Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

ΧΑΠΙ ΜΑΜ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΑ ΚΑΦΕ ΝΑΙ!!!ΑΝΤΕ ΕΛΑ ΝΑ ΒΟΥΤΗΞΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΝΑ ΔΕΙς ΤΙ ΚΥΜΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΧΤΥΠΗΣΑ ΜΙΣΗ ΜΕΡΕΝΤΑ( ΤΟ ΒΟΟΟΟΟΔΙ)

ΜΑΡΙΜΑΡΙ ΜΟΥ ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΕΙς ΟΣΟ ΠΙΟ ΔΡΟΣΕΡΟ ΣΑΒΚΥΡ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ε ΠΟΤΙΔΑΙΑ ΕΧΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ..ΣΤΗ ΠΑΛΙΑ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΚΟΝΤΑ ΚΑΛΕ ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ..ΕΣΥ;;;;;;;;;Ε ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ..

ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΑΣΑ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΓΡΑΦΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΠΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφη κ Λινα στο καλο!Καλη ξεκουραση θα τα πουμε αργοτερα!

Κιντερ εγω ενιωθα τις συσπασεις χαμηλα στην κοιλια....Σαν να πετρωνε μια περιοχη για μερικα δευτερολεπτα(τη χειροτερη μερα κρατουσε λεπτο) και ενιωθα ταυτοχρονα μια ενταση-τραβηγμα.....

Αυτο συνεβη σε μενα αλλα δεν ισχυει για ολες ;) !!!

Γιατι δεν τρως κι εσυ...γκρρρρρ μερεντα!!!!Μας ανοιξαν την ορεξη τα κοριτσακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Να 'στε καλά κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!! Ελενάκι, ευτυχώς εγώ θα πάω στο μικροβιολογικό μιας φίλης μου! Σου είπε να πας στο Ιασώ για κάποιο λόγο; Ρωτάω επειδή τις κάνουν πιο ακριβά εκεί!! Την είχε κάνει κι η νύφη μου πριν 4 χρόνια εκεί! Είχα πάει και εγώ μαζί! Το καλό είναι ότι μου έβαλε την μικρή δόση! 50 mg γλυκόζη και αιμοληψίες! Μια πριν και μια μετά!

Oxi de mou eipe autos na paw sto Iasw,egw to skeftika gt lew tha exei klimatismo kai toses wres tha paw na katsw sth kafeteria.

Ksereis poso plhrwse gia thn eksetash h filh sou?

Exw kai ena mikroviologiko konda sto spiti alla einai mia trypa,sthn arxh elega na th kanw ekei kai na kovw voltes endiamesa stis aimolipsies alla akousa oti de kanei mesa ston hlio na anevokatevainw ta magazia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΚΑΜΠΥΛΗ ΣΕ 75 ΓΛΥΚΟΖΗΣ!!!!!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 5 ΕΥΡΩ ΤΟ ΤΣΙΜΠΗΜΑ !!ΘΑ ΚΑΝΩ 5, ΑΡΑ ΦΤΗΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KIDER έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ.ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΗΜΕΡΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΝΥΧΤΙΚΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΣΙΑ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΝΥΧΤΙΚΑ.ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ.ΜΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΠΙΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΜΕ ΚΟΥΜΠΑΚΙΑ.ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΡΙΓΥΡΝΑΩ ΓΥΜΝΗ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Agaph mou phgaine sto Prenatal!!!!Exei teleia poly omorfa nyxtikakia me koumpakia mprosta pou ftanoun mexri th koilia.

K gw apo ekei tha parw :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνιτσα σε ιδ.μικροβιολογικο θα κανεις την καμπυλη??/

Ελενακι καλησπερα!!!!Τι κανεις μικρη μου????Αληθεια..Ασχετο!Ποσο χρ εισαι???

Ζουζουνιτσα εσυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsares!Xathika e?Kathe meshmeri kathomai kai koitaw tis prwines syzhthseis sas (mias k egw de th paleuw na ksypnaw prwi)

kai mou tsouzoun ta matia mou (re les na anevike h myopia)!!

