Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Kalimera koritsia mou!!!

Emena o giatros mou epitrepei

na koimamai k mproumyta

kai as exw terastia koilia.....

Etsi exw fantastiko ypno panta.......!!!

Gia toualeta sikwnomai syxna

alla ksana-kserenomai!!!!!!!!

Eimai stin 28 ebvomada

exw epipleon 15 kg

(aaax, ksekinisa adynati..)

kai to bebaki mou to glyko volevetai se oles

tis staseis,,, k me ooola ta akrovatika mou!!!

Perpatima grigoro (laxaniasto..)

4-5 fores/ebvomada, apo tin arxi tis kyisis,

gia toulaxiston 1 wra........

......I gymnastki pou mou epitrepei k o giatros...

Augoustiatikes mamades

sas stelnw ta filia mou... Maaaaakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρακι μου...Καλημερα κι απο δω!Οταν λες μπρουμυτα...Εννοεις εντελως???Η αυτο το πλαγιομπρουμυτο με το ποδι λυγισμενο????Εγω αυτο κανω αλλα αν εχεις βρει τροπο για ακριβως μπρουμυτα πες μου να το δοκιμασω!!!!!!!!!!!

Παρε κ ενα καρμακι ετσι γιατι μου ελειψες!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Anastacaki mou

giati ston kanape o antras sou????

Sygxwreste me vre koritsia

alla tha pethaina an eprepe na koimithw

xwrista apo to agori mou ((sto idio spiti!)).....

Xeirourgimenoi, arrwstoi, me egkymosyni

me zestes, me ponous, me OLA,

mono MAZI koimomaste..........!!!

Isws epeidi thewrw poooly "iero" ton xwro

tis krevvatokamaras

k tin diadikadia tou ypnou (k ta prin k ta meta...)

k ta exw etsi syndiasei sto myalo mou....

...... Ti na pw?

Se taksidia k se diakopes

pou leipei to agoraki mou

((k symvainei syxna...))

koimamai ston kanape..... Nai ston kanape!

Min koroidepsete alla den mporesa tosa xronia

oute mia fora na koimithw moni mou sto krevvati mas....

Autaaaaaaa....

Filia twra!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Entelws mproumyta Anastacaki mou...

.... San ptwma pou molis epese

apo taratsa! Panta etsi koimomoun

k o giatros, efoson mporw, den exei antirrisi kamia...

Den pathainei tipota to bebe mou...

Akrovatika k alla , ta exoume synithisei...... xixi!

Ps:mperdepsame ta themata e?

Ola anw katw ta kanoume filenada.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχχχ Μαρακι μου....Καταλαβαινω....Εγω νομιζεις μπορω???Καταρχην κομαμαι πολυ "ελαφρια"...Τον θελω κοντα μου ομως και γι'αυτο εχω ξενυχτισει διπλα του απειρα βραδια με ροχαλητο(εκανε εγχειρηση και ειναι πολυ καλυτερα μεν!!!),τριξιμο δοντιων, αγκωνιες(μια φορα μου'ρθε στο δοξα πατρι!!!),καπακωματα σε σημειο ασφυξιας κλπ κλπ Καθολου αστατος στον υπνο οπως καταλαβαινεις! :P:P Ομως εγω εκειιειειειιειειιειειειειι!Στο πλευρο του!!!!!

Αλλα τωρα φοβηθηκαμε..... Με ειχε ξανα-γονατιασει αλλα απαλα...Σαν σκουντηγμα!!!!!Πριν καποιες μερες ομως μου εχωσε μια τοοοοοοοσο δυνατη που ξυπνησαμε κ οι δυο και ειχα μουδιασει-ευτυχως στον πωπουδακο! :laugh: :P

Φανταζεσαι να με ειχε χτυπησει στην κοιλια???? :S Ουτε να το σκεφτομαι....Εξου και το σαλονατο!!!!Το πρωι χουζουρευουμε παρεα ομως!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΙ ΓΛΥΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ!!!

