Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσαρες, τι μου κανετε;Κιντερ αντε το ειδες επιτελους το μωρακι που ησουν σε αναμενα καρβουνα,χαχα, απο οτι καταλαβα μαλλον εννοει ο γιατρος σου οτι αν ανεβει το ζαχαρο θα ανεβει και το αμνιακο υγρο, γιατι μονο απο φρουτα και γλυκα το υγρο δεν ανεβαινει. Εγω παλι τελη μαιου εχω επισκεψη στην γιατρο και κατι εξετασεις αντε κοντευει και απο οτι καταλαβα μεσα στον ιουνη θα κανω και το doopler για να δουμε, αυτο το doopler ποσο με ανχωνει να ειναι ενταξει το αμνιακο υγρο γιατι στην πρωτη εγκυμοσυνη στον γιο στον 8ο ειχε μειωθει και με παρακολουθουσαν αχ μακαρι αυτη τη φορα να μη συμβει. τι αλλα εσεις τι νεα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

anastasia mou..h ntallia to pe prin 2..selides!!:laugh: :laugh:

μαριαντα η κορη σου θαναι αλλιως!!δεν καταλαβαινουν αυτες απο αμνιακα κ αλλα τετοια!!! ολα θα ναι τελεια!!!θα τα ρυμισει αυτη απο μεσα!!:P

τι να πω εγω που θαχω δυο αμπνταλικα(ετσι λεμε σαλονικιοτικα) κοιμισμενα ,αγαθιαρικα αγορακια??

Εγω μετα τη εκθεση τελος μαιου....αρχιζω τις προετοιμασιες για την αφιξη του πουλιου!!!(παρτε το οπως θελετε..ειναι διφορουμενο..πελαργος+τσουτσουνακι!):) Πλησιαζουν οι μερες..κ η θερμοκρασια αρχιζει να με ενοχλει,,,,κ πιο πολυ δεν με βαραινει η κοιλια...αλλα το στηθος!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom έγραψε:

τι να πω εγω που θαχω δυο αμπνταλικα(ετσι λεμε σαλονικιοτικα) κοιμισμενα ,αγαθιαρικα αγορακια??

Εγω μετα τη εκθεση τελος μαιου....αρχιζω τις προετοιμασιες για την αφιξη του πουλιου!!!(παρτε το οπως θελετε..ειναι διφορουμενο..πελαργος+τσουτσουνακι!):) Πλησιαζουν οι μερες..κ η θερμοκρασια αρχιζει να με ενοχλει,,,,κ πιο πολυ δεν με βαραινει η κοιλια...αλλα το στηθος!!!!!!!!!!!

Σημερα δινεις ρεστααααααα!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα

(Για την κουβεντα με τη Νταλλια:ααααααα τωρα θυμηθηκα χαχαχαχχαχα)

Μαριαντα μου καλημερααααααααα!Ολα καλα θα πανε!!!Οι κοριτσαρες μας θα ειναι σουπερ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω για το αν δινω ρεστα...απλα τωρα παω να πλυνω το μπαλκονι μου...γιατι κανεις δεν εβγαλε το σκυλακο μας βολτα και το ...κατουρησε!!:(:)

φιλακια

να βαλω κ το σπανακορυζο....

η μενεγακη κανει σμυρνεικα σουτζουκακια....μιαμμμμ

παει εγινα μια φουσκωμενη .. βυζαρου-κατινα!!!:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο κουραγιο!Να προσεχεις εκει με τα νερα εεε!

Η μανουλα μου εκανε τσουρεκια κ με πηρε τηλ....Οποτε....Παω απο εκει μια βολτα!χαχαχαχα (θελει η χοντρουλα να κρατηθει και η μαμα δεν την αφηνει :P )

Φιλακια κι απο μενα σε ολες-τα λεμε αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diladi

egw pou trw dekakila karpouzia

kathe 2 meres,

DEN KANEI???????

Kati eixa ypopsiastei

gi'auto den to eixa pei se kanenan...!

Happy, agapimeni

egw den imoun pantws sto Ikea exthes....

.....tha me evlepes allwste.... xixixi!!!

Kouragio me ta terastia "meme" sou,,,

tha ...ksefouskwsoun(!) ....mallon

.......kapoia stigmi!!!

Anastacaki

den eimai xaroumeni

-perissotero apo tis alles meres-!

.....Kathe mera etsi eimai

((par'olous tous ponous mou

pou teleutaia ginontai ...avastaxtoi!))

apla DEN to lew gia na min me peite

xazoxaroumeni!!!!!!!!!!

