Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Madojohn geia sou koukla :)

Kai gw to idio pairnw!Kai mou fenaite periergo auto pou les.

Mporeis epishs na to pipilas sa karamela.Emena mou fenaite sa karamela xwris plaka,mou aresei kiollas.Kai eimai k genikws periergei me ta farmakakia.

E...ypervolh megalh auto pou ekane o synadelfos sou k poly asxhmo.Ma na th parathsei kiollas th gynaika.Panta vrisketai mia lysh.Apisteuto pandws.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστάκι ΑΠΟΝΗ

αντί να στεχαχωρηθείς που δεν κάνω s@x

στεναχωρήθηκες για τους πόνους?!?

Θα με τρελάνεις................ χαχαχαχαχαχα!

Ναι οι δικοί μου πόνοι είναι...

....οι γνωστοί (που είχαν καιρό να με θυμηθούν και είχα χαρεί...)

και επίσης όπως είπε και η Εφούλα μας, με πονάει και "κάτι" του μωρού

που το αγαπουλίνι μου είναι ολό-όρθιο και με ζουμπάει...

Στο θέμα μας τώρα: Άνναστασία εσύ και Άννα το μωράκι?!? Μα είναι πολύ τέλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ που θέλω να βγάλω το σποράκι μου με το όνομα του άντρα μου, τι να κάνω?

Δεν συμφωνεί το σκασμένο το αγοράκι μου, με τίποτα και δεν έχω και επιχειρήματα για να τον πείσω! Θέλω το παιδί μου να το λένε Νικόλα

όπως λένε και τον άντρα της ζώης μου , Νίκο.....!

Να τους φωνάζω με το ίδιο ΄΄ονομα και να λιώώώώώώνω από λατρεία!!!!!!!!!!!!!!!

Αnyway, θα δούμε...

Έλενα σε ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειπα να κανω μαμ αλλα δε γινεται να μη σας απαντησω!!!

Ελενακι μια χαρα αφου εχεις κ αγοριστικα!Στα κοριτσακια βρισκεις ευκολα ρουχα!Θα σου φερουν κιολα...Μην παρεις πολλα!

Μαντω εγω απ'την αρχη ζητησα το διαλ.σε νερο ασβεστιο(calciform νομιζω) ειναι σαν πορτοκαλαδα!Δεν μπορω το αλλο...Σαν να μασας κιμωλια!Μπορεις νομιζω να ζητησεις να στο αλλαξει!Ποτε δεν ειναι αργα! ;)

Μαρι χαχαχαχαχαχαχαχχαααχαχ!Σιγα μη στενοχωρηθω που δεν κανεις σεξ!χαχαχαχααχχαΑπ'τη ζηλια μου εσκαγα τοσο καιρο!!!!!Αντε να δεις τη γλυκα!χαχαχαχααχχαχχαα

Και δικιο εχεις το Αννα βγαινει φυσικα απ'το Αννα-στασια!χαχαχαχαχαχαχ

Τι αγαπη ειναι αυτη κοριτσαρααααα μου!!!Παντα ετσι!!!Να τρελαινεσαι απ'τη λατρεια σου!!!!Αλλα μεταξυ μας θα ειναι λιγο αμερικανια να βγαλεις με το ιδιο ονομα το παιδι σου!Εσεις ξερετε βεβαια!!!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mari tha einai k mperdema gia to mellon!! O andras mou exei to idio onoma me ton patera tou kai synexeia tous mperdeuan.

Afou xrwstage kati lefta o pateras tou k mas epairnan emas thl kathe mera.Emena dld sto spiti,mou eixan spasei ta neura.Ti na tous ekshgeis ti ginete autoi ekei epimonh :D

Me ksypnagan kiollas :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου... Επιτέλους σηκώθηκα από το κρεβάτι... Διάβασα τα σημερινά... Κι έχω να πω πολλά...