Καλα εχουμε και (μπιμπ)τις παρεες ε;;;;;;;;;;

Αναστσουκο λιγο καθυστερημενα,πρωτη φορα μου συμβαινει(γκουχ γκουχ!!)σου εστειλε απαντηση στο pm,καλα τι κόρη εχεις!!τι διαμαντι ειναι αυτό!!Εμενα το πεισματαρικο το βραδυ με ταραζει..τη κυστη μου εννοω..αλλα πλεον εχω γινει υπνοβατης ..σηκωνομαι παω τουαλετα..μηχανικα με αναμμενο ενα μικρό φωτακι ισα να βλέπω για να μην ξυπνησω..κατουράω τραβα καζανάκι..πινω 3 γουλιες νερό μόνο..,για αυνοητους λόγους, και ξαναπέφτω ξερή!!Με εχει εκπαιδευσει η κόρη μου από τωρα..στρατιωτακι!

ΝΤΑΛΙΑ ΤΟΜΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ,ΚΟΡΙΣΤΑΡΕΣ η κοιλιά οχι οτι με ζοριζει, ακόμη...απλα όταν γυρναω και προφανως την εννοχλώ την μουμπου μου,μου ριχνει κλωτσιδι γερό...

Ναι ομολογω οτι δεν εχει τακτ..ετσι να μου κανει νοημα κια διακριτικα να γυρισω από την αλλη,κλωτσια και γρη μαλιστα..μετα στο ανασκελο με πιανει δυσφορία..σαν μην μπορω να ανπνευσω καλα..καλα για να μην μιλησω γιατο μπρουμητα ,που ηταν η θεση μου...το χω ξεχασει εδω και καιρό!

Οσο για τις δουλειες κορτσουδια...με υπομονη και χωρις να υπερβαλλουμε..καποια πραγματα ,ισως ακόμη να μπορουμε να τα κανουμε σιγα σιγα κι αμε πολλα δειαλλειματα!Στα υπόλοιπα..ε!ας κανουμε και λιγο πως δεν τα βλέπουμε..ισως εχουμε και καμια προσφορα για βοηθεια!

Το καλυτερο ειναι γυναικα μια φορα στις 15 αλλα ακόμη δεν το χω παρει απόφαση..

happymom μου δεν ειναι οτι μου αρεσιε ή δεν μου αρεσει η δουλεια..αλλα να....................ΣΚΥΛΟΒΑΡΙΕΜΑΙ!!!!!!!!!!!!Το χειροτερο ειναι η μετακινηση...μενω απο τη ν αλλη ακρη και θελω 45-50 λεπτα με το λεοφωρείο..ΟΠΟΤΕ εκιε ειναι το δυσκολο!!αλλιώς ενταξει ξεχνιεμαι και λιγο περπαταω κιολας!!Εξαλου δουλευω απο φοιτητρια 12 χρονια,βεβαια παλιά εκανα πιο κουραστικες δουλειές καθότι γυμναστρια...τρομαρα μου το χω ξεχασει..,δδουλευα σε γυμναστηρια και για συμπληρωμα σε μαγαζια με ρουχα ή καφετερια..οποτε τα 3 1/2 τελευταια(η αναγκη για χρημα :( με εκανε) μια απλη και τιμια γραμματεα.. σε μια τεχνικη εταιρια..από κουραση δεν..αγχος εχει και ευθυνες..(ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ)αλλα σιγα!!ΑΥΤΑ...

ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ!!

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ...ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΙ ΜΟΥ!!!!!!!ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ..ΕΛΕΝΑΚΙΑ...ΑΝΝΑαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δεν ξερω κοριτσια καλημερα κιολας δυσκολο τελικα αποδεικνυεται ο υπνος μου.κοιμηθηκα 1,30 ξυπνησα 4,30 η΄5,30πηγα τπυαλετα με πηρε πολυ ωρα να ξανακοιμηθω.τελικα κοιμηθηκα κατα τισ 7 με 7,30 ξανασηκωθηκα και 9 ξυπνησα..ποπο χαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Foulinaki

meeexti na apantiseis k esy

exoun perasei 10 themata.... Xaxaxa!

Etsi, oles me kathysterisi leitourgoume....!!!

