Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 27ΧΡ.ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΚΛΕΙΝΩ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΝΙΣΕΙ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΗΛ.ΔΕΝ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΣΕ ΝΑΤΟ ΚΟΨΩ..ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΟΛΥ..ΔΗΛ.ΚΟΙΜΑΜΑΙ 1 ΜΕ 2 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ 8,30 ΜΕ 9,30 ΞΥΠΝΑΩ ΧΟΡΤΑΙΝΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΞΑΠΛΩΝΩ.ΕΓΩ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ 85 ΖΑΧΑΡΟ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ 64 ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ..ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ 11 ΚΙΛΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ Η ΖΥΓΑΡΙΑ 10 ΚΑΙ ΄ΛΕΩ ΤΙ ΚΑΛΑ..ΒΑ ΜΕΙΝΩ ΕΚΕΙ...ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΤΑΙ Η ΖΕΣΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΡΑΓΑΜΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΠΙΣΗΣ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 98 ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΝΑ ΚΙΛΟ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΤΩ ΤΑ ΥΓΡΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΠΑΝΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Filos ifigen se paradexomai koritsi mou me to tsigaro!Mpravo.

Mia xaroula to zaxaro sou vlepw kai ta kila epishs,poly kala.

Ston 8o mhna eisai e?

Egw gennaw 5-20 Ioulioy :) Ton Augousto den ton pairnw eutyxws.

Kalo kouragio gia tis ypoloipes xaxxaxa

Zhliaaaaa psoraaaa :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΚΑΝΑ 20ΜΕΡΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΠΗΤ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΠΗΤ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα "Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες"!!!

Εχω ζηλεψει πολυ την παρεουλα σας εδω!!

Ειμαι κι εγω "Αυγουστογεννημενη"!! Χωραω στην παρεα σας? :)

Λοιπον στις 10 Αυγουστου κλεινω τα 27..

Αυριο (17-5-09) κλεινω 1 χρονο γαμου..

Χθες πηγα στον γιατρο και ο υπερηχος μου εδωσε ΠΗΤ 26-6-09!

Η μπεμπα μου ζυγιζει 2228g κι εγω εχω παρει 7 κιλα!

Και θελω να καπνισω σαν τρεληηηηηηηηηηη!!!

Το εχω κοψει απο την ημερα που ειδα το + στο τεστ και απο

τοτε (πριν 7 περιπου μηνες) δεν εχω κανει ουτε τζουρα, παρολο

που ο αντρας μου καπνιζει (στο μπαλκονι) σαν φουγαρο!!

Με το καλο σε ολες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 2050 ΕΒΑΛΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΑ ΚΙΛΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ...ΚΑΛΟΠΑΙΡΝΑΕΙ ΣΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ.ΦΑΝΗ ΒΛΕΠΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ...ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΟΝΤΩΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΟΥΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΕΝΝΕΣ ΤΙΣ.ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΕΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΑ...ΒΕΒΑΙΑ ΕΒΓΑΖΕ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙΑ 2020 ΚΑΙ 2300

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Poso grhgora pernaei o kairo kai megalwnoun ta mwrakia mas...San xtes mou fainetai otan ematha pws eimai egkyos!

Kalwshrthes Fanh.Na zhsete kale esy kai o androulhs sou :)

Megalo mwraki vlepw exeis,to fyllo tou mwrou?

Kala pws kataferes na pareis mono 7 kila?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena333f μου μπεμπουλα περιμενω!!

Και την φανταζομαι (εκτος απο το ομορφη σαν εμενα) :laugh: :laugh:

να βγει και στρουμπουλη.. για να τσιμπαω μπουτακια και μπρατσακια!

Ο γιατρος μου ειπε οτι δεν ειναι ουτε μεγαλη ουτε μικρη.. :blush:

Ας γεννηθει γερο παιδακι κι ας ειναι οσο θελει!

Οσο για μενα.. εχει πεσει τοση πεινα εδω και μηνες και απορω πως

μπηκαν κι αυτα τα ριμαδοκιλα..

Με το καλο τα διδυμακια σου..! :kiss::):kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΝΕΡΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΤΩΡΑΣ ΕΙΔΑ ΤΙ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ!!ΝΑ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑΣ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΤΗΝ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ,ΕΚΕΙ ΜΕΝΩ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ!!!!!ΚΑΚΩς ΑΛΛΑ..... ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΤΣΟΥΔΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ!!!ΠΟΣΟ ΔΙΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟς ΚΑΙ ΟΥΡΩΝ;ΕΓΩ ΠΛΗΡΩΝΩ ΜΟΝΟ 7 ΕΥΡΩ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ!!!ΜΗΠΩςΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛ ΟΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕΜΙΑ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μικρα μου κοριτσακια!Απο σημερα κ μολις εμαθα τις ηλικιες σας αυτοδιοριζομαι ως μαμα σας στο μαμμυλαντ(παντα μαζι με το υβοννακι μας!)!Ειμαι με τον αντρουλη μου 21 προς τα 22 χρονια...οποτε την ελενα τουλαχιστον μπορουσα να την ειχα κανει!!!:P

Ειπα να κανω αποτοξινωση απο εσας το σαβ/κο κ να ασχοληθω με τον αντρουλη μου που εχει πρωτη μερα αδεια....αλλα μετα διαβασα το μνμα της νταλλιας μου κ δεν κρατηθηκα!!!