Filia glyka stin tsaxpinoula mas!!!!!!!!!!!

Mmmmmmmakia se oooles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ.ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΗΜΕΡΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΝΥΧΤΙΚΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΣΙΑ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΝΥΧΤΙΚΑ.ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ.ΜΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΠΙΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΜΕ ΚΟΥΜΠΑΚΙΑ.ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΡΙΓΥΡΝΑΩ ΓΥΜΝΗ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλιιιι!!!

Ζουζουνιτσα στο ντοπλερ μετρανε την ποσοτητα-ροη αιματος απο τη μητερα στο μωρο και....καποια αλλα πραγματακια!Καπου,εδω στο θεμα μας,ειχε βαλει η Εφη ενα αρθρο!Ψαξε λιγακι να ενημερωθεις καλυτερα! ;)

Ασχετο...Στη συναντηση θα ερθεις?Αυριο ειναι!

Μαρακι μου το ξερω καλη μου πως εισαι ΚΑΘΕ μερα χαρουμενη!!!Ο σπορακος σου θα βγει το πιο χαρουμενο παιδακι!!! :)

Μου τη δινει που εχεις πονους :( Δε θελωωωωωωωω να ποναααααας.... Υπομονη κοριτσακι μου!Τι να πω,με κανεις και αισθανομαι εντελως βλημα!Εγω με το παραμικρο πονακι παθαινω αμοκ και εσυ εχεις το χαμογελο στα χειλη!Στο ειχα ξαναπει πως εισαι παραδειγμα προς μιμηση σ'αυτο(και σε πολλα αλλα βεβαια!)!Μην ακουσω ευχαριστω κ τετοια! ;)

Γεια σου κιντερ!!!Αληθεια ειναι ολα γιαγιαδιστικα????Ωραια!!!Τοτε εγω σιγουρα θα βρω κατι! Μ'αρεσουν εκεινα τα ανοιχτοχρωμα με λουλουδακια νυχτικα!Μου φτιαχνουν τη διαθεση!!!χιχιχιχιχ Η μανα μου απορει μαζι μου!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ φανταζομαι τη Μονικα μες τη λουλουδατη νυχτικια της με την κοιλιτσα φουσκωμενη..κ τον πλαστη στο χερι...πασαλλειμενη με τα κερασια του παππου,!!!:laugh:

Ευακι κ γω θελω ναμαι ωραια μανουλα στο νοσοκομειο...δε θελω ναμαι γιαγια!!!θα χω και καθετηρα στην αρχη..πω πω τωρα το ονειρευομαι..κ με το στηθος το τεραστιο γεματο με γαλα..ΣΥΝ τα λουλουδια της νυχτικιας -κηπου..θαμαι σαν την αγελαδα στο λιβαδι!!!συν την τεραστια σερβιεταρα της αρχης.....:dry:

οχι οχι θελω ωραια νυχτικουλα ασορτι παντοφλιτσες,λιπ γκλος και ενααα μεγααααλο χαμογελο!!!Θα τα βρω ολα που θα μου παει!!κ μετα θα βρω κ ενα καλο πλαστικο για μικρυνση κ ανορθωση της αγελαδας!!:laugh:

μαριμαρακι λες να τυχει τελικα εκει που γελαμε κ να γεννησουμε παρεα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια αυτο το μωρακι με κανει πολυ χαρουμενη...κ στην αρχη ημουν τοσο διστακτικη κ ενιωθα τοσο περιεργα...η διαφορα που εχει με τον γιο μου...

Λοιπον..μου αρεσει να κοιμαμαι στο πλαι...με το ποδι ανεβασμενο στο μαξιλαρι..Μια λοιπον απ την μια ..μια απ την αλλη βολευομαι..Μερικες φορες το μπουμπουκι μου κλωτσαει οποτε γυριζω ανασκελα...

ΚΑΘΕ πρωι σχεδον ..μετα απο τις πλαινες μου στασεις γυριζω ανασκελα κ χαιδευω την κοιλιτσα μου καλημεριζοντας τον!!! ρε κοριτσια ανταποκρινεται στη στιγμη!!!!!!Δεν ξερω αν απλωνεται στο ανασκελα..αν μου λεει κι αυτος καλημερα..ΑΛΛΑ καθε πρωι αυτη η πρωινη μας επικοινωνια ειναι κατι το μοναδικο.............με τρελλαινει!!!