Me lewforeio stin douleia????? Ta sygxaritiria mou!!!

Exeis kathe logo na "gkriniazeis" agapi mou....

Egw ...to paizw gamw k antexw tin douleia mou

k den paraponiemai

dioti pigainoerxomai me to amaksaki mou

se ena 15'-20' apo Attiki Odo....

Kai as doulevw panw apo 8-wro syxna...!

Xara sto kouragio sou , Foulinaki mou,

AKSIA!!!!!!!!

Ypomoni mexri na vgeis se adeia loipon....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ω ΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΗΝ ΕΧΩ.........ΜΑΡΙ ΜΑΡΙ ΜΟΥ..ΞΕΣ ΣΤΑ ΚΛΕΦΤΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΔΟΥΝΕ!!

ΑΥΤΟΚΗΝΗΤΑΚΙ Ε;;;;;;;ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΠΑΤΙΝΙ ΔΕΝ ΕΧΩ...ΟΧΙΠΩΣ ΑΝ ΕΙΧΑ ΘΑ ΟΔΗΓΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ Η ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΗ..ΟΛΟ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΛΟ ΕΛΕΓΑ...ΚΑΙ...ΤΣΟΥΠ..ΤΩΡΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ!!

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΛΗ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΓΩ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΙΤΣΗΣ ΜΗ ΜΟΥ ΔΩΕΙ ΚΑΜΙΑ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝΚΥΡΙΟΕΞΙΑ ΤΕΡΣΤΙΟ..ΑΦΟΥ ΤΑΚΟΜΟΔΙΝΑ ΤΟ ΕΝ ΑΔΕΝ ΤΟ ΒΑΛΑΜΕ...ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΛΥ ΠΑΤΥ ΚΑΙ ΜΑΚΡΥ..ΟΠΟΤΕ ΑΚΟΜΗ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ..ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΔΕ ΞΕΡΩ...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εδω!

Φουλινακι μου καλημεραααα!! Οσο για το θεμα λεωφοριου ΜΠΡΑΒΟ σου εγω δεν θα ειχα την υπομονη...ασε που οι συγκινωνιες εδω ειναι χαλια:angry:

η κοιλια και εμενα δεν με αφηνει μπρουμητα να κοιμηθω αρχιζει τις κλωτσιες...:)

Ιφιγενεια και εμενα ο αντρας μου σημερα ειναι στο στρατο!

Κοριτσια ειδατε το τικερακι μου που ο αριθμος εγινε διψηφιος?? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Foulinaki έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΙ ΓΛΥΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ!!!

Καλα εχουμε και (μπιμπ)τις παρεες ε;;;;;;;;;;

Αναστσουκο λιγο καθυστερημενα,πρωτη φορα μου συμβαινει(γκουχ γκουχ!!)σου εστειλε απαντηση στο pm,καλα τι κόρη εχεις!!τι διαμαντι ειναι αυτό!!Εμενα το πεισματαρικο το βραδυ με ταραζει..τη κυστη μου εννοω..αλλα πλεον εχω γινει υπνοβατης ..σηκωνομαι παω τουαλετα..μηχανικα με αναμμενο ενα μικρό φωτακι ισα να βλέπω για να μην ξυπνησω..κατουράω τραβα καζανάκι..πινω 3 γουλιες νερό μόνο..,για αυνοητους λόγους, και ξαναπέφτω ξερή!!Με εχει εκπαιδευσει η κόρη μου από τωρα..στρατιωτακι!

Ναι ομολογω οτι δεν εχει τακτ..ετσι να μου κανει νοημα κια διακριτικα να γυρισω από την αλλη,κλωτσια και γρη μαλιστα..μετα στο ανασκελο με πιανει δυσφορία..σαν μην μπορω να ανπνευσω καλα..καλα για να μην μιλησω γιατο μπρουμητα ,που ηταν η θεση μου...το χω ξεχασει εδω και καιρό!