Skata (soz kiollas meshmeriatika) de vlepw kala:silly:

Thelei kai katharisma h kendrikh monada aptis skones kai de mporeite na fandastite ti thorivo kanei.Akougetai mexri eksw sto diadromo ths polykatoikias :blink:

Auth th stigmh noiwthw apovlakwmenh apo ton thoryvo kai th zesth!Ponaei to kefali mou kai kaine ta matia mou (oxi den exw pyreto) :unsure:

Tyxera koritsakia Zouzounitsa kala na perasete vre.Na kaneis k mia voutia k gia mas.

Emena de me kovw na phgainw gia mpanaki (fandazomai thn zesth kai zalizomai) tha th vgalw mexri ton Ioulio spiti kafe kai klimatistiko.Wraia e?! :lol: Eseis pws th vlepete?Pws tha andeksoume th zesth vre manaria mou?

Ax twra pou to skeftomai perysi hmoun sto Nauplio se mia teleia paralia sth ksaplwstra mou me filenades,kafedes apto beach bar dipla pou evaze dala meshmeri dynata th mousikh kai ginotan xamos!

Foraga kai to wraio mou to magoudaki,pasaleifame h mia thn allh ladi!Ti wraiaaaaaaaaaa mpouxouuuuuu :woohoo:

Axxxx twra Athina(sta elege o andras sou,twra mh milas) :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Ζουζουνιτσα σε ιδ.μικροβιολογικο θα κανεις την καμπυλη??/

Ελενακι καλησπερα!!!!Τι κανεις μικρη μου????Αληθεια..Ασχετο!Ποσο χρ εισαι???

Ζουζουνιτσα εσυ???

Geia sou Anastasaki!!Ti kaneis koritsi mou...egw kala edw perimenw ton andra na gyrisei apth douleia :P

Poso me kaneis?!xiixixiixi

Na dw tha peseis mesa...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι και 'γω.............

Τι κάνετε ζουζουνομαμάδες του Αυγούστου...??? Εύχομαι όλα καλά!! Εγώ σήμερα ... μια χαρά!! Σηκώθηκα το πρωί.. στις 8 :blink: !! Ομολογώ μου ήταν πολύ ζόρικο!! Πλήθυκα, έβαλα τα ούρα μου εκεί που έπρεπε.. και ετοιμάστηκα να πάω στο μικροβιολογικό να πιω την γλυκόζη!! :blink:

Αφού λοιπόν γίνεται η πρώτη αιμοληψία μου φέρνει η φιλενάδα μου το ποτηράκι! Μου λέει προετοιμάσου... έβαλα και ένα παγάκι μέσα! Όταν ξεκινήσεις να το πίνεις πρέπει να το τελιώσεις μέσα σε 2 με 5 λέπτα!!

Το σκεφτόμουνα .. το ξανασκεφτόμουνα... και βρε κορίτσια πήρα την απόφαση!! Είχα τα 50 gr. γλυκόζης και 1 επιπλέον αιμοληψία!

Αφού άρχισα να το πίνω.. μπορώ να πω ότι ήταν καλό!!:P Δεν αηδιάσα όπως πίστεψα! Ούτε είχα αυτά που μου είχαν πει! Ζαλάδεςμ και τέτοια! Ή αυτοί που μου τα είπαν είναι πολύ ευαίσθητοι ή εγώ βρε κορίτσια είμαι πολύ αναίσθητη στις εξετάσεις!

Κορίτσια.. μη σας τρομοκρατούν όπως το έκαναν μ'εμένα! Δεν είναι τίποτα απολύτως!

Και φυσικά τ'αποτελέσματα ήταν έτοιμα το μεσημέρι... Τι το'χω το μέσον?? :laugh:

Πρώτο τσίμπημα: Σακχαρο: 79 με όριο από 60 - 110

Δεύτερο τσίμπημα: Κι αφού ήπια 50 γραμμ. γλυκόζη: 200 :dry::blink:

Θα πάρω τον γιατρό να μου πει... μάλλον απ'ότι κατάλαβα κι από αυτά τα λίγα που ξέρω θα μου πει να μην τρώω γλυκα!!