Αναστασία, μην δίνεις σημασία στα κακόβουλα της πεθεράς σου! Να πάει να... Έλεγα για την δικιά μου ότι λέει μ@λακίες αλλά η δική σου ξεπερνά τα πάντα... Τουλάχιστον εμένα λέει λόγω ηλικίας χαζομάρες!! ( 74 χρόνων) Και φυσικά δεν της δίνουμε σημασία πλέον!! Υπομονή και μην σκας... Γράψ'την!!

Μαντώ, κι εγώ calcioral παίρνω αλλά δεν έχω πρόβλημα! Μου αρέσουν! Εν το μεταξύ επειδή βαριέμαι να πιπιλάω τοση ώρα τα μασάω και πίνω κατευθείαν νεράκι! Από το να μην τα παίρνεις καθόλου, πες στο γιατρό σου να σου δώσει κάποια άλλα! Μην το αμελείς!

Marimari μου γλυκειά.... ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ για τον πόνο!!:( Εύχομαι να είσαι ήδη καλύτερα!Σ'ευχαριστώ πολύ και για τα καλά σου λογάκια!! Όσο για την κουνίτσα... ομολογώ ότι μου έδωσες ιδέα!! Επειδή τις έχω δει κι εγώ και μ'αρέσαν για να μην δεσμευτώ με το χρώμα, πιστεύω πως το άσπρο είναι το ιδανικότερο!!

Ελενάκι.... Σε βλέπω και σήμερα πολύ χαρούμενη!!! Και χαίρομαι πολύ γι'αυτόοοοο!!!

Την καλησπέρα μου σε όλες τις Αυγουστομανούλες κι όχι μόνο!!! Πολλά φιλάκια σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι

ΈΧΕΙς ΔΊΚΙΟ...

είναι μ@λ@κία και Αμερικάνικη μ@λ@κία

(...όχι ότι να'ναι μ@λ@κία...)

αλλά ΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΩ!!!

Μέσα από την καρδιά μου στο λέω, σκέφτομαι το παιδάκι μου

και το αγοράκι μου να εχουν ίδιο όνομα και ...........λιώνω!!!

......................Έχω τρελό έρωτα στο αγοράκι μου!!!

(ναι , δεν είναι ΠΟΛΥ normal, το ξέρω! και ας έχει και ένα τόσο κοινό και απλό όνομα...)

Έλενα

πως και έχουν το ίδιο όνομα??? Για πες να πάρω καμιά ιδέα....

Με ενδιαφέρει πολύ το θέμα και ας τους μπερδεύουν,, δεν πειράζει!!!

Θα τους ξεμπερδεύω εγώ.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mari ton andra mou k pethero mou ton lene Stefano.Trelenomai gia auto to onoma k tha ithela poly na to exei o gios mou alla me sygkratei auto.Dld fantazesai pethero-andra k gio me idio onoma?xaxaxxaxa Ti gelio thee mou :P

Den exw idea pws tous irthe na ton vgaloun me idio onoma.Oute kan ton exw rwthsei ton andra mou.Allh trelh k gw :D

An to thes toso poly k o andras sou to idio xalali ta mperdemata.To thema einai na aresei se esas :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariiiiiii ξερεις πως η λατρεια σου δε θα αλλαξει με το ιδιο ή διαφορετικο ονομα των αγοριων σου!!! Και σταματα να μας κανεις να ζηλευουμε!!!!!!!Φτου μη σας ματιαξω!!!Πιτσουνακια μου!!!

(κι εγω λατρευω τον αντρα μου αλλα του(μου!) εχω υποσχεθει πως στα 40 μου θα τον χωρισω για να κανει(ω) τη ζωη του(μου)!χαχαχαχαχχχαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μου

ρώτησε τον άντρα σου και πες μου

(πως τους ήρθε...)

Σε ευχαριστώ κιόλας

αλλά το θέμα μου είναι πως το αγοράκι μου δεν το δέχεται

ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!! Δεν μπορώ να τον πείσω!!!!!!!!!!!!!!

Το θεωρεί πολύ "ψωνίστικο"

και θέλει να βαφτίσουμε το μωράκι μας με το δικό μου όνομα , στο αγορίστικο του (δηλαδή Μάριος)!

