορευε(οχι τσιφτετελι-μαλλον κατι σε χαρντ ροκ!!) πηγα και κολλησα την κοιλια μου πανω στον αντρα μου και αυτος......Χαμογελουσε στον υπνο του!χαχαχαχαχαχα Λεω,μπα!Τυχαιο ηταν!Και μολις ξυπνησε μου λεει: Καλα τι κλωτσιδια εριχνε το μωρο! :laugh: :woohoo:

Τομα εγω νομιζω πως τα πηρες καλα....Οκ αν ψαξεις στο νετ θα τα βρεις φθηνοτερα αλλα στα μαγαζια ετσι ειναι οι τιμες...

Μαριαντα μεγεια!!!!Καλα,ασχετο,αλλα στη φωτο που εισαι με τη Δημητρουλα φαινεται να μην εχεις κοιλια!!!!ΚΑι μετα στα πλαγια με τη Νταλλια ειστε κουκλες εγκυουλες!!!!!Πολυ ομορφες!!!!

Η Ελενα μας κατι ρωτησε για τα πρεπαρ(χαπια) χθες...Εγω δεν εχω ιδεα ομως Ελενακι...Καμια αλλη κοριτσια????Η Εφη σιγουρα θα ξερει...

Μαντω κ εγω αυτο το καροτσι πηρα αλλα το switch. Το "οχι switch" πρεπει λεει ή να βαζεις την καλαθουνα πανω στο βασικο καθισμα(φαινεται χαλια) ή να καθεσαι να το ξεντυνεις....Κοιταξε το κ εσυ αυτο....Μηπως δεν αξιζει για 50 ε να μπαινεις στην ταλαιπωρια???? :unsure:

Ζουζουνοκοιλουμπα βρουμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ-βρουουουμμμμμμμμμμ! :P

Η μαρι μου που ειναι?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari Καλημέρα κορίτσια μου.....

Τα προιοντα που παραγγέλνετε απ'έξω καλύπτονται από εγγύηση???

Με απασχολεί πολύ αυτό

και δεν έχω καταφέρει να βγάλω άκρη..

O άντρας μου που το έχει ψάξει πάρα πολύ & έχει επικοινωνήσει με bimbomarket πολλές φορές του είπαν ότι έχουν κανονικά 2 χρόνια & αν συμβεί κάτι στο καλύπτουν αμέσως κτλ.. ;) Επίσης κάτι που μας έκανε εντύπωση είναι είχαν φοβερή εξυπηρέτηση με το που τους έστελνε mail απαντούσαν πάρα πολύ γρήγορα ..

Σε πολλά forum αναφέρουν για το bimbomarket & όλοι είναι ευχαριστημένοι ..

Πληρώνεις με paypal & όχι να δίνεις κατευθείαν πιστωτικές κτλ..

Εμείς έχουμε σκοπό αν δεν βρούμε κάτι άλλο να παραγγείλουμε αυτήν την εβδομάδα .. Αν μπορείτε να περιμένετε 10 μερούλες που θα τα έχουμε λάβει θα σας ενημερώσουμε κατάλληλα.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε πολύ Μαντώ μου!

Αναστασάκι μου ΚΑΛΗΜΕΡΑ και από εδώ...

και εμείς χορεύμουμε πολύ σήμερα και είμαι τόόόσο χαρούμενη...

Έλενα μου, όλα περαστικά θα είναι αγάπη μου..... Η Παναγίτσα θα προσέχει και εσένα και τα διδυμάκια σου..... Μην φοβάσαι τίποτα,,, μονάχα

να ξεκουράζεσαι!

Ζουζουνίτσα φιλιάάάάάάά΄...

Τόμα και Μαριάντα ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ τα μωράκια σας να χαρούν τα πραγματάκια τους !!!

Εφούλα... μας έλειψες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANASTASIA : Μαντω κ εγω αυτο το καροτσι πηρα αλλα το switch. Το "οχι switch" πρεπει λεει ή να βαζεις την καλαθουνα πανω στο βασικο καθισμα(φαινεται χαλια) ή να καθεσαι να το ξεντυνεις....Κοιταξε το κ εσυ αυτο....Μηπως δεν αξιζει για 50 ε να μπαινεις στην ταλαιπωρια????