Καλη μου νομιζω οτι δεν πρεπει να ανησυχεις!Ολα αυτα καλα κανει ο γιατρος κ στα κανει..ειναι προληπτικα!Εγω πριν 13 χρονια στο γιο μου..-μιλαμε για τα παλια τα χρονια!!--εκανα κατευθειαν κ τα 4 τσιμπηματακια!!Επομενως μεχρι τωρα ειναι ολα καλα..Σε περιπτωση (που ευχομαι αλλα κ πιστευω οτι δεν θα γινει) να βρεθει η τιμη αυξημενη απλα θα σου δωσει διατροφη κ θα σου πει να προσεχεις..κ τιποτε παραπανω..Αν τρως κ ανεβαινει το ζαχαρο(πραγμα απιθανο) κοιτα τι σου βρηκα για να ηρεμησεις....για τη τελευταια κ χειροτερη περιπτωση..η οποια ΑΠΕΧΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ!!

Πως θα επηρεάσει την εγκυμοσύνη μου ο διαβήτης;

Αυτό εξαρτάται από το πόσο καλά φροντίζετε τον εαυτό σας. Εάν μπορείτε να ελέγξετε προσεκτικά το διαβήτη σας, τότε κάνετε ότι καλύτερο μπορείτε για το μωρό σας.

Το κύριο πρόβλημα με την ύπαρξη υπερβολικής γλυκόζης στο αίμα σας είναι ότι διασχίζει τον πλακούντα προς το μωρό σας, που σημαίνει ότι αυτό μπορεί να γίνει πολύ μεγάλο, κάτι που είναι γνωστό ως μακροσωμία. Ένα μεγάλο μωρό μπορεί να κάνει τον τοκετό δυσκολότερο και αυξάνει τις πιθανότητές τοκετού με καισαρική τομή. Μερικοί ερευνητές θεωρούν ότι τα μεγάλα μωρά είναι περισσότερο επιρρεπή στη παχυσαρκία αργότερα στη ζωή τους. Σαν ενήλικες, είναι επίσης πιθανότερο να αναπτύξουν και τα ίδια διαβήτη.

Τα μωρά που οι μητέρες τους ήταν διαβητικές προτού μείνουν έγκυες έχουν περισσότερους κινδύνους προβλημάτων υγείας, ειδικά εάν ο διαβήτης πριν από την εγκυμοσύνη δεν ήταν καλά ελεγχόμενος.

Ποιος έχει περισσότερους κίνδυνους ανάπτυξης σακχαρώδη διαβήτη κύησης;

Γυναίκες που είχαν διαβήτη κύησης σε κάποια προηγούμενη εγκυμοσύνη τους, ή που έχουν γεννήσει προηγουμένως ένα ή περισσότερα υπέρβαρα μωρά, διατρέχουν υψηλότερο κίνδυνο ανάπτυξης διαβήτη κύησης. Άλλες γυναίκες που διατρέχουν υψηλότερο κίνδυνο είναι:

1. Οι παχύσαρκες γυναίκες {με μαζικό δείκτη του σώματος BMI μεγαλύτερο από 27). δεν εισαι!

2. Οι μεγάλες σε ηλικία γυναίκες (οι τάσεις ανάπτυξης διαβήτη αυξάνονται με την αύξηση της ηλικίας).δεν εισαι!

3. Οι γυναίκες που έχουν ένα συγγενή πρώτου βαθμού που είναι διαβητικός σε θεραπεία με ινσουλίνη

4. Οι γυναίκες που κατάγονται από την Ασία-Ινδία, την Καραϊβική (Αφρικάνικης προέλευσης) ή από τη Μέση Ανατολή. εισαι μαυρουλα?:laugh: ή φιλιπινεζα?

χαζουλα μου θα δεις οτι θα πανε ολααααα τελεια!!!:kiss:

Φανουλα σε θελουμε εδω οπως κ την Ιφιγενεια!! μας αρεσει να μας λενε τι γινεται πιο μπροστα ....κ τι μας περιμενει!!! Να ζησετε!!κ το δωρο της επετειου..τελειο!!ΤΑ ΚΙΛΑ επισης κ του μωρου κ τα δικα σου!!! ζηλευουμε!!!

