Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Ζουζουνιτσα καλα μπογιατισματα και καλες ζωγραφιες!!

Eldo μου δεν ακουσα μια κοπελα να πει ΟΚ ηταν το υγρο της καμπυλης ζαχαρου... :blink: τοσο αηδια δηλαδη...

marimari μου απο οσα βλεπω οι γιατροι μας εχουν την ιδιες αποψεις διοτι ουτε και εμενα με εβαλε να κανω καμπυλη ζαχαρου! :cheer:

Αναστασακι εσυ εδω σταθερη :P !

Ελενα μου καλησπερα!! Αν πραγματικα νομιζεις οτι θα βολεψει αυτο που λες με τις κουνιες να το κανεις ειναι και δυο τα μωρακια ειναι και πιο δυσκολο οσο και να πεις ιδιως με το θυλασμο. Δεν σε φοβαμαι ομως εγω εσενα εισια δυνατη και θα τα βγαλεις περα! :kiss::kiss:

ιliotropio καλως ηρθες στη παρεα μας και με το καλο το μωρακι σου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Zouzounitsa geia sou k apo mena!Poly wraio akougetai to xrwmataki kai apalouli :)

Ta stensils ti einai kale?Eimai asxeth apo tetoia parolo pou eixa kalo na zwgrafizw poio palia.

Egw sto tavani (pou einai aspro) tha valo asterakia kai feggarakia pou fwtizoun sto skotadi :) Zouzounitsa na valete k seis tha einai poly wraio me ta syneffakia mazi :D

Xaras to kouragio sas koritsia esei pou douleuetai!Na fantastite egw pou douleua peristasiaka prin thn egkymosynh kai ksypnaga apo tis 6 to prwi k meshmeri gyriza spiti de mporousa na kanw tpt allo!Den andexa th kourash!Oute douleies oute tpt oute k sex den eixa oreksh k mono pou to skeftomoun kourazomoun akoma poio poly.Skeftomoun mono ton ypno :)

Afhste pou ligo sth douleia me epairne akoma k orthia.Exw agaph me ton Morfea xaxaxaxxa.Me xalaei poly h douleia :P

Mari pws k mporeis na koimasai mproumyta?Mas exeis valei photo esy me th koilitsa sou?Pws einai kale?Vale massssssssss :D

Apth 12h evdomada ekopsa to mpromyta gt dysforousa kapws.

Pws tha ithela k gw na mporousa.

Toma plhsiazeis siga siga.Ti wraia e!?

ELDO toso apaisio?Egw tha th kanw 1h tou mhnos.

Kala apotelesmata na exeis!

Iliotropio poly kala ta kilakia pou exeis parei?Tha ta xaseis kateuthian me th genna..To poly na sou meinoun 1-2.Mia xaroula!Ande na doume k me mas ti tha ginei:P Me to kalo na erthei h mikroula sou :)

Telika poio polla mas vgikan ta koritsakia e?xiixix Egw de pairnw kanena meros mias k exw k apo ta dyo :P

Koritsia filakia se oles! mouats :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Wx arxisa k gw tis ektheseis sa thn Efh mas xixiixixix :P

Ksexasa na sas pw!!!Teleutaia h koilia mou pairnei kati sxhmata poly perierga!Xtes kathomoun me ton andra mou k th koitousame pws allaze sxhmata k eixame skasei sta gelia!

Aurio paw gia psonia epitelous.Tha parw rouxalakia kai ola ta psilopragmata.

Ektos apo kounies,kathismata autokinhtou k relax. :D TI WRAIAAAAAA! :D

Kale twra pou to thymithika h allh didymomanoula mas pou xathike?? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόμα , ο γιατρός μου είναι ο Ξυδιάς Γιώργος.

Έλενα, δεν έχω βάλει φωτογραφία της πελώριας κοιλιάς μου (ντρέπομαι..)

αλλά μπορώ να σου πω πως έχω 15 κιλά επιπλέον (!)

((βλέπε φωτό στο προφίλ μου)),

και τόση ελαστικότητα όμως που μπορώ να κοιμηθώ και ...yoga!

Πράγματι όλοι απορούν μαζί μου............................. χιχιχι!

Με το καλό να αστερο-στολίσεις το ταβάνι των μωρών... Τέλειο θα γίνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα

σε ευχαριστω πολύ!