Τι περιγραφηηηηηηηηη!!!!χαχαχααχαχχαχαχχαχαχαααα Πολυ γελιο!!!!Καθολου τακτ η ζουζουνιτσα σου!χαχαχαχαχαχχαχχαχχαχα

Κι εγω ξυπναω τις περισσοτερες μερες για πιπι κ νερο!Παω στην τουαλετα,καθομαι,κοιμαμαι κανα 5λεπτο εκει και μετα συνεχιζω στο κρεβατι!!!!!!

Να σας ρωτησω κατι γιατι νομιζω πως βρηκα το λογο που καποια βραδια δεν μπορω μετα να κοιμηθω.... Αφου κανω πιπι μου πλενω τα χερια μου και ξεπλενω το στομα μου....Εεεεε μετα σαν να ξυπναω βρε κοριτσια.....Τι να κανω???????? :P

Μαρι μου ευχαριστω για την...συμπαρασταση!!!!!και το καρμακι...Αλλα μηπως μου το κατεβασες αντι να το ανεβασεις?????????!!!!

Εντελως μπρουμυτα βρε τσακαλι?Πως τα καταφερνεις απορω...Δοκιμαζω τωρα αλλα με ποναει καπως...Τεσπα ας αφησω τις δοκιμες!!!χαχαχαχα

Επεξεργασια: Καθοτι καθυστερημενο κι εγω.... :P

Καλημερα Τομαααααα μου!!! Καλως ηρθες στα διψηφια!!!!!Ωραια εεεεε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ...ΑΧ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΩΝΕΨΩ...ΕΓΩ ΜΑΜΑ....ΘΑ ΕΧΩ ΜΩΡΟ...ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΤΟΥΡΛΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΒΑΖΩ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ(ΑΠΟ ΧΑΡΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΟΡΙΑ:

dallia

happy mom

marimari

elena333f

filos'ifigen ( νομίζω)

evoulaco

Toma

madojohn

ΚΟΡΙΤΣΙΑ:

_Anna_

Anastacia

Elena333f

marianda

Ζουζουνίτσα

Foulinaki

Θέμιδα

Σήμερα που θα πάω στο γιατρό :cheer: θα του ζητήσω & εγω να μετρήσουμε το τσουτσουνάκι!!! :silly: Ετσι για να κάνουμε σύγκριση με το 1,5 cm!!! :woohoo: Αν δεν με βρίσει ο άνθρωπος βέβαια...

Καλημέρα !!!!

dev256pr___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεεε οχι και ηλιθια η φιλεναδα μου!!!!!Αλλα....

μπουχουουουουουουου!!!Με αποδοκιμασες κακουργα!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαα

Μαντω χαχαχαχαχαα!Θα μας τρελανετε οι αγορο μανουλες!!!!!!!!!!Εσβησες κατα λαθος δυο κοριτσαι μας!Τα ξαναβαζω!

ΑΓΟΡΙΑ:

dallia

happy mom

marimari

elena333f

filos'ifigen ( νομίζω)

evoulaco

Toma

madojohn

ΚΟΡΙΤΣΙΑ:

_Anna_

Anastacia

Elena333f

marianda

Ζουζουνίτσα

Foulinaki

Θέμιδα

Unique

Φανη26

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΚΑΙΧΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΗς ΚΟΥΚΛΑΡΑς ΜΟΥ(ΚΟΥ ΚΟΥ ΒΑ ΚΟΥ ΚΟΥ ΒΑ)ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΨΕΙ ΟΠΑΛΙΟ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΡΩΜΑ ΣΟΜΟΝΙΡΟΖΟΥΛΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΤΕΝΣΙΛΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ!!!ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗς ΜΟΥ ΜΕ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ!!!ΣΥΝΝΕΦΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ!!!!!ΦΟΥΛΙ ΝΕΛ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!!ΧΑΠΙ ΜΟΜ ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΣΑς ΦΙΛΩΩΩΩΩΩΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε καλως την κοιλαρουμπα μου!(σου εχει μεινει αυτο-τελος :P )