δεν ειναι φοβερο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφη μου αυτα ειναι τα ωραια!!!! Αυτη ηταν η πρωτη σταση μας για κουβεντα με τη μπεμπα!Το ελεγα πριν απο καιρο!!!! Αυτο μου ειπε πως κανει και η Μαρι μας!!!!! Αχχχχχ τρελαινομαι!!!!! Οι πρωινες μας συζητησεις με τα αγγελουδια μας!!!!!! :)

ΥΓ. Εγω θα τριγυρναω με γιαγιαδιστικα λουλουδατα νυχτικα,πλαστη στο χερι και φακιολι στην κεφαλα??????Αααααααα δε μ'αρεσε!Μαλλον θα παρω κ εγω κατι μοντερνο!χαχαχαχαχααχαχχαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zitw oi prwines mas kouventes!!!!!!!!!!!

Nai, antapokrinontai ta mwrakia mas...

....To exw diavasei pantou! Isxyei!!!

To diko mou sporaki vevaia

((kou-kou-va...))

oli mera xorevei k ....antapokrinetai

sta panta! Sto grafeio me trelenei stis klwtsies

-varietai na kathomaste toooooses wres!-,

sto ntouz latrevei to nero,

stis ksaples, stis voltes

mes tin ....taraxi einai!!! Aaaaaaax to agapaw

Ta vradya den me enoxlei katholou k koimimaste

ysixa ysixa!!!!!!!! To agapwwwwwwww.....

Kou-kou-va kou-kou-kou-va!!!!!!

Happy mou,

den tha xreiasteis plastiko , agapi mou!

Molis gennisoume ((mazi, sto Iasw))

tha se kynigaw 2-3 writses kathimerina,

stous orofous

kai tha vgoume .....kormares!

Tha mas deiksoun (!) kai merikes kales askiseis

gia koiliakous k stithos,, monteles tha ginoume!!!!!!!!

.......Stiriksou panw mou!!!!!!! Kserw ti sou lew....

Anastacaki ......"eyxaristw k tetoia"!

Eisai glykitati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sas agapw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σαν μανούλα που είμαι μια φορά ( και περιμένοντας αυγουστιάτικα το δεύτερο αντράκι μου ) θα σας πώ πως μοντέρνα νυχτικά και πιτζάμες έχει στα ΛΗΤΩ. Αν και τις πρώτες ώρες ή κατά την γέννα ( εγώ που έκανα καισαρική με άφησαν με την νυχτικιά μου ) καλά είναι να φοράτε κάτι λιγότερο καλό, ίσως να λερωθεί στη γέννα και για λίγες ώρες μετά, μέχρι να κάνετε το πρώτο μπάνιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρι μου το καμαρωνω το παιδακι σου!!!Τι καλο νινακι ειναι αυτο!!!!!!Τη μερα παιχνιδακια-το βραδυ υπνος! δε μπορω να πω,και η τσαχπινα μου κοιμαται τα βραδια αλλα για να την ακουω πιο στυχνα αναγκαστηκα.... να της μαθω τσιφτετελι οπως ξερεις!!! :)

Εldo ευχαριστουμε για τις πληροφοριες!!!

Νομιζω πως εισαι απο Θεσ/νικη σωστα????Με το καλο και το 2ο αντρακι σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσούδια μου γλυκά καλησπερουδια και πολλα φιλακια σε όλες!!

Πω πω κοριτσια εχθές εκανα ενα από τα επτα θανασιμα αμαρτηματα,.........λαιμαργία!Κοριτσια μου το τι κατέβασα...δε λεγεται.Ηταν ολα τοσο νοστιμα και η πεινα μου τοσο μεγαλη και εφαγα κια παγωτο από το αγαπημένο μου και ηρθα και στουμπωσα ...και όλα αυτά μετα τις 10 γιατι τότε ψησαμε και βλεπαμε γιουροβιζιον..αχ και γυρισα το βραδυ σπίτι μετα τις 12 και βογγαγα η δόλια..το πως και αν κοιμηθηκα ενας θεός το ξέρει.Σκηωθηκα το πρωι...και ακόμη γυρνούσε στο στομαχι μου η μελιτζανοσαλατα!:blink:

Αχ καλα να παθω αφου δε σταματησα οταν επρεπε...τωρααααααα ποτε ξανα μετα τις 10 και ποτε ξανα πανω από ενα τόνο φαγητο..Α! οχι να το πουμε μια φορα τη πατα κανεις...ε?