Δεν κατάλαβα τι είναι η "αίτηση"

αλλά εγώ εννοούσα την φωτό (αριστερά) που εμφανίζεται δίπλα στο όνομα μου.....

Εχεις δίκιο , η κοιλιά είναι ότι πιο όμορφο μας συμβαίνει

και εγώ νιώθω ευλογημένη από τον Θεό

που έχω μωράκι . . . . . . .

. . . . . . . . και αν και δεν έχω καθόλου ραγάδες ή σημάδια

ντρέπομαι για τα επιπλέον μου κιλά....

Χαζό (ίσως) αλλά... μου συμβαίνει!

Σε ευχαριστώ πολύ πάντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari μου ειμαι απο Κυπρο γι αυτο λιγο δυσκολο να ειχαμε τον ιδιο γιατρο! :)

οσο για φωτο με την κοιλιτσα μου εβγαλα μια πριν 10 μερες περιπου αλλα ακομα δεν την εχω ποσταρει...:)

Ελενακι καλα ψωνια να εχεις και εγω την παρασκευη θα παω για προσφορες για επιπλακια... :woohoo:

KIDER ακομα δεν εχω παρει τιποτα αλλα για μπιμπερο θα παρω μαλλον της AVENT αυτα που ειναι για τις μπουμπουλιθρες για του κολικους! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΚαΙΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΟΡΑΚΙ Η ΚΑΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΤΟ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ 2009 ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.Ε?ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΗΣ CHICCO KAI NUK ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΚΑΝΑ 6 ΚΑΙ 6 ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΑΝΙ ΕΠΩΝΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΥΝ 8 ΕΥΡΩ ΤΟ ΕΝΑ ΕΝΑ ΤΑ ΑΝΩΝΥΜΑ ΚΑΝΑ 2 ΜΕ 3 ΕΥΡΩ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ !!!!!ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΤΑ ΣΤΕΝΣΙΛ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΕΝΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΜΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΕ ΟΤΙ ΧΡΩΜΑ ΘΕΣ!!!!ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΠΛΑ ΠΙΟ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗ Η ΟΧΙ!ΕΓΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ!!!!!ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΡΟΥ!!ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΨΕΙΡΑς!!!!ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΚΥΗΣΗ ΠΑΝΩ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΚΟ Η ΟΧΙ!!!!ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΝΩς ΥΠΟΧΡΩΤΙΚΗ ΕΠΕΝΑΛΑΜΒΑΝΩ!!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΗΔΙΑ ΤΟ ΥΓΡΌ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου

για να ξεμπερδέψω την κουβέντα μας, διότι δεν τα εξήγησα καλά:

Στην φωτό είμαι εγώ, το καλόκαίρι και δεν ήμουν έγκυος τότε.

Είχα πάντα 57 κιλά ...από όταν τελείωσα το σχολείο (πριν 12 χρόνια δηλ.)!

!

Τώρα, στην εγκυμοσύνη , έχω τα επιπλέον κιλά (15)

και ΔΕΝ εμφανίζω φωτό!

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια πάντως, πολύ πολύ!!!

Τόμα, πράγματι... Αποκλείεται να έχουμε τον ίδιο γιατρό... χαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνίτσα μου

φυσικά και έχει να κάνει με προδιάθεση

το σάκχαρο της κύησης..... (ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ!!!)

Στις πρώτες εβδομάδες της εγκυμοσύνης

ελέγχετε μία συγκεκριμένη τιμή

(με απλή εξέταση αίματος..) γλυκό-κάτι λέγεται,,, δεν την θυμάμαι

και σε συνδιασμό με τις υπόλοιπες του προγεννητικού μας ελέγχου

(επίσης απλές αίματος) ο γιατρός είναι σε θέση να έχει ένα ποσοστό

προδιάθεσης...

Το ιστορικό μας , γενικότερα, δεν ξέρω πόσο ρόλο παίζει

αλλά κάθως προχωράει η επιστήμη , οι γιατροί "ταλαιπωρούν" όλο και λιγότερο τις έγκυούλες με εξετάσεις παλαιών μεθόδων........

Εμένα ήταν "μηδαμινές" οι πιθανότητες και έτσι δεν θα υποστώ αυτήν την ταλαιπωρία....! Όλα αυτά βέβαια έχουν αξία αν ΔΕΝ πάθεις υστερία και πλακωθείς στα γλυκά . . . . . . .!

Φιλαααααααααααααααααακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΠΡΩΤΟΝ ΤΟ ΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΟΥΡΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ.ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 80 ΜΕ 82 ΖΑΧΑΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 65 ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΕΠ ΔΕΝ ΕΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΒΑΖΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΓΕΙΝΚΗ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ 1,5 ΜΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΠΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΑΙ.ΑΠΛΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΩ.ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΕΙΔΑ ΤΟΥ ΛΕΩ 11-5 ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΛΑ 11-06 ΜΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΣΤΙΣ 6-6 ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΟΧΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΣΟΥΒΟΥΡΔΑΣ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ..ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΡΑΓΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΙ ΔΕΙ ΤΟΤΕ?ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΗ 37Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΜΗΠΩΣ ΤΥΧΟΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΙΝ ΜΕ ΔΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΙ ΠΗΤ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ 28-6 ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΤΡΟΧΑΛΗΤΟ ΘΑ ΓΡΑΨΩ...

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΙΔΕΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΦΩΤΑ; ΕΝ ΚΑΙΡΩ...ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΨΙΛΟΑΣΧΕΤΗ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΣΙΡΚΟ..ΧΙΧΙΧ

ΜΑρι μαρακι μου το καλοκαιρι ησουν μια κορμαραρα χωρις μωρακι και αυτο σημαινει οτι σε λιγο καιρο θα εισαι μαι μανουλα με κορμαρα..γιατι λοιπόν να αισθανεσια ασχημα..κανενας λόγος!!και αφου και εισαι και υγιεστατη....

τοτε χεστα και με ψηλα τη κοιλια κουβαλα περηφανα τον παιδαρο..γιατι αν παρει απο τη μαμα με την αθλητική κορμαρα...πωπωπωπ ποια νυφη θα τον παρει!!

Αληθεια που εισαι σε αυτη τη φωτο?καταπληκτικα νερα δικιο εχει η δυδυμομανουλα...μη μου πεισ Μαλδιβες;;;;;;;;;;;;;ΘΑ ΣΚΑΣΩ!!!!

ΑΝΣΤΑΣΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΑΙΒΑΣΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ..ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ...!!και ναι σε ειπα νεαρομανουλα γιατι εισαι μωρο με μωρο!!

εγω κλεινω 11/8/9 τα 31!!!παπαπαπαπα...καλε σα χθες θυμαμαι που τα βρηκα με τον αντρα μου...και τελικα ημουν 24...σνιφ...νεαρα και ΘΕΑ!!

φιλακια πολλα σε ολες τις μανουλομανουλες-εγκυούλες αλλα το γνωστο σε 10 λεπτα!!!!!!σχολαω..αλλα today?...its cofee-tea day!!!και μετα τρελλλό φαγοποτι σπιτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουλινάκι ΣΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΕ!

Ναι, είναι Μαλδίβες..............!

Ωχ, άκουσα το μπαμ........................!!!

Είσαι πολύ γλυκειά... σε ευχαριστώ για όλα πάντως...

Ενδέχεται να γεννηθεί το μωράκι σας ((και τα δικά μας δηλαδή...)) πάνω στα γενέθλια σου?!? Τι τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά να περάσεις στον καφέ και στο ...φαί................. χιχιχιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες Αυγουστιάτικες κι όχι μόνο.... Τι κάνετε... Βλέπω ωραίες συζητήσεις!!

Να ξεκινήσω με την marimari μας που πολύ χαίρομαι που την ξαναέχουμε επιτέλους μαζί μας... Περιττό να σου πω... Ότι μιας και αναφέρατε για την φωτογραφία στο προφίλ είσαι μια ΚΟΥΚΛΑΡΑ!!!! Και με το καλό θα κάνεις κι ένα κουκλάκι μωράκι....

Τόμα μου, καλό είναι που δεν την κάνεις ούτε εσύ την εξέταση, ούτε η marimari!! Δεν είναι κάτι τραγικό! Μόνο η κούραση και οι ώρες που τρως στο μικροβιολογικό! Κατά τ'άλλα και η γλυκόζη πίνεται.. κουτσά στραβά και με τις αιμοληψίες την παλεύεις!! Εμένα πέρασε η ώρα γιατί ήταν συνοικιακό κι είχε κόσμο και χάζευα! Εν το μεταξύ όσοι έρχονταν και μ'έβλεπαν μου έπιαναν την κουβέντα κι έτσι πέρασε η ώρα!! :laugh:

Ζουζουνίτσα... με το καλό να βάλεις την μικρή σου ζουζουνίτσα στο όμορφο δωματιάκι που της ετοιμάζεις!! Ακούγεται τέλειο...