Τα σετ είναι 3 αν τα θυμάμαι καλά γιατί ο άντρας μου τα έχει ψάξει πολύ καλύτερα :lol:

Το on track Που είναι αρκετά φθηνότερο κοντά στα 200€ το pliko p3 & το pliko p3 switch.

H μόνη διαφορά είναι ότι στο switch μπορεί να γυρίσει & το καρότσι δηλαδή όταν μεγαλώσει θα μπορεί να κοιτάει & τη μαμά & τον έξω κόσμο.. Οταν θα έχει ξεπεταχτεί θες να κοιτάει έξω όχι εσένα.. Πως θα κάνει το καμάκι του ο γιος μου?? :laugh: :lol:

Στο πορτ μπεμπε & στο καθισματάκι αυτοκινήτου κοιτάει τη μαμά..

Τουλάχιστον έτσι μας είπαν & στα καταστήματα που πήγαμε & τα είδαμε ..για να αποφασισουμε για τα χρώματα ..να τα δούμε Live

Σκεφτόμαστε να πάρουμε το λαχανί.. είναι πολύ χαρούμενο & διαφορετικό.. αλλιώς θα παίρναμε ή κόκκινο ή πορτοκαλί... Δυστυχώς δεν μπορώ να πάρω το ροζ!!! :(

Εσείς ποιο χρώμα πήρατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madojohn έγραψε:

marimari Καλημέρα κορίτσια μου.....

Τα προιοντα που παραγγέλνετε απ'έξω καλύπτονται από εγγύηση???

Με απασχολεί πολύ αυτό

και δεν έχω καταφέρει να βγάλω άκρη..

O άντρας μου που το έχει ψάξει πάρα πολύ & έχει επικοινωνήσει με bimbomarket πολλές φορές του είπαν ότι έχουν κανονικά 2 χρόνια & αν συμβεί κάτι στο καλύπτουν αμέσως κτλ.. ;) Επίσης κάτι που μας έκανε εντύπωση είναι είχαν φοβερή εξυπηρέτηση με το που τους έστελνε mail απαντούσαν πάρα πολύ γρήγορα ..

Σε πολλά forum αναφέρουν για το bimbomarket & όλοι είναι ευχαριστημένοι ..

Πληρώνεις με paypal & όχι να δίνεις κατευθείαν πιστωτικές κτλ..

Εμείς έχουμε σκοπό αν δεν βρούμε κάτι άλλο να παραγγείλουμε αυτήν την εβδομάδα .. Αν μπορείτε να περιμένετε 10 μερούλες που θα τα έχουμε λάβει θα σας ενημερώσουμε κατάλληλα.. :lol:

και απο το αγγλικο που παρειγειλα το ιδιο εκανα με προπληρωμενη καρτα, και εγω το καροτσι τωρα και το καθισμα αυτοκινητου απο το bimbomarket θα τα παραγγειλω εχω ακουσει και γιαυτο το σαιτ απο κοπελες τα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda Tο site το αγγλικό πιο είναι ?? & γενικώς αν ξέρεις άλλα site ενημερωσέ μας..Γιατί θελώ να τα παραγγείλω αυτή την εβδομάδα ώστε αν προκύψει κάποιο πρόβλημα -ελπίζω πως οχι- να έχω περιθώριο να τα αλλάξω κτλ.

Ελπίζω όλοι αυτοί που γράφουν στα forum να λένε αλήθεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σααααααααααααααααααααααας?!!!ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!!;ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΜΑΤΑ ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜ!!ΜΑΡΙ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ , ΧΑΠΙ ΜΑΜ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙΑΙΑΑΙΑΙΑΙ;;;;;ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ;ΣΕ ΕΧΑΣΑ!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑς ΠΟΤΙΔΑΙΑΑΑΑΑ!!!ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΛΑ ΜΑΚΙΑ!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλιιιιι!!!Μαντω δλδ το switch που πηρα εγω γυρναει και το βασικο καθισμα προς τη μαμα???Αυτο δεν το θυμομουν και ακομα δεν το εβγαλα απ'το κουτι!!! Ακους Ζουζουνιτσα????????????????Και το δικο μας γυρναει!!!!!!