Και εγώ δεν το δέχομαι ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! Το θεωρώ πολύ ..."ψωνίστικο"!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σορρυ για την γκαβομαρα μου!!!!!Γεια σου Νταλλιαααααααααααααα!!!!! Ειδες η καλη μου η πεθερα?Τις ξεπερασε ολες!Πραγματικα ομως λυπαμαι γιατι εχει τα "φοντα" να ηταν μια καταπληκτικη κ μοντερνα πεθερα-φιλη!Με αυτα που εκανε μαλλον το κατα-ραγισε το γυαλι αναμεσα μας!Δεν ξερω αν μετα θα στρωσει...Ξερω ομως πως δυσκολα θα της συγχωρισω τη συμπεριφορα της :(

Τελοσπαντων τελος αυτο το θεμα!Σας τα'πα,ξαλαφρωσα και παμε γι'αλλα!!!

Μαρι επιμενεις με το ονομα?????Δλδ θα ειστε η Μαρια και ο Νικος και θα γεννησετε τους Μαριο,Νικολα,Νικη-Νικολεττα,Μαιρη,Μαρινικη??????????? Ελεος βρε παλιοπιτσουνακια!χαχααχαχαχχα :silly: :blink: :laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Μαρινίκη"???????????????????

Τι ωραίο..........!

"Μαρινίκος" παίζει? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!

Ναι, γελοίο ακούγεται, πράγματι πολύ γελοίο!!!!!

Θα κάνω το δικό μου, χωρις να το συζητάω άλλο και να εκτείθομαι.......... χαααααχαααααχαααααααααχααααααααχαααααααχαααααααχαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν να σας ενημερώσω ότι είμαι άνθρωπος ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ !!! :silly: :silly: :silly:

Δεν πίνω ότι έχει να κάνει με ανθρακικό ... ούτε coca-cola-ούτε λεμονάδες-πορτοκαλάδες -ούτε καν αναβράζων depon ή άλλα χάπια!! :blink: Ποτέ δεν μου άρεσαν.. Στο σχολείο ήταν τραγικά .. γιατί στα πάρτυ έπινα μόνο νερό άντε κανα χυμό αν είχαν...

Επίσης δεν πίνω ποτά!!! Καθόλου ... πολύ σπάνια γουλίτσες κρασί ή μπύρα απλά για να ευχηθώ σε τίποτα γιορτές.. & Τέλος δεν πίνω καφέδες!!!

Πάθατε ΣΟΚ??? :blush:

Αφού όταν βγαίνουμε σε καφετέρειες πίνω ή MILKSHAKE ή FREEDOCHINO ή χυμούς & μερικά μπουκάλια νερό .. Γιατί πίνω τόσο νερό που δεν φαντάζεστε... Μερικές φορές μπορεί να ξεπεράσω & τα 8 λίτρα!!! :woohoo:

Βέβαια το έχω μειώσει αρκετά γιατί λέει υπερλειτουγούν τα νευρά κτλ.. :S

Οπότε ότι έχει να κάνει με χάπια που διαλύονται σε νερό & έχουν έστω & λίγο ανθρακικό δεν τα πίνω...

Ρωτάω αν ξέρετε χάπι ΑΣβεστίου καταπιτό?? Τα καταπίνω όλα ..τα χάπια!! :blush:

Οσο για το sex & εμένα φοβάται ο σύζυξ... Τι νομίζεις του λέω ότι το χτυπάς στο κεφάλι??? :lol: ΣΑν το ανέκδοτο ...Σ΄αρέσει-Σ αρέσει???

ΕΛΕΝΑ Το όνομα Στεφανος είναι πάρα πολύ ωραίο!!! ;)

Δεν είστε ούτε οι πρώτοι ούτε οι τελευταίοι που θα έχετε το ίδιο όνομα στην οικογένεια!!

Εγώ όπως είχα ξαναπεί είμαι πολύ τυχερή !! :cheer: & ο μπαμπάς μου & ο πεθερός λέγονται Βασίλης οπότε ξεμπέρδεύω & είναι & οι 2 ευχαριστημένοι.!! B)

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ δεν πάθαμε σοκ Μαντώ μου,

γιατί τα ίδια έγραψα πριν λίγο...