Αναστασία μου... τι σου κάνανε αγάπη μου με το καρμάκι... Μην στενοχωριέσαι!! Σου δίνω ένα... έτσι γιατί είστε και πολύ τσαχπίνες μαμά και κόρη!!

Ελενάκι μου όμορφο... γλυκό κι αγαπημένο... Με το καλό να κάνεις την εξετασούλα 1η του μηνός! Μην μασάς!! Δεν είναι τίποτα!! Και εύχομαι να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα!! Όσο για την ιδέα σου.. Την θεωρώ πολύ καλή! Να κοιμάσαι μαζί με τα μωράκια εσύ στο δωμάτιο μιας κι είναι δυο... Το μόνο που θα κοιτάξεις, να πάρεις σφηνάκια για τα κραβατάκια τους που τους κρατάνε στην πλαγιαστή στάση!! Το είχε αναφέρει κι Εφούλα μας εδώ!!

Αλήθεια, η Εφούλα που είναι;;; Τρέχει τώρα με τις εξετάσεις του μεγάλου υιού... Αχ κορίτσια... αν και έχουμε μέλλον μπροστά μας να προετοιμαζόμαστε σιγά σιγά... Καλέ έτσι όπως πάω εγώ... Τον έστειλα κιόλας φαντάρο τον γιό μου!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Φουλινάκι, υπομονή με τις συγκοινωνίες! Λίγο έμεινε!! Καλό κουράγιο κορίτσι μου πάντως!! Εγώ από τότε που έβγαλα δίπλωμα, σε λεωφορείο μπήκα στο Μιλάνο στο γαμήλιο κι αυτό γιατί δεν παρκάρεις όπου να'ναι στο εξωτερικό! Οπότε δεν το διακινδυνεύαμε! Αφήναμε το αμάξι στο παρκιν του ξενοδοχείου.. και πέρναμε τις συγκοινωνίες!! :laugh:

Ιφιγένεια, τόσο πολύ σου έπεσε;; Καλύτερα πο δεν την έκανες!! Εμένα ήταν πάντα στο 70 -71!! Προληπτικά μου είπε κάν'την! Ευτυχώς όλα καλά, απ'ότι μου είπε!!

Κοριτσάκια μου σ'όσες δεν έχω αναφέρει... στέλνω πολλά φιλιάάάάά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ!!!ΜΑΡΙ ΜΑΡΙ........

Ω ΝΑΙ ΕΣΚΑΣΑ...

ΚΟΙΤΑ ΠΗΤ ΕΧΩ 24/8/9 αλλα ποτε δεν ξερεις...λες????????????να οχουμε γενεθλια μαζι....λιονταρακια τα μωρα μας σαν και μενα..τελοιοι χαρακτηρες(χιχιχιχχι ΨΩΝΑΡΑ)

φευγωωωωωωωωωωω

ΣΑς ΦΙΛΩ ΣΜΑΤΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια συγχωρεσετε με για τον τονο της αρχης του ποστ μου αλλα θελω να το πω...Αυτο που θα πω! :P

Αγαπητη συν-μαμμυ-τισα Ιφιγενεια ειπες και ξαναειπες:

ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΚαΙΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΟΡΑΚΙ Η ΚΑΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΤΟ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ 2009 ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.

Συγχωρα με βρε κοπελια αλλα....Να ειμαστε δικαιες και να ειμαστε δικαιες και τα πιο πολλα ειναι αγορια κλπ κλπ.....Ως προς τι να ειμαστε ΔΙΚΑΙΕΣ? Ως προς ποιον?????Ως προς το αρσενικο ή το θηλυκο γενος?Ως προς το σαιτ?Ως προς τα αγορακια "σας" ή τα κοριτσακια "μας"....

Πλακιτσα κανουμε!!!Και αν θελουμε δλδ να μην ειμαστε "δικαιες"? Και αν θελουμε να βγαλουμε "παρανομως" περισσοτερα τα κοριτσια και να μαλλιοτραβηχτουμε στο τελος για να βρουμε γαμπρους ΠΟΙΟΝ θα ρωτησουμε για να το κανουμε?????????Ξαναλεω πως κανουμε αστειακια,χαζομαρουλες,χαιρομαστε με τις κουκουβαγιες φιλες μας εδω μεσα!!!!!!Χαλαραααααα λοιπον!