Κι εγω το λαχανι πηρα!Παντως η κοπελα που μου εκανε επιδειξη στο μαγαζι μου ειπε πως στο switch το βασικο καθισμα ξεκουμπωνει ολοκληρο ενω στο αλλο πρεπει να το ξεντυσεις η να βαλεις τα εξαρτηματα απλα απο πανω....Οταν θα πας να το παρεις ξαναδεστο για σιγουρια!!!

Μαριμαρακι μου κι ο σπορακος χορευει????Ποσο μ'αρεσουν οι αντρες που ξερουν να....Κουνανε το κορμι τους!Αντρικια ομως!!!!Εχω ξεφυγει....Φανταζομαι ηδη σε 2 χρ και κατι στα γενεθλια της τσαχπινας μου να ερθετε πανω,να τα εχουμε μονο με τις πανες τους και να χορευουν κουνωντας τα κωλαρακια!!!!!!!Τελεια εικονα!!!!!!!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι μου

στα γενέθλια της τσαχπίνα σας

...θα έχουμε και εμείς γενέθλια,,, το ξέχασες?

Κοντά γεννάμε ...μην σου πω μαζί!

Επομένως αποδεχόμαστε την προσκληση και ερχόμαστε να κάνουμε μαζί τα party!

Να δεις και τι τέλεια θα κουνάμε το κορμί μας ((αντρικά , όχι φιδίσια)...

......Εχει ταλέντο το μεγάλο μου αγοράκι, θα το κληρονομήσει και το μικρό αγοράκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι ωραία............ Τούρτιτσες θα παραγγείλεις εσύ ή να φέρω υλικά να τις φτιάξουμε με τα χεράκια μας?

Ααααααααααααα, να σου πω: Σε 2 χρόνια +κάτι

δεν θα είμαστε πάλι γεμιστές.... (η συμβουλή της HAPPY MOM!!!) ???????????

Ασε καλύτερα να τις παραγγείλουμε... Που να κουραζόμαστε... Παράγγειλε και πιτσάκια και τυροπιτάκια και σπανακοπιτάκια....

Όλα έτοιμα θα τα πάρουμε!

Και τα μπαλόνια φουσκωμένα θα τα πάρουμε................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με εφτιαξες τωρα!!!!!Να τα κανουμε μαζι εεεε!!!!!Μια χρονια εδω μια εκει!!!!Και ναι οκ!!!!Ας ειμαστε ξανα με κοιλιτσες και να τα παραγγειλουμε ολα!!!!Εδω στην αυλη!!!Θα φτιαξουμε και πισω αυλη τωρα(εκει που ειχε ο παππους κηπακο) και θα βαλουμε κ ομπρελες,καρεκλες,κουνιες!!!Τρελλο παιχνιδι!!!!

Αλλα θελω οπωσδηποτε πανουλες και κωλαρακια να πηγαινοερχονται!!!!!!!!!!

Αχ μωρεεεεεεεεεε!Και μικρα καταπρασινα(απ'το χορταρακι) πατουσακια και μαυρισμενα μπρατσακια και λερωμενα με παγωτο μουτρακιααααααα!!!!!!!! :P :laugh:

Παρακρουσηηηηηηη!!!!Ντοινγκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μαρακι...Τι λεω...? Καλα,2 χρονων τα μωρα μας και ακομα σε πανα θα τα κανουν?χαχαχαχαχααχαχαχαχ

Εεεε οχι!!!Τουχρονου στα γενεθλια τους ουτε πανα ουτε τπτ!!!Θα τρεχουν τσιτσιδι!!!Ή καλυτερα θα εχουμε καμια φουσκωτη πισινουλα και θα ειναι με τα μαγιουδακια!!!(η δικια μου τοπλες εννοειται!!! :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastacia Γεια σας και παλιιιιι!!!Μαντω δλδ το switch που πηρα εγω γυρναει και το βασικο καθισμα προς τη μαμα???Αυτο δεν το θυμομουν και ακομα δεν το εβγαλα απ'το κουτι!!! Ακους Ζουζουνιτσα????????????????Και το δικο μας γυρναει!!!!!!

Κι εγω το λαχανι πηρα!Παντως η κοπελα που μου εκανε επιδειξη στο μαγαζι μου ειπε πως στο switch το βασικο καθισμα ξεκουμπωνει ολοκληρο ενω στο αλλο πρεπει να το ξεντυσεις η να βαλεις τα εξαρτηματα απλα απο πανω....Οταν θα πας να το παρεις ξαναδεστο για σιγουρια!!!

