Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Καταρχην Τομα..χχαχχαχαχαχαχαχχαχαχχαχχαχαχα Αυτο το πως με πεισαν-δε θυμαμαι με ελιωσε!χαχαχαχαχαχαχαχχααχχχαχαχαχα

Τι ειναι το σετ quilt cover?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

quilt cover Αναστασια μου ειναι το σκεπασμα της κουνιας, τα προστατευτικα που μπαινουν στο πλαι για να μην χτυπα πανω το μωρο το μαξιλαρακι με τη μαξιλαροθηκη. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εμενα το δικο μου εχει και ναυλον προστατευτικο οταν βρεχει!!!!πολυ αξεσουαρ βρε παιδι μου λεσ και πηρα αυτοκινητο χαχαχαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνιτσα ναι ναι το δικο σου ειναι ΤΟ καλυτερο!Ψωναρααααααααααααα!!!!χαχαχαχαχαχχαχαχ Κι εμενα εχει καλυμμαβροχης κ κουνουπιων και τσαντα και...Νιτρο για να "φας τη σκονη μου" χαχαχαχαχαχαχαχααχαχχαχααα

Τομα δλδ αυτο που λεμε "παντα" με σχεδιακια κλπ κ σεντονακια????Σε ρωταω απλα για να καταλαβω αν ηταν καλη η προσφορα!Πες κ μαρκες αν θες γιατι εχω ψαξει αρκετα!!!Ο Σκρουτζ ειναι κοντα σας φιλες μου-Δε θα αφησω κανεναν να σας πιασει τον κ*λο!!!Μονο αν......... Τα θελει ο κ*λος σας!χαχαχαχαχαααα (μονη μου γελαω η χαζη!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρη τρελληηηηηηηηηηηηηηηηηη χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα!!!!! Το νιτρο στα γρηγορα αυτοκινητα καλεεεεε!Οπως στις ταινιες!Πατας το κουμπι,ριχνει νιτρο στο χωρο καυσης του αυτοκ και εφυγες με ταχυτητα φωτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος!χαχαχχαχαχχαχχαχχαχαχχαχααχα

Φαε τη σκονη μου τωρα και αστα αυτα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!αυτο ειναι ολο;;εμενα εχει και αυτοματο πιλοτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!τωρα να σε δω!!!!:P :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλα!Θα βγαζει το κοριτσακι σου τα πατουσακια εξω και θα πηγαινει μονη της οπου θελει!!!!!! :laugh:

Χ...ε με!χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Υγ. Εμενα εχει κ ζαντολαστιχα οπως στα ραπ αυτοκινητα που γυαλιζουν και γυρνανε και συστημα για να πηδαει τις λακουβες καιεσωματωμενη πλασμα τβ και στερεοφωνικο για να χορευουμε τα τσιφτετελια μας και...της παναγιας τα ματια!!!!!χαχαχαχαχχαχαχαχχαχχχαχαχ

Αχ δεν παμε καλα...Το καταλαβες?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ τωρα καταλαβεσ οτι δεν παμε καλα.... κουκου βα βαβα;;;;;; εμενα εχει και τρανσφορμερ αν θεσ γινεται κρεββαστι αεροπλανο ακομα και φουσκωτο για θαλασσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γιου χου ουουουουουουο!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Τομα δλδ αυτο που λεμε "παντα" με σχεδιακια κλπ κ σεντονακια????Σε ρωταω απλα για να καταλαβω αν ηταν καλη η προσφορα!Πες κ μαρκες αν θες γιατι εχω ψαξει αρκετα!!!Ο Σκρουτζ ειναι κοντα σας φιλες μου-Δε θα αφησω κανεναν να σας πιασει τον κ*λο!!!Μονο αν......... Τα θελει ο κ*λος σας!χαχαχαχαχαααα (μονη μου γελαω η χαζη!)

Ακριβως Αναστασια μου αυτο!