Μαριαντάκι μου μην στενοχωριέσαι! Με την κορούλα σου θα πάνε όλα καλά χωρίς ανησυχίες!!

Ελενάκι μου γλυκό, εγώ έδωσα στην φίλη μου γι'αυτήν την εξέταση 15 ευρώ αλλά είναι λίγο άκυρη τιμή γιατί μου κόβει η φίλη μου!! Έκανα γενικές αίματος πάλι, γενική ούρων και την καμπύλη με αυτήν την τιμή! Πάρε ενά τηλεφωνάκι στο Ιασώ και ρώτα πόσο πάει! Δεν νομίζω να έχουν κι αυτήν την εξέταση ακριβή! Νυσάφι πια!! Τόσα μας τρώνε με τις γέννες και την διαμονή... Έλεος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσακι μου, το βραδυ δεν εχεις υπνο και τη μερα δεν ξυπνας!!Ισως και απο αυτο να τσουζουν τα ματακια σου!Μηπως εχει φως στο χωρο που κοιμασαι? Επισης ετσι κι αλλιως στην εγκυμοσυνη ανεβαινει η μυωπια αλλα μετα επανερχεται εκει που ηταν!

Ποσο σε κανω εεε??? Σιγουρα μικροτερη απο μενα(ειμαι 26)... Να πω... 24???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως τη Νταλλια μας!!!!Δηλαδη μια χαρα ηταν η γλυκοζη?Σ'αρεσε???Θα το ξανακανες ας πουμε....αυριο?χεχε

Τωρα....Το αποτελεσμα ηταν υψηλη η τιμη του?Η φιλη σου η μικοβιολ τι σου ειπε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena nai tha parw na rwthsw.To mikroviologiko konda sto spiti gia tis mhniaies mou eksetaseis pairnei 30 kati eurw.

De kserw gia thn timh pou sou evgale :S Trws polla glykakia?

Emena tha mou vgalei 500 :P xaxxaxa

Anastasia den andexw th zesth,enw ksypnaw nwris sxetika 10-11 to prwi xouzoureuw sto krevati mexri tis 2-3 :P

Mallon exei anevei h myopia.pali kala pou epanerxetai meta :)

Alitheia 24? :P22 Eimai panathema me xaxaxxaa

Me exoun kanei kai 16 (pro egkymosynhs)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε μια σταλιτσα εισαι!!!!Και θα κανεις κ δυο μωρακια!!!Θα εχεις πολυ καλη διαφορα με τα παιδια σου!!!

Τωρα για τη ζεστη...εχεις δικιο!Τι να κανουμε?Υπομονη!Τωρα αρχιζουν τα δυσκολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα την ξαναέκανα Αναστασία αρκεί να μην ξύπναγα πάλι τόσο νωρίς! Αν πήγαινα για παράδειγμα στις 1 το μεσημέρι δεν θα με ενοιαζε!! Χαχα!! Είμαι και εγώ σαν το Ελενάκι μας! Κοιμάμαι αργά το βαδυ.. και ξυπνάω νωρίς το μεσημέρι!! :laugh:

Όσον αφορά την τιμή , η φιλενάδα μου, μου είπε να προσέχω τα γλυκά! Αν και ξέρει ότι δεν τα τρώω! Δεν είναι τίποτα αυτό! Το λιγότερο! Όταν μιλήσω με τον γιατρό θα σας πω..

Γιατί βρε Ελενάκι μου να σου βγάλει 500?? Όλα καλά θα πάνε.. θα το δεις!! Όσο για την περίμετρο της κοιλιάς... δεν σκέφτηκα ποτέ να την μετρήσω! Χαχα!! Αν βρω καμιά μεζούρα θα την μετρήσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena gt na exw 500?:P Gt trww kekakia,xymo kerasi k tetoies ahdies:)

Zouzounitsa egw kanw ena tsigaro thn hmera :S (Sa to mhlo pou leme alla kammia sxesh)

O giatros mou exei epitrepsei mexri kai 5 thn hmera.(vevaia kapnizei k autos)

O giatros ths kouniadas mou (pou de kapnize) otan htan egkyos den thn afhne na kanei(an k auth de tou eixe pei katholou oti kapnize pro egkymosynhs)

En to metaksy egw tha to ekova teleiws alla an exeis ton andra sou na kapnizei kai na vlepeis tasakia tsigara pandou einai dyskolo.