Απ ότι κατάλαβα η μόνη διαφορά είναι το βασικό κάθισμα..Απλά στο δικό σου το switch μπορεί να γυρίσει & το βασικό. Ενώ στο δικό μου γυρνάει το καθισματάκι & το πορτ*μπεμπε . Στο βασικό καρότσι πιο μετά .

Οταν μεγαλώσει όμως δεν θα θέλει να κοιτάει εμένα ... θα κοιτάμε τον έξω κόσμο .

θα κάνουμε καμάκι στις γκομενίτσες που θα περνάνε!!:lol:

Θα κάνω την επιβεβαίωση

Το παιδικό καρότσι Switch Completo της Peg-Perego διαθέτει:

1. Σύστημα που του επιτρέπει να κλείνει σαν ομπρέλα και να είναι αντιστρέψιμο με το κάθισμα να βλέπει τη μαμά ή με το κάθισμα να βλέπει μπροστά. Επίσης, είναι εξαιρετικά συμπαγές και όταν κλείνει, μπορεί να σταθεί μόνο του.

2. Μεταφερόμενο κάθισμα, που μπορεί να τοποθετηθεί προς τη μία ή την άλλη πλευρά.

3. Ρυθμιζόμενη κλίση πλάτης σε πολλές θέσεις και πλατφόρμα ποδιών 2 θέσεων.

4. Μπάρα ασφαλείας που ανοίγει για εύκολη πρόσβαση στο μωρό, η οποία αφαιρείται, όταν το παιδάκι μεγαλώσει, καθώς και ζώνη ασφαλείας 5 σημείων "ελευθερία κινήσεων".

5. Αντιολισθητική πλατφόρμα για τη μεταφορά και του μεγαλύτερου παιδιού.

6. Ρυθμιζόμενο ύψος χειρολαβών και υποδοχή ποτηριού.

7. Τροχούς με αναρτήσεις με τους εμπρός τροχούς περιστρεφόμενους ή σταθερούς και τους πίσω τροχούς με νέο κεντρικό καλωδιακό φρένο.

8. Μεγάλο πρακτικό καλάθι.

Γενικά, το καρότσι Switch Completo της Peg-Perego διαθέτει ελαφρύ και ανθεκτικό σκελετό αλουμινίου, κεντρικό μοχλό για το κλείσιμο και τη μεταφορά του καροτσιού και κουκούλα που μετατρέπεται σε τέντα για τον ήλιο, χάρη στο διπλό φερμουάρ.

Επίσης, διαθέτει σύστημα αυτόματης σύνδεσης για το πορτ-μπεμπέ Navetta και το κάθισμα αυτοκινήτου της Peg-Peregο, που μπορείτε να τα προμηθευτείτε χωριστά.

Το καροτσάκι πωλείται πλήρες με όλα του τα αξεσουάρ, δηλαδή ποδόσακκο, κουκούλα με φερμουάρ και κάλυμμα βροχής με φερμουάρ.

Μαζί με το καροτσάκι μπορείτε να αγοράσετε προαιρετικά την τσάντα αλλαξιέρα της Peg-Perego.

Το καροτσάκι Pliko P3 Completo της Peg-Perego διαθέτει:

1. Ρυθμιζόμενη κλίση πλάτης σε πολλές θέσεις και πλατφόρμα ποδιών 3 θέσεων.

2. Κουκούλα που μετατρέπεται σε τέντα για τον ήλιο χάρη στο διπλό φερμουάρ.

3. Μπάρα προστασίας που ανοίγει ή και αφαιρείται. Ζώνη ασφαλείας 5 σημείων "Ελευθερία κινήσεων".

4. Τροχούς με αναρτήσεις. Εμπρός τροχούς περιστρεφόμενους ή σταθερούς. Πίσω τροχούς με νέο κεντρικό καλωδιακό φρένο.

5. Μεγάλο πρακτικό καλάθι.

6. Αντιολισθητική πλατφόρμα για τη μεταφορά και του μεγαλύτερου παιδιού.

7. Ρυθμιζόμενο ύψος χειρολαβών και υποδοχή ποτηριού.