'παντα' το λενε? ΟΚ εμαθα ακομη κατι!

Μαρκες απο οσα ξερω το καροτσακι και το καθησμα αυτοκινητου ειναι inglesina zippy , το ριλαξ fisher-price, η αποστηρωση και το καλαθι για τις πανες ειναι tommee tippe (πρωτη φορα τα εβλεπα αλλα φαινονταν πολυ καλα) τωρα για το μπανακι-αλλαξιερα και την καλαθουνα τι να σου πω δεν μου ειπαν για μαρκες!

Αυτα!!

Για πες τα θελει ο κ*λος μου?? χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνιτσα με νερο μεθυσαμε?ή μαλλον με ευτυχια?????Αχ τρελλαμενεεεες!

Λοιπον Τομα μου ....Μπερδευτηκα!Δεν ξερω καθολου για τον αποστειρωτη κ το δοχειο για πανες...

Δε στα γραψανε χωριστα ποσο σου χρεωνουν για το καθενα?.... :unsure:

Νομιζω ειναι καλη η τιμη!Νομιζω πως θα μεινει ανεγγιχτος ο πωπουδακος σου! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον τα γραφω αναλυτικα!!

καλαθουνα με σταντ 180Ε

μπανιο-αλαξιερα 149Ε

καροτσακι 419Ε

καθισματακι αυτοκινητου με βαση το οποιο εφαρμοζει και στο καροτσακι 185Ε

σετ 'παντα'( quilt cover) ;) 145Ε

αποστηρωση + 3 μπιμπερα για κολικους 85Ε

καλαθι για τις πανες 50Ε

ριλαξ 50Ε

στρωματακι παρκοκρεβατου 24Ε

και περνω δωρεαν παρκοκρεβατο, τσαντα και 2 cover ενα για τη κουνια και ενα για το παρκοκρεβατο!!

Και εγω νομιζω καλη η τιμη θα παω ομως και αλλου για να συγκρινω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sa koritsia mpika na dw ti kanete.Egw eimai poly kalytera kai ksekourazomai poly!Einai h mama mou edw kai plenei k siderwnei ta rouxalakia twn mwrwn na einai etoima :) Me voithaei poly

Kati pou mou exei kanei entypwsh...ta mwra de me klotsane pia,apla ta noiwthw na gyrnane entona.Mhpws ta xapia ta narkwnoun h kati tetoio?! :P

Zouzounitsa kai Anastasia treles!Kanete sygkrish sta karotsia sas?Twra menei na kanete k mia kontra alla vlepw thn Anastasia na kerdizei mia k exei Nitro san to fast & furious :P xaxaxxaxa

Zouzounitsa 50 eurw o kados gia tis panes ???? ;O

Egw ta peira ola apto jumbo.Kai kalathouna me stand 50 eurw :P

De katalava poia panta lete.Egw kserw mia pou mpainei gyrw gyrw sto krevati tou mwrou sa maksilari prostateutiko.Autes ennoeite?

Exoun vgei twra megales pou kalyptoun olh th kounia ta kagkela dld alla einai akrives,aksizoun omws.Nomizw 70 eurw kanei.

Koritsia aurio prwi paw pali sto giatro gia kardiotokografo kai metrhsh syspasewn.Euxh8hte good luck :P

Pali egine plynthrio h koilia mou.Paw pali gia ksapla.

Sas filw oles :)

A!Kai Efh kalh synexeia me ta diavasmata k thn ekthesh.Perimenoume nea :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι χαιρομαι που εισαι καλυτερα!Ετσι να αραζεις τωρα!Ασε τη μανουλα να σε βοηθησει!Θα το χαρει κι αυτη!Ολα καλα να πανε αυριο!

Αυτη την παντα λεμε αλλα υποθετω οχι μονο το προσατευτικο.Τουλαχιστον αυτα που ειναι σετ με σεντονακι-κουνουπιερακλπ κανουν πανω απο 180 ε!!!