ΠΟλλοί άνθρωποι δεν πίνουν ποτό (καθόλου) αναψυκτικά (καθόλου)

και αναβράζων χάπια (καθόλου)!!! Δεν είμαστε οι μόνες............

Όσο για τα ονόματα, μπαμπάς και πεθερός είναι σύνηθες, απλό και ωραίο...

....Μπαμπάς και γιος, όμως?????????

Καλό μεσημέρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα βρηκε ο τεντζερης το καπακι!!!!Γοργονιτσες μου ξενερωτες!!!!!!!

Μαρι μην τολμησεις να βγαλεις τον παιδαρο Μαρινικολα!!!!χαχαχαχααχχαχααχχαχχαααα Ρεζιιιιιιιιλι θα το κανειες το παιδι τρελληηηηηηηηηηη!χαχαχαχαχαχχα

Μαντω αν βρεις "καταπιοτο"χαπι ασβεστιο πες μου!Κ εγω θα το προτιμουσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν είναι δυνατόν!Καλέ τί έκανα?

Προσπαθώντας να αλλάξω μπαταρίες στο πληκτρολόγιο(γιατί τόση ώρα προσπαθώ να απαντήσω και δεν μπορώ!),πατήθηκαν μόνα τους κουμπιά κι έστειλε αυτές τις μπούρδες! Σόρρυ:blush:

Τί κάνετε,λοιπόν,τρελομανούλες?

Μάρι τί έχει η κοιλίτσα σου??Είσαι καλύτερα?Όσο για το θέμα πεθεράς,εσύ ή έχεις μια πεθερά μάλαμα ή δεν έχεις καθόλου,ε?χαχαχα!:P

Κορίτσια κι ο δικός μου ο άντρας ήθελε στην αρχή(που δεν ξέραμε ακόμα το φύλο) να δώσουμε στο μωρό το όνομα του αγαπημένου του παππού,αλλά το θέμα ήταν ότι το είχε ήδη αυτός!Ε,είναι λίγο κάπως...Ευτυχώς άλλαξε γνώμη.

Μαντώ κι εγώ το ίδιο ασβέστιο παίρνω και με χαλάει η γεύση πορτοκάλι,γιατί τη συγκεκριμένη την προτιμώ μόνο στο φρέσκο φρούτο ή χυμό.Τπτ άλλο!Μερικές φορές, αν δεν το πάρω, κατεβάζω για ισορροπία 2 ποτήρια γάλα(σαν νεράκι),εκτός του πρωινού και βραδυνού,που είναι στάνταρ ανέκαθεν.

Έλενα μου τί τέλεια κατάληξη!!!! Είδες τελικά? Και τα ακραία προβλήματα και τα τέλεια Happy Endings δεν συμβαίνουν μόνο στις ταινίες :) . Από 'δω και πέρα να ονειρεύεσαι μια πανέμορφη εικόνα στο εξοχικό με τα διδυμάκια σου να παίζουν με τον παππούλη και τη γιαγιά τους κι εσένα αγκαλιά με τον άντρα-βράχο σου να καμαρώνετε και να απολαμβάνετε την ευτυχία! Πολύ χάρηκα!

Αναστασία κρητικοπόντια (Παναγίτσα μου!:P ) μια τέτοια πεθερά νομίζω είχα δει στις "7 θανάσιμες":lol: ! Σίριαλ κι η δική της ιστορία βρε παιδί μου! Από τη μια είναι να την δικαιολογείς γιατί ίσως ζηλεύει που εσύ το περνάς όλο αυτό τόσο όμορφα, με τον αντρούλη σου ενώ εκείνη είχε τόσες δυσκολίες,αλλά από την άλλη...καλά της τα 'χωσες κι εσύ,με το δίκιο σου. Το ίδιο με το χάιδεμα κοιλιάς από τον 1-2 μήνα το έκανε κι η δική μου και της το έκοψα ΑΜΕΣΩΣ (λίγο άγαρμπα κι απότομα ίσως...:blush: ), γιατί μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι!