Αναστασουλα μου τι κανει η κορακλα σου..η μητρα σου καλυτερα και ειμαι σιγουρη ολο και καλυτερα!!Να μου προσεχεις!!πλιζζζζζζζζζζζ..και να μη μου συγχιζεσαι...

Εγω παντως καμπυλη θα κανω μου ειπε σε τρεις εβδομαδες περιπου..οσο για τα υπόλοιπα οπυτε και ποιυ τα ξερω.

Α!για μαθηματα οδινων σας ειπε κανεις για μαια;Μηπως ειναι υπερβολη;Λεω γιατι ειναι ψωμι δεν ειναι παντεσπανι..δηλαδη ειναι καλο αλλα δεν ειναι και αν δεν παρεις μαια τρεχει λαχανο...

δε ξερω !Παντως μου ειπε οτι κανει 350..και οτι η μαια ειναι μαζι σου και στον τοκετο.

Μαρι ΜΑρι μου αληθεια που πονας μικρό μου; Ζε σελω καμια να ποναει και καμια να υποφερει..:huh:

Κιντερακι εσυ εχεις γενικα προβλημα με το ζαχαρο , δηλαδη σου ειπε οτι ειναι ψηλα ή εχεις κανα ιστορικό;

Ζουζουνιτσα μακια τι κανεις;

χαπιμαμ και γω θα παρω ωραιες νυχτιιλες και θα μαι και πολυ ουαου!Δε παω γω σαν το χαλιμου το μαυρο...ε;:woohoo:

Αχ τα ποδαρακια μου πονανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Μαρι μαρι μου και μενα στο γραφειο ισως επιδη καθομαι λιγο αβολα μου δινει κατι γερές μαλλον τα ενοχλουμε και βαριουτ]νται και από πανω...

Ελντο τρεχω στα Λητω θενκςςςςςςςςςςςς

Χαπι μομ συμφωνω γιατο οιτ η επικοινωνια ειναι κατι μοναδικα μοναδικό και κανεις δεν μπορει να μας το παρει...........ειναι τελεια ειναι οι δικες μας στιγμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxxaxxaxaxaxa Βρε φουλινακι με εκανες κ γελασα!!! Κι ΕΓΩ ΑΝ ημουν στη θεση σου χθες τα ιδια θα παθαινα!!:laugh: κ στο τελος μας εσκασε κι ο σακης..καλα δεν ηξεραν οτι εβλεπαν κ εγκυες να βαλουν ακαταλληλο!Παρολο που δεν ειμαι απ τις τρελες φαν-αν κ εχω παει σε συναυλια του με το γιο μου κ την παρεα του--ειμαι υπερ της ελλαδιτσας μας ΠΑΝΤΟΥ!!!!

Λοιπον ναι μπορεις να κανεις μαθηματα με μαια απο τωρα...Ειναι η κολλητη μου οποτε ρωτηστε με οτι θελετε!Απλα η καημενουλα πνιγεται στη δουλεια...Τι ρωταω κουνελες εχεις κ γεννανε συνεχεια? Μου λειπει πολυ κ στεναχωριεμαι που δεν την βλέπω συχνα αν κ μενουμε πολυ πολυ κοντα!

eldo mou τα ιδια κ γω!!γεματο πουλακια το σπιτικο μας!!!το Λητω ειναι κοντα μου..θα το δω!

αναστασια μου δεν ηξερα οτι μιλατε ετσι το πρωι..ηξερα οτι μιλατε γενικως σε αυτη τη σταση..αλλα επειδη σε ..ξερω νομιζα οτι το κανετε ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!:laugh:

ΜΑΡΙ μου μ αρεσει κ κυνηγητο..αλλα κ το κρυφτο..κ λογω οτι ειμαι κ λιγο τεμπελιτσα μπορει κ να σου κρυβομαι!!!

απο ασκησεις...μμμμ ναι ξερω κ γω...χεχεχε Εκανα στιβο για πολλα χρονια οποτε κατι μου μεινε!!

θα παρουμε μαλλον Ηρακλη(πολυμηχανημα)για το γιοκα μου..οποτε μαλλον θα επωφεληθω κ γω!!Να φερνεις το σπορακο οταν βγει..κ θα κανουμε εναλλαξ!!οταν κανεις εσυ ασκησεις εγω θα σου μιλαω:P κ θα προσεχω κ τα μωρα!!! οταν κανω εγω..εσυ θα προσεχεις τα μωρα !!! χαιρομαι που δεν θα δουλευεις στην αρχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αληθεια ειναι πως το πρωι την αφηνω να μιλαει τη δολια!Τις υπολοιπες ωρες μιλαμε ταυτοχρονα!Εγω εξωτερικα κ αυτη εσωτερικα.....Δεν θελει να αλλαξουμε θεσεις...Ειναι και εξυπνη!χαχαχχααχαχαχαχαχα

Λινακι μου τον εφαγες κ εσυ τον κυριο αμπακα????χααχαχαχχα Καλα του'κανες τετοιος που ειναι!!!!!