Και αλλωστε-δεν ξερω αν εχεις παρακολουθησει απ'την αρχη το θεμα των "Αυγουστιατικων κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ μαμαδων" αλλα εχουμε αναλυσει,γελασει,απορησει για(σχεδον) τα ΠΑΝΤΑ εδω!!!! Απο σεξ μεχρι ροχαλητο και απο αναγουλες μεχρι αμνιοπαρακεντησεις,απο φοβιες μεχρι χορευτικα με τα μωρα μας κλπ!!!!!!

Ας κανουμε λοιπον και τα πιο "πριβε" μας γκαλοπ-ακια!Δε χαλασε ο κοσμος!Και οποια θελει γραφει κ στις γεννησεις! ;)

Μη με παρεξηγησεις απλα οτι νιωθω το λεω αλλιως κανω χωρις λογο ΜΠΑΜ σαν τη φιλη μου την Λινα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τωρα...

Καλησπεεεεερα σας!!!!!Μπιρι μπιρι κ εγω περα βρεχει????? Θα επανορθωσω ευθυς αμεσως αν και λειπετε -νομιζω-ολες σας και παλι μονη μου θα μιλαω!!!

Ελενακι ηθελα να σου πω -αλλα το ξεχασα πριν- πως νομιζω οτι τα μωρακια σου θα ειναι μια χαρα στα κρεβατακια τους! Κι εσυ κοντα τους για οσο νομιζεις!Ειναι και 2 που να τα εβαζες στην κρεβατοκαμαρα σας!Εκτος κι αν σε ταλαιπωρησουν στην αρχη και αρχισει και ο αντρουλης σου να ...Θηλαζει :P !!!!Οποτε τοτε μετακομιστε στο σαλονι!χαχαχαχαχαχαχχαχα

Κιντερ μου θα σε βαλω στη λιστα των Αυγουστομαμαδων!!!Μπουκαλακια δεν πηρα ακομα.Αυτα που λεει η Τομα πρεπει να ειναι καλα,καθως επισης και τα dr's Brown που εχουν κ εκεινα το συστημα κατα των κολικων! ;)

Νομιζω πως δε θα ρωτησω τη γιατρο μου για την καμπυλη!!!Μπορει να την γλιτωσω! :P Αν της το θυμισω θα μου τη βαλει ΣΙΓΟΥΡΑ!!!! Ειδομεν!

Λινακι μου βιαστικο ευχαριστω ξανα για το "μωρο με μωρο"!!!!! Να'σαι καλα!!!!

Μαριμαρακι μη γεννησετε ολεεεες νωρις και βγαλετε τα καταπληκτικα σας Λιονταρακια και εγω κανω μια...Παρθενιτσα!!!Ακους εκει να βγει "Παρθενος" η τσαχπινα μου?????Θα μας κοροιδευουν!!!!!!χααχαχχαχαχα :laugh: Αν και προτιμω να γεννησω στην ωρα μου και να ειναι τελεια η κυηση-τοκετος!!!!Το "νωρις" το φοβαμαι αν δεν συντρεχει λογος καισαρικης... :unsure:

Και μην το ξεχασω! Εισαι κουκλαραααααα!Γιατι ντρεπεσαι????Αμαν σου πια!Τεσπα!Οπως νιωθεις!Εγω θα δω φωτο σου θες δε θες! :P Θα βαλω χακερ στα αρχεια σου!!!!!!!χεχεχεχεχχεχεε

Νταλλια μου θελω τη συμβουλη σου! Ποσα φρουτα τη μερα μου προτεινεις να τρωω?Γιατι νομιζω το εχω παρακανει και αυτα τα ατιμα εχουν κ ζαχαριτσα....3 Ειναι καλα?Μισο πεπονι υπολογιζεται για 1 φρουτο??? :unsure: Πες ναι!Πες ναι!!!

Για το καρμα η Μαρι με αποδοκιμασε!!!Μου το πηγε στο 8 :( !Εγω της το ανεβασα κ αυτη ειπε να μου το κατεβασει για να ειμαστε ....πατσι!χαχαχαχαχαχααχαχχ Μπερδευτηκε το κοριτσι μου!