Ζουζουνίτσα μη μου πεις ότι δε θα έρθεις την Κυριακή! Άντε πέρνα για λίγο τουλάχιστον να γνωριστούμε κι από κοντάάάά! Χθες αποφάσισα κι εγώ για χρωματάκια στο δωμάτιο και αύριο πρωί πρωί θα πάω ΙΚΕΑ!Φαντάζεσαι να ερχόμαστε πρόσωπο με πρόσωπο και να μη μιλάμε???Άντε,να έρθεις!

Ντάλια έτσι έλεγα και στο δικό μου γιατρό όταν μου έλεγε να προσέχω αυτά που τρώω(Καρδιολόγος βέβαια ο άνθρωπος)."Γιατρέ εσείς όλα αυτά που μου λέτε να τρώω και να αποφεύγω τα τηρείτε????". Τα κιλά σου γλυκιά μου στο ξανάπα είναι τέλεια, μη στεναχωριέσαι καθόλου.Ο κόσμος είναι πολύ κακός τελικά και τους αρέσει να μας μειώνουν, γιατί βλέπουν πώς ανθίζουμε και λάμπουμε στην εγκυμοσύνη.Εγώ αυτό κατάλαβα.

Δε μου λες...τί σίδηρο παίρνεις και πας τόσο εύκολα τουαλέτα???

Παιδιά η Happy που εξαφανίστηκε?

Φιλάκια σε όσες ξέχασα Φουλινάκι, Ιφι, στα καινούργια μας κοριτσάκια,Τόμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αναστάσω,Μάρι μη με κάνετε να γελάω τόσο δυνατά! Τραντάζεται και η κοιλούμπα και θα μου βγει κανένας αστροναύτης το μωρό!χαχαχαχαχαχαχ:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχααχχααααααααα κρατα την κοιλουμπαααααα!!!

Ελενακι θα τα πουμε την Κυριακη για δωματιακια κλπ!!!Γι'αυτο δε σε ρωταω!

Η χαπυ τρεχει και δε φτανει με δουλειες και γιο που γραφει εξετασεις!

Ξεχασα να σας πωωωωωωω!!!!!!Σημερα-σε λιγες ωρες- τα επιπλακια της τσαχπινας θα ειναι εδω!!!!!!!!!!!!!!Νωρις νωρις μου τα ετοιμασανε!Και απο βδομαδα η ντουλαπα!!!!Καλε 3 μηνες θα κοιμαμαι εγω μεσα στο δωματιο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΥΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΑΝ ΔΩ ΚΑΜΙΑ ΜΕ ΚΟΙΛΑΡΟΥΜΠΑ ΘΑ ΣΕ ΜΙΛΗΣΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!ΠΑΝΤΩ; ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΠΟΛΛΩΝ ΧΑΠΑΚΙΩΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΙΝΩ 2 ΠΟΤΗΡΑΚΙΑ ΓΑΛΑ ΠΡΩΙ ΚΑΙ 2 ΒΡΑΔΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΟΥΕΡ!!!ΚΑΙ ΟΝΤΩς ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΕς ΟΙ ΤΙΜΕς ΤΟΥ!!!!ΜΑΤΣ ΜΟΥΤΣΑ ΣΕΟΛΕΣ!!!!!!ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕς;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Unique....Στην αρχή είχα μεγάλο πρόβλημα! Νόμιζα ότι ήθελα τουαλέτα σφιγγόμουν... και τζίφος! Σιγά σιγά συνήθισε μάλλον ο οργανισμός μου! Παίρνω τα tardyferon! Καλά θεικό το μήνυμα...το πρώτο!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθαν τα επιπλααααααα!Καλε γεμισε το δωματιο!!! :) Βαλαμε και τα του καροτσιου κ το λικνο στο δωματιο κ φουλαρισε!!!!Αντε σε λιγες βδομαδες θα το εχω ετοιμο! ;) Μαλλον!

Εβινακι ερωτηση!Το ασβεστιο....Με ποια εξεταση το μετραμε???Ασχετιλα η δικια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...