Κοριτσακια εγω πηρα τηλ τη θεια του αντρα μου(ειναι προισταμενη μαια στο Γαληνο που θα γεννησω) και μου ειπε απο 6,5 μηνων να την παρω και 7 να ξεκινησουμε μαθηματα....Οποτε το αφησα προς το παρον.... Για τιμες κ τετοια δεν εχω ιδεα.....Θα δειξει!Τοτε θα παω να τσεκαρω κ απο κοντα τα του μαιευτηριου(τιμες,δωματια και οτι αλλο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Foulinaki mou

pooooso gelasa me ton "tono fagito"!!!!!

G@mates eimaste, koritsia mou,,,

bravo mas!!!!!!!!!!!!

Ante na kseskaseis twra,,, xaxaxa!!!!!!!

Kai koita..... na kathesai oso pio volika mporeis

sto grafeio giati tha vgei to paidi

kai tha sta psallei!!!!!!! Strimwxnontai

ta kaimenoulia toooses wres

kai .....mas klwtsane!!!!!!!!!!

Aaaax ta latrevw ta emvryakia mas

ta eksypnoulika!!!!!!!!!!

Happy, oooooooooti thes apo mena!!!!

Tha krataw ta mwra k ooooili mera an thes

arkei na mageireveis na trwme ,, TA PANTA!!!!!!!!!!!!

-kai na diavazeis ton megalo!-

Tous antres as'tous se mena! Tous exw...!

Maaaaaaaaakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΙ ΕΓΩ !!!ΚΑΛΕ ΞΕΡΑΘΗΚΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ!!!ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ., ΦΕΡΕ ΚΑΝΑ ΚΟΨΙΔΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΕΔΩ!ΧΑΠΥ ΜΑΜ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ; ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΠΟΤΙΔΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑς ΝΑ ΠΕΤΑΞΩ ΕΞΩ ΤΗΝ ΘΕΣΠΕΣΙΑ ΚΟΙΛΑΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΟΜΑΞΩ ΤΟΥς ΛΟΥΟΜΕΝΟΥΣ!!!!ΧΙΧΙΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ Ε;;;;;;;ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΧΕΣΤΡΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουζουνιτσα ασε το ντοπλερ..ποναει κ σε καιει λιγακι σαν την αποτριχωση ενα πραγμα!!:laugh: :laugh: :laugh: καλε ΥΠΕΡΗΧΟΣ ειναι!!! θα δεις παλι το μωρακι σου!!!!

ζηλευω για ποτιδαια...ανοιξαν τα καφε μπαρ της παραλιας? τελεια θαναι!!μια βουτιτσα κ για μενα!!κ μετα σε ταβερνακι για φρεσκο ψαρακι..πω πω Θελωωωωωωωω

ΘΑ ΦΑΩ ολη τη μερεντα του γιου μου κ θα παω για υπνο!!!! α ρε μαριμαρακι μας τι μας εκανες!!!:P

παω για υπνο μονη!!:P

η ελενα παλι ξενυχτησε??? που ναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FOULINAKI ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΨΗΛΟ ΖΑΧΑΡΟ ΜΕΧΡΙ 90 ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΟΥΤΕ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΙΧΑ ΥΠΟΓΛΥΚΑΙΜΙΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tha kaneis nani Happy mou?

Zileeevw!

Na ksekourasteis agapi mou,

apla plyne ta moutrakia sou, prwta

apo tin Merenda giati kykloforoun

polles myges pia...........! Xixixi.......!!!

Oneira glyka glyka . . . . !!!

Zouzounitsa

na perasete teleia , sou euxomai!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΑ ΝΥΧΤΙΚΑ ΘΑ ΔΕΙΤΕ.ΜΟΝΟ ΤΟ ΤΣΕΜΠΕΡΙ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ.Α ΚΑΙ ΘΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΞΥΡΙΣΤΟ ΠΟΔΙ.ΧΙΧΙΧΙ.ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ?ΠΟΝΑΜΕ ΜΟΝΟ ΧΑΜΗΛΑ Η ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ?ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΓΛΥΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...