Χαπυ συμπεθερα διαβαζεις???Αραγε πως τα παει το αγορι μας? Σιγουρα οταν τον ρωτας απανταει εκεινο το κλασσικο των αγοριων "Ξερω γω?Καλα!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΡΕ ΣΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΑΝΑΤΡΕΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΟΝΤΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙΝΑ ΤΙΣ ΨΑΞΕΙ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΜΙΑ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΘΕΜΑ ΟΠΩΣ ΣΕ ΤΙ ΗΛΙΚΙΑ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ Η ΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΚΑΙ ΒΓΑΛΑΜΕ ΕΝΑ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΓΙΤΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΔΗΛ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΚΑΙΕΣ( ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΡΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ ΚΥΡΙΩΣ ΠΑΡΑΘΕΤΕΙ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΕΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΟΠΟΤΕ Η ΠΡΙΝ ΚΑΙ Η ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΕΒΑΛΕ ΠΟΙΕΣ ΓΕΝΝΑΜΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενια ξερω τι σημαινει "στατιστικη"!Μια χαρα ειναι το θεμα που ανοιξες-αν και μαλλον θα επρεπε να κανεις λιστα με αγορια-κοριτσια και απο κατω τα ονοματα των μελων κ ισως καπου τους αριθμους.Απλα εδω σ'αυτο το θεμα δεν πειραζει νομιζω να κανουμε τα δικα μας γκαλοπακια!

Δλδ δεν ειναι πως δε με ενδιαφερει τι γινεται γενικως στο μαμμυ ή πως μιλαω μονο με κοριτσια που ειναι στο ιδιο σταδιο εγκυμοσυνης με μενα.... Αλλα εμενα αυτο το θεμα εδω με ευχαριστει και ΠΟΤΕ καμια μας δεν "απαγορευσε" σε οποια θελει να συμμετεχει!

Φανταζεσαι καθε φορα που αντιμετωπιζα ενα προβλημα ή ειχα μια απορια ή ηθελα να ρωτησω για τα σεξουαλικα μου ονειρα(χαπυ παραδειγμα δινω!) να ανοιγα νεο θεμα στο μαμμυ?????????Νομιζω πως οι κοπελες εδω +- ενα μηνα απο μενα ειναι οι καταλληλοτερες για να μου απαντησουν!!!Το εγραψε κ η χαπυ μαμ στο 1ο ποστ του θεματος! ;)

Και τα κοριτσια του "ποιες γενναμε τα Χριστουγεννα" καλα εκαναν και τα λενε και συγκρινουν και μοιραζονται φοβιες αμφιβολιες,χαρες!Κι εγω που ειμαι σε επομενο μηνα κυησης θα τις βοηθησω-απαντησω σε τυχον απορια τους αν μπω στο θεμα και δω κατι!!!!

Αυτα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γύρισαμε από το γιατρό :lol: . Ολα καλά. Ο μπεμπάκος είναι 800 gr !! :P Από τις 5/5/2009 που είχα κάνει την αυχενική ήταν 391 gr.

Aρα σε 22 μέρες πήρε 409 gr. Πάλι καλά. Βέβαια μου είπε ο γιατρός να τρώω λιγάκι & ότι δεν είναι γεύματα αυτά που κάνω..Δεν επηρεάζει το μωρό αλλά για το καλό μου. Το πρωί πίνω γάλα (πάντα έπινα, δεν το έχω κόψει ποτέ, να φανταστείτε ότι δεν πίνω καφέ!!! Δεν τρελαίνομαι για καφέ, πίνω 5 φορές όλο το χρόνο & αν..) μετά θα φάω κανα φρουτάκι ,λίγο φαγητό κατά τις 18.00 που γυρίζω από τη δουλειά & το βράδυ κανα γαλατάκι , άντε κανά τοστάκι.. Αφού δεν εχω όρεξη ... !! Με φωνάζει ο συζυξ!! Θα τα πούμε αύριο ..

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Madojohn geia sou esy k o mpempos sou :D

Ton eides?Ton euxaristithikes?Fantazomai pws thes ki allooooo.Den ton xortaineis e?

Egw exw konda dyo mhnes na dw ta mwrakia mias k th teleutaia fora akousame mono th kardoula tous.Kai anypomwnw na paw sto giatro gia yperhxo.Tha kanoume kai Doppler kai sygoura tha ta xortasw.Ande na doume k meis th grammaria phrame :)

Pote exeis PHT eipame?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...