Μια χαρα το ακουω το χρωματακι!Απο που θα παρεις στενσιλ?Τι σχεδιο λες?Πες να παρω ιδεες γιατι δεν ξερω ακομα τι θα κανω με τη διακοσμιση των τοιχων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΚΟΙΛΟΥΜΠΙΤΣΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΗ!!!ΕΥΚΟΛΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ!!!!ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΨΩ ΚΑΙ ΤΟΒ ΟΥΡΑΝΟ ΜΕ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙΑ ΛΕΥΚΟΘΑΛΑΣΣΙ !!!ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΕΝΣΙΛ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΖΩΑΚΙΑ!!!!Η ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ!!!ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΜΑΤΙς ΞΕΡΩ;;;;;;;;;;;;;ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΞΕΡΣ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoules to be kalimera,

molis ekana tin eggrafi mou sto site kai anipomono na matho osa perissotera ginetai apo tis embeireies olon sas. ego exo teleutaia imerominia toketou stis 9 avgoustou an k elpizo na exo genisei mexri telous iouliou. oso afora ta kila mou eimai + 7.5 pou einai sxetika entaxei ipotheto an k vlepo na ftano ta 12-13 mexri telous. tespa einai ok arkei na einai ola kala me tin koroula mou pou perimeno pos k pos na tin kratiso stin agkalia mou. polla filia se oles:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eldo καλα αποτελεσματα!!!Σιχαμερο ετσι? Αν και σχετικα υποφερτο αποτι ειπε η Νταλλια!Θα δουμε οταν την κανουμε!

Μαριμαρι εσυ την εκανες την καμπυλη???????

Ηλιοτροπιο καλως μας ηρθες!Η παρεουλα ειναι πρωτη για κουβεντουλα και αποριες!!!Να μας πεις κι αλλα για σενα!Με το καλο η κορουλα σου!

ΑΓΟΡΙΑ:

dallia

happy mom

marimari

elena333f

filos'ifigen

evoulaco

Toma

madojohn

Eldo

ΚΟΡΙΤΣΙΑ:

_Anna_

Anastacia

Elena333f

marianda

Ζουζουνίτσα

Foulinaki

Θέμιδα

Unique

Kider

Φανη26

iliotropio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eldo μου

καλά αποτελέσματα σου εύχομαι...!

Αναστασάκι μου , εννοείται πως ΔΕΝ την έκανα... Αφού ο γιατρός μου είπε

πως δεν χρειάζεται...... Από τον προγεννητικό είχε διαπιστώσει με κάποια τιμή

πως δεν έχω προδιάθεση (σακχαροκύησης... χαχα!)

Τι να σου πω?!?

Ηλιοτρόπιο

με το καλό να έρθει η μπεμπούλα σου!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας... Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsakia :)Ti mou kanete?

Toma kai gw mia apta idia me sena.Koimomoun panta mproumyta kai twra mou fenetai periergo.Gi auto k sthn arxh eixa provlimma na koimithw.Twra omws k gw synithisa!Kapoies meres (spania) menw agrypnh epeidh apla de nystazw.

Akoma k gw pou pathsa ta 80 den exw kanena provlimma ston ypno twra pia pou exw k didyma.Ola mia idea einai mwre.

K gw aporw pws mporoun oi poly xondroules thn kathimerinothta,eidika twra to kalokairi me tis zestes.

Kala,den exoun olo to varos sth koilia opws emeis koritsia.Gi auto noiwthoume ena megalo varos mprosta.

Pou lete,k gw skeftomoun sthn arxh ths egkymosynhs pws otan tha megalwsei h koilia poly tha steilw ton andra sto kanape.Alla mpa,mia xara volevomaste :)

Afhste pou dyskola na me parei o ypnos an den einai dipla mou.Exw synithisei na koimomaste mazi agkalitsa :)De mporw alliws!

Kale peite mou gia to thema pou sas egrapsa prin, na ta valw sth kounia ta mwra molis erthoun?Lew na koimamai k gw sto dwmatio tous mias k thelw na ta thylasw apokleistika (toulaxiston na prospathisw) gia oso mporoume.Nomizw tha einai poly eukolo etsi.Na mh phgainoerxomai apo dwmatio se dwmatio ta vradia.

(diavazw k tis ypoloipes dyo selides k sas ksanagrafw :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...