Χαιρομαι που καποια καταλαβαινει τι ειναι το νιτρο στο καροτσι μου!!!Καλε ακουσες τι μου'πε η ψωναρα φιλη μας????χαχαχααχαχαχαχα Το περιοδικο,λεει!!!!!Ναι το καιω και παω γρηγορα!χαχαχχαχαχαχχαχχαχ

Ατμοπλοιο το καροτσακι!!!!

Σας καληνυχτω!!!Σημερα κουραστηκα κ εχω κι εγω κατι μικρα σφιξιματακια...

Φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia mou na prosexeis :) Na mh kourazesai sygoura mia didymh kyhsh einai poio periplokh.Egw den eixa ixnos kourashs ths teleutaies 3 meres pou psonizame kai meta irthan sto asxeto oi syspaseis.To parakana k de katalavaina k kourash gia na stamathsw.Megalh vlakeia :(

Kalo sou vrady :)

Kai peite mou kale,lete ta prepar-utropar pws legontai na narkwnoun kata kapoio tropo ta mwra?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Νταλλια μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ!Να σε χαιρεται η οικογενεια σου(αντρας+γιος) κ ολοι οι υπολοιποι!Κι εμεις φυσικα!!!!!!Η ευχη για πολυ σεξ μεταφερεται και για τωρα!χαχαχαχαχαχαχα Θα'θελα πολυ να σου στειλω μια κατα-σοκολατενια τουρτα και να την φας μονη σου(με τον μπεμπη) και με τα χερια!!!!Να γουσταρεις!!!!Στη στελνω νοερα!!!!! :)

Φιλακια σε ολες!!!Σημερα παω στη συναντηση!!Γιουνικακι ;)

Τρελόπαιδο Αναστασία... σε ευχαριστώ πολύ πολύ καλή μου που μας σκέφτεσαι έτσι μάνα και υιό!! Να 'σαι καλά κοριτσάρα μου και εσύ ότι επιθυμείς!!!

Ζουζουνίτσα, χρόνια πολλά κι από μένα... Μαζί σχεδόν είμαστε! 30 εσύ... 31 εγώ!!! Με το καλό να υποδεχτείς την μπεμπούλα σου... και του χρόνου να γιορτάζουμε μαζί με τα μπεμπάκια μας τα ζουμερά!!

Καλά κορίτσια η συζήτηση σας ξέφυγε... χαχαχα!!! Πλάκα έχετε!!! :laugh:

Ελενάκι μου... Πολύ πολύ καλή επιτυχία αύριο και να μας πεις τα καλύτερα νέα!!! Χαίρομαι που είσαι καλύτερα!! Όσο για τα χάπια δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να ανησυχείς!! Για να στα έχει δώσει ο γιατρός δεν δεν κάνουν κακό στα μωράκια!! Μπορεί να μην θέλουν να ανησυχούν την μανούλα τους... ;) Περιμένουμε νέα σου!! Οι σκέψεις όλων εμάς ... θα είναι μαζί σου!!! Φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Καταρχήν πρώτο & φλέγον θέμα είναι να μάθουμε πως είναι η μαμά ELENA33f

.. Eλπίζω να είστε μια χαρά & τα διδυμάκια να χαίρουν άκρας υγείας..& να βγουν όσο το δυνατόν αργότερα..

Επίσης να σε ενημερώσω ότι θα πρέπει να είσαι όσο το δυνατόν πιο ψύχραιμη & να μην στεναχωριέσαι γιατί το καταλαβαίνουν ..