8. Ελαφρύ και ανθεκτικό σκελετό αλουμινίου με πλαϊνή λαβή για την εύκολη μεταφορά του καροτσιού.

Το καροτσάκι Pliko P3 Completo μετατρέπεται σε ολοκληρωμένο σύστημα μεταφοράς με την αγορά του πορτ-μπεμπέ Navetta και του καθίσματος αυτοκινήτου της Peg-Perogo.

Το καροτσάκι κλείνει εύκολα σαν ομπρέλα. Όταν κλείνει, είναι εξαιρετικά συμπαγές και μπορεί να σταθεί και μόνο του.

Στη συσκευασία του περιλαμβάνονται και όλα τα αξεσουάρ, δηλαδή ποδόσακκος, κουκούλα με φερμουάρ και κάλυμμα βροχής με φερμουάρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια Αναστασάκι μου... 2 χρονών δεν φοράνε πάνα???

Με μπέρδεψες τώρα..............

Πάντως για πισινούλα, κωλαράκια, χορό και ...τόπλες

ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ!

Στείλε μου από τώρα την διεύθυνση σας

να την περάσω στο gps, μην σας ψάχνω τελευταία στιγμή!!!

Καλοκαίρι σήμερα και ημερολογιακά................ Πολύ χαίρομαι γιάυτο!!!

Μέχρι το τέλος του θα έχουμε αγκαλιά τα ...αλητάκια μας

που μας κλωτσάνε, μας πονάνε, μας ξενυχτάνε, μας στερούν το sεx (σημαντικό!)

αλλάααααααααααααααααα εμείς ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ ακόμα περισσότερο!!!

Πάλι μόνη μου συγκινήθηκα!

Παράκρουση , που λέει και η Αναστασία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρι αν μεχρι τα δυο δεν εχουν κοψει τις πανες...Καηκαμε!!!Οχι πως δεν γινεται κ αυτο...Παντως εγω "καθαρισα" πολυ νωρις...Ελπιζω να ειναι κληρονομικο!!!!!

Μεχρι τοτε ελπιζω να εχετε ξαναερθει κατα εδω οποτε θα ξερεις το δρομο για το....τσιτσιδοπαρτυ μας!!!!!

Μαντω να'σαι καλα!!!Εμαθα περισσοτερα απο σενα παρα απ'την πωλητρια που μας το πουλησε!!!χαχαχαχαχα

Το εχεις ηδη παρει ή θα το παρεις?Μπερδευτικα!Τεσπα!Και τα δυο ειναι κατσε καλα καροτσια!!!!Αυτοκινητα που λεει κ η Ζουζουνιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia

Μαντω να'σαι καλα!!!Εμαθα περισσοτερα απο σενα παρα απ'την πωλητρια που μας το πουλησε!!!χαχαχαχαχα

Το εχεις ηδη παρει ή θα το παρεις?Μπερδευτικα!Τεσπα!Και τα δυο ειναι κατσε καλα καροτσια!!!!Αυτοκινητα που λεει κ η Ζουζουνιτσα!!!

Molis to paraggeilame apo to bimbomarket...!!! :laugh: :laugh: :lol: an pane ola kala tha ta exoyme tin paraskeyi opote tha sas enimerwsw gia tin ekseliksi .. & an irthan ola ok ktl.

Den einai oti & oti ... einai transformers ...kanoyn ta panta!! :P

paw giati simera einai i mera twn sirial toy mega!! ws tis 12.00 blepw mega fanatika!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μου κοριτσακια...μη μου θυμωσετε αλλα παλι δεν θα σας γραψω πολλα!!θα σας δωσω τα φιλια μου ,εχετε την αγαπη μου κ τις ευχες μου!!

Ελενα μου τα πρεπαρ δεν ναρκωνουν τα μωρακια σου!!Μονο ηρεμουν τη μητρα απο τις συσπασεις κ το μειον τους ειναι οτι μερικες φορες φερνουν ταχυπαλμια σε μας!Τα παιρνω απο τον 4ο μηνα κ ο μπεμπουλης ειναι μια χαρα!!Μη στεναχωριεσαι!!καθε λεπτο που περναει ειναι κερδος για σενα!!Θα ηρεμησει η μητρα σου με τα φαρμακακια κ με την ξεκουραση...Για τον τραχηλο σου ειπε μηκος? τον μετρησε?