Ελενα μου..δουλειες ακουω αντρουλης...κ ξυπνησες για συμπαρασταση ε?:P

εγω δεν καπνισα ποτε παρα μονο στην πενταημερη κανα δυο more πουρακια κανελλας!:P ο καλος μου ομως καπνιζει!

Αναστασακι μου αγαπημενο..25 γεννησα το γιοκα μου..μετα απο 5 χρ γαμου..ωριμη,γυρισμενη κ εντελως ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΗ!! θεωρω οτι η ηλικια σου ειναι τελεια οπως φυσικα κ εσυ!!!:kiss: ο μεγας εξαγωγεας συμπεθερος ποσο ειναι?

φιλια αγαπημενα μου κοριτσακια!!!καλα να περασετε!!

μαριμαρακι μου σε φιλω κ δεν σε ξεχνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou Efh-Manoula :P Me to pou mpikes egrapses ekthesh pali xaxaxxa

happy mom έγραψε:

Καλημερα μικρα μου κοριτσακια!Απο σημερα κ μολις εμαθα τις ηλικιες σας αυτοδιοριζομαι ως μαμα σας στο μαμμυλαντ!!Ειμαι με τον αντρουλη μου 21 προς τα 22 χρονια...οποτε την ελενα τουλαχιστον μπορουσα να την ειχα κανει!!!:P

Xaxaxxaxa tha trelathw!Exeis dikio :P

K gw paromoia hlikia tha exw me ta paidakia mou!Den einai teleia?!Meta me ton androulh mou tha perasoume 2h fora ta 15 mas otan ksesalwname :D Tha phgainoume kai taksidakia ktl. :)

Ελενα μου..δουλειες ακουω αντρουλης...κ ξυπνησες για συμπαρασταση ε?:P

εγω δεν καπνισα ποτε παρα μονο στην πενταημερη κανα δυο more πουρακια κανελλας!:P ο καλος μου ομως καπνιζει!

Gia symparastash de ksypnhsa,o thoryvos pou ekane me ksypnhse alla xalali toses douleies pou ekane!

Wste More e?pourakia kiollas k kanellas!Ksesalwses kale esy :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOUZOUΝITSA έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!ΝΑΙ ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΟ ΒΟΟΟΟΟΔΙ!!!!!!!!!ΧΙΧΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ!!!!!ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

AXXXX to eiuxa ksexasei kai twra pou mou to thymises ksafniastika!Thelw k gwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Mpouxouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε..δεν ντρεπεσαι?? εγω καταλαβα καλα οτι δεν ξυπνησες απο ..συμπαρασταση!!!!:laugh: παιξτο κ λιγο καλη :laugh:

η ηλικια σας ειναι μια χαρα!!απλα θελει λιγο υπομονη!!Κ επειδη εγω εκανα το..λαθακι κ δεν τον αφηνα ποτε σε αλλον..εχετε υποψη σας οτι παντα το ζευγαρι θελει κ στιγμες μονο του!Αλλα ελενιτσα μου ξερεις εσυ ε|?? κρεμουλες,πασαλλειματα.....κ μουσικουλα!!!!!μετα βλεπω τριδυμα!!!!!

αντε παω ναπιω τον καφε με τον δικο μου..γιατι μου γκρινιαζει ...κ με το δικιο του!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου ξεκινησα με πολλα κιλα (73) γι αυτο το χω ριξει στην διαιτα.

ZOUZOUΝITSA πολυ λιγα δινεις! εγω τις κανω σε ιδιωτικο και πληρωνω 20 ευρω.

Για να βγαλεις ακρη με το ΙΚΑ πρεπει να εχεις γερα νευρα!

happy mom ευχαριστουμεεεεε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι 39...εχω ενα γιο 14 ....κ η καταγωγη μου ειναι απο την ενδοξη παοκτσηδικη Τουμπα!!! ασχετως αν μενω Αθηνα!!Προσπαθουσα χρονια για 2ο παιδακι αλλα δεν ετυχε...κ πανω που γυρνουσα σε βολτες κ μαγαζια κ το γλεντουσα..μιας κι ο γιος μου μεγαλωσε....τσουπ!!!!νατο το σκατουλακι!!:laugh:

πενταημερη κερκυρα..........εχω να σας λεω ...απειρες ιστοριες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΧΑΠΙ ΜΟΜ!!!ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩς ΣΕ ΛΕΝΕ; ΕΜΕΝΑ ΕΒΙΝΑ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ!!!ΑΓΟΡΑΚΙ Η ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ;;;ΦΑΝΟΥΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΣΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ !!!!ΚΕΦΤΕΔΑΚΙ ΠΟΥ ΜΕ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗς ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...