Σκέψου θετικά .. ;)

Τόμα : καλαθουνα με σταντ 180Ε

μπανιο-αλαξιερα 149Ε

Νομίζω ότι στον πιάσανε λίγο τον πωπουδάκο... Εκτός αν η καλαθούνα είναι μάρκα πχ pierre cardin ή looney toones .. γιατί συνήθως οι υπόλοιπες έχουν από 30-80€ άντε & 40 το σταντ... & το μπάνιο-αλλαξιέρα έχει 100-120€.. Αλλά συνήθως αυτό κάνουν όλοι ,ψιλοφουσκώνουν τις τιμές για να μπορούν να σου δώσουν κάτι δώρο..

Το σετ πάντα-πάπλωμα κουνουπιέρα έχουν από 90€ έως 300.. Ειδικά τα επώνυμα pierre cardin ή looney toones ωμέγα έχουν κάπου220-250€ :woohoo:

.

Για τα πολυκαρότσια : Εμείς θα πάρουμε το set Per-perego Pliko P3 . Tα έχει όλα & συμφέρει..;)

.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!! ειμαι πολυ χαρουμενη μου ηρθαν τα πραγματα απο αγγλικο σαιτ που ειχα παραγγειλει καλα ειναι τελεια αψογα συσκευασμενα οσο για την καλαθουνα δεν παιζεται, την πηρα 48 ευρω με το σταντ μαζι και το στρωματακι της και ειναι μεγαλη και ιδια με αυτες που πουλαει το mothercare με 109 ευρω ελεος πολυ το χαρηκα χαχα, καλα το συνηστω ανεπιφυλακτα γλιτωνεις πολλα λεφτα!!!!! αχ καθομαι και τα χαζευω, τωρα θα παραγγειλω απο ιταλια καθισμα αυτοκινητου peg perego και καροτσι, περιττο να πω στο mothercare το καθισμα αυτοκινητου maxi cosi εχει 180 ευρω και στο σαιτ 99 απιστευτο μας κλεβουν κανονικα ακομα και με τα εξοδα αποστολης πιο φθηνα ερχονται ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Ελενη μου ελπιζω ολα να ειναι μια χαρα περιμενουμε νεα σου!!

Μαντω μου δεν ξερω αν εχει σημασια αλλα η καλαθουνα θα ραφτει οπως θελω εγω με την λεπτομερια που μου αρεσει στα χρωματα και στα υφασματα που θελω οπως επισης και το σταντ! Οσο για το την αλαξιερα-μπανιο ειναι δυο σε ενα πολυ βολικη δεν ειναι απο αυτες που απο κατω ειναι το μπανιο και πανω η αλαξιερα. Το μπανιο βγαινει στο πλαι και εχεις δυο επιπλα μαζι απλα μαζευοντε σε ενα.

Οσο για το καροτσι αυτο που μου εβαλαν στην προσφορα ειναι πολυ ελαφρυ και εφαρμοζει επανω το καθισματακι αυτοκινητου. Αν και ηθελα να παρω το πολυκαροτσι (καροτσι, καθισματακι αυτοκινητου,πορτμπεμπε) τελικα δε θα το παρω. Θα παρω μονο τα πρωτα δυο. Το πορτ μπεμπε ηταν πολυ στενο και μικρο σε συγκριση με την καλαθα. Αυτα!! :) Ααααααα ξεχασα το πιο βασικο δεν ζω στην Ελλαδα και οι τιμες εδω ειναι λιγο τσιμπημενες!! Φυσικα θα παω και αλλου να παρω προσφορες ;) !!

Μαριαντα μου με το καλο τα επιπλακια σας!

Καλημερα σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!ΕΝ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΚΑΛΑΘΙ ΓΙΑ ΠΑΝΕΣ!!!!ΜΗΠΩς ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΜΕ ΑΛΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ;;;;:woohoo: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΓΚΑΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙς ΕΥΧΟΥΛΕς ΣΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑς ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!!ΕΛΕΝΙΤΣΑΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ;;;ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΝΙΤΡΟ ΕΓΩ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΑΝΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΠΟΙΑ ΑΥΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΟΥΤΣ ΜΟΥΤΣ!!!!1:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...