αναστασακι μου κ μαρι μου ωραιο το τσιτσιδοπαρτυ σας!!Περιπου στα δυο χρονια τα ζουζουνια αρχιζουν τα πετανε τις πανες κ να κανουν τα σκατουλακια τους ..παντου!!!!πριν χειμωνιασει ..που ναι τα πωπουδακια εξω!!!

μαρι εφυγε το πονακι?

αναστασια κλη επιτυχια αυριο!!!

κοριτσακια μου συγνωμη αλλα τρεχω συνεχεια..κ εκτος αυτου τωρα που λειπει κι ο αντρουλης μου δεν ειμαι κ η καλυτερη παρεα...:(

ειμαι καπως....

σας διαβαζω ομως τα βραδια κ χαιρομαι που ειστε ολες καλα!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsakia mou!Megia gia ta kainourgia pragmatakia sas kai kalh synexia :woohoo:

Loipon ta nea mou exoun ws ekshs.Shmera phga pali gia metrhsh syspasewn mesa se 3 tetarta peripou eixa panw apo 4 me 5 k 2 megales (de kserw an sas leei kati 60 egrafe to xartaki) eutyxws siastolh den eixa.Telika pairnw ta Miolene gia tis syspaseis (prepar-utropar de vrikame sta farmakeia) Kserete kati gi auta?

Kaname k Doppler telika ligo poio nwritera apo otan eixame pei.

Varos mwrwn 1620 to ena k 1642 to allo.Eipe o giatros ston 8o pairnoun 20 gr th mera k ston 9o 30 gr.Traxhlos teleios 30mm kai 3 ek mhkos,poly ton kathysixase ton giatro auto!

Mou vrikan ena mikrovio apo th kalliergeia kolpikou ygrou pou an perasei traxhlo spaei tous ymenes (sta mwra de kanei kako) apla tha angkastoume na ta paroume!Pairnw kolpika ypotheta gia 7 meres mhpws skotwsoume to mikrovio auto.

Ksanaekana diplh dosh enesh kortizonh gia ta pneumonakia tous! (lete na me paxynei?Sto parelthon mikrh eixa provlimma me pneumonies kai ekana therapeia me kortizonh kai phra polla kila)

O giatros eipe pali kala pou ton phra amesws thl k tou eipa ti noiwthw.Prolavame na kanoume hdh 2 eneseis etsi wste na mhn yparksei kanena provlimma an gennhsw prowra.

Yparxei periptwsh na gennhsw se 10 h 20 meres,akoma k 20 meroules akoma na anteksoume ola kala,na pane toulaxiston 2 kila ta mwra.

Thn Pempth paw gia Kardiotokografo k epitoko,pws legetai :P kai apo kei k mera vlepoume k kanoume.Mexri Pempth krevati,ksekourash k ksapla tha th vgalw k an pame kala synexizw sth kathimerhnothta mou kanonika alla hrema k se 15 meres ksanakanoume enesh gia ta pneumonia.

Auta loipon ta nea,sas epriksa pali.Kseperasa ton eauto mou,poly megalo post :unsure:

Filakia se oles koukles :)

Yg:Evgala photo th koilia mou!An th deite ta tromaksete xaxaxxa.An mporesw tha th valw aurio edw :P

Oneira glyka :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες!!!! Πως μου ειστε σημερα????

Εφουλα στο τσιτσιδοπαρτυ δε θα ειστε κι εσεις???Να γιορτασουμε κ οι τρεις μαζι?????Ουτε μια στιγμη δε σε εβγαλα απ'το μυαλο μου στη φαντασιωση μας!χαχαχααχ

Σου λειπει ο αντρουλης σου???Δε θελω να πεφτεις ομως!!!!Ελα τωρααααα χαμογελα μου!

Το απογευμα θα δουμε τα μωρακια μας εεεεε???Μου ελειψε το κορμακι κ η φατσουλα της!!!Ανυπομονω!!!!!

Τουλαχιστον τα νεα του μπεμπη να μας τα πεις οκ???