Tou eixa pei xilies fores an to kopseis k sy egw de tha kapnizw oute ena alla de mporei.Prospathei teleutaia to exei elatwsei alla k pali...

einai ena thema!Douleuei kai san odhgos k tou einai dyskolo.

Auta :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια...μου :(:(:( !! Ο γιατρός μ'έβαλε να την ξανακάνω την καμπύλη!! Κι αυτή την φορά όλη τη δόση!! :(:(:(:(

100 mg γλυκόζη και 4 τσιμπηματάκια!! Βασικά από την ώρα που μου το είπε σπάστηκα! Όχι που θα ξανακάνω την εξέταση, αλλά βρε κορίτσια.. τόσες στερήσεις, τόσες υποχωρήσεις, τόσες αλλαγές και τώρα λίγο πριν το τέλος να γίνεται αυτό;; Happy mom θέλω τα φώτα σου!! Είναι ανησυχητικό;; Τι μπορεί να πάθει το παιδί αν ανεβάσω τελικά ζάχαρο κύησης;;

Ελενάκι, μην στενοχωριέσαι! Και μην νομίζεις! Εγώ προσέχω σαν τι, αλλά ... Είναι στον οργανισμό! Τέσπα! Θα πάω την άλλη Πέμπτη! Να προετοιμαστώ ψυχομογικά!! :laugh: Όχι μωρέ, απλά έχω δουλειά στην Εύβοια και θα έρθω Αθήνα Τετάρτη μόνο για τν εξέταση! Πάντως η γλυκόζη κουτσά στραβά πίνεται! Τώρα τα 50 ήπια εγώ! Δεν ξέρω τα 100 πως είναι!! Θα σας πω την Πέμπτη!!

Ζουζουνίτσα... το παλεύω από δω, το παλεύω από κει αλλά κάνω κάνα τσιγαράκι μέσα στις ενοχές βέβαια!! Δεν αισθάνομαι και πολύ άξια μάνα όταν το καπνίζω! Νιώθω πολύ άσχημα! Ο γιατρός μου μου είπε να μην κάνω! Αν με πιάνει μανία να ανάβω ένα να κάνω 2 τζούρες και να το σβήνω! Σε μια άλλη κοπέλα ο ίδιος γιατρός της είπε μέχρι 5-7 τσιγάρα την ημέρα! Καλό δεν είναι πάντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες μου!!!

Φανταζομαι τα νυχτοπουλια κοιμουνται!

Το ιδιο και ο αντρας μου που γυρισε αργαμιση!!!!!

Σημερα η ζυγαρια ηταν πολυ καλη μαζι μου(ακριβως στα 9 κιλα!) !Μακαρι να παραμεινει εκει τουλαχιστον μεχρι τελος του μηνα!

Η τσαχπινα μια χαρα!!!Ηρθε χθες ο θειος της(ο αδερφουλης μου ο φανταρουλης!) και χαρηκαμε πολυ!Ειναι ο μονος αντρας που τη μιλαει κ "παιζει" μαζι της τοσο πολυ!Εχει τρελλα μαζι της!!!!

Και τωρα η ωρα του...σχολιασμου!! :P

Ζουζουνιτσα ειμαι 26! Και εχω κοψει το τσιγαρο(μαχαιρι!) απο τις αρχες Αυγουστου!Οταν θα μπαινουμε στο μηνα μας θα κλεινω ενα χρονο ακαπνη!!!! :woohoo:

Νιωθω την υποχρεωση να σας μαλωσω κοπελιες που καπνιζετε εστω κ ενα!!!Ντα κακα κολιτσια! Προτεινω να ψαξετε στο νετ βιντεακια με εμβρυα και το πως αντιδρουν στο αναμμα ενος τσιγαρου...... :blink: Θα...περασετε πολυ ωραια :side: !!!!