Ελενιτσα μου νομιζω πως τα νεα σου ειναι πολυ καλα!!!!Και τα μωρακια σου αγαπη μου ειναι μεγαλα παιδακια πια!!!Ο τραχηλος απ'οσο ξερω οκ...Οποτε ολα καλα!!!!Εσυ αραξε και κανε ονειρακια!!!!Σε φιλω και σε σκεφτομαι να το ξερεις! :kiss: (για τα χαπακια-παλι δεν εχω ιδεα)

Αντε να μας δειξεις κ την κοιλιτσα(αρα) σου!χεχεχεχεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !! Πολύ χάρηκα για την Εlena 333f & εύχομαι να πάνε όλα καλά!!

Να ξεκουράζεσαι & να μην στεναχωριέσαι.. Βάλε μας την κοιλίτσα να σε δούμε!!

Εχω πολύ αγωνία για πράγματα & ελπίζω να έρθουν όλα οκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενίτσα μου

όλα θα πάνε καλά..................... Το λέει και ο γιατρός

2 κιλάκια τα μωράκια σας είναι οκ! Μην μου ανυσηχείς..........

Ξεκουράσου και απόλαυσε τις ξάπλες κ τις περιποιήσεις των γύρω σου....

Κάνε ΜΟΝΟ θετικές σκέψεις και τα πάντα θα είναι ΌΠΩς ΠΡΈΠΕΙ!!!

Σε προσέχει η Παναγίτσα,,, μην φοβάσαι!

Εφάκι μουουουουουουουουουου, ώστε μας διαβάζεις τα βράδυα, ε? Πονηρούλα...!

Και λέγαμε εχθές να μην σας καλέσουμε στο τσιτσιδοπάρτυ

για να μην μας φάτε τα τυροπιτάκια αλλάάάάάάάάά αφού μας "διαβάζεις"

είσαστε ευπρόσδεκτοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (χαχαχαχαχαχα)

Μην στεναχωριέσαι βρε κουτό μου επειδή λείπει ο αγαπημένος σου... Εκμεταλεύσου το!!!!!!!!!!! Αφού τα ξέρεις καλύτερα από μένα, αυτά(!).....

Κάνε κάτι (οτιδήποτε) που σε διαφορετική περίπτωση δεν θα είχες τον χρόνο ή την άνεση να το χαρείς.........!

Ξέρω, συχνό φαινόμενο ((οι απουσίες)) αλλά κάθε φορά πρέπει να βάζεις την φαντασία σου σε λειτουργία γιατί αλλιώς θα... ρουτινιάσετε!!!!!!!!!!!!

Δες το θετικά και αν πλήξεις τηλ μου να έρθω με την Μερέντα μου,,,

δεν μασάω! Να σου δώσω και "κατ'οίκον" συμβουλές από την 5ετή εμπειρία μου...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε Αυγουστομανουλες?

Ελενακι μου πολυ χαρηκα με τα καλα σου νεα! 2 κιλακια τα μωρα μια χαρουλα θα ειναι!! :)

Αναστασακι περιμενουμε νεα απο το γιατρο!

Mado, marimari, happy mom και σε ολα τα κοριτσια καλημεραααααα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνωρίζετε κάποιο μαγαζί που να πουλάει ρούχα εγκυμοσύνης ψιλοκαλά? Γιατί έχω βάφτιση το Σάββατο & γάμο την άλλη Κυριακή .. & τα φορεματάκια μου με σφίγγουν πολύ στην κοιλιά.. :( Εχω πάρει αρκετά παντελονάκια με λάστιχο που με ένα καλό παππουτσάκι είναι οκ αλλά θέλω να βρω καμιά καλή μπλουζίτσα ή κανα μακρύ φορεματάκι?? Στα λητώ ήταν πολύ μεγαλίστικα ,δεν μου άρεσαν.. που αλλού??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαντώ μου,

στα Η&Μ (στο Μαρούσι)

ή στα ΒΕΝΕΤΤΟΝ

μπορείς να βρεις κάτι πιο... trendy!

Στα Λητώ, Μοτhercare και σε τέτοιου είδους καταστήματα έχει πιο κλασσικά και εγώ προσωπικά τα βρίσκω απαίσια και "τσουβαλέ".

Εγώ αν και έχω τέράστια κοιλία (29η' εβδομάδα) βολεύομαι πολύ και με φορεματάκια και παντελονάκια από ΖΑΡΑ...

Ρίξε μια ματιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...