Βρε κακουργες μανες,και ενω ξερω ποσο τα λατρευετε τα αγγελουδια σας, οταν γεννηθουν τα μωρακια θα τα δινετε καμια τζουριτσα?????Οχι βεβαια!Εεεε τωρα γιατι το κανετε?? Τα δολια τρεφονται απ'το αιμα μας κ το αμνιακο υγρο......Δεν εχουν αλλη επιλογη απ'το να..... καπνισουν μαζι σας! :blink:

Και δεν ειναι δικαιολογια το οτι καπνιζουν οι αντρες σας!Εγω μεχρι κ πριν κανα μηνα που ειχαμε κλειστα παραθυρα "εκανα" οτι με αναγουλιαζει το τσιγαρο :woohoo: οποτε δεν καπνιζε κανεις μπροστα μου(μονο στην αρχη με αναγουλιαζε στ'αληθεια-μετα με τραβουσε κιολα!!) !!!Και ο αντρουλης το περιορισε σε 1-2 τσιγαρα απ'την ωρα που επεστρεφε μεχρι να κοιμηθει!!!!!

Θελω να πω κι αααααλλα πολλα και να σας δημιουργησω τρελλες τυψεις αλλα ειστε φιλες μου και σας αγαπαω γι'αυτο θα σταματησω εδω!(Που να μη σας αγαπουσα τι θα'λεγα χαχαχααχαχα)

Αλλαγη θεματος! Νταλλια μου να φαω την γλωσσα μου η γκαντεμοσαυρος!!!Που σε ρωτησα για πλακα χθες αν θα το ξαναεκανες και τωρα...... :huh:

Ελπιζω να πανε ολα καλα κοριτσακι μου αν και νομιζω πως δεν παθαινει τπτ το νινακι...Απλα θα προσεξεις κι αλλο(ξερω ξερω!Ποσο πια?) τη διατροφη σου!

Ελενα με εβαλες απο περιεργια και την μετρησα κι εγω.....Την κοιλια μου! :cheer: 96εκ.... Τι κανω η βαρεμενη πρωι πρωι!!Καλα που δε με ειδε κανεις!χαχχαχαχχαχχαχαχχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmeraaaaaaaaa!Na 'mai k gw prwinh prwinh shmera.Me ksypnhse o androulhs mou pou ekane doulitses to kamari mou.De kserw pws to epathe!Varethike na akouei th gkrinia mou mallon.xiixixi :D

Ax Elena de th glitwses etsi?xaxxaxa Kanonika 100g prepei na pies kai na dwseis aima 4 fores.K mena auto egrapse o giatros mou se ena xartaki gia na kserw.Ande kouragio mwre allh mia eksetash.Afou andexeis se auto to zaxaronero np :)

Ax k sy me to tsigaro e...K egw exw typseis alla na,tha kaneis ena kafedaki mia sto toso pws tha to pieis etsi sketo?:(

Eimai k synexeia mesa sto spiti kai apth varemara mou to kanw.

Pandws me paradexomai pou to exw elattwsei sto ena,de to pisteua pws tha to ekana auto afou palia anava to ena meta to allo!

To kserw dikaiologies den yparxoun koritsia.:(

Sthn arxh de to ithela tous prwtous mhnes,alla argotera ekana les kai ithela th dosh mou.Pali kala twra me tis zestes de to polythelw...k oso zestainei o kairos poio poly de tha kanw.

Pandws o giatros mou, mou eipe pws mia gynaika pou kapnize pro egkymosynhs,an noiwthei th sterhsh tou tsigarou toso poly(kata th diarkeia ths) einai kalytero na kanei ena tsigaro para na to skeftetai.Ephreazei kai th psyxologia mou eipe.

Xaxxaxaxaxa Anastasia th metrhses k sy e?!xiixiixiAnde kati liga ek se pairnaw :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...